Νέα

gilf σε κολυμβητηριο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kevinslipknot173
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 120
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
kevinslipknot173

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
292
Πόντοι
21
Τύπε όρμα. Δεν φαντάζεσαι τι γαμήσι που θα σου κάνει. Άσε που αν ειστε ειλικρινείς και οι δύο θα χύνεις αβέρτα μέσα της χωρίς να τη γκαστρώσεις. Πρόσεχε απλά γιατί αυτές αργούν να χύσουν. Θέλει υπομονή σταθερές κινήσεις και μόλις χύσουν ξεμούνιασμα και ξεκόλιασμα χωρίς ερωτήσεις και δισταγμούς. Πρέπει να της ματώσεις το κωλοτρυππίδι και να της δώσεις το μουνί στο χέρι. Μετά θα μπορείς να της ρίχνεις και καμιά μπάτσα και στο τέλος θα την έχεις να σέρνευαι.

χαχαχα ρε φιλε ενταξει μια ποιο light εκδοχη αυτου που περιγραφεις εχω σκεφτει και εγω να μαι ειλικρινης
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
ρε φιλε τι αρνητικες συνεπειες θα χω δηλαδη?? ελεος ειπαμε να την πεσω σε μια gilfara οχι να την απαγαγω για να εχω και συνεπειες,ελεος
αφου τα ξερεις ολα.
Αφου εχεις εμπεριστατωμενη αποψη για ολα.
Αφου για ολα εχεις μια απαντηση χωρις καν να μπεις στην διαδικασια να ξαναμετρησεις τα συν κ τα πλην της ολης καταστασης,γιατι ανοιξες το θρεντ?
 
OP
OP
kevinslipknot173

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
292
Πόντοι
21
αφου τα ξερεις ολα.
Αφου εχεις εμπεριστατωμενη αποψη για ολα.
Αφου για ολα εχεις μια απαντηση χωρις καν να μπεις στην διαδικασια να ξαναμετρησεις τα συν κ τα πλην της ολης καταστασης,γιατι ανοιξες το θρεντ?

δηλαδη εχοντας ξεκινησει απο το 2012 και ακομα δεν λεω να το παρω αποφαση να της την πεσω γιατι κωλωνω μην τυχον και φαω μεγαλη ηττα μου λες οτι δεν εχω μετρηση τα συν και τα πλην? τι λες να εχω κανει απο το 2012 και δεν λεω να της την πεσω ακομα και μολις σημερα εκανα το μεγαλο βημα ειπα να παρω αποψεις ανοιγοντας το θεμα ..και μια απαντηση σε τι εχω ? που απλα θεωρω λιαγκι παραλογο που αναφερεις την λεξη συνεπειες? συνεπειες σε τι? εχω σκεφτει και εγω την μια και μοναδικη συνεπεια που θα μπορουσε να ειναι να παραπονεθει στο κολυμβητηριο γιατι θιχτηκε μονο βεβαια αν ειναι βλαμμενη αλλα το χω σκεφτει και αυτο..αρα ειναι ακυρο αυτο που λες οτι δεν εχω σκεφτει και εχω εμπεριστατωμενη αποψη
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Παλικάρι έλεος.
Βρες καμιά 40αρα να βγάλεις το άχτι σου και άσε την ηλικιωμένη στην ησυχία της με τα εγγόνια της...
Και το άλλο αστείο να βγάλεις έξω τη ...κοπελιά... Για ποιό λόγο? Για να σε δουλεύουν από τα γύρω τραπέζια βλέποντάς σε να σαλιαρίζεις με το, έστω καλοστεκούμενο, πουρό?
Και κάτι τελευταίο. Αν τελικά έχεις αποφασίσει να προχωρήσεις κάνε ότι είναι να κάνεις άμεσα και χωρίς πολλές σκέψεις και δισταγμούς και στα παπάρια σου τα συν και τα πλην. Διαφορετικά την βλέπω να περνάει τα 70...
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.423
Πόντοι
216
Δηλαδη ρε συ τυπε την ειδεs στα 62 και περιμενειs στα 67 να κανειs πεσιμο ?? τρελανε μαs ....χαχαχαχα !!! καλη τυχη ..... :- :-
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
30 και η τυπισσα ειλικρινα ειναι μ-ο-υ-ν-α-ρ-α απλα σκεψου τα ποιο καβλα gilf σε τσοντα που χεις δει και θα καταλαβεις

εγώ στις τσόντες που έχω δει, συνήθως τις γριές τις παίρνουν 2 μαζί, και επίσης πάντα υπάρχει και ένας που παίρνει μάτι και τραβάει μαλακία...
θα μπορούσα να είμαι εγώ αυτός :cheesy:

υγ... καλά στο γυμναστήριο... με το μαγιό...? δεν φαίνεται η ψωλή σου ότι είναι καυλωμένη? είναι μεγάλη ή μικρή? δεν την έχει κοιτάξει καθόλου η κυρία? γιατί δεν πας και καλά να κάνεις καμιά βουτιά και τάχα να σου κατέβει/βγει το μαγιό να δεις αντίδραση?
αν καυλώσει, μετά θα σου ορμήξει από μόνη της πιστεύω....

ααα... επίσης εγώ θα μπορούσα να απασχολώ τον άντρα της... όσο κάνετε εσείς τα δικά σας με την ησυχία σας :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
δηλαδη εχοντας ξεκινησει απο το 2012 και ακομα δεν λεω να το παρω αποφαση να της την πεσω γιατι κωλωνω μην τυχον και φαω μεγαλη ηττα μου λες οτι δεν εχω μετρηση τα συν και τα πλην? τι λες να εχω κανει απο το 2012 και δεν λεω να της την πεσω ακομα και μολις σημερα εκανα το μεγαλο βημα ειπα να παρω αποψεις ανοιγοντας το θεμα ..και μια απαντηση σε τι εχω ? που απλα θεωρω λιαγκι παραλογο που αναφερεις την λεξη συνεπειες? συνεπειες σε τι? εχω σκεφτει και εγω την μια και μοναδικη συνεπεια που θα μπορουσε να ειναι να παραπονεθει στο κολυμβητηριο γιατι θιχτηκε μονο βεβαια αν ειναι βλαμμενη αλλα το χω σκεφτει και αυτο..αρα ειναι ακυρο αυτο που λες οτι δεν εχω σκεφτει και εχω εμπεριστατωμενη αποψη
παιχτη μου δεν περιμενω να συμφωνησεις μαζι μου απο την στιγμη που αμφισβητεις τον θεμελιωδη κανονα που σου εγραψα αρχικα.
Τα μιλφ,γκιλφ που γαμιουνται με πολυ μικροτερους τους,οταν δουν ενα σφαχταρι που τις εξιταρει δεν χρονοτριβουν με προλογους.
Σοκ κ δεος.
Τρως ξεβρακωμα πριν σου δοθει η ευκαιρεια να το σκεφτεις.
Ξερουν πως λειτουργει ο εγκεφαλος μας.
Δεν σου επιτρεπουν να αντισταθεις.
Γιατι εχουν φαει κ πακετα.
Το οτι εσυ κ αλλοι 100 δηλωνετε ετοιμοι να τις ξεφτιλισετε στον πουτσο,δεν ισχυει τις περισσοτερες φορες κ στην πραξη.
Για χιλιαδες λογους μπορει να παθει εμπλοκη οποιοσδηποτε χωρις να φταιει κατι συγκεκριμμενο.
Ολοι θελουν να κανουν παρτουζες,λιγοι λειτουργουν στην πραξη.
Αυτα κ αλλα πολλα ειναι μεσα στο προγραμμα ειτε το πιστευεις,ειτε οχι.
Οι πιπινοκυνηγοι λογω εμπειριας εχουν μαθει την χορογραφια κ πως να ελαχιστοποιουν τα πακετα.
Σκαναρουν συνεχως κ ξεσκαρταρουν αυτοματοποιημενα.
Οταν λοκαρουν,χτυπανε αμεσα κ θανατηφορα.
Οταν,εαν,οποτε σου συμβει θα καταλαβεις τι γραφω.
Μεχρι τοτε συνεχισε οπως νομιζεις.
 
OP
OP
kevinslipknot173

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
292
Πόντοι
21
παιχτη μου δεν περιμενω να συμφωνησεις μαζι μου απο την στιγμη που αμφισβητεις τον θεμελιωδη κανονα που σου εγραψα αρχικα.
Τα μιλφ,γκιλφ που γαμιουνται με πολυ μικροτερους τους,οταν δουν ενα σφαχταρι που τις εξιταρει δεν χρονοτριβουν με προλογους.
Σοκ κ δεος.
Τρως ξεβρακωμα πριν σου δοθει η ευκαιρεια να το σκεφτεις.
Ξερουν πως λειτουργει ο εγκεφαλος μας.
Δεν σου επιτρεπουν να αντισταθεις.
Γιατι εχουν φαει κ πακετα.
Το οτι εσυ κ αλλοι 100 δηλωνετε ετοιμοι να τις ξεφτιλισετε στον πουτσο,δεν ισχυει τις περισσοτερες φορες κ στην πραξη.
Για χιλιαδες λογους μπορει να παθει εμπλοκη οποιοσδηποτε χωρις να φταιει κατι συγκεκριμμενο.
Ολοι θελουν να κανουν παρτουζες,λιγοι λειτουργουν στην πραξη.
Αυτα κ αλλα πολλα ειναι μεσα στο προγραμμα ειτε το πιστευεις,ειτε οχι.
Οι πιπινοκυνηγοι λογω εμπειριας εχουν μαθει την χορογραφια κ πως να ελαχιστοποιουν τα πακετα.
Σκαναρουν συνεχως κ ξεσκαρταρουν αυτοματοποιημενα.
Οταν λοκαρουν,χτυπανε αμεσα κ θανατηφορα.
Οταν,εαν,οποτε σου συμβει θα καταλαβεις τι γραφω.
Μεχρι τοτε συνεχισε οπως νομιζεις.

καλως δεν θα διαφωνησω οταν θα συμβει και αν θα ενημερωσω ετσι για την ιστορια :)
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Παλικάρι έλεος.
Βρες καμιά 40αρα να βγάλεις το άχτι σου και άσε την ηλικιωμένη στην ησυχία της με τα εγγόνια της...
Και το άλλο αστείο να βγάλεις έξω τη ...κοπελιά... Για ποιό λόγο? Για να σε δουλεύουν από τα γύρω τραπέζια βλέποντάς σε να σαλιαρίζεις με το, έστω καλοστεκούμενο, πουρό?
Και κάτι τελευταίο. Αν τελικά έχεις αποφασίσει να προχωρήσεις κάνε ότι είναι να κάνεις άμεσα και χωρίς πολλές σκέψεις και δισταγμούς και στα παπάρια σου τα συν και τα πλην. Διαφορετικά την βλέπω να περνάει τα 70...
λες κ θα δεχοταν.
Με ολο τον πλανητη να γαμιεται,τρως ακυρο με την μια.
Βαρανε συναγερμοι για το μετα.
Βρωμας προβληματα..
Ξεπετα θελουν.
Ουτε γουτσου γουτσου.
Ουτε καυλαντα στο κινητο.
Ουτε να χτυπαει το τηλ τους επειδη εσυ εισαι μαλακοπιτουρας.
Ακομη κ αν αποδειχτεις ο καλυτερος γαμιας απ οσους εχει καβα για πατ κιουτ ξεσκισμα,εκεινες θα σου λενε τρεχα οποτε τους ερθει κ πριν απαντησεις θα εχουν στειλει κ στο νουμερο 2.
Οποιος πιστευει οτι ειναι αλλοιως η φαση,καλα κανει.
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
εγώ στις τσόντες που έχω δει, συνήθως τις γριές τις παίρνουν 2 μαζί, και επίσης πάντα υπάρχει και ένας που παίρνει μάτι και τραβάει μαλακία...
θα μπορούσα να είμαι εγώ αυτός :cheesy:

υγ... καλά στο γυμναστήριο... με το μαγιό...? δεν φαίνεται η ψωλή σου ότι είναι καυλωμένη? είναι μεγάλη ή μικρή? δεν την έχει κοιτάξει καθόλου η κυρία? γιατί δεν πας και καλά να κάνεις καμιά βουτιά και τάχα να σου κατέβει/βγει το μαγιό να δεις αντίδραση?
αν καυλώσει, μετά θα σου ορμήξει από μόνη της πιστεύω....

ααα... επίσης εγώ θα μπορούσα να απασχολώ τον άντρα της... όσο κάνετε εσείς τα δικά σας με την ησυχία σας :cheesy: :cheesy: :cheesy:

αμα ζούσε ο άντρας της ρε τέντυ δεν θα ήταν καλοστεκούμενη η γιαγιάκα ούτε θα πήγαινε κολυμβητήριο, θα πήγαινε το πρωί λαϊκα και μετά μαγείρεμα φασολάκια και άλλα λαδερά.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.717
Πόντοι
6.925
Τα μιλφ,γκιλφ που γαμιουνται με πολυ μικροτερους τους,οταν δουν ενα σφαχταρι που τις εξιταρει δεν χρονοτριβουν με προλογους.
Σοκ κ δεος.
Τρως ξεβρακωμα πριν σου δοθει η ευκαιρεια να το σκεφτεις.

addicted56 ... δώσε βάση
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
ti μαγιο φοραει το πουρο
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.661
Like
20.403
Πόντοι
5.006
Δηλαδη ρε συ τυπε την ειδεs στα 62 και περιμενειs στα 67 να κανειs πεσιμο ?? τρελανε μαs ....χαχαχαχα !!! καλη τυχη ..... :- :-
μηπως στα 62 δεν ειχε συμπληρωσει τα συνταξιοδοτικα ενσημα ακομα τυπε..στα 67 βγαινεις στη συνταξη ανεξαρτήτως ενσημων... :hi:
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
παιχτη μου δεν περιμενω να συμφωνησεις μαζι μου απο την στιγμη που αμφισβητεις τον θεμελιωδη κανονα που σου εγραψα αρχικα.
Τα μιλφ,γκιλφ που γαμιουνται με πολυ μικροτερους τους,οταν δουν ενα σφαχταρι που τις εξιταρει δεν χρονοτριβουν με προλογους.
Σοκ κ δεος.
Τρως ξεβρακωμα πριν σου δοθει η ευκαιρεια να το σκεφτεις.
Ξερουν πως λειτουργει ο εγκεφαλος μας.
Δεν σου επιτρεπουν να αντισταθεις.
Γιατι εχουν φαει κ πακετα.
Το οτι εσυ κ αλλοι 100 δηλωνετε ετοιμοι να τις ξεφτιλισετε στον πουτσο,δεν ισχυει τις περισσοτερες φορες κ στην πραξη.
Για χιλιαδες λογους μπορει να παθει εμπλοκη οποιοσδηποτε χωρις να φταιει κατι συγκεκριμμενο.
Ολοι θελουν να κανουν παρτουζες,λιγοι λειτουργουν στην πραξη.
Αυτα κ αλλα πολλα ειναι μεσα στο προγραμμα ειτε το πιστευεις,ειτε οχι.
Οι πιπινοκυνηγοι λογω εμπειριας εχουν μαθει την χορογραφια κ πως να ελαχιστοποιουν τα πακετα.
Σκαναρουν συνεχως κ ξεσκαρταρουν αυτοματοποιημενα.
Οταν λοκαρουν,χτυπανε αμεσα κ θανατηφορα.
Οταν,εαν,οποτε σου συμβει θα καταλαβεις τι γραφω.
Μεχρι τοτε συνεχισε οπως νομιζεις.

ρε φίλε για γυναίκα μιλάει ο άλλος όχι για αράχνη  :2funny: :2funny: :2funny: θα μπορούσες άνετα να γράφεις στο national geographic  :grin: χαχαχαχα καυλιάρη! περιμένω να δω το ανακόντα σου...  :grin:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.661
Like
20.403
Πόντοι
5.006
Τα μιλφ,γκιλφ που γαμιουνται με πολυ μικροτερους τους,οταν δουν ενα σφαχταρι που τις εξιταρει δεν χρονοτριβουν με προλογους.
100% αληθεια  :thumbsup:
ακομα και αυτές που θα σου κανουν τις δυσκολες μεχρι να σου κατσουν, θα σου δωσουν εξ αρχης το σημα ότι θελουν να σου κατσουν...δεν υπαρχει μα και μου σε τέτοιες καταστασεις..από την αρχη είναι όλα ξεκάθαρα...
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
καλως δεν θα διαφωνησω οταν θα συμβει και αν θα ενημερωσω ετσι για την ιστορια :)
δεν με απασχολει.
Εξαλλου δεν μιλαμε πριβε.
Οι οδηγιες χρησεως αφορουν ολο τον κοσμο.
Αλλη μια εκδοχη μεσα στις τοσες.
Διαβαζεις τους παντες κ φτιαχνεις την δικη σου συνταγη.
Αν εισαι εξυπνος εχεις καβατζα τις εναλλακτικες που αρχικα ειχες απορριψει κ στην πρωτη στραβη δεν μενεις καγκελο σαν χαζο.
Το πιανεις αλλοιως κ πας παρακατω.
Καποτε μαθαινεις.
Αν εισαι παιχτης.
Αν εισαι περαστικος,δεν μαθαινεις ποτε.
Τα υπολοιπα προσοντα που η πλειονοτητα μοστραρει τα διαθετουν πολλοι.
Δεν γαμανε ολοι..
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
εγώ στις τσόντες που έχω δει, συνήθως τις γριές τις παίρνουν 2 μαζί, και επίσης πάντα υπάρχει και ένας που παίρνει μάτι και τραβάει μαλακία...
θα μπορούσα να είμαι εγώ αυτός :cheesy:

υγ... καλά στο γυμναστήριο... με το μαγιό...? δεν φαίνεται η ψωλή σου ότι είναι καυλωμένη? είναι μεγάλη ή μικρή? δεν την έχει κοιτάξει καθόλου η κυρία? γιατί δεν πας και καλά να κάνεις καμιά βουτιά και τάχα να σου κατέβει/βγει το μαγιό να δεις αντίδραση?
αν καυλώσει, μετά θα σου ορμήξει από μόνη της πιστεύω....

ααα... επίσης εγώ θα μπορούσα να απασχολώ τον άντρα της... όσο κάνετε εσείς τα δικά σας με την ησυχία σας :cheesy: :cheesy: :cheesy:
βρε γκιοζη,ξερεις πολλους αντρες που βαζουν το καυλι τους στο νερο κ καταφερνουν να υπερνικησουν την ανακλαστικη αντιδραση της συρρικνωσης του πουτσου κ των αρχιδιων τους?μετα το αρχικο σοκ κ κατω απο προυποθεσεις παιζει κ να σου σηκωθει σαν μαρμαρο.
Τι παπαριες γραφετε?
Γιατι δεν αυτοκτονειτε να ησυχασουμε?
Αλλο το ματριξ που ζεις κ αλλο η πραγματικοτητα.
Ολα γινονται αλλα οχι σε ρυθμους τσοντας.
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
λες κ θα δεχοταν.
Με ολο τον πλανητη να γαμιεται,τρως ακυρο με την μια.
Βαρανε συναγερμοι για το μετα.
Βρωμας προβληματα..
Ξεπετα θελουν.
Ουτε γουτσου γουτσου.
Ουτε καυλαντα στο κινητο.
Ουτε να χτυπαει το τηλ τους επειδη εσυ εισαι μαλακοπιτουρας.
Ακομη κ αν αποδειχτεις ο καλυτερος γαμιας απ οσους εχει καβα για πατ κιουτ ξεσκισμα,εκεινες θα σου λενε τρεχα οποτε τους ερθει κ πριν απαντησεις θα εχουν στειλει κ στο νουμερο 2.
Οποιος πιστευει οτι ειναι αλλοιως η φαση,καλα κανει.

Τι ξεπέτα να θέλει η κολόγρια μωρέ....
Ξέρεις πολλούς πιτσιρικάδες να την πέφτουν σε ηλικιωμένες με το αζημίωτο?
Ακόμη και αν είναι καλοστεκούμενες?
Σε αυτές τις ηλικίες, κοντά στα εβδομήντα, κάνεις ψυχικό έστω και απλά να παίξεις μαζί τους...
Εκτός αν έχεις να πηδήξεις 30 χρόνια και ψάχνεις τρύπα να το χώσεις...
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Παρα του οτι βρεθηκαν καποιοι παιχτες να επιβεβαιωσουν τον θεμελιωδη κανονα γι αυτη την κατηγορια γαμησιου,ελαχιστοι θα το ασπαστουν κ ετσι οι πιθανοτητες να ζησουν την φαντασιωση τους ελαχιστοποιουνται εξαρχης.
Δεν εισαι ναυαγος στην κωλοτρυπιδα του πλανητη με την γιαγια μοναδικη επιλογη σου.
Απο μακρυα,με ματακια κ τσαχπινιες δεν γαμησε ποτε κανεις.
Σκαναρε κ οταν λοκαρεις χτυπα.
Για γαμο πας?
Ελεος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom