Νέα

Γαμάτε μέσω facebook;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 185K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
τύπε εσύ είπες για το στυλ και το μοντέλο

δεν ειπα για να το αλλαξω ομως...

σιγα μην αλλαξω το στυλ μου. Δεν αλλαζω καλυτερα κανα 50αρικο στο ψιλικατζιδικο της γειτονιας (20+20+10) να παω φυλης για πανηγυρι? ΧΑΧΑΧΑΧΑ 
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
μπα οχι... Απλα σε καποια φαση περιμενα μια γκομενα που δεν ειχα δει σε φωτογραφια....

και μου σκαει ενα μουνι... με κολαν... και δικτυωτο απο μεσα.... στα ποδια κατω κατω... ξανθο

πρασινα ματια... καυλιαρα απιστευτη

αλλα επειδη δεν ημουν οπως ηθελε εφυγε στη 1 ωρα... καπου την ειχαν καλεσει λεει...

φυσικα μετα δεν απαντησε σε κανενα μηνυμα κτλπ... και ειχα φαει καψουρα ο μαλακας....

πριν 5-6 χρονια αυτο.  :grin:
πουτανες
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ξερεις να ντυνεσαι? πλυθηκες,σενιαριστικες πριν πας?...η πηγες σαν να εβγαζες το σκυλο σου για κατουρημα?

κλασσικα ντυνομαι τυπε μου... και καζουαλ  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

ο σωστος και αποτελεσματικος γαμερος ετσι πρεπει να ντυνεται... γιατι δινει βαρος αλλου  :2funny: :2funny: :2funny:

οσο για εκεινη την ημερα... με ενα απλο μαυρο τζιν ειχα παει.... και μια απλη μπλουζα απο πανω... το μαλλι δεν το ειχα φτιαξει... μπανιο ειχα κανει οκ.... και αποσμητικο ειχα βαλει μοσκομυριζα... γενικα ρε φιλε μια απλη εμφανιση

τα στοιχειωδη τα ειχα φροντισει μεν... αλλα πηγα απλος. Ουτε ρολογια ... ουτε να φαινονται τα μποξερακια απο μεσα σαν μερικους μαλακες τοτε... ουτε τιποτα.
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
οταν βγηκα προπερσι που ξαναρχισα τα μπουρδελα

απο την αγαθουπολεως εχοντας γαμησει το βανεσακι ξερεις τι ειπα???

ΜΑ ΤΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΗΣΟΥΝΑ.... το βανεσσακι φιλε.... δεν συγκρινοταν....

ολες μπροστα της ηταν κλανιες... το μονο που δεχομαι ειναι οτι θα ειχα περισσοτερο χρονο

με τις αλλες και θα με επελεγαν... αλλα στα αρχιδια μου αυτα ειναι για τους ευαισθητουληδες χαχαχα

Δεν αξιζει να ασχολειται κανενας με μπαζογαμιολες ψωνισμενες με την καμια.

Πας σε στουντιο-ρδελο κανεις το deal μεσα σε 2 λεπτα και γαμας τοπ μουνι που για να το γαμησεις εξω θα θελει τα 1000πλασια φραγκα,αν το βρεις!

Δεν υπαρχει λογος.
 

Επισκέπτης
Πάντως όσοι νομίζετε ότι θα γαμήσετε μέσω fb είστε εκτός......τι νομίζετε δηλαδή,επειδή είδε τη μάπα σας,θα κάτσει να τη γαμήσετε;;;; :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
To καλυτερο καμακι ειναι στην πουτανα... οταν την γαμανε καθε μερα δεκαδες ανδρες και σκας μυτη εσυ... και εκει που την γαμας την πουλας και ερωτα...και στο τελος την τουμπαρεις και την περνεισ σπιτι σου να την γαμας τσαμπα... εκει τυποι μου εισαι ΤΟ καμακι (και πρωτος μαγκας)

Το θεμα ειναι μεχρι να το καταφερεις να μην σου φυγουνε πολλα και πηγαινεις να γαμας καθε μερα με την ελπιδα οτι θα τα καταφερεις και στα φανε ολα οι νταβαδες και οι τσατσαδες !!!

Δεν ειναι και πολυ δυσκολο   :rockon:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
κλασσικα ντυνομαι τυπε μου... και καζουαλ  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

ο σωστος και αποτελεσματικος γαμερος ετσι πρεπει να ντυνεται... γιατι δινει βαρος αλλου  :2funny: :2funny: :2funny:

οσο για εκεινη την ημερα... με ενα απλο μαυρο τζιν ειχα παει.... και μια απλη μπλουζα απο πανω... το μαλλι δεν το ειχα φτιαξει... μπανιο ειχα κανει οκ.... και αποσμητικο ειχα βαλει μοσκομυριζα... γενικα ρε φιλε μια απλη εμφανιση

τα στοιχειωδη τα ειχα φροντισει μεν... αλλα πηγα απλος. Ουτε ρολογια ... ουτε να φαινονται τα μποξερακια απο μεσα σαν μερικους μαλακες τοτε... ουτε τιποτα.
Τεσπα...θελεις δουλεια....για να γινεις ανθρωπος :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220

αστα φιλε... με ειχε πειραξει τοτε..... θυμαμαι την βδομαδα πριν βγουμε...

με επαιρνε καθημερινα τηλεφωνο..... επειδη της αρεσε λεει η φωνη μου...  :2funny: :2funny: :2funny:

και μετα που βγηκαμε τυπε... αρχιδια... της εστειλα σαν μαλακας οτι μου αρεσε αλλα μαλακια μου και αυτο

ημουν και μικρος ρε τυποι μου ... πιο αυθορμητος.

ΑΠλα η μαλακια ειναι οτι την ειχα δει τι μουνος ηταν ΧΑΧΑΧΑ Καλυτερα να μην την ειχα δει καθολου!
 

Επισκέπτης
Δεν αξιζει να ασχολειται κανενας με μπαζογαμιολες ψωνισμενες με την καμια.

Πας σε στουντιο-ρδελο κανεις το deal μεσα σε 2 λεπτα και γαμας τοπ μουνι που για να το γαμησεις εξω θα θελει τα 1000πλασια φραγκα,αν το βρεις!

Δεν υπαρχει λογος.


Και γω άμα σκάσω 500 €/50 € η κάθε μία έκαστη.....γαμάω 10 μουνάρες.....πλάκα με κάνεις;;;;; Ο καθένας μπορεί να το κάνει αυτό..... :pipa3:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Δεν αξιζει να ασχολειται κανενας με μπαζογαμιολες ψωνισμενες με την καμια.

Πας σε στουντιο-ρδελο κανεις το deal μεσα σε 2 λεπτα και γαμας τοπ μουνι που για να το γαμησεις εξω θα θελει τα 1000πλασια φραγκα,αν το βρεις!

Δεν υπαρχει λογος.

συμφωνω.

Απλα υποτιθεται πως οι πουτανες ειναι αποκουμπι πριν βρεις ενα καλο μουνακι απεξω

καλα δεν το συζητω αν δεν ειχαμε και αυτες αστο θα γαμιομασταν μεταξυ μας η θα βιαζαμε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

kokorakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2011
Μηνύματα
378
Like
0
Πόντοι
1
κλασσικα ντυνομαι τυπε μου... και καζουαλ  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

ο σωστος και αποτελεσματικος γαμερος ετσι πρεπει να ντυνεται... γιατι δινει βαρος αλλου  :2funny: :2funny: :2funny:

οσο για εκεινη την ημερα... με ενα απλο μαυρο τζιν ειχα παει.... και μια απλη μπλουζα απο πανω... το μαλλι δεν το ειχα φτιαξει... μπανιο ειχα κανει οκ.... και αποσμητικο ειχα βαλει μοσκομυριζα... γενικα ρε φιλε μια απλη εμφανιση

τα στοιχειωδη τα ειχα φροντισει μεν... αλλα πηγα απλος. Ουτε ρολογια ... ουτε να φαινονται τα μποξερακια απο μεσα σαν μερικους μαλακες τοτε... ουτε τιποτα. ;
τύπε εδώ ο Δίας άλλαζε μορφή και δε μπορείς να τραβήξεις το μποξεράκι απόξω;
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.859
Πόντοι
6.585
Προσωπικά από FB, έχω "στριμώξει" 6-7 μωρά, από θέμα εμφάνισης στο Μ.Ο...

Απλά επειδή είμαι αρκετά κοινωνικός (κ αμετανόητος εργένης πλέον στα 40 μου), τα περισσότερα τυχερά έρχονται από τον κοινωνικό μου περίγυρο ...

Έξω παίζεται όλο το παιχνίδι .. (Υπόψην δεν έχω "παρατήσει" ακόμη ... τον εαυτό μου, αθλούμαι σχεδόν καθημερινά, "διεκδικώ" το καλύτερο για μένα, δεν είμαι όλη μέρα σε ένα καναπέ με μπύρες, σουβλάκια, πίτσες κ champions league .... μάγκες ξεκολήστε κ βγείτε έξω επιτέλους !!!)

Ακόμη κ μέσω FB, να γνωρίσεις ένα μωρό, θεωρώ ότι είναι δύσκολο να σου έρθει κ να σου γαμηθεί με την μια σπίτι σου, χωρις να σε έχει γνωρίσει πρώτα από κοντά ...

Μετά περνάμε σε αυτό που γνωρίζουμε όλοι πολύ καλά : πρέπει να φτάξεις ένα "μύθο" στο μυαλό της για να μπορέσεις να τις "εκτελέσεις" ...  :fuck1: :fuck1: :fuck1:

Ακόμη κ οι ...πλέον "εύκολες" θέλουν να ακούσουν το παραμύθι τους, πρώτα .... !!  

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom