Νέα

Γαμήσια σε Ζάκυνθο-Κεφαλλονιά- Κυλλήνη-Αμαλιάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΤΡΥΦΩΝΑΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 241
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
....κ εσυ ποιος ησουν?αυτος που περναγανε οι τουριστριες απο μπροστα του κ μολις γυριζαν ψιθυριζε νομιζωντας οτι τους την πεφτει....

ελα ρε φιλε αυτοςε ειμαι και επισης ειμαι αυτος που χτυπαγε παλαμακια μεσα στα κλαμπ και κατα λαθος το χερι του επιανε κωλους
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
θυμασαι το παληκαρακι γκρηκ καμακι που επαιρνε ματι πισω απο αμαξι τις χελωνες? :2funny: :2funny:
επισης να πω ενα μεγαλο μπραβο στις τοπικες αστ.αρχες που αποτελουν εξαισιο ντεκορ του δρομου  :thumbsup: και να επικρινω τους σεκιουριτι που πεταξανε απο κλαμπ αγγλοπαληκαρο που χουφτωνε κοσμο μεσα στο μαγαζι..αυτα γινονται και φευγουν οι τουριστες. αισχος! :tickedoff:

:police: :police: :police: :police: :police: :police: :police:
 

Επισκέπτης
ελα ρε φιλε αυτοςε ειμαι και επισης ειμαι αυτος που χτυπαγε παλαμακια μεσα στα κλαμπ και κατα λαθος το χερι του επιανε κωλους

αντρικους κωλους εε...των αγγλων...τυχαιρακιααααααα....καλοπερασες
 

son10

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
1
Πόντοι
1
Επειδή ξέρω πολύ καλά τη Ζάκυνθο προσέξτε γιατί πολλές τσούλες,κυρίως Αγγλίδες, πριν έρθουν κάνουν ασφάλιση παρθενιάς. Ξεσκίζονται κάθε μέρα όπως ορθώς λέτε και μετά βρίσκουν κάποιο χαζομαλάκα Έλληνα μαθαίνουν το όνομά του ή κάποιο άλλο στοιχείο και πηγαίνουν στην αστυνομία και κάνουν καταγγελία βιασμού, παίρνουν βεβαίωση ότι κάνανε μήνυση και εισπράτουν την ασφάλεια στην πατρίδα τους. Ο μαλακοέλληνας τραβιέται και χωρίς να γαμήσει . Ευτυχώς από ότι έμαθα η αστυνομία είναι γνώστης πια της κομπίνας.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Επειδή ξέρω πολύ καλά τη Ζάκυνθο προσέξτε γιατί πολλές τσούλες,κυρίως Αγγλίδες, πριν έρθουν κάνουν ασφάλιση παρθενιάς. Ξεσκίζονται κάθε μέρα όπως ορθώς λέτε και μετά βρίσκουν κάποιο χαζομαλάκα Έλληνα μαθαίνουν το όνομά του ή κάποιο άλλο στοιχείο και πηγαίνουν στην αστυνομία και κάνουν καταγγελία βιασμού, παίρνουν βεβαίωση ότι κάνανε μήνυση και εισπράτουν την ασφάλεια στην πατρίδα τους. Ο μαλακοέλληνας τραβιέται και χωρίς να γαμήσει . Ευτυχώς από ότι έμαθα η αστυνομία είναι γνώστης πια της κομπίνας.

Φιλε στην πουτανα πουτανιες οχι / τουλαχιστον ο DIKY και εγω ειμαστε πιο πουτανες και απο τις Ρωσσιδες .....
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Πετάγανε κάτι άλλο?
Ναι πεταγανε τα ρουχα τους στον δρομο.Και μερικες φορες ανεβαινουνε και πανω στο παρμπριζ περαστικων αυτοκινητων  που πηγαινουν σιγα λογω κινησης.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
υπαρχει ομως κ μια ταπεινη παροιμια που λεει το εξυπνο πουλι απο την μυτη πιανεται...

οι παροιμιες ειναι απο τον λαο για τον λαο / εγω και ο DIKY ειμαστε αποξω / εχουμε τους δικους μας κανονες ....
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Αντε παιδες καλο καλοκαιρι σε ολους και καλα γαμ.....
[youtube=425,350]LDxddCh78q4[/youtube]
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
σωστε τη χελωνα καρετα-καρετααα :dancing:
να σωσουμε και τους ελληνες ματακηδες-ματακηδες ε υπουργε? :2funny:

τι να πρωτοπω τωρα ???? / Cocktails and Dreams,Bad Boys,γουρουνα,φιγουρινια,15χρονα
 

Panaghs

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ΠΑΙΔΕΣ ΟΤΙ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ. ΥΠΑΡΧΟΘΝ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΑΙΣΧΡΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ... ΕΓς ΜΕΝς ΣΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑΔΑ Κ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΜΕ ΚΑΤΙ ΙΔΙΟΤΙΣΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΛΗΡΟΝΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΣΥΧΝΑ Κ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ...
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.642
Like
28.804
Πόντοι
6.056
ΠΑΙΔΕΣ ΟΤΙ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ. ΥΠΑΡΧΟΘΝ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΑΙΣΧΡΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ... ΕΓς ΜΕΝς ΣΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑΔΑ Κ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΜΕ ΚΑΤΙ ΙΔΙΟΤΙΣΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΛΗΡΟΝΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΣΥΧΝΑ Κ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ...

Είναι γνωστό ότι η Αμαλιάδα έχει πολλές "ερασιτέχνες" πουτάνες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom