Νέα

Γαμήσια σε Ζάκυνθο-Κεφαλλονιά- Κυλλήνη-Αμαλιάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΤΡΥΦΩΝΑΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 241
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Κεφαλονιά  πριν 3  χρόνια ήξερα ,  2 τουλάχιστον άπαιχτα  κωλόμπαρα 1  ληξούρι κοντα  στην πυροσβατική , και 1  αργοστόλι . Γκόμενες  άνω  του  μετρίου  και πολύ συζητήσιμες  σε  λογικό επίπεδο
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Τι λέτε ρε παίδες κρατήστε ψηλά το λάβαρο της Ελλάδας.Αφού όλοι το ξέρουν ότι οι Αγγλίδες έρχονται στην Ελλάδα για πούτσο.Γεμίζουν με ένα καλοκαιράκι τις μπαταρίες τους για όλο τον χρόνο.Ορμάτε γιατί οι Άγγλοι δεν γαμάνε όταν μεθύσουν,όπως δηλαδή είναι πάντα.Και οι άτιμες έχουν και κάτι βυζάρες!!!τι στο καλό τρώνε;Πάντως καλά μουνάκια,ξέρουν τι θέλουν.Η Αγγλίδα για ναπέσει θέλει να πας με τον τρόπο της,ένα κερασματάκι στην αρχή μετά μπλα μπλα μετά οινοπνεύματος και μετά στα κάνει όλα.Το πρωί βέβαια δεν θυμάται και πολλά οπότε να πας με τα νερά της για να το επαναλάβεις.Δεν είναι και πολύ του δεσμού αλλά της μίας νύχτας γι αυτό και όλοι θυμόμαστε αναμνήσεις που θα θέλαμε να ξαναζήσουμε με τον ανάλογο φίλο λαό.
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Τι λέτε ρε παίδες κρατήστε ψηλά το λάβαρο της Ελλάδας.Αφού όλοι το ξέρουν ότι οι Αγγλίδες έρχονται στην Ελλάδα για πούτσο.Γεμίζουν με ένα καλοκαιράκι τις μπαταρίες τους για όλο τον χρόνο.Ορμάτε γιατί οι Άγγλοι δεν γαμάνε όταν μεθύσουν,όπως δηλαδή είναι πάντα.Και οι άτιμες έχουν και κάτι βυζάρες!!!τι στο καλό τρώνε;Πάντως καλά μουνάκια,ξέρουν τι θέλουν.Η Αγγλίδα για ναπέσει θέλει να πας με τον τρόπο της,ένα κερασματάκι στην αρχή μετά μπλα μπλα μετά οινοπνεύματος και μετά στα κάνει όλα.Το πρωί βέβαια δεν θυμάται και πολλά οπότε να πας με τα νερά της για να το επαναλάβεις.Δεν είναι και πολύ του δεσμού αλλά της μίας νύχτας γι αυτό και όλοι θυμόμαστε αναμνήσεις που θα θέλαμε να ξαναζήσουμε με τον ανάλογο φίλο λαό.
Eνταξει οι Αγγλιδες τωρα δεν συγκρινονται με τις Αγγλιδες την περιοδο 1999 2000,
που εβγαζε και<<η κουτση Μαρια>>.Εχουνε δυσκολεψει παρα πολυ!!
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Επειδή ξέρω πολύ καλά τη Ζάκυνθο προσέξτε γιατί πολλές τσούλες,κυρίως Αγγλίδες, πριν έρθουν κάνουν ασφάλιση παρθενιάς. Ξεσκίζονται κάθε μέρα όπως ορθώς λέτε και μετά βρίσκουν κάποιο χαζομαλάκα Έλληνα μαθαίνουν το όνομά του ή κάποιο άλλο στοιχείο και πηγαίνουν στην αστυνομία και κάνουν καταγγελία βιασμού, παίρνουν βεβαίωση ότι κάνανε μήνυση και εισπράτουν την ασφάλεια στην πατρίδα τους. Ο μαλακοέλληνας τραβιέται και χωρίς να γαμήσει . Ευτυχώς από ότι έμαθα η αστυνομία είναι γνώστης πια της κομπίνας.

Δεν μας λε΄ς βρε τεράστιε ποιά είναι αυτή α ασφαλιστική που ασφαλίζει την παρθενία αγγλιδας τουρίστριας να πάμε να πάρουμε μετοχές της? Blue chip σκέτο είναι οι μαγκες, με λαμπρό μελλον! :2funny:
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Για να επανελθουμε λιγο  στο θεμα μας!!

Στην Ζακυνθο υπαρχουν <<βιζιτες>>αλλα θελει πολυ ψαξιμο!!
Συν το οτι ειναι ολες τους αδηλωτες και ειναι σε κυκλωματα οπου τα ξερουν
σχετικα λιγοι, και  δεν πανε με οποιον οποιον,γιατι παιζει και η ασφαλεια στο
παιχνιδι!!

Προχθες γνωρισα μια απο καποιο γνωστο μου ,και την ειχα σπιτι μου 2 ωρες(ολες τις στασεις και χωρις Ταμπου)....
μετα μολις τελειωσαμε βγηκαμε και για ενα ποτο!!








 

lautrec

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
62
Like
2
Πόντοι
0
ειναι ωραιο νησι η κως αλλα τα καρδαμυλα γινΟνται αγγλικη αποικια,το κοινο ειναι μεθυσμενοι πιτσιρικαδες,σκεψου το παντως η απεφυγε να βγαινεις στα καρδαμυλα
εχεις ξαναπαει στη ΚΩ

Καρδάμαινα ρε παιδιά, Καρδαμυλα είναι στη Χίο...
 

lautrec

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
62
Like
2
Πόντοι
0
Για να γαμήσεις αγγλίδα το καλοκαίρι δεν πας εκεί που είναι μόνο Άγγλοι γιατί δεν έχεις πολλές ελπίδες. Φαληράκι, Μάλια, Καρδάμαινα, Κάβος, Λαγανάς κλπ δεν είναι νούμερο ένα επιλογές. Πας σε κάτι πιο ντεμί. ΠΧ Στη Ρόδο στο Νιοχώρι στο δρόμο με τα μπαρ που μαζεύονται όλες οι φιλές του Ισραήλ χτυπάς αγγλίδα εύκολα και γαμιούνται και εύκολα. Αλλά γενικά στο κρεβάτι είναι για τα μπάζα και οι πιο πολλές είναι άφτιαχτες, ξεβαμένα νύχια κλπ...
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Βεβαια οι γονεις μου ελειπαν οταν την πηγα σπιτι μου,και δεν τους ειπα
τιποτα για αυτο γιατι δεν θελουν να φερνω π...ς σπιτι!!!
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Φραντσεσκο εθνικοτητα?καλη ηταν,ποσο το μαλι?
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Προχθες παλι πηδηξα μια πολωνεζα 27 χρονων στο σπιτι μου
με 80 ευρω για 1 ωρα
Μιλαμε Αστερι η κοπελα.!!
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Η κοπελα που γαμησα προχθες εχει και φωτογραφιες στο myspace.
Αν την δειτε θα τα χασετε,θα τις ποσταρα αλλα απαγοερευεται!!!!
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
270
Like
14
Πόντοι
1
Παίζει τίποτα στην Κεφαλλονιά, γιατί εγώ το μόνο που είχα βρεί στο Αργοστόλι ήταν 2 κωλόμπαρα του κώλου...
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Αλβανεζα ηταν 25χρονων!Πολυ καλη στο κρεβατι!!

το μαλλι 70Ε και τις 2 ωρες!!

πληρωνει ο μπαμπας τον γιωτα που την εκανε κοπανα απο το στρατο γιατι ειχε ψυχολογικα. :2funny: :2funny: :2funny:

ετσι..να μαζευεις το 20ευρω της καθε βδομαδας για να γαμησεις στο τελος του μηνα. :2funny: :2funny:

γιατι αλλιως δεν γυρνανε καν να σε κοιταξουνε..
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
πληρωνει ο μπαμπας τον γιωτα που την εκανε κοπανα απο το στρατο γιατι ειχε ψυχολογικα. :2funny: :2funny: :2funny:

ετσι..να μαζευεις το 20ευρω της καθε βδομαδας για να γαμησεις στο τελος του μηνα. :2funny: :2funny:

γιατι αλλιως δεν γυρνανε καν να σε κοιταξουνε..
Τραβα γαμησου μαλακα-ηλιθιε,αν δεν ξερεις μην μιλας.Ουτε μου δινει ο πατερας μου,εχουμε τοκους και νοικια!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom