Νέα

Γαμάτε μέσω facebook;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 184K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
Yeia sto stoma sou.

Meta apo mines pou eimai se afto to site na kai kapoios pou me liges adres grammes perigrafei to long term vfm tou girlfriend enanti tis sex worker.

Yparhei Theos.

Zito signomi yia tous latinikous haraktires.


Φιλε αν υπηρχε θεος δεν θα σε αφηνε να γραφεις εδω μεσα
Αν ψαχνεις γαμησι με αγαπουλες μπηκες στο ποιο ακυρο site

Εδω ΓΑΜΑΜΕ δεν αστειευομαστε !!!!  :rockon: :rockon:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Εχω γαμησει πολλες γκομενες που γνωρισα στο Ιντερνετ.
Εχει και αυτο την δικη του καβλα
Στην αρχη μαλακιες με chat... μετα τα λεγαμε στο τηλεφωνο μεχρι να ξεκινησουν τα σεξουαλικα υπονοουμενα
Και καπακι το meeting απο κοντα που στην ουσια ηταν ραντεβου για να γαμηθουμε
Παντα η ιδια φαση με 100% επιτυχια σε ολες
Απο το mirc, zoo, facebook, diafora forums και καποια αλλα sites γνωριμιων που δεν θυμαμαι.
Ηταν λες και πηγαινα για ψαρεμα με την ιδια καταληξη παντα !!!!
Το μονο αρνητικο στην ολη φαση ειναι οτι δυσκολα βρισκεις ωραια γκομενα απο το ιντερνετ...προτιμω να καμακωνομαι στα bar και με τις πουτανες στα μπουρδελα που συχναζω (τωρα τελευταια ανταλλαξα τηλεφωνακι με μια πουτανα αλλα δεν με πηρε ακομα  :(
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: να καμακωνεται με τις πουτανες στα μπουρδελα που συχναζει λεει ο τυπας  :2funny: :2funny: :2funny:
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.313
Πόντοι
6.955
Οχι δεν έχω γαμήσει ποτέ απο γνωριμία που προέκυψε μέσω ίντερνετ, διότι όσες γνώρισα ήτανε μπάζα και είμαι σαβουρογάμης.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.313
Πόντοι
6.955
"ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ"
Οχι δεν έχω γαμήσει ποτέ απο γνωριμία που προέκυψε μέσω ίντερνετ, διότι όσες γνώρισα ήτανε μπάζα και δεν είμαι σαβουρογάμης.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
οχι τυπε
γενικα εχει γινει πολυ ξενερωτη η φαση απτο νετ
καποτε εβρισκες ψωφιες για να γαμησεις
τωρα μαθαν ολα τα μπαζα το msn τις καμερες το fb
και τραβαει πολυ η δουλεια ετσι
δεν λεει

XAXAXAX εχει λιωσει στα τσατ το απολυτο αρσενικο...

αυτα ειναι... μπουρδελοτσαρκα... καφεδακι... τσιγαρακι... και τσατακι ε? ΧΑΧΑ α ρε μαφια απολυτε.

Φανταζομαι καμακι απολυτου στα τσατ "ελα τυπισσα... ψηνεσαι να βγουμε? γρηγορα ομως γιατι εχω και αλλες προτασεις" ΧΑΧΑΧ

τι μαλακες ειστε!!!

Π.Σ Και εγω εχω βγαλει αρκετα μουνακια απο το τσατ... με ολες η ιδια καταληξη φυσικα.. 100% επιτυχια
ενιωθα λες και πηγαινα για ψαρεμα ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.636
Πόντοι
456
θα συμφωνησω με 2-3 πιο πανω,τα καλα χρονια ηταν εκει γυρω στο 1999-2002,τοτε ηταν η αρχη για αυτο τον τροπο γνωριμιας στη χωρα μας,ουσιαστικα ηταν οι χρονιες που διαδοθηκε το ιντερνετ εστω και με τις αρχαιες pstn συνδεσεις.Τοτε τα πραγματα ηταν απλα,μπορει να μιλουσες το απογευμα με μια και το ιδιο βραδυ να πηδαγες.θυμαμαι το 2000 που ειχα χωρισει απο μια σχεση 3 ετων,δεν ειχα διαθεση για πολλα πολλα,δεν ηθελα σχεση αμεσως γιατι ειχα μπουχτισει απο την πρωην.Τοτε το ειχα ριξει στο τσατ.Απο Μαιο μεχρι και οκτωβριο,τοτε καταλαβα οτι η Αθηνα τα καλοκαιρια μπορει να αδειαζει αλλα αυτες που μενουν εδω ειναι οι πιο ευκολογαμητες γυναικες. Αναλογια εμφανισης (τοτε ετσι) 50% μπαζα,30% καλουλες,15% καλες και ενα 5% αρκετα καλες. Ειχαν συμβει απιθανες φασεις τοτε,μου ειχε κανει τρομερη εντυπωση πως αφου μιλουσαμε στο τηλεφωνο δεχοντουσαν με τοση ευκολια να ερθουν σπιτι μου για ενα ποτο και φαγητο στο μπλακονι. Ολες ελεγαν οτι θα δωσουν το τηλεφωνο σε μια φιλη για σφαλεια και φυσικα εγω ελεγα το ιδιο παραμυθι(παλι για ασφαλεια) οτι απο πανω μενει η αδερφος μου και εκανα και ενα δυο τζουφια τηλεφωνα.
Μια ομως ιστορια δεν μου ειχε κατσει καλα,δεν εχει νοημα να αναφερθω με λεπτομερειες απλα ειχα στεναχωρεθει πολυ εκεινο το βραδυ.Ελπιζω αυτη η κοπελα να ξεπερασε το προβλημα της και να ειναι σημερα καλα και υγιης.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
κριμα...

εχει χαθει ο παλιος τροπος γνωριμιας...

ολο φεισμπουκ...


ρωτησα εναν φιλο προχτες και μου λεει γαμησα μια... και του λεω που την γνωρησες?

<<φεισμπουκ>>  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
καλα δεν σταματησε το 2002 το πανηγυρι..... απλα τοτε ξεκινουσε.... στο φορτε τους ολα αυτα ηταν απο το 2003 - 2007 και απο 2007 και μετα αρχισε η πτωση σιγα σιγα....

εγω παντως σε αναλογια... (με μπαζα δεν εβγαινα αρα δεν εχει νοημα να τα μετρησω) εκτος απο 2-3 που ηθελα οπωσδηποτε παρεα και δεν εβρισκα καποια αλλη....

σε αναλογια λοιπον ενα 50% μετριες-κανονικες... 30% πολυ καλες και ενα 20% μοντελα.

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
απο φεησμπουκ ειναι πιο δυσκολο παντως γιατι ο κυκλος ειναι πιο κλειστος.....

δεν σημαινει οτι επειδη η αλλη εχει μπει εκει θα θελει να μιλησει με τον καθε ασχετο

μπορει να κανει επιλεγμενα φιλους... ενω στα τσατ... ειναι ασχετες μεταξυ ασχετων
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
πειτε ρε οι παλιοι καμια τρελη εμπειρια που να σας εχει τυχει.να μιλας ξερω γω με γκομενα και τελικα να σου ρθει καμια αδελφω..καλα τωρα χλωμο με τις καμερες και τα κολπα.αλλα παλια που δεν υπηρχαν τετοια,πρεπει να εχουν παιχτει τρελες φασεις.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.636
Πόντοι
456
το τσατ σημαινει ανωνυμια και αυτο με τη σειρα του απειρα αλλα ακομα,το facebook ειναι επωνυμο αρα αν δεν εισαι κανενας εκ γεννετης ρεζιλης-ξεφτιλας δεν λεει για χυμα γνωριμιες.Εκει βεβαια παιζει να σε προσεγγισουν ή να προσεγγισεις αγνωστα ατομα μεσα απο καποια γκρουπ κλπ γιατι βλεπουν και βλεπεις φωτο. Αυτο ομως,πεσιμο ομως σε  φιλους φιλων  κλπ ειναι η απολυτη ξεφτιλα
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Facebook και τετοια ειναι για τους λεφταδες (κυριως μπαμπα λεφτα) για να βαζουν ψαρωτικες φωτο με ακριβα αυτοκινητα-ακριβα σπιτια κλπ για να ψαρωνουν οι αδηλωτες πορνες ητοι τα πουτανακια η αλλιως <<κανονικες>> γυναικες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom