Νέα

Για τις Μολδαβέζες γυναίκες τι γνώμη έχετε?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα canyon(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
C

canyon(1)

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
αν και σπανια δινω απαντησεις,για τον λογο οτι σπανια συνφωνουν οι συναγωνιστες,θα απαντησω σοβαρα στην ερωτηση σου,τα συμπερασματα ειναι κατοπιν ενος χρονου συμβιωσης πριν 3 χρονια.Την γνωρισα σε ενα μπαρακι,δεν μπορω να πω οτι εχουν την ομορφια των βερων ρωσιδων,αλλα η δικια μου ηταν προς την μερια της ρωσιας.Ολες οι γυναικες αυτες εχουν ανασφαλεια,την οποια ομως μπορεις να εκμεταλευτεις προς συμφερον σου με την καλη εννοια του ορου.Στο θεμα μας!ειναι ντομπρες,ειναι θερμες στο κρεβατι και γουσταρουν,εχουν κολοχαρακτηρα μερικες φορες λογω τις ανασφαλειας που αισθανονται.Πρεπει να εισαι προσεκτικος αυτα που θα τις πεις απο την αρχη πρεπει να τα τηρης στο ακαιρεο,αφου δει οτι εισαι σωστος τα πραγματα αλλαζουν προς το καλυτερο και η σχεση απογειωνετε.Ειναι σταθερες και δεν κανουν κουτσουκελες,βεβαια προσοχη,ονειρο ολων αυτον των γυναικων ειναι να δουλεψουν για να αποκτησουν στην χωρα τους υλικα και οταν γυρισουν να κανουν κατι δικο τους,εμενα μου ειχε πει αν ηθελα να παω να ζησω εκει και ονειρο τη ςηταν να ανοιξη ενα μαγαζι με παιχνιδια,ετσι λειτουργουν στην αρχη,οσο παιρναν τα χρονια ομως εδω εγκλοβιζονται στην ελληνικη ζωη και εγκαταλειπουν τα  ονειρα τουςνσιγα σιγα,επισης προσοχη αν εχουν παιδι η οχι,μερικες εχουν παροτι μικρες σε ηλικια,αν τις κερδισεις τοτε ειναι σιγουρα σωστοι συντροφοι!Εξακολουθουμε ακομη και τωρα να μιλαμε πλεον φιλικα και εχει τυχη να βρεθουμε,αυτο που τις εχει μεινη απο την σχεση μας σε αυτην ειναι η ασφαλεια που αισθανοτανε μαζι μου και νομιζω οτι ειναι και καλα παιδια.Ελπιζω να βοηθησα!!!

μιπως μιλαμε για την ιδια? ακριβως τα ιδια σκέφτομαι και εγω για αυτην
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
καταπληκτικό δέρμα
 

dimitrios414

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΕΣ,ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΨΥΧΑΣΘΕΝΕΙΣ ,ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ .
ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΛΩΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΞΕΡΕΣ.ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΦΟΥ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ
ΠΟΛΥ ΚΟΤΕΣ.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΕΣ,ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΨΥΧΑΣΘΕΝΕΙΣ ,ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ .
ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΛΩΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΞΕΡΕΣ.ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΦΟΥ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ
ΠΟΛΥ ΚΟΤΕΣ.
Εχει περασει ποτε απο το μυαλο σου οτι και αυτες μπορει να μας βλεπουν το ιδιο και χειροτερα?Και μαλλον δικιο εχουν...
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
ειχα παει στην μολδαβια πριν 6 χρονια περιπου για λιγες μερες στην πρωτευουσα (Κισινο). Απο μια μικρη σεξουαλικη εμπειρια  που ειχα θα ελεγα οτι στο κρεβατι ειναι δυναμη (αναλογος και που θα πεσεις βεβαια). Κατα τα αλλα οι γκομενες ειναι ενα μιγμα ρωσιδωρουμανων με ολιγων τι απο τσιγγανες  :P Οντως ειναι παραξενες σαν χαρακτηρες και κουτοπονηρες... για κανα γαμησι παντως δεν μας χαλανε  :2funny:
 

mounotripanos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2010
Μηνύματα
267
Like
2
Πόντοι
1
θα της χαρακτήριζα ακομπλεξαριστες!!!!!!
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Παραξενες,κουτοπόνηρες ,μεγαλη ιδεα για τον εαυτο τους και φοβερα φιλοχρήματες
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Παραξενες,κουτοπόνηρες ,μεγαλη ιδεα για τον εαυτο τους και φοβερα φιλοχρήματες
ειναι αναλογα που θα πεσεις...αμα δε τις ξερεις μπορει να τη πατησεις ...θα συμφωνησω μαζι σου στο παραξενες και φιλοχρηματες αλλα...πες μου ποια γυναικα δεν ειναι ετσι????
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
1
Μολδαβέζα είναι η ΕΛΕΝΑ που δούλευε Φυλής 200 !!! :pipa3:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Ο χαρακτηρας τους θυμιζει λιγακι της Ελεηνιδες στη Μολδαβια το παιζουν παρθενες αλλα στο εξωτερικο ολα τα Μπουρδελα ειναι γεματα με Μολδβες.Στη δε Ρωσσια ειναι οι πιο παρεξηγημενες μαζι με της Ουζμπεκες!Αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι που εχουνε κομπλεξ με το  :knockinb:!Και καλα δεν θελουνε να  :knockinb:!Σας βαζω ενα παραδηγμα

Dimitris Satanidis

в Кишинёве тоже поеду оттуда улечу обратно в Питере
30 апреля, 18:58
Yulia

так я не в кишиневе а на юге
30 апреля, 18:59
Dimitris Satanidis

Буду в Тирасполе ещё несколько дней потом буду в Одессе а потом Кишинёв на несколько дней
30 апреля, 18:59
Yulia

180км от кишинева
30 апреля, 18:59
Dimitris Satanidis

и как мы встретимся?
30 апреля, 18:59
Yulia

я одессу на майские праздники

а кто сказал что мы встретимся?

я на сайте не ищу развлечений
30 апреля, 18:59
Dimitris Satanidis

почему нет?
30 апреля, 19:00
Yulia

ты просто потусить хочешь

не по адресу


βλεπετε οι εχει πολλα κομπλεξ!ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 27 ΕΤΩΝ :rockon:ΣΚΑΤΟΓΡΙΑ!Για να καταλαβεται τη διαφορα θα σας βαλω και το διαλογο απο μια γκομενα απο την Αγια Πετρουπολη.Παλι 27 ετων (ετσι λεει κατα τη γνωμη μου ειναι και οι 2 παραπανω).



Катерина | 23.04.2013 в 13:48
Ты мне симпатичен!
dimitris | 24.04.2013 в 19:38

Катерина | 30.04.2013 в 19:13
Мой хороший!
dimitris | 30.04.2013 в 20:25
мне так приятно
Катерина | 30.04.2013 в 20:43
а ты мне !
dimitris | 02.05.2013 в 14:00
я счастлыв
Катерина | 03.05.2013 в 15:18
Котик мой!!!!
dimitris | 04.05.2013 в 16:07

Катерина | 04.05.2013 в 19:47
ну и ........
dimitris | 04.05.2013 в 19:59
Сейчас меня нет в Питере.Буду после 15ого мая.А так мечтаю о встрече с тобой
Катерина | 04.05.2013 в 20:08
хорошо, ты только не теряйся, я обязательно с тобой встречусь




Βλεπετε της Αγιας Πετρουπολης 1.Μου γραφει μονη της! :) 2.δεν βγαζει κακια και κομπλεξ! 3.
Θελει να συναντιθει.----Βεβαια δεν νομιζω να τη συναντισω γιατι ειναι λιγακι μεγαλη στην ηλικια.Και δεν ειναι καθαρη Ρωσσιδα πρεπει να ειναι μιση Ρωσσιδα μιση Καυκασια.
Σας την βαζω να την δειτε    Δεν ειναι ασχημη αλλα ουτε και κουκλαρα.Ομως ειναι πολυ θετικη για συναντιση.Εδω που ειμαι τωρα εχουνε πολυ κωλοχαρακτηρα οι γκομενες.Τιρασπολ ετσι κ'ετσι ειναι απλος κακομαθημενες Δεν νοειτε γ΄αυτες ο αντρας να εχει κ'αλλη γκομενα παραληλα οι καθαρα Μολδαβες βγαζουνε κακια και ζηλεια οι περισσοτερες λενε και καλα θες να με  :knockinb:?
 

agoraios2013

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
Πώς μπορείς να βρείς Μολδαβή για γάμο, και άν βρείς  είναι καλές, ή ακατάληλες;
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
8
Πόντοι
16
Καβλιάρες, πολύ φιλάρεσκες αλλά επίσης συμφεροντολόγες. Οι περισσότερες που έχω γνωρίσει τυχαίνει να είναι επίσης και αφόρητα βλαχαδερές στο μυαλό. Μιλάμε να θέλουν κανα τέταρτο για να τους εξηγήσεις ένα απλό πράγμα.
 

agoraios2013

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
Ατο μυαλό μου φέρνω τη Ντιάνα απο φυλής 56
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.641
Κριτικές
41
Like
2.883
Πόντοι
3.237
Σταρχιδιαμ, γαμάτες...
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
..λιγο καλυτερες απ τις ρουμανες..λιγο χειροτερες απ τις ουκρανες..
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
..λιγο καλυτερες απ τις ρουμανες..λιγο χειροτερες απ τις ουκρανες..
Συγγνωμη οι Ρουμανες ειναι ακομα πιο σκατοψυχες? :rockon:Πιο κομπλεξικες,χαζες,κακες και με τοσο μεγαλη ιδεα για τον εαυτο τους δεν εχω δει πουθενα!Σε πιστευω δε λεω οτι λες ψεματα.Απλος δεν μπορω να σκεφτω ποσο κακες ειναι οι Ρουμανες για να ειναι χειροτερες απο της Μολδαβες! :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom