Νέα

Ευτράπελα σε μπουρδέλα, στούντιο κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akis georgiou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΕΥΤΡΑΠΕΛΑ ΣΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ,ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΚΤΛ

  • σε μπουρδελα

    Ψήφοι: 47 83,9%
  • σε στουντιο

    Ψήφοι: 9 16,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    56

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.804
Κριτικές
20
Like
12.600
Πόντοι
4.546
Studio κασσάνδρας 2014-15 με φίλο απόγευμα 6 ώρα  στα γνωστά πλέον σπίτια, μόλις έχουμε φτάσει με το αυτοκίνητο,βλέπουμε έναν  παππού χοντρό,κοντό όλο άσπρα μπάζα πάνω του και μπογιές,πιθανόν βαφέας η οικοδόμος να περνάει απο μπροστά και να συνεχίζει τον δρόμο ίσια πάνω. Ξεκινάμε για εύρεση τρύπας και μετά απο 4 σπίτια πάμε και στο 7 πάνω με τα σκαλιά αλλά πρίν μπούμε βλέπουμε την σκάλα του παππού.Ώπα λέμε  έχει έρθει να φτιάξει κανά ταβάνι να μαντρώσει τίποτα μπάζα. Χτυπάμε πόρτα καθόμαστε σαλόνι,δούλευε  λάουρα και  νικόλ. Βγαίνει πρώτα η μία και ακούμε απο τον αλβανό τσάτσο ότι η άλλη είναι domatio. O παππούς είταν μέσα και έχωνε,μάλλον είχε την σκάλα για ξεκάρφωμα.

Studio κασσάνδρας 2013  βράδυ τρίτης πέρναγα απο κοντά και αναρωτίομουν αν μπώ η να μην μπώ. Αφού είπα να περάσω πρώτα απο έξω να δώ αμα έχει κόσμο ο δρόμος και άλλες τέτοιες βλακείες σταματώ σε 1 σημείο να στείλω μήνυμα σε συνάδελφο απο την δουλειά για 1 πρόβλημα που είχαμε με πελάτη.Αφού στέλνω αυτά που ζήταγε ο συνάδελφος παρατηρώ 1 τύπο να πηγαίνει πάνω-κάτω,λέω απο μέσα μου έχει αρχίσει ψάξιμο για να μπεί και μετά απο κανα λεπτό μπαίνει σε πόρτα. Περνάνε ούτε 5 λεπτά και σκάει η γυναίκα του να μιλάει στο τηλέφωνο,απόσταση απο εμένα 10 μέτρα και να φωνάζει -Τον είδα τον πούστη,μπήκε μέσα.Ώπα λέω θα γελάσουμε. Ύστερα απο 20 λεπτά βγαίνει ο κύριος και πρίν προλάβει να πεί καλή συνέχεια του κοπανάει  την τσάντα στο κεφάλι ,αρχίζει βρίζει κλωτσάει τραβάει μαλιά,του άνοιξε το κεφάλι, έφαγε καλές μπουνιές με δόση  όχι μαλακίες  τον σακάτεψε,κάτω στο δρόμο να τον κλωτσάει 10 λεπτά ακούστηκε και το -χωρίζουμε έβγαλε και την βέρα.Μετά απο αυτά την έκανα για σπίτι.


Όπως αναφέρουν και οι περισσότεροι έπρεπε να τον είχες προειδοποιήσει από την στιγμή που πήρες πρέφα την όλη κατάσταση...
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.908
Κριτικές
3
Like
10.402
Πόντοι
3.936
Πριν αρκετα χρονια,καπου μεταξυ 1999-2001,εμαθα απο τον κολλητο ενος παλιου συμμαθητη,οτι την ωρα που γαμαγε σε μπουρδελο στη φυλης με τη ...ανα απο κατω αυτη τσιμπολογαγε φυστικια που ειχε στη χουφτα της.
Το επιβεβαιωσε και ο ξάδερφος του κουμπάρου ενος γνωστού μου αυτό
Φιλε στα σοβαρα το επιβεβαιώνω και εγώ αυτό. Σπορακια μαυρα ετρωγε την ωρα που την ειχα στα 4. Δεν κανω πλακα.
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Κριτικές
35
Like
3.726
Πόντοι
2.836
Γράφω περιστατικό που μου διηγήθηκε παλαιός συναγωνιστής: Δεκαετία '90, μπουρδελότσαρκα Φυλής. Σε έναν οίκο περιμένουν 4-5 συναγωνιστές, καθώς η κοπέλα είναι δωμάτιο. Ένας από αυτούς, κοντά στα 60+, οι άλλοι πιτσιρίκια. Έχουν καθίσει όλοι στο σαλόνι, ο 60άρης όλη την ώρα αμίλητος. Τα πιτσιρίκια κλασικά χαβαλέ και γέλια. Πετάγεται η τσατσά και λεέι: "Ας βάλουμε και λίγο ράδιο, να περάσει η ώρα" και ψαχουλεύει ένα παλιό ράδιο, με βελόνα, ψάχνοντας κανά σταθμό. Ψάχνει, λοιπόν, για σταθμούς και περνάει η βελόνα από την "Πειραϊκή Εκκλησία" και ακούγονται ψαλμωδίες!! Τα πιτσιρίκια στο άκουσμα ψαλμωδιών μέσα στο μπουρδέλο ψιλογελάνε και πετάγεται ο 60αρης και λέει δυνατά στην τσατσά: "Άστο εκεί, μη το μετακινείς, καλά είναι"!!! Μετά από αυτό, τα πιτσιρίκια πεθαίνουνε στα γέλια, λιώσιμο στην κυριολεξία, γίνεται ένας χαμός και η τσατσά τους πέταξε όλους έξω με τις κλωτσιές ....και τον 60άρη μαζί! 
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.283
Πόντοι
1.046
Στον αδερφό μου, όταν πήγαινε νεαρούλης (20-21 χρονών, φοιτητής) στη Φυλής, μία φορά του κάνει η τάνα "θα στηθώ στα τέσσερα", και ταυτόχρονα άπλωσε το χέρι και άνοιξε την εφημερίδα και διάβαζε. Μια άλλη φορά, από τις πρώτες του στη Φυλής, μπήκε μια μιλφάρα στο δωμάτιο και μόλις τον είδε, τον πάτησε μια κατσάδα "τι δουλειά έχεις στα μπουρδέλα εσύ τέτοιο ομορφόπαιδο; ", δεν τον άφησε να πει κουβέντα, τον πάτησε μια γερή κατσάδα και τον πέταξε έξω. Θα τον πέρασε για το γιο της...
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Αρχες 00 σε κρυφο στουντιακι στην λεοφ. Συγγρου πανω απο την peugeot που μετα πηγε απεναντι και ονομαστηκε καμελοτ ... Ειχα στανταρακι μια ελληνιδα γυρω στα 40 κοντουλα λεπτη που εκανε απιστευτο γαμησι ...ειχαμε και χημεια ! Ε μια φορα οπως γαμουσα παω να αλλαξω σταση και βλεπω την καποτα ολο αιματα της λεω τι εγινε ? Οχ μου λεει πρεπει να μου  ηρθε περιοδος ... γενικα δεν γουσταρω την περιοδο τρωω μια ξενερα ... αλλα το εσωσε μου λεει ελα παρε με κολαρακι και στηνεται στα 4σερα και ηταν απο τα πιο ωραια γαμησια που ειχαμε κανει !!! 
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
369
Κριτικές
51
Like
731
Πόντοι
4.530
Ιστοριες απο το ημερολογιο του "παλιου" (ηληκιακα)μπουρδελιαρη! δεκαετια 80-90 σε μπουρδελου της Αχιλλεως, κατω χαμηλα προς την γεφυρα, οσοι ξερετε θυμαστε ποιο λεω, με την ξυλινη σκαλα. Εχω ανεβει για μια ξανθια 40αρα που ειχα μαθει οτι εκανε καλο κρεβατι. Βγαινει αυτη μου λεει το μπλα μπλα και πριν τελειωσει σηκωνομαι, νομιζοντας οτι φευγω μου λεει κατσε βρε εχω και φιλεναδα να γαμηθουμε ολοι μαζι ... λιγα θα δωσεις πολυ μουνι θα παρεις! Απο μεσα μου γελαω και ταυτοχρονα λεω κανε να βγει καμμια καλη! Οντως καλη ητουνε! μεγαλουτσικη αλλα καλη. Κι με ενα μικρο οντως "εξτραδακι" πηρα μια απο της πιο ωραιες παρτουζες !
Επισης σε πιο κοντινη εποχη εχω στειλει στην Ρεμουνδου, στην Ντενισα, μια ξανθια milf πολυ καλο κρεβατι, τελος παντων, ενα γνωστο μου με το γιο του για ξεπαρθενιασμα. Ο μικρος μαγκωμενος αλλα ετοιμος. Μπαινει δωματιο ετοιμαζεται και με το μπαινει η ντενισα κοβεται το φως! Δεν μασησανε, πηγε η τσατσα κερακι γιατι ο δικος μου επιασε το μπλα μπλα και εξηγησε πριν τι παιζεται για να προσεξουν τον πιτσιρικα. Αλα της λεω εξυπηρετηση, λοιπον κερακια, η τσατσα μαλλον λιγο ματακι ήηη ... μιας και μου ειπε ο δικος μου οτι εμεινε λιγο παραπανω απο οτι νομιζε οτι χρειαζοταν για να αφησει κερακια και να βγει! Αλα της λεω λεω και ντουετακι ο μικρος! τελικα ο μικρος και καλο γαμησι εκανε και με κερακια ρομαντζαδα και μαλλον επαιξε και κατι με την τσατ τσα! Μια χαρα!!
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.910
Κριτικές
14
Like
3.675
Πόντοι
2.777
1998 σε ντέλο στη Φυλής, ομάδα από αγριεμένους νεαρούς με θυμωμένες πούτσες εισβάλλουν στο μαγαζί. Εκεί που καθόμαστε όλοι μαζί κι αναμένουμε να βγει η φρέσκια μπριζολίτσα από το δωμάτιο για σουλατσάρισμα και μόστρα μπροστά μας, ένας εκ των νεαρών βλέπει στην άλλη γωνία έναν τύπο που του κάνει για γνωστός. φτάνει από πίσω του, του τραβάει το αυτί και του ρίχνει και μια καρπαζιά και του λέει ''τι κάνεις στα μπουρδέλα ρε μαλάκα;;;''. Σαστισμένος, γυρνάει ο άλλος αγριεμένα. Καταλαβαίνει ο βλακίστας τότε ότι κοπάνησε λάθος άτομο, αλλά η ζημιά είχε γίνει.
Μετά ξεκίνησε ένα τρελό πατιρντί εκεί μέσα με φάπες και βρισιές, φωνές, κλωτσομπουνίδια, πέρασαν όλοι έξω, εγώ έμεινα και πήγα βόλτα με την μπριτζόλα.
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
1998 σε ντέλο στη Φυλής, ομάδα από αγριεμένους νεαρούς με θυμωμένες πούτσες εισβάλλουν στο μαγαζί. Εκεί που καθόμαστε όλοι μαζί κι αναμένουμε να βγει η φρέσκια μπριζολίτσα από το δωμάτιο για σουλατσάρισμα και μόστρα μπροστά μας, ένας εκ των νεαρών βλέπει στην άλλη γωνία έναν τύπο που του κάνει για γνωστός. φτάνει από πίσω του, του τραβάει το αυτί και του ρίχνει και μια καρπαζιά και του λέει ''τι κάνεις στα μπουρδέλα ρε μαλάκα;;;''. Σαστισμένος, γυρνάει ο άλλος αγριεμένα. Καταλαβαίνει ο βλακίστας τότε ότι κοπάνησε λάθος άτομο, αλλά η ζημιά είχε γίνει.
Μετά ξεκίνησε ένα τρελό πατιρντί εκεί μέσα με φάπες και βρισιές, φωνές, κλωτσομπουνίδια, πέρασαν όλοι έξω, εγώ έμεινα και πήγα βόλτα με την μπριτζόλα.


καλό ..!! μου θύμισε μια περίπτωση που είχα ξεχάσει... προ 15ετίας και βάλε ήμασταν παρέα με ένα φίλο για καφέ βραδάκι.. τα λέγαμε ωραία ώσπου προφασίστηκε κάποια δουλειά και ότι πρέπει να φύγει οπωσδήποτε .... είχα όρεξη εγώ οπότε σκέφτηκα να κατέβω κανένα στούντιο ... είχα πάει Ιπποκράτους (αλήθεια υπάρχει ακόμα αυτό άραγε;) περίμενα στο σαλόνι και γύρισα να φύγω μετά το σαλονάρισμα της κορασίδας να πάω να συνεχίσω τσάρκα... όπως άνοιγα την πόρτα έπεσα μούρη με μούρη με τον φίλο μου από προηγουμένως που είχε δήθεν δουλειά και είχε φύγει άρον άρον από τον καφέ... ρίξαμε τρελό γέλιο εκεί στο πλατύσκαλο .. νευρικό... αφού βγήκε η τσατσά και μας είπε ή να μπούμε μέσα ή να φύγουμε εντελώς.... την είχα ξεχάσει εντελώς αυτή την ιστορία...
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.910
Κριτικές
14
Like
3.675
Πόντοι
2.777
Ιππόνακτος πάλαι πότε, αναμένω στη σειρά μου, η τσατσά μου λέει μπες στο σαλόνι μέσα μέσα (έκανε μια στροφή το διαμέρισμα για όσους θυμούνται κι είχε έξτρα χώρο 180 μοίρες από την είσοδο). Λέω γιατί; Μου λέει γιατί αυτός που βγαίνει σε λίγο από το δωμάτιο έχει θέμα, δε θέλει να τον βλέπουν. Καλά λέω, αναμένω, αρχίζει να γαυγίζει ένα κωλόσκυλο μαύρο που είχαν (το έφεραν και μετά στην Αριστοτέλους, το είχε το τραβέλι τσατσοκάτι), πανικοβάλλεται αυτός, τρέχει, μάλλον χτυπάει σε κάποιο έπιπλο, εκείνη τη στιγμή μπαίνει φουριόζος νεαρός νευρικός. Τεσπα, βγαίνω παραέξω να κάτσω σαν άνθρωπος και να κάνω και χάζι τι γίνεται...ο νεαρός με βλέπει και μου λέει, πέρασες με την κοπέλα; ή περιμένεις, θα περάσεις με το κορίτσι; μήπως δε θα περάσεις...; να περάσω εγώ φίλε; πρέπει να περάσω εγώ, είναι καλή; (και πάλι...) πέρασες με την κοπέλα κι είναι εντάξει; και να τρέμει όλη την ώρα, έρχεται η τσατσά, παρουσιάζει τη Ντορίν (καυλιάρικο για όσους θυμούνται τα βυζο-goodyear) και ο τύπος τρέχει, άλμα δίνει 50άρικο και του κάνει η τσατσά (ενώ ροπιάζει ο αράπης ο σκύλος δίπλα της) για στάσου νεαρέ, ο κύριος προηγείται. Βάζει κλάματα και φεύγει χτυπώντας την πόρτα και βρίζοντας.
...ρε τι κόσμος, ρε τι κάνουμε;!
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.090
Πόντοι
3.556
Η τσατσα στο Ιππωνακτος με το κοντό μπουκλωτο μαλλί;
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Ξαπλωμενος στο κρεβατι τον παιζω και περιμενω να ερθει το κοριτσι ...

μεσα στη μουσικη νομιζω πως ακουω τη λεξη "αστυνομια" συνεχιζω να τον παιζω ...

2 λεπτα μετα ανοιγει η πορτα ανοιγει η τσατσα με το 20αρικο στο χερι μου το επιστρεφει και μου λεει κλεινουμε...
δεν μιλησα γιατι καταλαβα τι εγινε.

ντυνομαι βγαινω . 2 τυποι με πολιτικα με κοιτανε απο πανω μεχρι κατω, κοιταω και εγω τον εναν που με καρφωνε, θες κατι ; του λεω.
δωσε μου την ταυτοτητα σου μου απανταει
τι εισαι εσυ τον ρωταω ;
ασφαλεια μου απανταει. στεκομαι και το σκεφτομαι... ειναι δεν ειναι ; ανοιγει η πορτα του μπουρδελου εκεινη τη στιγμη και μπαινει ενας "διας" μεσα.
οκ. τωρα καταλαβα του απανταω αλλα θα μπορουσες να μου πεις την ιδιοτητα σου.
δινω την κοιταει , μου την επιστρεφει , φυγε μου λεει
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
πριν χρονια στη φυλης ειχα παει πουρδελοτσαρκα ως φοιτητης
μπαινω σε ενα πουρδελακι δε θυμαμαι αριθμο και ειχε μεσα 10-12 ατομα που περιμενανε το σαλοναρισμα
καθομαι τελευταιος σε ενα σκαμπο διπλα στην πορτα και παρατηρω οτι δεν εχουν λαδωσει τους μεντεσεδες και η πορτα τριζει πολυ με την παραμικρη κινηση
μεσα στο πουρδελακι επαιζε ραδιοφωνο γιαννης πουλοπουλος καμαρουλα μια σταλια δυο επι τρια
επειδη η πουτανα αργουσε πολυ να βγει και η πορτα δεν ειχε κλεισει τελειως αρχισα να τη σπρωχνω λιγο με το ποδι και για να περασει η ωρα επαιζα κι εγω το καμαρουλα μια σταλια με τα τριξιματα
για καποιον αγνωστο λογο στους μισους παροντες φανηκε αστειο και ξεραθηκανε στα γελια
η τσατσα δεν γελασε και μου λεει δεν κλεινεις την πορτα εσυ ο τελευταιος;
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
369
Κριτικές
51
Like
731
Πόντοι
4.530
Μπατσοι. Καλη φαση. Εφοδος για παρανομες. Εγω μεσα και περιμενω, μπουκαρει ενας μεσα φωναζει αστυνομια ολοι εξω. Σηκονωμαι διακριτικα και παω για εξω. Ο κυριος?? μου λεει. Παω εξω, απαντω. Βγαινω και απο πισω καταλαβαινω οτι ο τυπος κανει νοηματα για μενα. Ερχονται κανα δυο αλλοι προς το μερος μου. Και την ωρα κυκλονωμε και με ρωτανε για στοιχεια κ.λ.π, ακουω: Δικος μου. Σειρουλα απο το στρατο τωρα μπατσος και μαλιστα με δυο τρεις σαρδελιτσες στο μπρατσο. Βαζουμε τα γελια. ΚΑλη ρε ή σε κοψαμε? Ξανβρεθηκαμε και κερασε το γαμησι που χαλασανε!
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
2
Like
5.543
Πόντοι
2.356
Μπατσοι. Καλη φαση. Εφοδος για παρανομες. Εγω μεσα και περιμενω, μπουκαρει ενας μεσα φωναζει αστυνομια ολοι εξω. Σηκονωμαι διακριτικα και παω για εξω. Ο κυριος?? μου λεει. Παω εξω, απαντω. Βγαινω και απο πισω καταλαβαινω οτι ο τυπος κανει νοηματα για μενα. Ερχονται κανα δυο αλλοι προς το μερος μου. Και την ωρα κυκλονωμε και με ρωτανε για στοιχεια κ.λ.π, ακουω: Δικος μου. Σειρουλα απο το στρατο τωρα μπατσος και μαλιστα με δυο τρεις σαρδελιτσες στο μπρατσο. Βαζουμε τα γελια. ΚΑλη ρε ή σε κοψαμε? Ξανβρεθηκαμε και κερασε το γαμησι που χαλασανε!

Χαχα ωραίος ο φίλος!
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.908
Κριτικές
3
Like
10.402
Πόντοι
3.936
Ξαπλωμενος στο κρεβατι τον παιζω και περιμενω να ερθει το κοριτσι ...

μεσα στη μουσικη νομιζω πως ακουω τη λεξη "αστυνομια" συνεχιζω να τον παιζω ...

2 λεπτα μετα ανοιγει η πορτα ανοιγει η τσατσα με το 20αρικο στο χερι μου το επιστρεφει και μου λεει κλεινουμε...
δεν μιλησα γιατι καταλαβα τι εγινε.

ντυνομαι βγαινω . 2 τυποι με πολιτικα με κοιτανε απο πανω μεχρι κατω, κοιταω και εγω τον εναν που με καρφωνε, θες κατι ; του λεω.
δωσε μου την ταυτοτητα σου μου απανταει
τι εισαι εσυ τον ρωταω ;
ασφαλεια μου απανταει. στεκομαι και το σκεφτομαι... ειναι δεν ειναι ; ανοιγει η πορτα του μπουρδελου εκεινη τη στιγμη και μπαινει ενας "διας" μεσα.
οκ. τωρα καταλαβα του απανταω αλλα θα μπορουσες να μου πεις την ιδιοτητα σου.
δινω την κοιταει , μου την επιστρεφει , φυγε μου λεει
Φιλος κ εγω εχω παθει το ιδιο σκηνικο 3-4 φορες με μπατσακια. Την μια θυμαμαι ηταν καθως ντυνομουν. Φωναζε η Τσατσα μην αργεις κυριε κλεισαμε. Ωχου λεω καλα καλα βγαινω. Βλεπω 2 σκατοφατσες με καμπαρντίνες τοτε..!
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
369
Κριτικές
51
Like
731
Πόντοι
4.530
Περιπτωση σε δελο εποχης δεκαετιας 80-90. Εισοδος, τσατσα-παραμυθι, ετοιμος για εξοδο, χουφτωμα απο τανα και προσπαθεια εισοδου. Σε φαση να μπαινει μπροστα στην πορτα και καλα να μου εμποδισει την εξοδο. Ρε κατσε πιο κει να φυγω. Τιποτα, κανω ετσι να την μετακινησω κι αρχιζει τα μην μ ακουμπας. Ωσπου νοιωθω απο πισω μου παορυσια. Πριν προλαβω να γυρισω περναιει διπλα μου ενας τυπος που εχει ακουσει την στιχομυθια και την βουταει απο το μπρατσο και την σπρωχνει μεσα. Συγνωμη κυριε ειναι λιγο βλαμενη!!! Περαστε. Τον κοιταω βγαινω και πριν κλεισει η πορτα ακουω τις πρωτες φαπες και "μηηη"!
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
828
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Πριν καμιά δεκαριά χρόνια με amateur call-girl ελληνίδα μια χαρά κοπέλα. Συζητώ για πρωκτικό και την ρωτάω : « Έχεις χέσει ; ». Αυτή καταλαβαίνει την ερώτηση ως: « Έχεις σχέση ; ». Αφού δοθούν οι απαραίτητες διευκρινίσεις κουτουλάμε στο κρεβάτι από τα γέλια !
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.908
Κριτικές
3
Like
10.402
Πόντοι
3.936
Περιπτωση σε δελο εποχης δεκαετιας 80-90. Εισοδος, τσατσα-παραμυθι, ετοιμος για εξοδο, χουφτωμα απο τανα και προσπαθεια εισοδου. Σε φαση να μπαινει μπροστα στην πορτα και καλα να μου εμποδισει την εξοδο. Ρε κατσε πιο κει να φυγω. Τιποτα, κανω ετσι να την μετακινησω κι αρχιζει τα μην μ ακουμπας. Ωσπου νοιωθω απο πισω μου παορυσια. Πριν προλαβω να γυρισω περναιει διπλα μου ενας τυπος που εχει ακουσει την στιχομυθια και την βουταει απο το μπρατσο και την σπρωχνει μεσα. Συγνωμη κυριε ειναι λιγο βλαμενη!!! Περαστε. Τον κοιταω βγαινω και πριν κλεισει η πορτα ακουω τις πρωτες φαπες και "μηηη"!
Συχνό συμβαν αυτο. Ακομα και σημερα παιζουν τετοια σκηνικα. Παντως καποτε ρε ειχε χαβαλε να πας στα ντελα τσαρκα. Ειχε κ ωραιες γυναικες. Τωρα ολες ξεπετες και ψωνια.
 

originalred

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
1
2000-2001, μπουρδέλο στην Λιοσίων γύρω στις 2 το βράδυ. Μπαίνουμε 2 άτομα μέσα. Αρκετός κόσμος στην αναμονή, ηχομόνωση καμία και ακούμε μέσα στο δωμάτιο την Τάνα να τα δίνει όλα. Περνάει όμως η ώρα και το μπουρδελο έχει μαζέψει πολύ κόσμο όπου όλοι ακούμε και σχολιάζουμε. Ξαφνικά ανοίγει η πόρτα από το διπλανό δωμάτιο όπου βγαίνει συναγωνιστής γυμνός (!) και κάνει μπούκα στο δωμάτιο όπου γινόταν η μάχη.Η Τάνα αρχίζει να ουρλιάζει , η τσατσά τρέχει στο δωματιο σε εξαλη κατάσταση να προσπαθεί να τον μαζέψει. Η Τάνα τρέχει έξω από το δωμάτιο και ο τυπος συνεχίζει να την κυνηγά στην κουζίνα (γυμνός ξαναλέω) και η τσατσά από πίσω . Φυσικά φύγαμε όλοι κλαίγοντας από τα γέλια.
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Πέρυσι στο μετάξι, έχω πάρει δύο βυζαρούδες που υπόσχονταν τελειωτικό στα βυζιά.
κανονικά, λίγο την μια λίγο την άλλη κοντεύω. εκείνη την ώρα φωνάζει η υπηρεσία.
Οπότε η μία αρχίζει την κουβέντα μέσα από το δωμάτιο με την υπηρεσία που ήταν απ έξω.
Η άλλη μου τον έπαιζε κανονικά και με χάιδευε με το άλλο χέρι.
Τελειώνω λοιπόν στα βυζιά αυτής που συνομιλούσε με την υπηρεσία (είχε μάλιστα και το κεφάλι της γυρισμένο προς την κλειστή πόρτα)
Και βγάζει μιά στριγκλιά!!!
Γυρνάει και λέει σε εμένα και την άλλη βυζαρού "Τρόμαξα ρε!"
γέλια εγώ και η άλλη
η υπηρεσία απ έξω σε έξαλη κατάσταση΄να φωνάζει τι έγινε ανοίξτε, θα σπάσω την πόρτα να μπω μέσα.
Γέλια και οι τρεις μας!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom