Νέα

Fever Studio For Men

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα al pacino
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 273K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
Κοιτωντας τυχαια την σελιδα του SOL την οποια δεν ηξερα ως τωρα, εχω 2 παρατηρησεις να κανω. Την Αλεξανδρα εγω την γνωρισα πριν κανενα χρονο, με την ιστορια που παιχτηκε και την εχω πει παλιοτερα. Βλεπωντας αυτη τη φωτο, δε μπορω να καταλαβω τι πλαστικες μπορει να εχει κανει, παντως εχει αλλαξει ΤΕΛΕΙΩΣ η φατσα της. Γινεται να αλλαξε ζυγωματικα;;


Αυτή δεξιά 99% είναι η Κάντι από τους γερμανούς.
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Την κόβει κανείς να ξανανεβαίνει ή την χάσαμε και αυτή;
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
kala mporoume na ti fonazoume kai vasilaki kaila.....to thema einai an tha ksanaerthei pros ta merei mas
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Θα της στειλω τωρα ενα μηνυμα στο κινητο και θα σας πω.  :grin:
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Ποτε θα ανοιξει ντε;;;

Παντως Αλεξανδρα και οι αλλες τοπ (Καρινες, Νικολ, Μιχαελες) δεν εχουν σκοπο να γυρισουν...
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
ypopsiazome pantws oti den ksenoikiasan to spiti tous.......tin proigoumeni imoun ekei kai den eixan mazepsi tipota
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
πως ησουν εκει; κλειδια σου εδωσαν;;  :2funny:


Επισης στο αλλο site, ειναι και η Nicole ως Julia στην Αθηνα
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
παιδιά, δεν ξέρουμε πότε ανοίγει??
 

rouleta

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2010
Μηνύματα
100
Like
12
Πόντοι
1
meta apo aisthiti apousia to FEVER STUDIO FOR MEN epistrefei drumitero kai ananewmeno gia na valei fwtia stis nuxtes sas me entupwsiakes parousies apsogi eksupiretisi kai mousiki gia ola ta gousta oloi oi dromoi odigoun edw!!!!!!!fortwste tis mpataries sas mazepste dunameis giati ena einai sigouro to FEVER STUDIO FOR MEN epistrefei kai tha anevasei ton pureto sas sta upsi!!!!!!!! FEVER STUDIO FOR MEN EKEI POU TO THERMOMETRO XTUPAEI KOKKINO...ENARKSI 22/8  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:   
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Κοιτωντας τυχαια την σελιδα του SOL την οποια δεν ηξερα ως τωρα, εχω 2 παρατηρησεις να κανω. Την Αλεξανδρα εγω την γνωρισα πριν κανενα χρονο, με την ιστορια που παιχτηκε και την εχω πει παλιοτερα. Βλεπωντας αυτη τη φωτο, δε μπορω να καταλαβω τι πλαστικες μπορει να εχει κανει, παντως εχει αλλαξει ΤΕΛΕΙΩΣ η φατσα της. Γινεται να αλλαξε ζυγωματικα;;


Επίσης, κρινοντας απο το σχολιο σε αυτη τη φωτο, νομιζω οτι βρηκαμε το faebook του αλαπινη!!!  :dancing:

:rockon:οντως αυτος πρεπει να ναι
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
meta apo aisthiti apousia to FEVER STUDIO FOR MEN epistrefei drumitero kai ananewmeno gia na valei fwtia stis nuxtes sas me entupwsiakes parousies apsogi eksupiretisi kai mousiki gia ola ta gousta oloi oi dromoi odigoun edw!!!!!!!fortwste tis mpataries sas mazepste dunameis giati ena einai sigouro to FEVER STUDIO FOR MEN epistrefei kai tha anevasei ton pureto sas sta upsi!!!!!!!! FEVER STUDIO FOR MEN EKEI POU TO THERMOMETRO XTUPAEI KOKKINO...ENARKSI 22/8  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:   
δεν σας βλεπω να προλαβαινετε παρελαση
 

isvoleass

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2010
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Τι θα γινει τελικα;Θα ανοιξει τελικα το καταστημα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom