Νέα

FKK Artemis

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα epanastatis1969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 194K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Παιδία μην ακουτε τι λένε οι διάφοροι . Το Αρτεμις ειναι ΜΑΚΡΑΝ το καλυτερο FKK της Γερμανίας . Στατιστικά εχει τις πιο ομορφες γυναικες και το service ειναι κατα 90% εγγυημένο . Εγω προσωπικά στα 3 - 4 χρόνια που το επισκεπτομαι δεν εχω φαει "φολα " ..Ισως γιατι αποφευγω τις Ρουμάνες οπως ο διάολος το λιβάνι. Αυτες οι μαλακισμένες κατεστρεψαν το Palace στην Φρανκφουρτη .. Προτιμήστε τις Βουλγαρες , Σλοβένες η τις Λατινοαμερικάνες ..
Για να καταλάβετε το αφεντικό ειναι εκει και κόβει συνεχώς κινηση .. η επενδυση εχει περάσει τα 4 μυρια , οποτε καταλαβενεται οτι τον καει το μαγαζι του να παει καλα ..
Σιγουρα δεν ειναι για Παρασκευη Σαββατο γιατι γινεται της Ποπης απο κοσμο , και απλά τα κοριτσακια βιαζονται λιγο ..
βεβαια αν πας για ενα και δρομο δεν λεει γιατι στοιχιζει 80+60 =140 .
εκει αξιζει να πας με παρεα και να την αράξεις για 4-5 ωρες . βεβαια θέλει και λιγο γεματο πορτοφολι ιδιαιτερα αμα αρχισουν τα εξτρα
50 CIM , 100 A level ,αμα αρχισεις και τα διπλά ..αστα να πάνε .. Μια φορά δεν εχω φυγει με λιγωτερα απο 600 καταθεση .. χα χα
Συμπερασματικά σε σχεση με τα μπάζα που χρυσοπληρωνουμε εδω αξιζει και με το παραπάνω 
Το ΑRTEMIS είναι πράγματι ένα από τα καλύτερα της Γερμανίας. Έτυχε να πάω σχετικά πρόσφατα τόσο σ' αυτό, όσο και στο PARADISE στη Στουτγαρδη. Νομίζω ότι το δεύτερο έχει περισσότερο χώρο και εξίσου καλές κοπέλες και υπηρεσίες. Το ARTEMIS ειναι σχετικά μικρό για τον κόσμο που μαζεύει. Και στα δύο οι κοπέλες είναι πολλές και εξαιρετικές, με βαθμό πάνω από 7. Αν μείνεις τουλάχιστον 5-6 ωρες και κάνεις χρήση όλων των εγκαταστασεων αξίζουν τον κόπο. Αν έχεις και παρεα για το σχετικο χαβαλε ακομα καλύτερα. Και το JING JANG στα σύνορα με Ολλανδια είναι εξίσου καλή επιλογή. Εδω τζαμπα δίνουμε τόσα λεφτά. Αντι 250 Ε για μαπα σιτιτουριστριες εδώ, πας στη Γερμανία διημερο με 400 ευρω και περνας πολύ καλύτερα, συν τα ψωνια και τη βολτα. ΟΡΜΑΤΕ!!     
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.743
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Το Artemis, εχει πολιτικη εδω και 4 τουλαχιστον χρονια που εχω παει, να κανει ειδικεσ εκπτωσεις σε κοινωνικες ομαδες.
μια απο αυτες ειναι οι ταριφες!!!
βλεπε εδω: γιαυτο και ισως οι ταριφες εκει δεν παροτρυνουν τους τουριστες να πανε για να μην το μαθει ο πολυς κοσμος και σταματησει η εκπτωση!
το να μπορεις να μπαινεις 2 φορες την εβδομαδα με 50% εκπτωση δεν ειναι λιγο!!!
 

Roken

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Ισχύει πως οι ταρίφες προσπαθούν να σε κάνουν να πας σε κάποια κωλομπαράκια που μόνο έξοδα θα κάνεις.
Στο Artemis μπορεί να πετύχεις κατά καιρούς και κάποια αστεράκια.Γυναίκες γενικά για όλα τα γούστα.Θα πετύχεις ακόμη και μερικές φόλες αλλά κι αυτό μέσα στο παιχνίδι είναι.
Προτιμώ Artemis τους χημερινούς μήνες κι όσο ανοίγει ο καιρός από Απρίλη και μετά Oase,βοηθά κι η πισίνα..
Το πρώτο είναι καλύτερα λόγο τοποθεσίας καλυτερα χειμώνα ενώ το δευτερο για θερινούς μήνες.
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Ισχύει πως οι ταρίφες προσπαθούν να σε κάνουν να πας σε κάποια κωλομπαράκια που μόνο έξοδα θα κάνεις.
Στο Artemis μπορεί να πετύχεις κατά καιρούς και κάποια αστεράκια.Γυναίκες γενικά για όλα τα γούστα.Θα πετύχεις ακόμη και μερικές φόλες αλλά κι αυτό μέσα στο παιχνίδι είναι.
Προτιμώ Artemis τους χημερινούς μήνες κι όσο ανοίγει ο καιρός από Απρίλη και μετά Oase,βοηθά κι η πισίνα..
Το πρώτο είναι καλύτερα λόγο τοποθεσίας καλυτερα χειμώνα ενώ το δευτερο για θερινούς μήνες.
για το ΟΑΣΕ κάποιο suggestion?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.982
Κριτικές
490
Like
36.648
Πόντοι
41.447
Παιδία μην ακουτε τι λένε οι διάφοροι . Το Αρτεμις ειναι ΜΑΚΡΑΝ το καλυτερο FKK της Γερμανίας . Στατιστικά εχει τις πιο ομορφες γυναικες και το service ειναι κατα 90% εγγυημένο . Εγω προσωπικά στα 3 - 4 χρόνια που το επισκεπτομαι δεν εχω φαει "φολα " ..Ισως γιατι αποφευγω τις Ρουμάνες οπως ο διάολος το λιβάνι. Αυτες οι μαλακισμένες κατεστρεψαν το Palace στην Φρανκφουρτη .. Προτιμήστε τις Βουλγαρες , Σλοβένες η τις Λατινοαμερικάνες ..
Για να καταλάβετε το αφεντικό ειναι εκει και κόβει συνεχώς κινηση .. η επενδυση εχει περάσει τα 4 μυρια , οποτε καταλαβενεται οτι τον καει το μαγαζι του να παει καλα ..
Σιγουρα δεν ειναι για Παρασκευη Σαββατο γιατι γινεται της Ποπης απο κοσμο , και απλά τα κοριτσακια βιαζονται λιγο ..
βεβαια αν πας για ενα και δρομο δεν λεει γιατι στοιχιζει 80+60 =140 .
εκει αξιζει να πας με παρεα και να την αράξεις για 4-5 ωρες . βεβαια θέλει και λιγο γεματο πορτοφολι ιδιαιτερα αμα αρχισουν τα εξτρα
50 CIM , 100 A level ,αμα αρχισεις και τα διπλά ..αστα να πάνε .. Μια φορά δεν εχω φυγει με λιγωτερα απο 600 καταθεση .. χα χα
Συμπερασματικά σε σχεση με τα μπάζα που χρυσοπληρωνουμε εδω αξιζει και με το παραπάνω 

εεεεεεεεεετσιιιιιι!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Roken

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
για το ΟΑΣΕ κάποιο suggestion?

Προτίμα τις Γερμανίδες μακριά απο Βαλκάνια Ρουμανία Βουλγαρία κλπ
Αν ακούσεις για Ιταλίδες Ισπανίδες 90 % Ρουμάνες που δουλευάνε εκεί
Υπάρχουν κι οι Τσεχοπολωνές αυτές είναι ok
Για μελαμψό Βραζιλοκουβανές.Από φίλους που τους αρέσουν τα έγχρωμα έχω ακούσει τα καλύτερα
Εγώ ψηφίζω πάντως βουρ για Γερμανίδες θα θυμηθείς ;)
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Προτίμα τις Γερμανίδες μακριά απο Βαλκάνια Ρουμανία Βουλγαρία κλπ
Αν ακούσεις για Ιταλίδες Ισπανίδες 90 % Ρουμάνες που δουλευάνε εκεί
Υπάρχουν κι οι Τσεχοπολωνές αυτές είναι ok
Για μελαμψό Βραζιλοκουβανές.Από φίλους που τους αρέσουν τα έγχρωμα έχω ακούσει τα καλύτερα
Εγώ ψηφίζω πάντως βουρ για Γερμανίδες θα θυμηθείς ;)
κάποιες γερμανίδες που είναι στο άρτεμις
πάνε και στο ΟΑΣΕ ανά 2 εβδομάδες
αναρωτιέμαι πόσες έχει μέσα
όσες και το άρτεμις ή λιγότερες?
 

Roken

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
εχει πολυ καλα τεμάχια και εκει ... θα ελεγα αν ο δρομος σου ειναι Φρανκφουρτη ειναι οτι καλυτερο ..Τουλάχιστον αυτα λενε και οι συναγωνιστες στο international sex guide forum

Αυτό είναι σχετικό σύμφωνα με τις "δημοσκοπήσεις" που κάνουν κατα καιρούς στο forum όπως θα έχεις δει κι εσύ ,μια το ένα ειναι μπροστά μια το άλλο
Αυτή την περίοδο είναι το Αrtemis πρώτο,το καλοκαίρι που είναι η επόμενη ίσως να έχουν αλλάξει τα δεδομένα με τις ανανεώσεις στο έμψυχο δυναμικό  :grin:
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Αυτό είναι σχετικό σύμφωνα με τις "δημοσκοπήσεις" που κάνουν κατα καιρούς στο forum όπως θα έχεις δει κι εσύ ,μια το ένα ειναι μπροστά μια το άλλο
Αυτή την περίοδο είναι το Αrtemis πρώτο,το καλοκαίρι που είναι η επόμενη ίσως να έχουν αλλάξει τα δεδομένα με τις ανανεώσεις στο έμψυχο δυναμικό  :grin:

Να σου πω στο International sex guide forum ειμαι μέλος πάνω απο 10 χρόνια . και το πιο σημαντικό ειναι οτι με καποιους τα λεμε και με PM . Αλλα εγω καταθετω την προσωπικη αποψη .
Απο Φρανκφουρτη θα πε΄ράσω ο κόσμος να χαλάσει τουλάχιστον 2 φορές το μηνα . Το δε Palace που αν θυμαμαι και καλά ημουν ο πρωτοε που το ανέφερε στο παλιο , παλιο forum , ηταν μεσα στην καρδιά μου ... βολικό ( 10 λεπτα απο το αεροδρόμιο ) καθαρό , με καλό φαγητο ( μην παιθάνουμε και στην πεινα ) και πολυ καλά και εξυπηρετικά κοριτσάκια ... Αλλα .. δυστυχώς οταν οι Ρουμάνες εκαναν καταληψη ( οι περισσοτερες μετακινηθηκαν απο το World αφου τα γαμησαν και εκει ) το εκαναν και αυτο το βασιλειο της ξεπετας και της αρπαχτης ..
Βεβαια εξακολουθει να εναι μια τιμια επιλογη ΑΝ ξερεις τα τι και τα πως ... Σε κάθε περιπτωση ειναι χιλίαδες φορες καλυτερο απο τις παπαριες που πληρωνουμε εδω 
Καποια μερα που δεν θα βαριεμαι θα σας γραψω ιστοριες για το παλιο καλο Atlandis την Φρανκφουρτη η την αλλαη εμγαλη μου αδυναμία το Wiago στο leverkusen ..
 

Roken

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Να σου πω στο International sex guide forum ειμαι μέλος πάνω απο 10 χρόνια . και το πιο σημαντικό ειναι οτι με καποιους τα λεμε και με PM . Αλλα εγω καταθετω την προσωπικη αποψη .
Απο Φρανκφουρτη θα πε΄ράσω ο κόσμος να χαλάσει τουλάχιστον 2 φορές το μηνα . Το δε Palace που αν θυμαμαι και καλά ημουν ο πρωτοε που το ανέφερε στο παλιο , παλιο forum , ηταν μεσα στην καρδιά μου ... βολικό ( 10 λεπτα απο το αεροδρόμιο ) καθαρό , με καλό φαγητο ( μην παιθάνουμε και στην πεινα ) και πολυ καλά και εξυπηρετικά κοριτσάκια ... Αλλα .. δυστυχώς οταν οι Ρουμάνες εκαναν καταληψη ( οι περισσοτερες μετακινηθηκαν απο το World αφου τα γαμησαν και εκει ) το εκαναν και αυτο το βασιλειο της ξεπετας και της αρπαχτης ..
Βεβαια εξακολουθει να εναι μια τιμια επιλογη ΑΝ ξερεις τα τι και τα πως ... Σε κάθε περιπτωση ειναι χιλίαδες φορες καλυτερο απο τις παπαριες που πληρωνουμε εδω 
Καποια μερα που δεν θα βαριεμαι θα σας γραψω ιστοριες για το παλιο καλο Atlandis την Φρανκφουρτη η την αλλαη εμγαλη μου αδυναμία το Wiago στο leverkusen ..

Τον τελευταίο 1 + χρόνο είμαι μόνιμος κάτοικος Γερμανίας για σπουδές κι Ελλάδα έρχομαι για επίσκεψη
Oase έχω πάει αρκετές φορές και για μένα είναι το αγαπημένο μου μένω πιο κοντά όμως στο Βερολίνο κι "αναγκαστικά" και κάνω πιο συχνές επισκέψεις στο Artemis.Στo Palace έχω πάει καμιά 5 ρια φορές αλλά όπως σωστά τα λες για τις Ρουμάνες τα γ***σαν όλα.Δεν γουστάρω να μπαίνω σε μαγαζί και να μου λένε από που είσαι κλπ και κατευθείαν : "Γεια σου μλκα"
και με όλα τα επακόλουθα με τις ρουμάνικες τακτικές αν ήθελα Ρουμάνα βρίσκω και στην Ελλάδα.
Σπάνια πάω χωρίς παρέα στα μαγαζιά γιατί είναι τρελά πιο καλά να πηγαίνεις για χαβαλέ με φίλους..είναι must  :)
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
"αναγκαστικά" και κάνω πιο συχνές επισκέψεις στο Artemis.


Ειδατε κυριοι σε τι σημειο μας φτανει η αναγκη  :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid:.. Φιλε μου σε λυπαμαι ..ειλικρινα ..
Διαβαζω και κλαιω ... ( το επομενο ταξιδι :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: για Βερολινο ειναι τον Οκτωβριο ..γαμωτο )
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
το απόλυτο συμπέρασμα
όλους τους μήνες Άρτεμις ένα σκαλί παραπάνω από το ισάξιο κατά τ'άλλα ΟΑΣΕ
το καλοκαίρι λόγω κήπου, μπάρμπεκιου και άπλας το ΟΑΣΕ παίρνει κεφάλι
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
το απόλυτο συμπέρασμα
όλους τους μήνες Άρτεμις ένα σκαλί παραπάνω από το ισάξιο κατά τ'άλλα ΟΑΣΕ
το καλοκαίρι λόγω κήπου, μπάρμπεκιου και άπλας το ΟΑΣΕ παίρνει κεφάλι

Συμφωνω απόλυτα με τον προλαλησαντα και αν χασεις πτηση ή εχεις μεγάλο stopover Palace ( που να τρεχεις τωρα στο Oasis )
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
το απόλυτο συμπέρασμα
όλους τους μήνες Άρτεμις ένα σκαλί παραπάνω από το ισάξιο κατά τ'άλλα ΟΑΣΕ
το καλοκαίρι λόγω κήπου, μπάρμπεκιου και άπλας το ΟΑΣΕ παίρνει κεφάλι
άποψη μου ειναι οτι το αρτεμης ειναι 2 με 3 σκαλες παραπάνω γιά τούς εξης λόγους 'αν καί δέν έχω παει στον παραδεισο οασε αλλά από κουβέντες μέ φίλους έχω βγάλει τά εξής συμπεράσματα...
1.το οασε ειναι μακρια απο φραγφουρτη (μιση ωρίτσα)..ειναι εστω μια μικρη διαφορά σε συγκριση μέ τό άρτεμης πού ειναι 6 λεπτά μέ ταξί δηλαδη 6 ευρώ από τό κέντρο του βερολινου δηλαδή την αντεναουερ πλατε...
2.ο συνδιασμός μέ επίσκεψη στό βερολίνο ειναι πολύ ποιο καλός..
τό βερολίνο είναι ποιο γαμάτη πόλη καί μήν τρελάθούμε οί περισσότεροι δέν θά πάμε γερμανια 4 μέ 5 μέρες γιά νά γαμάμε σαν μανιακοί  στα φκκ από τό πρωι μέχρι τό βραδυ..
θά πάμε και σε κανένα κλαμπάκι σε κανένα μουσειο κλπ
σε αυτο το σημειο το βερολινο ειναι πολυ καλύτερο απο φραγκφούρτη έτσι δέν είναι???
η συγκριση που κάνεις είναι μόνο σε  επίπεδο φκκ και εκει ειναι περιπου οπως τά λές.. τό αρτεμης ειναι λίγο καλύτερο τόν χειμώνα και ισαξιο τό καλοκαιρι...
άλλωστε τό ατρεμης έχει και ρουφ γκαρντεν οχι ομως τόσο καλό οπως το οασε...
γενικά παιδια τό βερολίνο είναι πολύ ανεβασμένο σάν πολη καί όπως εχω ξαναγράψει πολυ ποιο φτηνό...από αθήνα κλπ..
εχει παρκα μουσεια κλαμπακια και πολύ καλά εστιατόρια όχι μόνο γερμανικα αλλά εθνικ...
επίσης τό βερολινο σέ συγκριση με κάτι αμστερνταμ λονδινα κλπ ειναι πολυ ποιο ασφαλές....
δέν συναντας αυτο το παρακμιακο χάλι παντου μαστουρα καί κοκα κλπ και δέν δισταζω να παραδεχθω οτι πινω και εγω...
αλλά άλλο να πινεις διακριτικά  και άλλο νά βλέπες διάφορα ζώα στό αμστερνταμ να σου πουλάνε παντου και να φοβάσε να κυκλοφορήσεις.....η να σε μαζέψουν μαχερωμενο για 10 ευρω..
εμενα ο συνδιασμος βολτα στο βερολινο με αρτεμης μου φάνικε μοναδικός....
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
το απόλυτο συμπέρασμα
όλους τους μήνες Άρτεμις ένα σκαλί παραπάνω από το ισάξιο κατά τ'άλλα ΟΑΣΕ
το καλοκαίρι λόγω κήπου, μπάρμπεκιου και άπλας το ΟΑΣΕ παίρνει κεφάλι

Συμφωνω απόλυτα με τον προλαλησαντα και αν χασεις πτηση ή εχεις μεγάλο stopover Palace ( που να τρεχεις τωρα στο Oasis )

:thumbsup:

Έτσι ακριβώς.
 

Rufus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, παίζει τραβελοκατάσταση στο Άρτεμις?
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Επόμενη επίσκεψη Άρτεμις
keep walking..
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Επίσκεψη Άρτεμις
το μαγαζί παραμένει στα υψηλά στάνταρτς
γύρω στις 80-100 κοπέλες
απλά διαπίστωσα ότι τα δωμάτια του ΟΑΣΕ είναι μακράν καλύτερα
κατά τ'άλλα όλα καλά και γνωστά πλέον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom