Νέα

Φαίη Σκορδά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vagos bestman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Στο αδοιφάγο κοινο ο καθενας ειναι οτι επιλέγει να προβάλει. Το ακόρεστο του οφθαλμού και όσοι έπαιξαν μαζί του. Ένα δηλητηριωδες τανγκό.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.819
Πόντοι
9.295
Οταν η δημοσιογραφια συναντα ενα ροζ ποπ τσουλακι εμφανισιακα αλλα''μαγκακι''γκομενα τι να πεις και αν ριξεις στο μιξερ και τα κουτσομπολια-κλαψομουνιες απο αγαμητες και εννιοτε παρτουζιαρες τηλεθεατριες μεσημεριατικα-τοτε αστα να πανε.Ολο το πακετο τετοιων εκπομπων ειναι κατωτερο και απο το πιο βρωμικο μπουρδελο της Ιασωνος...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....την κοπελα την ξερω και δεν νομιζω οτι της αξιζει τετοια κριτικη. παιζει το παιχνιδι της τηλεορασης οπως και παρα πολλες αλλες.

γιατι δεν παιζει ενα αλλο παιχνιδι ???? (να μη σε φερνει και σε δυσκολη θεση  :))
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Απορω και που ασχολειστε μαζι της..Οκ, μια γκομενιτσα με ωραιο σωμα και μετριοτατο προσωπακι ειναι. Μην ειστε τοσο λιγουρια. Ετσι δινετε παραπανω αξια από την απαιτούμενη στην κάθε ανερχόμενη τηλεκατίνα.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Το πρόσωπο θυμίζει κάτι από επαρχία...
 

dig

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
42
Like
36
Πόντοι
0
αυτος ειναι σκόρδας, αυτη σκορδά.δεν νομιζω να εχουν καποια σχεση.τωρα για τον λαμπρο ελπιζω να μην ειρωνευτικες.απο κατι ¨λεφταδες¨ που κανουν κουμαντο οχι μονο στο ποδοσφαιρο νομιζω οτι ειναι πολυ καλυτερος.
 

nikolg15

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
154
Like
2
Πόντοι
1
γιατι δεν παιζει ενα αλλο παιχνιδι ???? (να μη σε φερνει και σε δυσκολη θεση  :))
εσυ δηλαδη απο ολα αυτα που ειπα καταλαβες οτι ερχομαι σε δυσκολη θεδη? στα '"αυτα" μου αυτη, η γνωμη σου για εκεινη και η τηλεοραση με το παιχνιδι της. απλως σας ειπα μην βγαζετε συμπερασματα μονο βλεποντας αλλα προσπαθηστε να την κοιταξετε. τι ειπα παλι!!!!!!
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Ρε παιδιά, σας καβλώνει η Σκορδά?  :rolleyes:

εμένα μου πέφτει μόλις τη βλέπω...  :sunglasses:
 

DUGUJAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2006
Μηνύματα
280
Like
3
Πόντοι
1
Ελα μωρε με το σκυλι :huh:...Αν βγειτε σε κανενα μαγαζι με ελληνικο προγραμμα θα τις βλεπετε 10-10 τις Σκορδες...Ολη η Ελλαδα ειναι γεματη απο Σκορδες...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Ελα μωρε με το σκυλι :huh:...Αν βγειτε σε κανενα μαγαζι με ελληνικο προγραμμα θα τις βλεπετε 10-10 τις Σκορδες...Ολη η Ελλαδα ειναι γεματη απο Σκορδες...
ναι αλλα οχι οτι δεν ειναι καβλα..!!!μην τρελαθουμε τελειως..!!!!
παντως ασχημη δεν την λες..!!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Εγώ θα της τον έδινα...έχει και ωραία μπουτάκια...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
οχι απλα θα της τον εδινα...!!!θα της πετουσα τα ματια απ οξω...!!!
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
είπαμε ψιλο...άντε δώστον!!! χε χε χε!!! :rockon:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Πολύ ξυνή είναι ρε πουστη μου...  :rolleyes:

Θα της βάλουμε μια άλλη φάτσα, και θα την ξ........  :dancing:  :cheesy:
 

Επισκέπτης
Προσωπο μετριο. Απλα δειχνει μπουτια (ωραια ΙΜΗΟ) και εχει κανει πλαστικες μεταξυ των αλλων και στο στηθος. Αυτο ειναι αρκετο για τρελλλλανει τους περισσοτερους απο εμας. Η εκπομπη της βλεπετε χωρις να ενοχλει η να θες να αλλαξεις καναλι. (π.χ. πανια)
 

daltonsbrothers

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
274
Like
30
Πόντοι
1
Προσωπο μετριο. Απλα δειχνει μπουτια (ωραια ΙΜΗΟ) και εχει κανει πλαστικες μεταξυ των αλλων και στο στηθος. Αυτο ειναι αρκετο για τρελλλλανει τους περισσοτερους απο εμας. Η εκπομπη της βλεπετε χωρις να ενοχλει η να θες να αλλαξεις καναλι. (π.χ. πανια)

Μπορειτε να μου πειτε τι σημαινει το ΙΜΗΟ?Μαλλον εχω μενει λιγο πισω ε?




 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom