Νέα

Για τις Μολδαβέζες γυναίκες τι γνώμη έχετε?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα canyon(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

outbreak2000

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
80
Πόντοι
0
Απο την μέχρι τώρα εμπειρία μου,και έχοντας γνωρίσει ουκ ολίγες (την μία παλαιότερα πουτσικώς και τις υπόλοιπες συγκυριακά ώς γνωστές),  
θα έλεγα πως οι Μολδαβές είναι απο τις χειρότερες γυναίκες που μπορεί κανείς να βρεί στην Ελλάδα, τουλάχιστον απο τις εθνικότητες που
υπάρχουν πιά εν αφθονία εδώ. Θα έλεγα οτι είναι πολύ χειρότερες ακόμα και απο τις Ελλεινίδες. Τα κοινά τους χαρακτηριστικά που μου
επιτρέπουν να καταλήξω σε ένα γενικό συμπέρασμα είναι τα εξής:

- Είναι αρκετά σκληροτράχηλες σε οτι αφορά τα εργασιακά θέματα. Εννοώ σε δουλειές που πολλές ελλεινίδες θα απέφευγαν.

- Είναι απίστευτα (μα απίστευτα) χαμηλής νοημοσύνης.

- Έχουν -λανθασμένα- πολύ μεγάλη ιδέα για τον εαυτό τους, αλλά αυτό δέν λειτουργεί με τον ίδιο τρόπο όπως η ψωνίαση των ελλεινίδων, δηλαδή
με ξυνισμένα μούτρα σαν να έχουν μυρίσει κλανιά απο στιφάδο και παίζοντάς το ιστορίες. Αντιθέτως, άν συνδυαστεί με το προαναφερθέν δηλαδή
οτι έχουν IQ ζαμπονοτυρόπιτας, κάποιος με στοιχειώδεις διπλωματικές ικανότητες πατώντας επάνω στον ναρκισσισμό τους, μπορεί να τις χειραγωγήσει
πανεύκολα.

- Είναι ΤΡΟΜΕΡΑ και -κυρίως- απροκάλυπτα φιλοχρήματες. Οκ, όλες οι γυναίκες φυσικά γουστάρουν το χρήμα, αλλά οι συγκεκριμένες δέν έχουν την
παραμικρή ικανότητα στο να καμουφλάρουν λίγο το γεγονός. Στερούμενες ολοκληρωτικά οποιοδήποτε πρόσχημα και τάκτ, ενεργοποιούν τον παραπάνω
μηχανισμό όταν μυριστούν ψητό, κανέναν πιπιλογαμούλη κτλ, χωρίς αυτό να σημαίνει οτι δέν μπορεί να τις σπρώξει κατα περίπτωση και κανένα
γκαραζοτεκνό τάζοντάς τους καμία Έψα απο το περίπτερο.

- ΟΛΕΣ μα ΟΛΕΣ μιλώντας για τον εαυτό τους και το τί έκαναν πρίν έρθουν στην Ελλάδα, έχουν να σου διηγηθούν κάποια ιστορία
για την οικογένειά τους ή για τις ίδιες, που περιλαμβάνει καταστάσεις που ενώ για αυτές ακούγονται νορμάλ, για το μέσο ελληνικό
γίγνεσθαι είναι λίγο περίεργες. Του στίλ, "ο πατέρας μου είναι φυλακή γιατί σκότωσε τον αδελφό της μάνας μου", "ήμουν γκόμενα του
μαφιόζου της γειτονιάς και μου είχε σπάσει τα μούτρα", "η μάνα μου πήγε να μαχαιρώσει την ξαδέλφη της" και τα λοιπά. Δίνουν την
εντύπωση οτι η Μολδαβία είναι κάτι μεταξύ Ελ Πάσο και Σιέρρα Λεόνε. Δέν μπορώ να κρίνω, απλά μου έκανε εντύπωση.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Μολδαβες και Ρουμανες οτι χειροτερο απο χαρακτηρα γυναικας.Πουτανες,εκμεταλευτριες και κωλοχαρακτηρες.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
απαντηση στο ερωτημα του θρεντ
αναλογα αν καθαριζουν σκαλες η αλλαζουν πανες σε γερους η γριες μπορει να προσφερουν κατι
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
απαντηση στο ερωτημα του θρεντ
αναλογα αν καθαριζουν σκαλες η αλλαζουν πανες σε γερους η γριες μπορει να προσφερουν κατι
Στέφανε εχεις μεινει πολυ πισω :)Διαβασε στο Thread της Μολδαβιας τι γραφει ο yantis-Davarits σχετικα με τη Μολδαβια,χλιδη :jerking:Βιλαρες :2funny: πανακρυβα αυτοκινητα :2funny:λεφταδες :2funny:δυσκολο να τους ανταγωνιστεις :2funny:
 

alaska-saxara

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2014
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
οι πιο ομορφες γυναικες λατρευω μολδαβια...
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
587
Like
421
Πόντοι
26
Εχω την εντυπωση οτι οι Μολδαβες εχουν καλο χαρακτηρα. Αυτο που ξερω ειναι οτι οι Ρουμανοι υποτιμουν τους Μολδαβους. Επεισης οι Βουλγαροι υποτιμουν τους Ρουμανους.
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Μολδαβες και Ρουμανες οτι χειροτερο απο χαρακτηρα γυναικας.Πουτανες,εκμεταλευτριες και κωλοχαρακτηρες.

Είχα κάτι ρουμάνες στήν παλιά μου γειτονιά πρίν κάτι χρόννια (3η γενιά στήν Έλλάδα) καί δέν είχαν άφομοιωθεί ΚΑΘΟΛΟΥ.

Μάνα παντρεμένη μέ Έλληνα καί είχαν 3 κόρες. Καί οί 4 ή μία χειρότερη άπό τήν άλλη. Ό Έλληνας αύτοκτόνησε, πρίν γίνουν οί αύτοκτονίες τής μόδας (1975). Μιλάμε γιά καραπουτάνες τού κερατά. Άν καί δέν είχανε πάει ποτέ στήν Ρουμανία, όλο λέγανε πόσο καλύτερα ήταν άπό τήν Έλλάδα. Καριόλες.

Όταν πήγα Ρουμανία καί Μολδαβία δέν πίστευα στά μάτια μου, τήν βρώμα, τήν γυφτιά καί τήν μιζέρια. Καί τό παίζουν καί γκόμενες οί φόλες.

Αύτές έπρεπε νά τίς έχουμε στίς τουαλέτες μας νά σκουπίζουν τούς κώλους μας μέ τίς γλώσσες τους, μήν χαλάμε καί κωλόχαρτα.

Μερικές έθνικότητες δέν άφομοιώνοντε ΠΟΤΕ. πχ άνατολικοευρωπαίοι (ΟΛΟΙ), πάκια, άραβες, γύφτοι, έγγλέζοι, όλλανδοί, βέλγοι, καί διάφορα άλλα τοιούτα βρωμιάρικα ύποκείμενα.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.018
Like
1.119
Πόντοι
216
Eχει πολλες Μολδαβές στα μπουρδελα, και λενε ότι είναι Ρωσιδες ρουμανες
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
4
Like
1.597
Πόντοι
266
..Πουτάνες, παλιοχαρακτήρες, φιλοχρήματες μέχρι αηδίας, απατεώνισες, και με τουπέ ενώ στη χώρα τους πεινούσαν. Πολλές με νταβατζή ακόμα και τον ίδιο τον αδερφό τους. Καμία σύγκριση με τις Ρωσίδες. Μακράν από τις χειρότερες ράτσες.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.018
Like
1.119
Πόντοι
216
..Πουτάνες, παλιοχαρακτήρες, φιλοχρήματες μέχρι αηδίας, απατεώνισες, και με τουπέ ενώ στη χώρα τους πεινούσαν. Πολλές με νταβατζή ακόμα και τον ίδιο τον αδερφό τους. Καμία σύγκριση με τις Ρωσίδες. Μακράν από τις χειρότερες ράτσες.
πουτανες  όπως οι Αλβανεζες δηλαδή. Μονο που τα ηθη εκει στην αλβανια είναι διαφορετικά. Ο αδερφος τη  νομιζει παρθενα
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Μολδαβέζες,αλβανέζες,κινέζες και πινέζες.  :2funny: Μολδαβες, αλβανες,ουκρανές κτλ είναι το σωστό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom