Νέα

Γαμάτε μέσω facebook;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 185K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

σερετης

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
753
Like
1
Πόντοι
6
Εχω γαμησει πολλες γκομενες που γνωρισα στο Ιντερνετ.
Εχει και αυτο την δικη του καβλα
Στην αρχη μαλακιες με chat... μετα τα λεγαμε στο τηλεφωνο μεχρι να ξεκινησουν τα σεξουαλικα υπονοουμενα
Και καπακι το meeting απο κοντα που στην ουσια ηταν ραντεβου για να γαμηθουμε
Παντα η ιδια φαση με 100% επιτυχια σε ολες
Απο το mirc, zoo, facebook, diafora forums και καποια αλλα sites γνωριμιων που δεν θυμαμαι.
Ηταν λες και πηγαινα για ψαρεμα με την ιδια καταληξη παντα !!!!
Το μονο αρνητικο στην ολη φαση ειναι οτι δυσκολα βρισκεις ωραια γκομενα απο το ιντερνετ...προτιμω να καμακωνομαι στα bar και με τις πουτανες στα μπουρδελα που συχναζω (τωρα τελευταια ανταλλαξα τηλεφωνακι με μια πουτανα αλλα δεν με πηρε ακομα  :(
οι καλες θελανε πολυ ψησιμο

υπηρχαν και καλες και μουναρες υπηρχαν βασικα!στο ζοο που εμπαινα εγω

στην αρχη εβγαινα και χωρις να δω φωτογραφιες!τεραστιο λαθος!εχουν δει πολλα τα ματια μου!!και μερικες μη μπορωντας να κανω αλλιως τις γαμησα κιολας :tooth:

αλλα απο νετ πρεπει να βλεπεις οπωσδηποτε ολοσωμη φωτογραφια
 

Επισκέπτης
Ποιο ειναι το μετρο φιλε μου?

Οι 10-20 και βαλε συνδιασμενες απαιτησεις της καθε ψωνισμενης μπαζογαμιολας για να γαμησεις,και αν γαμησεις μετα απο ταλαιπωρια ημερων......

Μην υποτιματε τον ανδρισμο σας και μην παιζετε το παιχνιδι τους.

Επισης θες να σου πω ποσο χρμα πρεπει να διαθετεις ως status δλδ σπιτι-αυτοκινητο-περιουσια κλπ και ρευστο για να γαμησεις μια ρωσσιδα υπερμουναρα που μια στις 10.000 θα βρεις στην Ελλαδα.......
Πολλες χιλιαδες ευρω και οχι 20-50 ευρω!

Δε θα διαφωνήσω. Απλά η πουτάνα είναι για 5 λεπτά, ενώ η γκομενίτσα για ολόκληρο ΣΚ.
Θα κοιμηθείς μαζί της, θα δεις τηλεόραση με το χέρι σου κάτω απ την μπλούζα της, θα κάνετε μαζί μπάνιο, βόλτα, ψώνια, φαί, βόλτα με τ αμάξι, κλπ. Επίσης θα τη δεις να γκαυλώνει και θα τονωθεί το αίσθημα της προσφοράς σου  :sunglasses:

Αλλά οι πουτάνες έχουν και κάτι άλλο: ΔΕΝ ΤΙΣ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΠΟΤΕ
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Γνώρισα καλές,αρκετά καλές,πολύ καλές,μουνάρες(4-5 μόνο)
Η κατάληξη κατά 95% ήταν στο κρεβάτι.
Ωραίες εποχές.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Γνώρισα καλές,αρκετά καλές,πολύ καλές,μουνάρες(4-5 μόνο)
Η κατάληξη κατά 95% ήταν στο κρεβάτι.
Ωραίες εποχές.
τυπε εγω παλι γνωρισα,μπαζα,χοντρες,χοντρομπαζα,μετριες,λιγες καλες,1 μουναρα
:2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
To καλυτερο καμακι ειναι στην πουτανα... οταν την γαμανε καθε μερα δεκαδες ανδρες και σκας μυτη εσυ... και εκει που την γαμας την πουλας και ερωτα...και στο τελος την τουμπαρεις και την περνεισ σπιτι σου να την γαμας τσαμπα... εκει τυποι μου εισαι ΤΟ καμακι (και πρωτος μαγκας)

Το θεμα ειναι μεχρι να το καταφερεις να μην σου φυγουνε πολλα και πηγαινεις να γαμας καθε μερα με την ελπιδα οτι θα τα καταφερεις και στα φανε ολα οι νταβαδες και οι τσατσαδες !!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
To καλυτερο καμακι ειναι στην πουτανα... οταν την γαμανε καθε μερα δεκαδες ανδρες και σκας μυτη εσυ... και εκει που την γαμας την πουλας και ερωτα...και στο τελος την τουμπαρεις και την περνεισ σπιτι σου να την γαμας τσαμπα... εκει τυποι μου εισαι ΤΟ καμακι (και πρωτος μαγκας)

Το θεμα ειναι μεχρι να το καταφερεις να μην σου φυγουνε πολλα και πηγαινεις να γαμας καθε μερα με την ελπιδα οτι θα τα καταφερεις και στα φανε ολα οι νταβαδες και οι τσατσαδες !!!
και εκει εχεις 100% επιτυχια τυπε?
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
στην αρχη ναι
μετα ανοιξε και ελληνικος σερβερ
εμπαινα και στο jokes-gr

Τύπε ναι άνοιξε και ο ελληνικός αλλα ο dalnet είχε άλλη χάρη, ασχολιόσουν και με εθνικά θέματα, κάνανε takeover κάτι κανάλια των σκοπιανών.
Είχες και scriptaki ?  :2funny:
 

gustom2008

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2008
Μηνύματα
370
Like
5
Πόντοι
1
μεσω fb τρεις εχω γαμησει!!!μαχι με το τελευταιο milf! :dancing:
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
To καλυτερο καμακι ειναι στην πουτανα... οταν την γαμανε καθε μερα δεκαδες ανδρες και σκας μυτη εσυ... και εκει που την γαμας την πουλας και ερωτα...και στο τελος την τουμπαρεις και την περνεισ σπιτι σου να την γαμας τσαμπα... εκει τυποι μου εισαι ΤΟ καμακι (και πρωτος μαγκας)

Το θεμα ειναι μεχρι να το καταφερεις να μην σου φυγουνε πολλα και πηγαινεις να γαμας καθε μερα με την ελπιδα οτι θα τα καταφερεις και στα φανε ολα οι νταβαδες και οι τσατσαδες !!!

Και νομίζεις οτι τσιμπάει η πουτάνα απο έρωτες και μαλακίες, δεκάδες είναι αυτοί που δεν πουλάνε απλά έρωτες αλλα είναι πραγματικά αγαπούληδες και τις καψουρεύονται.
Η πουτάνα ο μόνος τρόπος να ανταποκριθεί σε καμάκι είναι να δεί οτι υπάρχει ψωμί για φάγωμα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Τύπε ναι άνοιξε και ο ελληνικός αλλα ο dalnet είχε άλλη χάρη, ασχολιόσουν και με εθνικά θέματα, κάνανε takeover κάτι κανάλια των σκοπιανών.
Είχες και scriptaki ?  :2funny:
οχι τυπε
με το που εμπαινες σε σκοπιανο καναλι σε καναν μπαν αμεσως :2funny:
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Η πουτάνα ο μόνος τρόπος να ανταποκριθεί σε καμάκι είναι να δεί οτι υπάρχει ψωμί για φάγωμα.

Ενω οι εξω πουτανες που ειναι 100 φορες μεγαλυτερες πουτανες ανταποκρινονται αν δουν για φαγωμα απο αστακο και πανω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom