Νέα

FKK Artemis

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα epanastatis1969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 195K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
849
Like
10
Πόντοι
6
παντα στο εξωτερικο με αυτοκινητο...... gps..... και αντε γεια λαμογια....
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.970
Like
329
Πόντοι
36
καλησπέρα παίδες!

Θα σας παραθεσω την εμπειρια μου γυρω απο την τελευταια επισκεψη μου στο fkk του βερολινου στη γερμανια θέλοντας να ενημερωσω-πληροφορίσω-προειδοποιησω τους οποιους φιλους θελησουν να το επισκευτουν στο μελλον.

Το μαγαζι φυσικα δεν εχει κατι κακο, ισα ισα που ειναι ενας πολυχωρος στον οποιο καποιος περνα και μια ολοκληρη μερα πολυ ευχαριστα, ειτε πηδωντας, ειτε χαλαρωνοντας!

Ο λόγος που postαρα ειναι το οτι υπαρχει μια εντονη παραπληροφορηση απο τους ντοπιους και συγκεκριμενα τους ταξιτζηδες σχετικα με το συγκεκριμενο fkk οι οποιοι προσπαθουν να αποτρεψουν υποψηφιους επισκεπτες.

Πιο συγκεκριμενα οι ταξιτζηδες με το που τους πεις τον προορισμο σου ξεκινανε μια προπαγανδα εναντιον του artemis ενω παραλληλα σου προτεινουν διαφορα άλλα μερη τα οποια στα παρουσιαζουν καλύτερα και φθηνοτερα.Η πραγματικοτητα φυσικα ειναι διαφορετικη διοτι αυτα τα μαγαζια ειναι στην ουσια απλά κωλομπαρα στα οποια απλα μιλας με γκομενες και τις κερνας σαμπανιες χωρις επι της ουσιας να πηδας!Οι ατακες των ταξιτζηδων ειναι οι εξης:
-στο αρτεμις η εισοδος ειναι 80ευρω ενω εκει που λεω εγω να πας ειναι 30 ή 40 και οι γυναικες ειναι καλυτερες
-δεν ειναι ωραιο περιβαλλον το αρτεμις και εχει τοσο πολυ κοσμο που δεν θα το χαρεις κ.τ.λ κ.τ.λ ... ...

Το συμπερασμα μου ειναι οτι ειτε το αρτεμις δεν τους δινει προμηθεια (στους ταξιτζηδες) οταν φερνουν πελατες (ναι,αυτο γινεται παντου βλ. palace και oase fkk στην φρανκφουρτη, τα εχω επισκευτει και τα 2 με το δευτερο να είναι μαρκαν το καλυτερο από όλα οσα εχω παει), ειτε ότι τα κωλομπαρα του βερολινου εχουν χασει μεγαλο μεριδιο πελατων και εχουν ξεχυθει με μεθοδους δυσφημισης να ανακτησουν το οποιο πελατολογιο τους(ή ανιδεους τουριστες)!

Όταν λοιπον εμπιστευτηκα έναν ταξιτζη (και μαλιστα ελληνα) και πηγα στο κωλομπαρο που προτεινε (παρολο που τον ρωτησα επιμονα εάν είναι το ιδιο concept με το αρτεμις) στην ουσια πεταξα 50 ευρω στον κουβα! Βγαινοντας σχεδον αμεσως, αλλα με 50ε λιγοτερα στην τσεπη) αναζητησα ταξι τα οποια αρνιοντουσαν να με παρουν λεγοντας μου τις ιδιες παπαριες πριν καν μπω στο ταξι! Τελικα δεν μπηκα σε κανεναν και βρηκα αλλον ταξιτζη τον οποιο ρωτησα επιτηδες για το αρτεμις και ο τυπος μου ειπε ότι απλα δεν υπαρχει άλλο καλυτερο μερος στο βερολινο!

Στα συνολικα στα 6 ταξι που χρησιμοποιησα κατά την διαρκεια της παραμονης μου στο βερολινο (όχι όλα για το αρτεμις αλλα ρωταγα για αυτό)τα 5 μου προτειναν επιμονα καποια αλλα κωλομπαρα εκτος του αρτεμις!Συζητωντας με αλλους ελληνες μαχητες που βρηκα στο αρτεμις,τους εξιστορησα την εμπειρια με τα πεταμενα λεφτα και μου ειπαν και εκεινοι τα ιδια ακριβως και το πώς κλαινε τα λεφτα τους!

Οπότε (και για να μην σας κουραζω άλλο – αλλα παντα θελοντας να βοηθησω,εάν γινεται να μην χαθουν αλλα χρηματα από συναγωνιστες-διοτι χρεοκωπησαμε κιολας) σας προτεινω να γραφετε κανονικα εκει που δεν πιανει ποτε η μερκελ και να προτιμησετε αυτό το μερος!

Μπορει να εχει εισοδο 80εουρος αλλα μπορει να μεινεις εκει ολη μερα (φαγητο,soft drinks,χαμαμ,τζαγκουζι,cinema,wellness center είναι μεσα στην τιμη) και να κανεις τα γουστα σου, να αραξεις, να κοιμηθεις, να κανεις μασαζ .. γενικοτερα ο,τι γουσταρεις!Ναι, καλυτερα να μην πας για 1-2 ωρες.Συμφερει να πας και να αραξεις. Οι κοπελες φυσικα είναι για όλα τα γουστα και είναι πολύ προσγμενες και καθαρες!

Με εκτιμηση

FuckTheRest
----------------
Υ.Γ - Εάν καποιος φιλος ειχε παρομοια εμπειρια παραπληροφορησης από ταρίφα ας το μοιραστει (για να μην νομιζει κανεις ότι εχω και εγω καποιο οφελος από το artemis-λεμε τωρα, και γραφω υποχθόνια!

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
οι ξενοι ταριφες κανουν τα παντα να σε πανε στα δικα τους στεκια..ενας γερμανος ταριφας οταν τον ρωτησα μου ειπε οτι εγγυημενα θα περασω καλα στο αρτεμις
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Στέλνω πατριωτικούς χαιρετισμούς λόγω της ημέρας απο ένα καφέ κοντά στο Άρτεμις,όπου ετοιμαζομαι να πάω για 3η φορά σε 4 μέρες

Μια σύντομη εκτίμηση είναι ότι είναι πολύ ωραίο μοναδικο μέρος,αλλά όχι κάτι το τρομακτικό.....ιδίως μετά την πρώτη φορά που είναι ένα σοκ σχετικά,μετα το ψιλοσυνηθιζεις
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Στέλνω πατριωτικούς χαιρετισμούς λόγω της ημέρας απο ένα καφέ κοντά στο Άρτεμις,όπου ετοιμαζομαι να πάω για 3η φορά σε 4 μέρες

Μια σύντομη εκτίμηση είναι ότι είναι πολύ ωραίο μοναδικο μέρος,αλλά όχι κάτι το τρομακτικό.....ιδίως μετά την πρώτη φορά που είναι ένα σοκ σχετικά,μετα το ψιλοσυνηθιζεις
έλα ρε παίχτη,κράτα το λάβαρο της επανάστασης ψηλά.Περιμένουμε ριπόρτ μόλις γυρίσεις. :rockon:
Καλά να περάσεις και κοίτα μην κολήσεις εκεί για πάντα  :grin:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Κανε οικονομία απο τις ντόπιες πατσαβουρες να πάμε και μαζί,αξίζει τον κοπο πραγματικά....
Μεγάλο χαβαλέ έχει,πέρα απο τις 40-50 γκομενες που κυκλοφορούν γυμνές....
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Κανε οικονομία απο τις ντόπιες πατσαβουρες να πάμε και μαζί,αξίζει τον κοπο πραγματικά....
Μεγάλο χαβαλέ έχει,πέρα απο τις 40-50 γκομενες που κυκλοφορούν γυμνές....
Μέσα.
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Κανε οικονομία απο τις ντόπιες πατσαβουρες να πάμε και μαζί,αξίζει τον κοπο πραγματικά....
Μεγάλο χαβαλέ έχει,πέρα απο τις 40-50 γκομενες που κυκλοφορούν γυμνές....
χαιρετίσματα
καλές αυτή τη στιγμή
μαρκέτα
και η ιταλίδα η μελαχροινή
μακριά από τις ρουμάνες
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Ένας γέρος πήρε μαζί 2 μουνάρες Γερμανίδες(σαν δίδυμες ήταν),ψηλές αδύνατες σαν μοντέλα,και μετά επειδή ήταν σουρωμένος δεν ήθελε να πληρώσει....

Και ήρθε η Αστυνομία!!!!

Και ρωτάω μια άλλη κοπέλα "καλά,τί θα κάνει η Αστυνομία?",και μου απαντάει "αν δεν πληρώσει,θα πάρουν τα στοιχεία του και θα του στείλουν μάλλον επιστολή στο σπίτι....αφού είμαστε νόμιμες εδώ και φορολογούμαστε κανονικά"!!!!!
 

stelakis(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
175
Like
1
Πόντοι
1
Στα συνολικα στα 6 ταξι που χρησιμοποιησα κατά την διαρκεια της παραμονης μου στο βερολινο (όχι όλα για το αρτεμις αλλα ρωταγα για αυτό)
Δεν υπαρχε κανενας λογος να πας με ταξι στο Αρτεμις. Ο σταθμος Westkreuz του μετρο ειναι 200 μετρα μακρια.
Αν παλι θελεις να φυγεις απο εκει αργα (π.χ. κατα τις 03:00), εχει ΠΑΝΤΑ ταξι απ'εξω που περιμενουν.
Υποψιν οτι Παρασκευη και Σαββατο βραδυ το μετρο λειτουργει ολο το βραδυ.


Κανε οικονομία απο τις ντόπιες πατσαβουρες να πάμε και μαζί,αξίζει τον κοπο πραγματικά....
Αν αποφασισετε απο Θεσσαλονικη με EasyJet ειμαι κι εγω μεσα.
Προσφατα εφυγα απο εδω στις 14:00 το μεσημερι του Σαββατου, κι ημουν πισω στις 11:00 το πρωι της Κυριακης.
Συνολικο κοστος περιπου 300 ευρω.
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Ένας γέρος πήρε μαζί 2 μουνάρες Γερμανίδες(σαν δίδυμες ήταν),ψηλές αδύνατες σαν μοντέλα,και μετά επειδή ήταν σουρωμένος δεν ήθελε να πληρώσει....

Και ήρθε η Αστυνομία!!!!

Και ρωτάω μια άλλη κοπέλα "καλά,τί θα κάνει η Αστυνομία?",και μου απαντάει "αν δεν πληρώσει,θα πάρουν τα στοιχεία του και θα του στείλουν μάλλον επιστολή στο σπίτι....αφού είμαστε νόμιμες εδώ και φορολογούμαστε κανονικά"!!!!!
ήταν αδελφές από ότι μου είπανε
δεν ξέρω αν ήταν και δίδυμες
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Θυμήθηκα τώρα πάντως οτι ο πούτσος μου μέσα στο μουνί της Τσέχας που πήδηξα κατά την μοναδική μου επίσκεψη στο Άρτεμις ήταν σαν ένα Messerschmitt Bf 109 στον ουρανό πάνω από την Νοτιοανατολική Αγγλία, καλοκαίρι του 1940. Πολύς αέρας τριγύρω.
Λιπαντικό ήταν, ξεχείλωμα ήταν δεν μπορώ να πω.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Ένας γέρος πήρε μαζί 2 μουνάρες Γερμανίδες(σαν δίδυμες ήταν),ψηλές αδύνατες σαν μοντέλα,και μετά επειδή ήταν σουρωμένος δεν ήθελε να πληρώσει....

Και ήρθε η Αστυνομία!!!!

Και ρωτάω μια άλλη κοπέλα "καλά,τί θα κάνει η Αστυνομία?",και μου απαντάει "αν δεν πληρώσει,θα πάρουν τα στοιχεία του και θα του στείλουν μάλλον επιστολή στο σπίτι....αφού είμαστε νόμιμες εδώ και φορολογούμαστε κανονικά"!!!!!
η αστυνομια ηλθε μαλλον διοτι ηταν μεθυσμενος....η μπορει να την καλεσε
εαν κάνεις μαλακιες στο αρτεμις ερχοντε 2 παληκαρια και σε βγαζουν εξω ευγενικα.....
φυσικα εαν δεν πληρωσεις δεν σε ξαναβαζουν μεσα...
ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΙΜΩΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΜΠΕΙΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΣΤΟ ΑΡΤΕΜΗΣ....
εγω προσωπικα θα στεναχωριωμουν παρα παρα πολυ...
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Παιδία μην ακουτε τι λένε οι διάφοροι . Το Αρτεμις ειναι ΜΑΚΡΑΝ το καλυτερο FKK της Γερμανίας . Στατιστικά εχει τις πιο ομορφες γυναικες και το service ειναι κατα 90% εγγυημένο . Εγω προσωπικά στα 3 - 4 χρόνια που το επισκεπτομαι δεν εχω φαει "φολα " ..Ισως γιατι αποφευγω τις Ρουμάνες οπως ο διάολος το λιβάνι. Αυτες οι μαλακισμένες κατεστρεψαν το Palace στην Φρανκφουρτη .. Προτιμήστε τις Βουλγαρες , Σλοβένες η τις Λατινοαμερικάνες ..
Για να καταλάβετε το αφεντικό ειναι εκει και κόβει συνεχώς κινηση .. η επενδυση εχει περάσει τα 4 μυρια , οποτε καταλαβενεται οτι τον καει το μαγαζι του να παει καλα ..
Σιγουρα δεν ειναι για Παρασκευη Σαββατο γιατι γινεται της Ποπης απο κοσμο , και απλά τα κοριτσακια βιαζονται λιγο ..
βεβαια αν πας για ενα και δρομο δεν λεει γιατι στοιχιζει 80+60 =140 .
εκει αξιζει να πας με παρεα και να την αράξεις για 4-5 ωρες . βεβαια θέλει και λιγο γεματο πορτοφολι ιδιαιτερα αμα αρχισουν τα εξτρα
50 CIM , 100 A level ,αμα αρχισεις και τα διπλά ..αστα να πάνε .. Μια φορά δεν εχω φυγει με λιγωτερα απο 600 καταθεση .. χα χα
Συμπερασματικά σε σχεση με τα μπάζα που χρυσοπληρωνουμε εδω αξιζει και με το παραπάνω 
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Παιδία μην ακουτε τι λένε οι διάφοροι . Το Αρτεμις ειναι ΜΑΚΡΑΝ το καλυτερο FKK της Γερμανίας . Στατιστικά εχει τις πιο ομορφες γυναικες και το service ειναι κατα 90% εγγυημένο . Εγω προσωπικά στα 3 - 4 χρόνια που το επισκεπτομαι δεν εχω φαει "φολα " ..Ισως γιατι αποφευγω τις Ρουμάνες οπως ο διάολος το λιβάνι. Αυτες οι μαλακισμένες κατεστρεψαν το Palace στην Φρανκφουρτη .. Προτιμήστε τις Βουλγαρες , Σλοβένες η τις Λατινοαμερικάνες ..
συμφωνώ με αυτά που λες
το ΟΑΣΕ δεν λέει?
ή να αποφύγουμε τις ρουμούνες?
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
συμφωνώ με αυτά που λες
το ΟΑΣΕ δεν λέει?
ή να αποφύγουμε τις ρουμούνες?

Εγω στο OASE παω μονο το καλοκαιρι ( εχει ενα φανταστικό κηπο ) και ΦΥΣΙΚΑ αποφευγω τι Ρουμάνες .Προσοχή το παιζουν Ιταλίδες , Γαλλίδες και παπαριές διάφορες .. απλά προσεξτε οταν μιλάνε μεταξυ τους ..οπως επισης αν σας αρέσει καποια κοιταξτε ποσο καθετε με τον πελάτη ..καλο κριτηριο ειναι τα kino .. εκει πέρα απο το ματι θα δειτε και πως χειριζονατι το ολο θέμα :)
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Εγω στο OASE παω μονο το καλοκαιρι ( εχει ενα φανταστικό κηπο ) και ΦΥΣΙΚΑ αποφευγω τι Ρουμάνες .Προσοχή το παιζουν Ιταλίδες , Γαλλίδες και παπαριές διάφορες .. απλά προσεξτε οταν μιλάνε μεταξυ τους ..οπως επισης αν σας αρέσει καποια κοιταξτε ποσο καθετε με τον πελάτη ..καλο κριτηριο ειναι τα kino .. εκει πέρα απο το ματι θα δειτε και πως χειριζονατι το ολο θέμα :)
thank god ξέρω άπταιστα γαλλικά και ιταλικά
οπότε δεν μου ξεφεύγουν
οι υπόλοιπες γκόμενες είναι επιπέδου άρτεμις?
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
thank god ξέρω άπταιστα γαλλικά και ιταλικά
οπότε δεν μου ξεφεύγουν
οι υπόλοιπες γκόμενες είναι επιπέδου άρτεμις?

εχει πολυ καλα τεμάχια και εκει ... θα ελεγα αν ο δρομος σου ειναι Φρανκφουρτη ειναι οτι καλυτερο ..Τουλάχιστον αυτα λενε και οι συναγωνιστες στο international sex guide forum
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
εχει πολυ καλα τεμάχια και εκει ... θα ελεγα αν ο δρομος σου ειναι Φρανκφουρτη ειναι οτι καλυτερο ..Τουλάχιστον αυτα λενε και οι συναγωνιστες στο international sex guide forum
i ll be there soon
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom