Νέα

Φυλής 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα drogbas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 256K
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

secbou

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2018
Μηνύματα
108
Like
58
Πόντοι
1
Κανένα πρόγραμμα για σήμερα ξέρει κανείς?
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.550
Πόντοι
2.356
Σχετικά με την "μαύρη"

Σίγουρα αν κάποιος θέλει να θυμηθεί εποχές Μεταξουργείου, όπου εύκολα μπορούσες να βρεις έγχρωμη κοπέλα ας πάει - με τη διαφορά ότι εδώ μιλάμε για τρανς κοπέλα. Γενικά θα έβαζα μια καλή βαθμολογία. Όχι όμως κάτι το τρομερό. Πολύ ωραίο (αν και μεγάλο) σφιχτό κωλαράκι, όχι αδύνατη, έχει τα κιλάκια της. Στήθος όχι μεγάλο. Φάτσα πολύ σέξι - και γενικά πολύ ωραία συμπεριφορά ως άτομο. Γενικά ξανατονίζω πολύ σφιχτό σώμα. Πάντα με προφύλαξη, πολύ καθαρή κοπέλα και προσεκτική. Στον "αγώνα" έχει την τάση να θέλει να ξεμπερδεύει (βιάζεται λίγο) - αλλά νομίζω αν δώσεις παραπάνω μπορεί και να αλλάξεις . Δεν είμαι βέβαιος.
Στα πολύ αρνητικά ο χώρος Φυλής 99. Βέβαια θα ήταν αστείο να περίμενε κάποιος κάτι διαφορετικό από ένα υπόγειο μπουρδέλο Φυλής. Σε μπουρδέλο πας ρε φίλε εξάλλου. - Σωστά.
Γενικά συνίσταται πάντως για δοκιμή. Δεν είναι για χόρταση. Δεν είναι επίσης για GFE φάση αν κάποιος αναζητεί κάτι τέτοιο.
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Σχετικά με την "μαύρη"

Σίγουρα αν κάποιος θέλει να θυμηθεί εποχές Μεταξουργείου, όπου εύκολα μπορούσες να βρεις έγχρωμη κοπέλα ας πάει - με τη διαφορά ότι εδώ μιλάμε για τρανς κοπέλα. Γενικά θα έβαζα μια καλή βαθμολογία. Όχι όμως κάτι το τρομερό. Πολύ ωραίο (αν και μεγάλο) σφιχτό κωλαράκι, όχι αδύνατη, έχει τα κιλάκια της. Στήθος όχι μεγάλο. Φάτσα πολύ σέξι - και γενικά πολύ ωραία συμπεριφορά ως άτομο. Γενικά ξανατονίζω πολύ σφιχτό σώμα. Πάντα με προφύλαξη, πολύ καθαρή κοπέλα και προσεκτική. Στον "αγώνα" έχει την τάση να θέλει να ξεμπερδεύει (βιάζεται λίγο) - αλλά νομίζω αν δώσεις παραπάνω μπορεί και να αλλάξεις . Δεν είμαι βέβαιος.
Στα πολύ αρνητικά ο χώρος Φυλής 99. Βέβαια θα ήταν αστείο να περίμενε κάποιος κάτι διαφορετικό από ένα υπόγειο μπουρδέλο Φυλής. Σε μπουρδέλο πας ρε φίλε εξάλλου. - Σωστά.
Γενικά συνίσταται πάντως για δοκιμή. Δεν είναι για χόρταση. Δεν είναι επίσης για GFE φάση αν κάποιος αναζητεί κάτι τέτοιο.
τη μαυρούλα την εχω πάρει και φυλής και στο σπίτι της... στο σπιτάκι της ειναι πολύ πιο χαλαρή...τα προσόντα της ειναι κανονικά..προτιμά το παθητικό...συμμετέχει στο σεξ, φιλάει και δεν λέει όχι σε κάτι..δεν είναι η κουκλάρα αλλά είναι τίμια περίπτωση..
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.268
Πόντοι
3.886
Το νέο κορίτσι που έλεγαν πως έφεραν είναι ακόμα το τίμησε κανένας;
 

secbou

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2018
Μηνύματα
108
Like
58
Πόντοι
1
Σήμερα απόγευμα ξέρει κανείς ποιά είναι?
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
3
Like
100
Πόντοι
1
Για τη δέσποινα γνωρίζει κανείς λεπτομέρειες?
 

Panos999

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
17
Like
21
Πόντοι
0
Ανυποπομονω να περάσει ο κορονοϊός να πάω να δοκιμάσω την πουτσα της μαυρουλας
 

giwrgos31

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα υπαρχει καμια κινεζα πουθενα γεια οχι? η απο ινδια
 

secbou

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2018
Μηνύματα
108
Like
58
Πόντοι
1
Στην Γουχάν μπορεί να σε πληρώνουν κιόλας
 

mitsakos25

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
185
Like
121
Πόντοι
1
μια μαυρουλα που δουλευε εκει? ειναι ακομα και τι ωρες?
 

DIMP

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2008
Μηνύματα
314
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
Παιδιά καλησπέρα!! Ξέρουμε αν η Δέσποινα εργάζεται στον οίκο τι ώρες και τι μέρες;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom