Νέα

FKK Artemis

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα epanastatis1969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 194K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Φιλε musician, κανε μια βολτα και απο darling () μερια, εχω βεβαια μια 2ετια που ειχα παει, αλλα ηταν εξαιρετικο.....  ;)

Στο θεμα μας.....

Ειχα την ΤΥΧΗ να επισκεφτω το Artemis.........


Ολα τα Ευρω......

Ο τιτλος του thread τα λεει ολα...... ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ......


Θα ακολουθησει ενημερωση, αρκει να βρω λιγο χρονο........
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Είχαμε την τύχη να μας υποδεχθεί η Εσπερία για δεύτερη φορά μέσα σε ένα μήνα, αυτή τη φορά στο Βερολίνο, στο πολυκατάστημα «Ο Αρτέμης».

Πρόκειται για πολυθεματικό υπερπορνείο, κτισμένο σε τρία επίπεδα.
Συνοπτικά διέπεται από Γερμανική τιμιότητα και νοικοκυροσύνη, αλλά και από Τούρκικη ανατολίτικη πονηριά, λαγνεία και μυστήριο.

Μας ενθουσίασε το ότι υπάρχουν δωμάτια συνουσιών εντός του κινηματογράφου, πράγμα το οποίο ήταν όραμά μας και αντικείμενο ονειρώξεών μας στην περίοδο της εφηβείας μας.
Ποτέ δεν φανταστήκαμε ότι θα  γίνει πραγματικότητα!

Παρατηρήσαμε στο χώρο της πισίνας δυο κυρίους να κοιμούνται βαθειά, αφημένοι στον ήχο του νερού που κυλάει, στις χαμηλές φωνές και στην αύρα των γυμνών γυναικών.

Τα αποδυτήρια ανδρών έχουν κοινό προθάλαμο με αυτά των γυναικών, και εκεί παρατηρείται συνωστισμός γυμνών αρρένων και θηλέων, που είτε προέρχονται από συνουσία και προσέρχονται για να πλυθούν, είτε μόλις έχουν πλυθεί και σπεύδουν προς συνουσία.

Μεταξύ του προθαλάμου και της εισόδου, υπάρχει ένα σκοτεινό και τρομακτικό αντικείμενο, εξαιρετικά επικίνδυνο και καταστροφικό.
Ένα μηχάνημα ανάληψης χρημάτων (ΑΤΜ).
Απαιτείται μεγάλη εγκράτεια ώστε να μην ξεπεραδιαστεί κανείς...

Ξεκινήσαμε τις συνουσίες με την εκπάγλου καλλονής Κατερίνα, η οποία δήλωσε Σιβηριανή.
Ψηλή φυσική κοκκινόξανθη νεαρή γυναίκα, με ανεπιτήδευτο ύφος «cute and corrupted».
‘Ηταν μόνη της στο ένα από τα δυο μπαρ και κάπνιζε κοιτώντας το άπειρο.
Την ξεπατώσαμε για τα καλά και εσπερματώσαμε νιώθωντας τη λαχανιασμένη ανάσα της να χάνεται στο στόμα μας.

Συνεχίσαμε με τη νέγρα Βραζιλιάνα Αννίτα. Επιβεβαιώσαμε ότι πρόκειται για Βραζιλιάνα, όταν σε μια επίπονη μόχλευση του αιδοίου της, αναφώνησε Πορτογαλλικά λογάκια.
Ωστόσο η νεαρή νέγρα μας απογοήτευσε, όταν μας πρότεινε cim με επιλέον τίμημα €50 και για το λόγο αυτό την αποβάλλαμε ευγενικά και κομψά...

Ενώ προετοιμαζόμασταν ψυχολογικά για την αναχώρησή μας, σε ένα στιγμιαίο συνωστισμό στο χώρο των ηλεκτρονικών παιχνιδιών, το πρόσωπό μας περιπλέχθηκε στους ευμεγέθεις φυσικούς μαστούς της Γερμανίδας Λίζας.
Η Λίζα είναι νεαρή, με ύψος περί τα 1,8 μέτρα, εκπληκτικά ευδιάθετη και φιλική, αλλά με το γνωστό μειονέκτημα των Γερμανίδων, ότι δεν ξέρουν να συνουσιάζονται.
Παρ’ όλα αυτά, η φύση της γυναίκας αυτής μας ενθουσίασε και την καταγαμήσαμε κι αυτήν μια χαρά!

Αποχωρήσαμε μετά από 3,5 ώρες περίπου, έμπλεοι ευχαρίστησης από την Εσπερία και τους κατοίκους της.
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
3
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny:
Ωραια  περιγραφη  ρε  φιλε  .
Μου  αρεσει  που  μιλας  σαν  να  εχεις  μεσα  σου  10  προσωπικοτητες .
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
Συνεχίσαμε με τη νέγρα Βραζιλιάνα Αννίτα. Επιβεβαιώσαμε ότι πρόκειται για Βραζιλιάνα, όταν σε μια επίπονη μόχλευση του αιδοίου της, αναφώνησε Πορτογαλλικά λογάκια.
Ωστόσο η νεαρή νέγρα μας απογοήτευσε, όταν μας πρότεινε cim με επιλέον τίμημα €50 και για το λόγο αυτό την αποβάλλαμε ευγενικά και κομψά...

κι εμένα ως Βραζιλιάνα μού συστήθηκε η Ανίτα. το +50 για cim γιατί σε χάλασε; όλες τόσο παίρνουν γι' αυτό. δεν κατάλαβα, τελικά την πήδηξες τη συγκεκριμένη ή όχι;
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
κι εμένα ως Βραζιλιάνα μού συστήθηκε η Ανίτα. το +50 για cim γιατί σε χάλασε; όλες τόσο παίρνουν γι' αυτό. δεν κατάλαβα, τελικά την πήδηξες τη συγκεκριμένη ή όχι;

Διακόψαμε, χωρίς να επέλθει κορύφωση.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
επισκέφθηκα τό άρτεμιςν πρίν λίγες μέρες...
θέλω νά επαλιθεύσω αυτά πού γράφουν οι φίλοι ποιο πάνω πού κατά τήν ταπεινή μου άποψη είναι ακόμα καλύτερα...
από αυτά πού μού είπαν καί οί πελάτες που έπιασα κουβέντα μέσα στό μαγαζί θεωρούν τό άρτεμις από τά  κορυφεα σέ συνάρτηση καί μέ τήν τιμη στόν κόσμο ...και συνάντησα κόσμο μέ αρκετά χρήματα..
θέλω ομως να δειξετε λιγο προσοχή στά λεφτα πού θά ξοδέψετε διότι χωρίς νά τό καταλάβετε μπορεί νά φύγει ένα τριακοσάρι...ημερησίως...πού μέ τό ξενοδοχειο εισητηρια κλπ ανεβαίνει τό μαλί..
εγώ προσωπικα αφού είχα πάει μέ δύο καί έκανα ρηλάξ στίς ξαπλώστρες τίς πισίνας μού τήν έπεσε ένα 22χρονο γερμανάκι μπέργκε τήν λέγαν μέ κορμι που θά ζηλεύαν πολλές που ποζαρουν σέ περιοδικα καί χωρίς νά τό καταλάβω βρέθηκα ΄στά πάνω δωμάτια γιά άλλους 2 γύρους....
η ποιο ωραία φάσι όμως είναι νά είσαι στό μπάρ τού πάνω ορόφου νά πίνεις καί κανενα μπάφο (ρώτησα μιά γκόμενα καί μού είπε ότι επιτρεπετε??)και νάχεις απεναντί σου καμμια 15ρια ολογυμνες μέ βαθμολογία από 7 και πάνω...
σημειωτέον ότι τό μπάρ είναι πανεμορφο σε στυλ αρτ ντεκο όπως καί τά δωμάτια πολλά μέ ζωγραφιες ελληνικών ναών και μέ τό άγαλμα τής αφροδίτης καί μέ ελαφρια διακριτική μουσική...
γενικά θά ευχαριστηθείτε όση ώρα κάτσετε  παραπάνω αλλά προσοχή είναι γενικά πολύ καυλωτική η φάσι καί μπορεί νά φυγουν λεφτα χωρίς νά τό καταλάβετε...
είναι επισης απόλυτα ασφαλές καί είδα μέ τά μάτια μου νά πέφτει απαγορευτικό από τήν ασφάλεια του μαγαζιού σέ κάτι τύπους πανκ...πλατείας εξαρχείων πού φενόντουσαν trouble makers
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
επισκέφθηκα τό άρτεμιςν πρίν λίγες μέρες...
θέλω νά επαλιθεύσω αυτά πού γράφουν οι φίλοι ποιο πάνω πού κατά τήν ταπεινή μου άποψη είναι ακόμα καλύτερα...
από αυτά πού μού είπαν καί οί πελάτες που έπιασα κουβέντα μέσα στό μαγαζί θεωρούν τό άρτεμις από τά  κορυφεα σέ συνάρτηση καί μέ τήν τιμη στόν κόσμο ...και συνάντησα κόσμο μέ αρκετά χρήματα..
θέλω ομως να δειξετε λιγο προσοχή στά λεφτα πού θά ξοδέψετε διότι χωρίς νά τό καταλάβετε μπορεί νά φύγει ένα τριακοσάρι...ημερησίως...πού μέ τό ξενοδοχειο εισητηρια κλπ ανεβαίνει τό μαλί..
εγώ προσωπικα αφού είχα πάει μέ δύο καί έκανα ρηλάξ στίς ξαπλώστρες τίς πισίνας μού τήν έπεσε ένα 22χρονο γερμανάκι μπέργκε τήν λέγαν μέ κορμι που θά ζηλεύαν πολλές που ποζαρουν σέ περιοδικα καί χωρίς νά τό καταλάβω βρέθηκα ΄στά πάνω δωμάτια γιά άλλους 2 γύρους....
η ποιο ωραία φάσι όμως είναι νά είσαι στό μπάρ τού πάνω ορόφου νά πίνεις καί κανενα μπάφο (ρώτησα μιά γκόμενα καί μού είπε ότι επιτρεπετε??)και νάχεις απεναντί σου καμμια 15ρια ολογυμνες μέ βαθμολογία από 7 και πάνω...
σημειωτέον ότι τό μπάρ είναι πανεμορφο σε στυλ αρτ ντεκο όπως καί τά δωμάτια πολλά μέ ζωγραφιες ελληνικών ναών και μέ τό άγαλμα τής αφροδίτης καί μέ ελαφρια διακριτική μουσική...
γενικά θά ευχαριστηθείτε όση ώρα κάτσετε  παραπάνω αλλά προσοχή είναι γενικά πολύ καυλωτική η φάσι καί μπορεί νά φυγουν λεφτα χωρίς νά τό καταλάβετε...
είναι επισης απόλυτα ασφαλές καί είδα μέ τά μάτια μου νά πέφτει απαγορευτικό από τήν ασφάλεια του μαγαζιού σέ κάτι τύπους πανκ...πλατείας εξαρχείων πού φενόντουσαν trouble makers
άξιος!
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.992
Κριτικές
27
Like
1.767
Πόντοι
5.235

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
AGIANAAAAAAAAAAAAAAAA!!θυμασαι τη διαδρομή ρε συ???Που ήταν όλα χιονισμένα???????Αντε να ξαναπάμε φίλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!

Θυμάμαι ρε Ναύαρχε..... ξεχνιούνται αυτά που ζήσαμε βρε???

Όμως, για σένα δουλεύω ΝΑΥΑΡΧΕΕΕΕΕΕΕ!!!

Βρήκα εισιτήριο απ'ευθείας με Aegean (μετάβαση & επιστροφή) μόνο με 147 ευρώ, και διαμονή σε *** ξενοδοχείο με δίκλινο δωμάτιο στο κέντρο (δίπλα στο εμπορικό κέντρο που είχαμε πάει) με πρωϊνό για 2 βράδια με 40 ευρώ για το Φεβρουάριο. Ψήνεσαι???
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.971
Κριτικές
490
Like
36.604
Πόντοι
41.447
Θυμάμαι ρε Ναύαρχε..... ξεχνιούνται αυτά που ζήσαμε βρε???

Όμως, για σένα δουλεύω ΝΑΥΑΡΧΕΕΕΕΕΕΕ!!!

Βρήκα εισιτήριο απ'ευθείας με Aegean (μετάβαση & επιστροφή) μόνο με 147 ευρώ, και διαμονή σε *** ξενοδοχείο με δίκλινο δωμάτιο στο κέντρο (δίπλα στο εμπορικό κέντρο που είχαμε πάει) με πρωϊνό για 2 βράδια με 40 ευρώ για[size=20pt] το Φεβρουάριο. [/size]Ψήνεσαι???

Θα φάτε το κρύο της (πολικής) Αρκούδας
θα γίνεται αρχαίοι απο το κρύο.....
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
γιατί?? μηπως πρόκειται να κυκλοφορήσουν στον δρόμο????
 

giorgio33

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
125
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
Θυμάμαι ρε Ναύαρχε..... ξεχνιούνται αυτά που ζήσαμε βρε???

Όμως, για σένα δουλεύω ΝΑΥΑΡΧΕΕΕΕΕΕΕ!!!

Βρήκα εισιτήριο απ'ευθείας με Aegean (μετάβαση & επιστροφή) μόνο με 147 ευρώ, και διαμονή σε *** ξενοδοχείο με δίκλινο δωμάτιο στο κέντρο (δίπλα στο εμπορικό κέντρο που είχαμε πάει) με πρωϊνό για 2 βράδια με 40 ευρώ για το Φεβρουάριο. Ψήνεσαι???


με easy jet μπορει να βρεις και με κατω απο 100 ...εκτος αν δεν ταξιδευεις  μ αυτους ...
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Θα φάτε το κρύο της (πολικής) Αρκούδας
θα γίνεται αρχαίοι απο το κρύο.....

Και όμως αγαπητέ...... και εφέτος, Φεβρουάριο πήγαμε (γύρω στις 19 αν θυμάμαι καλά) και είχε σχετικά ήπιο καιρό με 10 πόντους χιόνι. Κρύο βέβαια είχε, αλλά ήταν απόλυτα υποφερτό.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
Και όμως αγαπητέ...... και εφέτος, Φεβρουάριο πήγαμε (γύρω στις 19 αν θυμάμαι καλά) και είχε σχετικά ήπιο καιρό με 10 πόντους χιόνι. Κρύο βέβαια είχε, αλλά ήταν απόλυτα υποφερτό.

γιατί ρε μαλάκα. μηπως στους δρόμους θα κυκλοφορήσεις? στους διαδρόμους του άρτεμις έχει θέρμανση...
 

NERICAST

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
249
Κριτικές
11
Like
3
Πόντοι
11
Το επισκέφτηκα πρόπερσι μάγκες που είχα πάει Βερολίνο για το Fianal Four της Εuroleague sto basket.Ειχε καλά κομμάτια και ήταν και πολύ οργανωμένο μέσα με διάφορους χώρους οπου μπορούσες να χαλαρώσεις και να κάνεις παιχνίδι συγχρόνως!Αξίζει το κόπο!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
γιατί ρε μαλάκα. μηπως στους δρόμους θα κυκλοφορήσεις? στους διαδρόμους του άρτεμις έχει θέρμανση...

Ρε παλιόγερε..... :cheesy: :cheesy: :cheesy:, απαντώ στον λατρεμένο mod που λέει ότι θα φάμε το κρύο της αρκούδας. Έτσι κι αλλιώς, εγώ πρόλαβα κι έκανα και βόλτα στην πόλη και επισκέφθηκα και 3 μουσεία (Φυσικής Ιστορίας, Τεχνολογικό, Τηλεπικοινωνιών)!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom