Νέα

Ευτράπελα σε μπουρδέλα, στούντιο κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akis georgiou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΕΥΤΡΑΠΕΛΑ ΣΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ,ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΚΤΛ

  • σε μπουρδελα

    Ψήφοι: 47 83,9%
  • σε στουντιο

    Ψήφοι: 9 16,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    56

Nebuchadnezzar

Μέγας
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.972
Πόντοι
3.936
Κάπου 92-95 στην δεύτερη μου προσπάθεια να πάω σε μπου, όντας στον αγώνα με κοιτάει η τάνα στα μάτια και μου λέει:
    - Τι κάνεις?
    - Τι κάνω ?
    - Δες λίγο κάτω!
το παλαμάρι μου είχε πέσει , είχε βγει έξω και παλλόταν στον αέρα.Με την καπότα και αυτήν πηγάδι και με αρκετά υγρά θυμάμαι πως είτε το είχα βάλει είτε όχι μου ήταν το ίδιο΄. Δεν ξαναπήγα ως πέρσι , ανεπιτυχώς πάλι σε αγοραίο. 

Το είχα πάθει μια φορά με γκόμενά.

Αυτή συνέχισε να βογκάει,....


....μάλλον από το βάρος μου που την είχε πλακώσει.

 

kologeor

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
23
Like
44
Πόντοι
0
Θα σας πω κι εγώ ένα περίεργο που μου έτυχε έξω όμως από έναν οίκο. Βγαίνοντας από τον οίκο στη γωνία καθόταν ένας τυπάς και όπως περνάω μου λέει μπορώ να σε ρωτήσω κάτι, του λέω για πες και μου προτείνει να μου δίνει 1500€ το μήνα απλά για να τον γαμαω. Εννοείται ότι απλά έφυγα και του παιδιού πώς δεν ενδιαφέρομαι. Εκείνος παραξενεύτηκε που του έριξα τέτοιο άκυρο χωρίς καν να το σκεφτώ. Το μόνο που έχω απορία είναι τι δουλειά κάνει ο τύπος και μπορεί να δίνει τόσα λεφτά απλά να τον γαμανε?
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.096
Πόντοι
3.556
Θα σας πω κι εγώ ένα περίεργο που μου έτυχε έξω όμως από έναν οίκο. Βγαίνοντας από τον οίκο στη γωνία καθόταν ένας τυπάς και όπως περνάω μου λέει μπορώ να σε ρωτήσω κάτι, του λέω για πες και μου προτείνει να μου δίνει 1500€ το μήνα απλά για να τον γαμαω. Εννοείται ότι απλά έφυγα και του παιδιού πώς δεν ενδιαφέρομαι. Εκείνος παραξενεύτηκε που του έριξα τέτοιο άκυρο χωρίς καν να το σκεφτώ. Το μόνο που έχω απορία είναι τι δουλειά κάνει ο τύπος και μπορεί να δίνει τόσα λεφτά απλά να τον γαμανε?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν τον ρώταγες??Τα λεφτά μπροστά, να φέρνω και φίλους να παίρνουν κα αυτοι κανά φράγκο. Θα παίζει εξτρά αν σε χέζω με φρέσκο σκατό κλπ κλπ να έσπαγες πλάκα
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
369
Κριτικές
51
Like
731
Πόντοι
4.530
Δεκαετια 90 και μπορδελοτσαρκα, το σπορ των αγοριων! Εχουμε μαζευτει τρια φιλαρακια και ψαχνουμε για να βρουμε ..τανα να ταιριαζει στων περισσοτερων τα γουστα. Κοντευει μεσανυχτα ειναι και καθημερινη οποτε εχει και λιγοτερη κινηση. Βρισκουμε ενα καπου στο μεταξυ και ειναι μια μιλφογκιλφ που μας παιρνει χαμπαρι κι αρχιζει τα χαμουρεματα και τα περι παρτουζας και χα χα  και ολοι μαζι και τα μωρα μου. Τα κλασσικα της πουτανας που μυριζετε ευκολο χρημα. Τσιμπαμε οι δυο και μας παιρνει απο το χερι στο δωματιο. Δινουμε τα λεφτα κι αντι να φυγει καθεται εκει και μας εγδυνε. Στα του αγωνα: ορθιοι μπροστα της αυτη στο κρεβατι καθιστη να εναλασει πουτσες στο στομα και να χαζογελαει.  Φτανουμε στο "εργο" και εκει που την εχουμε πιπα κωλο ανοιγει η πορτα και ειμαστε σε κοινη θεα στο σαλονι!! Εκτος απο τον δικο μας φιλο που περιμενει στο σαλονι ειναι και κανα δυο αλλοι! Για καποια δευτερα αμηχανια .. και μετα χειροκροτηματα. Τοτε πηρε χαμπαρι η αλλη οτι εχει ανοιξει η πορτα. Πεταχτηκε εβαλε τις φωνες εκλεισε την πορτα και εφυγε βριζοντας.  :grin: Τα μαζεψαμε και φυγαμε. Γελια στο δρομο και συνεχεια για ξαλαφρωμα μιας και δεν ειχαμε τελειωσει!!!  Ωραιες εποχες  
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Θα σας πω κι εγώ ένα περίεργο που μου έτυχε έξω όμως από έναν οίκο. Βγαίνοντας από τον οίκο στη γωνία καθόταν ένας τυπάς και όπως περνάω μου λέει μπορώ να σε ρωτήσω κάτι, του λέω για πες και μου προτείνει να μου δίνει 1500€ το μήνα απλά για να τον γαμαω. Εννοείται ότι απλά έφυγα και του παιδιού πώς δεν ενδιαφέρομαι. Εκείνος παραξενεύτηκε που του έριξα τέτοιο άκυρο χωρίς καν να το σκεφτώ. Το μόνο που έχω απορία είναι τι δουλειά κάνει ο τύπος και μπορεί να δίνει τόσα λεφτά απλά να τον γαμανε?
Την απορία φίλε μου να την είχες όταν στα έδινε.
Όχι επειδή στο είπε!
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.182
Κριτικές
3
Like
10.320
Πόντοι
3.506
Γυρω στο 95 καλοκαιρι,ειμαστε με φιλο στη Φυλης.Σε παραδρομο εκει κοντα στο παρκινγκ,βλεπουμε σε διωροφο σπιτι,μισανοιχτη τη πορτα να φεγγει ενα μικρο κιτρινωπο φως.
Μου λεει καινουργιο μπουρδελο φαινεται,παμε να το δοκιμασουμε.
Μολις περναμε τη πορτα ακουμε μια γυναικεια φωνη απο το βαθος.."Ποιος ειναι?.."
Εγω βλεπω σε μια γωνια ψηλα ενα εικονοστασι με ενα καντηλι..
Του λεω, "απο ποτε ρε μαλακα τα μπουρδελα εχουν εικονες?"
Τη κοπαναμε γρηγορα μου λεει,ειναι κανονικο σπιτι...!
Κατεβηκαμε τρεχοντας τις σκαλες..
 

JamesDaniel

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
115
Κριτικές
9
Like
1.839
Πόντοι
1.061
Εμένα μου επιβεβαίωσε ο φυστικας..που τις έδινε τα φυστίκια!!!! :rockon:

Σ' ένα ταξίδι μου στην Καμπότζη γνώρισα τον αντιδήμαρχο του Πνομ Πνεχ που έχει ένα μπατζανάκη που η δεύτερη ξαδέφη του ζει στην Αθήνα και βγάζει βόλτα τον σκύλο της νονάς του φυστικά. Είπε λοιπόν ότι είχε φάει και 5 αμύγδαλα.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.096
Πόντοι
3.556
Σ' ένα ταξίδι μου στην Καμπότζη γνώρισα τον αντιδήμαρχο του Πνομ Πνεχ που έχει ένα μπατζανάκη που η δεύτερη ξαδέφη του ζει στην Αθήνα και βγάζει βόλτα τον σκύλο της νονάς του φυστικά. Είπε λοιπόν ότι είχε φάει και 5 αμύγδαλα.
Πολύ σωστά. Γνωρίζω τον μπακάλη που είναι κολλητός με τον φυστικά και επιβεβαίωσε πλήρως τα παραπάνω.
 

Επισκέπτης
Κάπου 92-95 στην δεύτερη μου προσπάθεια να πάω σε μπου, όντας στον αγώνα με κοιτάει η τάνα στα μάτια και μου λέει:
    - Τι κάνεις?
    - Τι κάνω ?
    - Δες λίγο κάτω!
το παλαμάρι μου είχε πέσει , είχε βγει έξω και παλλόταν στον αέρα.Με την καπότα και αυτήν πηγάδι και με αρκετά υγρά θυμάμαι πως είτε το είχα βάλει είτε όχι μου ήταν το ίδιο΄. Δεν ξαναπήγα ως πέρσι , ανεπιτυχώς πάλι σε αγοραίο. 
Γιατι μετα απο τοσα χρονια τυπε; Ειχες γκομενα ή ησουν μονος σου; Με ενδιαφερει πολυ η ιστορια σου.
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
369
Κριτικές
51
Like
731
Πόντοι
4.530
Ισως ευτραπελο, ισως οχι αλλα συνεβη σε μπουρδελο της Ερμου, απεναντι απο Μοναστηρακι, δεκαετια 90. Ηταν αυτο με την μεγαλη μεταλλικη εισοδο και την μαρμαρινη σκαλα. Εχω ανεβει βραδακι λογω σημειου και κινησης (μας επιαναν και οι ντροπες) και καθομαι στο σαλονακι. Εχει ζεστουλα καθοτι κρυο εξω και χουζουρευω. ΠΑντα το συγκεκριμενο μαγαζι ηταν απο τα "δεν χτυπαμε πορτα και με την ησυχια σας. Και μου σκαει η μανταμ με ενα νυχτικο αλλα Μαρω Κοντου σε ελληνικη ταινια, καθεται στο μπρατσο της πολυθρονας και χαμογελαει και σκαει κι η τσατσα με το παραμυθι.  Αφου λεει τα δικα της σηκωνομαι και πριν πω μενω φευγω ακουγεται το " και ματι κανουμε και παρτουζα αμα θες και οτι γουσταρεις!!" εμεινα λιγο, αλλα ειπα θα περασω οπερ και εγενετω. Μπηκα και πριν προλαβω εσκασε η τυπισα κι εκατσε στο κρεβατι και ειπε σε παιρνω ματι!! Τι μονο εσεις θα μας κοιτατε.Συνεχισα και καπου μεταξυ πιπας και χαμουρεματος ανοιξε η πορτα μπηκε η τσα και με ανετο υφος μου ανακοινωσε οτι γουσταρει να παιρνει ματι και θα κατσει στην πολυθρονα να μας χαζεψει λιγο ...ετσι λιγο ματακι μωρε, μην τρομαζεις!!! Τι να λεμε τωρα? Ψιλοκολωσα αλλα συνεχισα. Χερι δεν απλωσε (αν και δεν θα με χαλαγε μια χαρα ηταν η τυπισα εμφανησιακα) αλλα οποτε την τσεκαριζα ειχε το χερι της στο μουνι της και το αλλο ετριβε τα βυζια της πανω απο τα ρουχα.
Τελειωσα και πριν ξεπεζεψω ειχε φυγει απο το δωματιο. Δεν την ξαναβρηκα οσο κι αν ξαναπηγα σε ολες τις βαρδυες. 
 

tsoulou77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2018
Μηνύματα
16
Κριτικές
11
Like
179
Πόντοι
290

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
369
Κριτικές
51
Like
731
Πόντοι
4.530
Ιστορια σε μπουρδελο Μεταξουργειου δεκαετια 90. Εχω βγει απο Αυλωνα (καθ οτι τεθωρακισμενα) και εχω τρελες  καβλες. Γυρνωβολαω να βρω καμμια της προκοπης. Γιατι πρεπει να ειμαι κατα τις 11 και κατι Λαρισης για το τραινο. Εχω απογοητευθει και το κοβω με τα ποδια για το σταθμο. Καπου πριν τηνπλατεια στα αριστερα εκει που ειναι τα αλβανοτουριστικα τωρα. Ηταν μια υπογα που εφερνε τραβελια και στην χαση και την φεξη καμμια γυναικα. Λεω να μπωμπας και κατσει τιποτα. Μπαινω, μαυρα σκοταδια και ησυχια. Βγαινει μια θεια και μου λεει να περιμενω κι οπου ναναι θα ερθει το κοριτσι. Λεω ουτε εδω ρε φιλε. Κανω να παω προς πορτα και πεταει το κουλο.  -Βιαζεσαι εε? λεω -Ναι εχω τραινο να προλαβω. -Θες να περασουμε μαζι? κανω γαμω τις πιπες και δινω και κωλο!! κι αρχιζει το μπαλαμουτι. Την κοιταω καλα.... λεω μεσα μου - Ρε λες κανεις κανενα ψυχικο?Λεω -Ποσο? -Οτι γουσταρεις καυλιαρη μου! κανω ετσι και  βαζω το χερι στην τσεπη και καλα οτι το σκεφτομαι. Τσουπ πεταει βυζια εξω, και κωλοτριβεται. -Αμα θες σβηνω το φως και καθομαστε οσο γουσταρεις! -μπααα δεν εχω χρονο για τετοια φαση. Κανω ετσι και καλα προς την πορτα.-Ελαρε μωρακι μου θα σε φτιαξω ομορφα, εχω καβλες! "με πειθει"και καλακαι τις δινω 2κανα δυο χιλιαρικα και με παει σε μποντρουμι, κανω ετσι κατεβαζω παντελονι και γονατιζει για πιπα. Μου κατεβαζει το παντελονι αστραγαλους και αρχιζει τα σλουρπ σλουρπ. πιανω κεφαλι και πιπωνω βαθυα. Λεω θα χυσω και τη σηκωνω παει να τα βγαλει,της λεω οχι ετσι οπως εισαι. Σηκωνει φορεμα-ρομπα κατεβαζει κυλοτα βαζω καποτα κι αρχιζω πιστονιες. Καπου αρχιζει και μουγκανιζει. Λεω εφαρμογη σχεδιου "πισω τρυπα" και σιγα τραβιεμαι ψωλοτριβω και σπρωχνω κωλοτρυπιδα. - ΩΩχ πουστη εισαι μεγαλος. Δεν τελειωσε η φραση κι ειμαι μεσα. Στα δεκαπεντε (πανω κατω) σπρωξιματα ειμαι ετοιμος. Βγαινω, βγαζω καποτα και την γονατιζω. Χυνω σαν τρελος οπου βρισκω, μουρη, βυζια, μαλλια, ρουχα. Πρεπει να φυγανε τουλαχιστον 5 ριπες. -οχι ρε πουστη στο μαλλι! (το καλυτερο) συμαζευομαι και την κανω ελαφρως ενω η θεια παει να καθαριστει. Βγαινοντας πεφτω πανω στο "κοριτσι" της βαρδυας! -ΠΟυ πας βρε, περιμενε να σε γαμησω!! μπασα φωνη, ασχημη και πολυβαμμενη, λεω -Δεν πειραζει μια αλλη φορα! Πισω μου η θεια μη εχοντας
παρει χαμπαρι την "κοπελα" βγαινει να ξεπροβοδισει. Ψωλοχυμενη την βλεπει η αλλη και γινεται το σιστριγγλο!! -μωρη ξεκωλιαρα, μωρη ξεκαβλη ... μου παιρνεις τους πελατες, θα σε ... κανω θα σε ρανω. Εγω οπου φυγει φυγει τρεχοντας προς το σταθμο. Την αλλη μερα το ειπα σε κατι σειρες και αρχισαν να πηγαινοερχονται μπας και πετυχουν την θεια! Πολυ γελιο. Αξεχαστη η θεια (που ηταν καμμια 50φευγα βεβαια, οχι πολυ γραια και μια χαρα στεκοταν, σωματικα)
 

 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
779
Κριτικές
12
Like
2.170
Πόντοι
496
Studio κασσάνδρας 2014-15 με φίλο απόγευμα 6 ώρα  στα γνωστά πλέον σπίτια, μόλις έχουμε φτάσει με το αυτοκίνητο,βλέπουμε έναν  παππού χοντρό,κοντό όλο άσπρα μπάζα πάνω του και μπογιές,πιθανόν βαφέας η οικοδόμος να περνάει απο μπροστά και να συνεχίζει τον δρόμο ίσια πάνω. Ξεκινάμε για εύρεση τρύπας και μετά απο 4 σπίτια πάμε και στο 7 πάνω με τα σκαλιά αλλά πρίν μπούμε βλέπουμε την σκάλα του παππού.Ώπα λέμε  έχει έρθει να φτιάξει κανά ταβάνι να μαντρώσει τίποτα μπάζα. Χτυπάμε πόρτα καθόμαστε σαλόνι,δούλευε  λάουρα και  νικόλ. Βγαίνει πρώτα η μία και ακούμε απο τον αλβανό τσάτσο ότι η άλλη είναι domatio. O παππούς είταν μέσα και έχωνε,μάλλον είχε την σκάλα για ξεκάρφωμα.

Studio κασσάνδρας 2013  βράδυ τρίτης πέρναγα απο κοντά και αναρωτίομουν αν μπώ η να μην μπώ. Αφού είπα να περάσω πρώτα απο έξω να δώ αμα έχει κόσμο ο δρόμος και άλλες τέτοιες βλακείες σταματώ σε 1 σημείο να στείλω μήνυμα σε συνάδελφο απο την δουλειά για 1 πρόβλημα που είχαμε με πελάτη.Αφού στέλνω αυτά που ζήταγε ο συνάδελφος παρατηρώ 1 τύπο να πηγαίνει πάνω-κάτω,λέω απο μέσα μου έχει αρχίσει ψάξιμο για να μπεί και μετά απο κανα λεπτό μπαίνει σε πόρτα. Περνάνε ούτε 5 λεπτά και σκάει η γυναίκα του να μιλάει στο τηλέφωνο,απόσταση απο εμένα 10 μέτρα και να φωνάζει -Τον είδα τον πούστη,μπήκε μέσα.Ώπα λέω θα γελάσουμε. Ύστερα απο 20 λεπτά βγαίνει ο κύριος και πρίν προλάβει να πεί καλή συνέχεια του κοπανάει  την τσάντα στο κεφάλι ,αρχίζει βρίζει κλωτσάει τραβάει μαλιά,του άνοιξε το κεφάλι, έφαγε καλές μπουνιές με δόση  όχι μαλακίες  τον σακάτεψε,κάτω στο δρόμο να τον κλωτσάει 10 λεπτά ακούστηκε και το -χωρίζουμε έβγαλε και την βέρα.Μετά απο αυτά την έκανα για σπίτι.

 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.313
Πόντοι
1.706
-Τον είδα τον πούστη,μπήκε μέσα.Ώπα λέω θα γελάσουμε. Ύστερα απο 20 λεπτά βγαίνει ο κύριος και πρίν προλάβει να πεί καλή συνέχεια του κοπανάει  την τσάντα στο κεφάλι ,αρχίζει βρίζει κλωτσάει τραβάει μαλιά,του άνοιξε το κεφάλι, έφαγε καλές μπουνιές με δόση  όχι μαλακίες  τον σακάτεψε,κάτω στο δρόμο να τον κλωτσάει 10 λεπτά ακούστηκε και το -χωρίζουμε έβγαλε και την βέρα.Μετά απο αυτά την έκανα για σπίτι.
Λυπηρο περιστατικο αν καταστρεφετε μια οικογενεια εξαιτιας μιας φυσικης αναγκης, ενος ενστικτου.
Ο ανθρωπος ειναι πολυγαμικο ον ,οπως ειναι κ πανφαγο.
Δεν κανει κατι κακο. Ακολουθει το ενστικτο του
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Studio κασσάνδρας 2013  βράδυ τρίτης πέρναγα απο κοντά και αναρωτίομουν αν μπώ η να μην μπώ. Αφού είπα να περάσω πρώτα απο έξω να δώ αμα έχει κόσμο ο δρόμος και άλλες τέτοιες βλακείες σταματώ σε 1 σημείο να στείλω μήνυμα σε συνάδελφο απο την δουλειά για 1 πρόβλημα που είχαμε με πελάτη.Αφού στέλνω αυτά που ζήταγε ο συνάδελφος παρατηρώ 1 τύπο να πηγαίνει πάνω-κάτω,λέω απο μέσα μου έχει αρχίσει ψάξιμο για να μπεί και μετά απο κανα λεπτό μπαίνει σε πόρτα. Περνάνε ούτε 5 λεπτά και σκάει η γυναίκα του να μιλάει στο τηλέφωνο,απόσταση απο εμένα 10 μέτρα και να φωνάζει -Τον είδα τον πούστη,μπήκε μέσα.Ώπα λέω θα γελάσουμε. Ύστερα απο 20 λεπτά βγαίνει ο κύριος και πρίν προλάβει να πεί καλή συνέχεια του κοπανάει  την τσάντα στο κεφάλι ,αρχίζει βρίζει κλωτσάει τραβάει μαλιά,του άνοιξε το κεφάλι, έφαγε καλές μπουνιές με δόση  όχι μαλακίες  τον σακάτεψε,κάτω στο δρόμο να τον κλωτσάει 10 λεπτά ακούστηκε και το -χωρίζουμε έβγαλε και την βέρα.Μετά απο αυτά την έκανα για σπίτι.

ενα ακομα παντρεμενο λαμογιο  που δωθηκε απο  τον πικεριστη της γειτονιας του .. :rockon:
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
462
Like
1.041
Πόντοι
201
Φθινόπωρο του 1998 σε μπουρδέλο στο Βαρδάρη στη Θεσσαλονίκη.... Άγνωστος τυπάς με total black look και άσπρες κάλτσες κάνει τη βόλτα του μαζί μας και μπαίνει σχεδόν ταυτόχρονα με μας στα μπουρδέλα της περιοχής.... Στο πρώτο που μπήκαμε, ένας μέτριος χώρος, η πουτάνα έλειπε σε δωμάτιο, στεκόμαστε περίπου 15 άτομα στην αίθουσα αναμονής και ξαφνικά ανοίγει η πόρτα του δωματίου που ήταν φάτσα κάρτα μπροστά μας και πετάγεται στην κυριολεξία η πουτάνα με τα βυζιά έξω φορώντας ένα στριγκάκι.... Μας χαμογελάει και πάει στην κουζίνα..... Μέσα ο πελάτης, τρομαγμένος που άνοιξε η πόρτα τόσο απότομα, μάλλον μόλις είχε τελειώσει, ούτε το σώβρακό του δεν είχε προλάβει να βάλει ακόμα...... Μας λέει η τσατσά η τιμή της κοπέλας 5000 δρχ..... Φεύγουμε κι εμείς, φεύγει και ο τυπάς που περιέγραψα πριν........ Μπαίνουμε όλοι μαζί στο επόμενο...... Πάνω από 15 άτομα στην αναμονή, ο χώρος άψογος, χαμηλός φωτισμός, ένα μπλε ιριδίζον φως, η τσατσά ευγενέστατη, η πουτάνα και πάλι σε δωμάτιο..... Ανοίγει η πόρτα, βγαίνει πρώτα ο πελάτης, ένας πολύ νορμάλ 25άρης και ακολουθεί σε λίγο η κοπέλα. Κουκλάρα γύρω στα 20 τότε, με άσπρες ζαρτιέρες...... Ο τυπάς που έκανε την ίδια βόλτα με εμάς έπαθε κοκομπλόκο....! Αποφασίζει να μπει, τα κανονίζει με την τσατσά, ρωτάει τιμή, του λέει 6000 δρχ (σημερινά 3 ευρώ παραπάνω από το προηγούμενο δηλαδή).... Τον βλέπω κοντοστέκεται, κάνει μια γκριμάτσα άρνησης, και φεύγει!!!!! Μάγκες δεν ξέρω πώς το πήρα τότε που ήμουν και πολύ νέος αλλά ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι ένα άντρας μπορεί να μην πάει να γαμήσει για ένα τόσο μικρό ποσό διαφορά.....
 

Nebuchadnezzar

Μέγας
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.972
Πόντοι
3.936
Studio κασσάνδρας 2013  βράδυ τρίτης πέρναγα απο κοντά και αναρωτίομουν αν μπώ η να μην μπώ. Αφού είπα να περάσω πρώτα απο έξω να δώ αμα έχει κόσμο ο δρόμος και άλλες τέτοιες βλακείες σταματώ σε 1 σημείο να στείλω μήνυμα σε συνάδελφο απο την δουλειά για 1 πρόβλημα που είχαμε με πελάτη.Αφού στέλνω αυτά που ζήταγε ο συνάδελφος παρατηρώ 1 τύπο να πηγαίνει πάνω-κάτω,λέω απο μέσα μου έχει αρχίσει ψάξιμο για να μπεί και μετά απο κανα λεπτό μπαίνει σε πόρτα. Περνάνε ούτε 5 λεπτά και σκάει η γυναίκα του να μιλάει στο τηλέφωνο,απόσταση απο εμένα 10 μέτρα και να φωνάζει -Τον είδα τον πούστη,μπήκε μέσα.Ώπα λέω θα γελάσουμε. Ύστερα απο 20 λεπτά βγαίνει ο κύριος και πρίν προλάβει να πεί καλή συνέχεια του κοπανάει  την τσάντα στο κεφάλι ,αρχίζει βρίζει κλωτσάει τραβάει μαλιά,του άνοιξε το κεφάλι, έφαγε καλές μπουνιές με δόση  όχι μαλακίες  τον σακάτεψε,κάτω στο δρόμο να τον κλωτσάει 10 λεπτά ακούστηκε και το -χωρίζουμε έβγαλε και την βέρα.Μετά απο αυτά την έκανα για σπίτι.

Δεν μπορούσες να ειδοποιήσεις ή δεν ήθελες να μπλέξεις ;
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Που να σας πω εγω τι ειχα πάθει ήμουν φοιτητής τότε αρκετά χρόνια πριν,
Πατρα Μπουμπουλίνας κ Τσαμαδού γωνία πρώτος όροφος σε μια μικρή πλατεία ξέρουν οι γνωστες..μπαίνω μεσα με ενα κολλητό η κοπελιά 5 λεπτά διάλυμα λέει ο Τσάτσος πήγαινετε μια βόλτα κ ελάτε πάλι..
Πάμε λεω του φίλου..κλασικός τσαμπουκας ο φίλος του λέει δεν θα μας πεις εσυ τι θα κάνουμε,κουβέντα στη κουβέντα άναψαν τα αίματα..
Ετσι είστε λέει παει στο βάθος στο κουζινακι,φαντάστητε παλιό σπιτι μεγάλος διάδρομος δωμάτια δεξιά-αριστερά το σαλόνι στο βάθος ανοίγει η πορτα βλεπω στο μισοσκόταδο ενα πρόβατο,
Λεω στο φιλο που το βρήκε το πρόβατο;
Μου απαντά ρε ειναι σκύλος..
Τελικά ήταν ένας άσπρος σκύλος μολοσσος  έρχονταν προς το μέρος μας..φύγαμε τρέχοντας..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom