Νέα

Ευτράπελα σε μπουρδέλα, στούντιο κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akis georgiou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΕΥΤΡΑΠΕΛΑ ΣΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ,ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΚΤΛ

  • σε μπουρδελα

    Ψήφοι: 47 83,9%
  • σε στουντιο

    Ψήφοι: 9 16,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    56

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
369
Κριτικές
51
Like
731
Πόντοι
4.530
Συχνό συμβαν αυτο. Ακομα και σημερα παιζουν τετοια σκηνικα. Παντως καποτε ρε ειχε χαβαλε να πας στα ντελα τσαρκα. Ειχε κ ωραιες γυναικες. Τωρα ολες ξεπετες και ψωνια.
Δεν το συζητω, παλαιοτερα ηταν ολοκληρη κατασταση για να βγουμε μπουυρδελοτσαρκα. Καφε φαι μπυρονια και μετα τσαρκα. Ασε τα καφεδακια με τις καλοσυνατες τσατσταδες. Και το ολο σκηνικο του χαβαλε γενικα. Τωρα πολυ κρυοκωλα και ξενερα η φαση.
 

Awesome71

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
217
Πόντοι
21
Πέρυσι στο μετάξι, έχω πάρει δύο βυζαρούδες που υπόσχονταν τελειωτικό στα βυζιά.
κανονικά, λίγο την μια λίγο την άλλη κοντεύω. εκείνη την ώρα φωνάζει η υπηρεσία.
Οπότε η μία αρχίζει την κουβέντα μέσα από το δωμάτιο με την υπηρεσία που ήταν απ έξω.
Η άλλη μου τον έπαιζε κανονικά και με χάιδευε με το άλλο χέρι.
Τελειώνω λοιπόν στα βυζιά αυτής που συνομιλούσε με την υπηρεσία (είχε μάλιστα και το κεφάλι της γυρισμένο προς την κλειστή πόρτα)
Και βγάζει μιά στριγκλιά!!!
Γυρνάει και λέει σε εμένα και την άλλη βυζαρού "Τρόμαξα ρε!"
γέλια εγώ και η άλλη
η υπηρεσία απ έξω σε έξαλη κατάσταση΄να φωνάζει τι έγινε ανοίξτε, θα σπάσω την πόρτα να μπω μέσα.
Γέλια και οι τρεις μας!
Ωραίο σκηνικό!
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Μπας και ηθελε να μπει μεσα για να πιτσιλιστει;
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
322
Κριτικές
8
Like
2.280
Πόντοι
721
Σε πρόσφατη εξερεύνηση. Πάω να μπω σε κτίριο που έχει πάνω και κάτω οίκο. Περπατάω στο χολ ας πούμε πριν μπω στον κάτω και όπως πάω να μπω, πετάγεται έξω η κοπέλα και ψεκάζει με αρωματικό χώρου. Και δεν σε είδα, συγγνώμη, σου το ορκίζομαι, με βλέμμα μετάνοιας, έλα μέσα, θα σε περιποιηθώ, πω τι έκανα κλπ. Όντως η κοπέλα δεν με είχε δει, ήταν αδύνατο και γιατί να το κάνει εν τέλει επίτηδες. Ψιλοωραία χαρακτηριστικά η κοπέλα, αλλά δεν μου έκανε το κλικ, και δεν μπήκα. Δυο βήματα να ήμουν πιο μπροστά, όλο το αρωματικό χώρου θα είχε μπει στα μάτια μου και θα έμπαινα αναγκαστικά μέσα στον οίκο με εμένα να ρίχνω νερό στα μάτια μου και την κοπέλα από πάνω να ζητάει νον στοπ συγγνώμη.
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
322
Κριτικές
8
Like
2.280
Πόντοι
721
Κι ένα άλλο ευτράπελο που είχε την φάση του. Αυτό συνέβη σε πολύ γνωστό στούντιο. Εγώ μέσα χαλαρός στο σαλόνι να περιμένω την παρουσίαση των κοριτσιών. Χτυπάει κουδούνι, πιτσιρικάς. Βλέπει από την κάμερα η τσα2 και λέει πω τι κάνει ο βλαμμένος. Τελικά εκεί που πήγε να μπει, μάλλον το μετάνιωσε, φοβήθηκε και με το ένα πόδι κράταγε την πόρτα να μην κλείσει πίσω του και δεν μπορεί να ξαναβγεί. Τελικά έφυγε. Μετά από δυο λεπτά ξαναχτυπάει. Η τσα2 να φωνάζει βλέποντας την κάμερα δεν του ανοίγω του βλαμμένου. Εν τέλει του άνοιξε. Μπαίνει μέσα πιτσιρικάς με σορτσάκι, από αυτούς που το παίζουν αλάνια, με μπανάνα στη μέση, στυλ έχω μηχανάκι δίχρονο και είμαι κάγκουρας. Του λέει γιατί κράταγες την πόρτα, εδώ δεν τρώμε κόσμο, δεν έχουμε μπράβους. Και ήρθα να δω, πόσο πάει μια ώρα. Ακούει τιμή, έφριξε. Λέει μα εμένα αλλού μου είπαν τόσα. Ε εκεί πεινάνε του λέει η τσα2, μάζεψε χαρτζιλικάκι κι έλα μια άλλη φορά, δεν είναι υποχρεωτικό να μπεις που ήρθες. Καλά το χειρίστηκε στο τέλος η τσα2.


 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα πριν κάμποσα χρόνια τουλάχιστον 5-6 Ιάσωνος 36 Διάδρομος είναι μια χειμωνιάτικη κρύα βροχερή μέρα στο μαγαζί δούλευε για Αφρικανα ψηλή σωματωδης πολύ γερή ωραία χυμώδης αλλά πολύ επιμονή στην κυριολεξία παλεύε κανείς για να φύγει είμαι λοιπόν με ένα φίλο που δεν γουστάρε χειρονομίες τότε η Αφρικανα τον πιάνει σε έντονο μαρκάρισμα ο φίλος της λέει με πολύ ευγενικό τρόπο άσε με σε παρακαλώ θα το σκεφτώ αυτή επέμενε και τον τράβαγε ο φίλος αρχίζει να χάνει την ψυχραιμία του τότε της λέει το εξής: άσε με τώρα να φύγω γιατί αλλιώς θα σού κάνω τα μούτρα σαν την φανέλα της Μίλαν μιλάμε τότε έσκασα στα γέλια αυτή έγινε ακόμα πιο επίμονη τότε ο φίλος που ήταν γερό παιδί ψηλός γυμνασμενος  και γνώστης μαχητικών τεχνών της κάνει ένα κεφάλοκλειδωμα που σχεδόν αυτή γονάτισε κάτω αφού κατάλαβε ότι δεν την παίρνει πάει στο κουζινακι φυσικά εμείς φύγαμε αμέσως η Αφρικανα μας ακολουθεί τρέχοντας στον μεγάλο διάδρομο και με μια σάπια ξύλινη σκούπα έρχεται με μανία εναντίον του φίλου μου πάει να τον χτυπήσει αυτός αποκρούει και η σάπια σκούπα σπάει στην μέση και της την πετάει στα μούτρα με πολύ δυσκολία τον συγκρατω για να μην την βουτήξει φεύγουμε και η γαμημενη βρίσκει μια πέτρα και μας την πετάει ευτυχώς δεν μας πέτυχε ο φίλος μου σε κατάσταση αμόκ γύρισε πίσω έριξε μια κλωτσιά στην πόρτα και  με τα πολλά τον πήρα και φύγουμε η Αφρικανα είχε φοβηθεί ίσως δεν βγήκε  το παράδοξο επίσης ήταν ότι σε όλο το σκηνικό η τσατσά δεν εμφανίστηκε πουθενά.
Μιλάμε πολύ αστείο και απαίσιο σκηνικό θα το θυμόμαστε για χρόνια
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.226
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Καλησπέρα πριν κάμποσα χρόνια τουλάχιστον 5-6 Ιάσωνος 36 Διάδρομος είναι μια χειμωνιάτικη κρύα βροχερή μέρα στο μαγαζί δούλευε για Αφρικανα ψηλή σωματωδης πολύ γερή ωραία χυμώδης αλλά πολύ επιμονή στην κυριολεξία παλεύε κανείς για να φύγει είμαι λοιπόν με ένα φίλο που δεν γουστάρε χειρονομίες τότε η Αφρικανα τον πιάνει σε έντονο μαρκάρισμα ο φίλος της λέει με πολύ ευγενικό τρόπο άσε με σε παρακαλώ θα το σκεφτώ αυτή επέμενε και τον τράβαγε ο φίλος αρχίζει να χάνει την ψυχραιμία του τότε της λέει το εξής: άσε με τώρα να φύγω γιατί αλλιώς θα σού κάνω τα μούτρα σαν την φανέλα της Μίλαν μιλάμε τότε έσκασα στα γέλια αυτή έγινε ακόμα πιο επίμονη τότε ο φίλος που ήταν γερό παιδί ψηλός γυμνασμενος  και γνώστης μαχητικών τεχνών της κάνει ένα κεφάλοκλειδωμα που σχεδόν αυτή γονάτισε κάτω αφού κατάλαβε ότι δεν την παίρνει πάει στο κουζινακι φυσικά εμείς φύγαμε αμέσως η Αφρικανα μας ακολουθεί τρέχοντας στον μεγάλο διάδρομο και με μια σάπια ξύλινη σκούπα έρχεται με μανία εναντίον του φίλου μου πάει να τον χτυπήσει αυτός αποκρούει και η σάπια σκούπα σπάει στην μέση και της την πετάει στα μούτρα με πολύ δυσκολία τον συγκρατω για να μην την βουτήξει φεύγουμε και η γαμημενη βρίσκει μια πέτρα και μας την πετάει ευτυχώς δεν μας πέτυχε ο φίλος μου σε κατάσταση αμόκ γύρισε πίσω έριξε μια κλωτσιά στην πόρτα και  με τα πολλά τον πήρα και φύγουμε η Αφρικανα είχε φοβηθεί ίσως δεν βγήκε  το παράδοξο επίσης ήταν ότι σε όλο το σκηνικό η τσατσά δεν εμφανίστηκε πουθενά.
Μιλάμε πολύ αστείο και απαίσιο σκηνικό θα το θυμόμαστε για χρόνια

Επειδή έχω ομιλίες και ελάχιστα πάρε δώσε με "παιδιά" της περιοχής σε παροτρύνω να το κάνεις και σε 2-3 αριθμούς παραπάνω της Ιάσωνος, θα σας έρθουν 4-5 ντούκια που ξέρουν το κατιτις τους και κουβαλάνε το κατιτς τους, και θα θελα ΠΟΛΥ να δω τις πολεμικές τέχνες εν δράσει αλλά βασικά μάλλον θα σασταν κάπως... :s&m_1: :s&m_2: :lheel: Εχω δουλέψει πρωι, βράδυ έχω κάνει και έχω δει ΠΟΛΛΑ. Επίσης ξέρω και γω 4-5 πράματα και πάντα έχω την τσέπη γεμμάτη με πράματα που δεν σηκώνουν λαβές. ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΝΑ ΧΕΙΡΟΔΙΚΕΙΣ σε "αδύναμους/'άμαχους" πληθυσμούς έστω και αν οριακά τα θέλει ο κώλος τους! Και γω ενοχλούμαι από στενό μαρκάρισμα και μπορώ άμα λάχει ν αφήσω και 2-3 πεθαμένους πίσω, όποιος έχει δύναμη και κάνει τέτοια χρήση αυτής θέλει παραδειγματικό ματσούκι.

 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Όπα φίλε βαστά λίγο την πηγές πόλυ μακρια την βαλίτσα καλό είναι να διαβάσεις πιο προσεκτικά όσα περιγράφω ο φίλος δεν άσκησε  βία απλά στην προσπάθεια του να ξεφύγει ακινητοποίησε την κοπέλα με λαβή κεφάλοκλειδωμα που του βγήκε αυθόρμητα την στιγμή δεν άσκησε καμία ουσιαστική χειροδικία φυσικά θα μπορούσε να αποφύγει την ενέργεια αυτή απωθοντας με άλλο τρόπο τη κοπέλα καμία φορά όμως όσο ψύχραιμος και αν είσαι μπορεί να έχεις κάποια άτυχη στιγμή δυστυχώς η Αφρικανα ήταν πολύ επιμονή και φορτική στην συνέχεια έγινε και επιθετική ουσιαστικά ο φίλος μου ήταν σε άμυνα.
Τώρα όσο για τα <<Ντουκια>> επειδή ποτέ δεν ξέρεις τι είναι ο καθένας από που προέρχεται τι άκρες έχει ειλικρινά θα σου πω το εξής καλό είναι όσοι νομίζουν ότι μπορούν να μαζευτούν 4-5 και να πειράξουν κάποιον άγνωστο χωρίς να ξέρουν τις συνέπειες και τι μπορεί να ακολουθήσει άστο καλύτερα φίλε ας μείνουμε στο εξής ότι η άσκηση βίας είναι το χειρότερο εσχατο μεσο από όπου και αν προέρχεται
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Όπα φίλε βαστά λίγο την πηγές πόλυ μακρια την βαλίτσα καλό είναι να διαβάσεις πιο προσεκτικά όσα περιγράφω ο φίλος δεν άσκησε  βία απλά στην προσπάθεια του να ξεφύγει ακινητοποίησε την κοπέλα με λαβή κεφάλοκλειδωμα που του βγήκε αυθόρμητα την στιγμή δεν άσκησε καμία ουσιαστική χειροδικία φυσικά θα μπορούσε να αποφύγει την ενέργεια αυτή απωθοντας με άλλο τρόπο τη κοπέλα καμία φορά όμως όσο ψύχραιμος και αν είσαι μπορεί να έχεις κάποια άτυχη στιγμή δυστυχώς η Αφρικανα ήταν πολύ επιμονή και φορτική στην συνέχεια έγινε και επιθετική ουσιαστικά ο φίλος μου ήταν σε άμυνα.
Τώρα όσο για τα <<Ντουκια>> επειδή ποτέ δεν ξέρεις τι είναι ο καθένας από που προέρχεται τι άκρες έχει ειλικρινά θα σου πω το εξής καλό είναι όσοι νομίζουν ότι μπορούν να μαζευτούν 4-5 και να πειράξουν κάποιον άγνωστο χωρίς να ξέρουν τις συνέπειες και τι μπορεί να ακολουθήσει άστο καλύτερα φίλε ας μείνουμε στο εξής ότι η άσκηση βίας είναι το χειρότερο εσχατο μεσο από όπου και αν προέρχεται


Πριν 5-6 χρόνια, 4 "ντούκια" την έπεσαν σε φίλο άσχετο με τα μπουρδέλα που έψαχνε κάτι στη Φυλής. Ευγενικά αυτός άνοιξε το σακάκι του, τους έδειξε και την ταυτότητα, και έγιναν χαλί να τα πατήσει και να τον εξυπηρετήσουν. Με το "εσεις και το εσάς", μα να σας βοηθήσουμε και ότι θέλετε στη διάθεσή σας, ένα λάθος έγινε, έκλασαν μέντες τα "παλικάρια". Ποτέ δεν ξέρεις τι είναι ο άλλος για αυτό ας είναι προσεκτικός όποιος νομίζει πως "γαμάει και δέρνει"...
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Επειδή έχω ομιλίες και ελάχιστα πάρε δώσε με "παιδιά" της περιοχής σε παροτρύνω να το κάνεις και σε 2-3 αριθμούς παραπάνω της Ιάσωνος, θα σας έρθουν 4-5 ντούκια που ξέρουν το κατιτις τους και κουβαλάνε το κατιτς τους, και θα θελα ΠΟΛΥ να δω τις πολεμικές τέχνες εν δράσει αλλά βασικά μάλλον θα σασταν κάπως... :s&m_1: :s&m_2: :lheel: Εχω δουλέψει πρωι, βράδυ έχω κάνει και έχω δει ΠΟΛΛΑ. Επίσης ξέρω και γω 4-5 πράματα και πάντα έχω την τσέπη γεμμάτη με πράματα που δεν σηκώνουν λαβές. ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΝΑ ΧΕΙΡΟΔΙΚΕΙΣ σε "αδύναμους/'άμαχους" πληθυσμούς έστω και αν οριακά τα θέλει ο κώλος τους! Και γω ενοχλούμαι από στενό μαρκάρισμα και μπορώ άμα λάχει ν αφήσω και 2-3 πεθαμένους πίσω, όποιος έχει δύναμη και κάνει τέτοια χρήση αυτής θέλει παραδειγματικό ματσούκι.

Νόμιμη βία εξασκούμε (και με ρίσκο) σε περιπτώσεις όπως παραβίαση ασύλου.
Κάτι έχει πάρει τ'αυτί μου ότι θρυματίζονται κεφάλια, χώνονται κατσαβίδια σε μύτες
και άλλες ομορφιές. Ο άνθρωπος είναι φονική μηχανή όταν το θέλει.

Σε κάθε άλλη περίπτωση, οφείλουμε να είμαστε προσεκτικοί και να κάνουμε
(δυστυχώς) τους μαλάκες.

Περιστατικό προ ημερών σε δρόμο με άσχετο που άκουγε μουσική και πέρασε νόμιμα
μπροστά από αμάξι που κακώς έτρεχε πολύ πάνω από το όριο ταχύτητας.
Για να μην τα πολυλογούμε, κουβέντες πάρε-δώσε και τελικά έπεσε τρελλό μπουνίδι.
Μιλάμε για απίστευτο ξύλο. Όλοι ψάχνονται πια. Δεν μίλησε κανείς πολίτης.

Έχω δει πουτάνα να βγάζεται σένια έξω από μαγαζί συνοδεία του "τύπου" της
με 5-6 πελάτες μέσα αλλά δεν μίλησε κανείς πελάτης. Ασυνήθιστος ο λαός μας βλέπεις.

Ο κανόνας τελικά είναι ένας. Ο οποιοσδήποτε μπορεί να φάει τον οποιονδήποτε
αν πραγματικά το θελήσει. Το θέμα είναι να μην φτάνουμε εκεί.
Ίσως πια να είναι αργά όμως.

Είναι η εποχή έτσι και θα χειροτερέψει κι άλλο.

 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.629
Κριτικές
34
Like
4.316
Πόντοι
7.195
Πρόσφατη επίσκεψη σε στανταράκι μου, μπαίνω δωμάτιο,γδύνομαι, φρεσκάρομαι στο νιπτήρα αλλά.. κάτι μου μύριζε.. σκατίλα !! Πάω από δω από κει, το σιγουρεύω ότι μύριζε, στο δρόμο προσέχω πάντα και δε μου πέρασε ότι ερχόταν από μένα, τέλος κοιτάω τις μπότες μου αποκάτω, και οι δύο κόλαση !! Φαίνεται τα πάτησα κατεβαίνοντας από τη μηχανή. Τώρα ; και είχα και δουλειά μετά ..
Φωνάζω την κοπέλα, ήταν μόνη της γιατί δεν είχε έρθει η τσατσά , της λέω το και το, πάρτες βγάλτες έξω και μου τις δίνεις μετά, τις παίρνει και επιστρέφει με σφουγγαρίστρα και αποσμητικό, ε καλά συμβαίνουν αυτά μου λέει, άντε τώρα να φτιαχτείς για γαμήσι..
Τέλος πάντων αξιοπρεπώς ο αγώνας, ντύνομαι, τη φωνάζω, επιστρέφει με τις μπότες.. Σου τις καθάρισα και λίγο, μου λέει, γούρι άμα πάρεις λεφτά πέρνα κι από δώ.
Λέω, και να μην πάρω, πάλι θα περάσω.
Στανταράκι είπαμε.
 
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.201
Like
204
Πόντοι
36
Παλικάρια, θα ήθελα να αναφερθώ σε κάτι και νομίζω ότι είμαι στο σωστό νήμα. Γυρνάμε πίσω καμιά δεκαπενταριά χρόνια. Προφανώς θα σάς φανεί παράξενο. Κάποιες νυχτερινές, εντελώς μοναχικές και με πολύ σπαταλημένο χρόνο, μπουρδελότσαρκες, τις θυμάμαι σαν σε όνειρο. Σα να μη μπορώ να πω με σιγουριά αν τις έζησα ή ήταν ένα σκηνικό στο όνειρό μου. Σα να ήταν μία εικονική πραγματικότητα. Γυρνούσα εντελώς μόνος σε στενά που δεν ήξερα και έμπαινα σε χώρους-σπίτια που δεν ήξερες πού πατάς και πού βρίσκεσαι. Άνοιγα πόρτες που δεν ήξερα πού βγάζουν. Σκοτεινοί διάδρομοι και σκάλες που τρίζουν. Μερικές φορές δεν υπήρχε κανένας άλλος πελάτης στο "σαλόνι". Θέλω να πω δηλαδή ότι η όλη φάση ήταν όχι απλά spooky, αλλά ήταν the return of the walking dead. Κι όμως ποτέ μου δεν φοβήθηκα. Σαν κουρδισμένος έβγαινα από τη μία πόρτα για να μπω στην επόμενη, ίσως και με αρκετό ποδαρόδρομο ανάμεσά τους. Και ορκίζομαι δεν είχα πιει απολύτως τίποτα. Εντελώς ξενέρα. Δεν είναι πολλά, τρία τέσσερα τέτοια βράδια θυμάμαι. Κοινό χαρακτηριστικό ότι δεν πέρασα μέσα για ξαλάφρωμα σε κανένα από τα σπίτια. Απλά περπατούσα, σαν να μην ήθελα να γυρίσω πίσω. Ίσως επειδή είχα απομακρυνθεί κάνα μισάωρο από εκεί που άφησα το αμάξι. Ειδικά μια φορά, σαλτάρισα λιγάκι. Κοντά στην πλατεία Καραϊσκάκη,σχεδόν όλα τα οικήματα προς επίσκεψη, ήταν ερείπια. Αίφνης, μπαίνω σε διόροφο τύπου νεοκλασικό, αρκετά καλύτερο εξωτερικά και ανεβαίνω στο διαμέρισμα του πρώτου. Ανοίγω πόρτα και είμαι σα να έχω μπει σε κανονικό σπίτι αλλά της δεκαετίας του 50-60. Ξύλινα έπιπλα, τραπέζι, καρέκλες και πίνακες στους τοίχους. Και απολύτως κανένας μέσα. Ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Ολομόναχος για σχεδόν 10 λεπτά. Σκέφτηκα μήπως δεν είναι ρδέλο και θα με συλλάβουνε για κλέφτη. Κάποιες παλιές τάνες δούλευαν εντελώς μόνες, χωρίς υπηρεσία (ή η υπηρεσία είχε σχολάσει). Και πιθανόν η κυρία ήταν μέσα με πελάτη, αν και δεν άκουγα ούτε ψίθυρο. Έφυγα με ελαφρά. Τέτοια σκηνικά που λέτε, τα θυμάμαι σα να τα ονειρεύτηκα. Αναρωτιόμουν κάποιες φορές γιατί συνέβαινε αυτό. Πρώτος λόγος, προφανώς επειδή το όλο σκηνικό ήταν σκοτεινό και απόκοσμο. Υπάρχει όμως και δεύτερος λόγος που άπτεται της επιστήμης. Ήμουν νέος και εκείνα τα βράδια, η τεστοστερόνη είχε χτυπήσει κόκκινο. Όταν η τεστοστερόνη αυξάνεται σε πολύ μεγάλο βαθμό, πρακτικά είναι σαν να ντοπάρεσαι. Έτσι μπορεί να εξηγηθεί μία κάπως ομιχλώδης κατάσταση της μνήμης και των αισθήσεων γενικότερα. Σίγουρα θα το έχετε ζήσει όταν έχετε βρεθεί κοντά σε γκόμενα που σας κάβλωνε πολύ. Είναι σαν ένα θάμπωμα στα μάτια, αλλά στην πραγματικότητα είναι μία έκρηξη της τεστοστερόνης που αδρανοποιεί για λίγο τις συμβατικές λειτουργίες του εγκεφάλου. Δηλαδή, η φύση σε σπρώχνει να γαμήσεις χωρίς δεύτερες σκέψεις. Τέλος πάντων, περασμένα μεγαλεία. A dream within a dream λοιπόν, όπως έλεγε κι ο Edgar Allan Poe, αν και μάλλον δεν εννοούσε τις παρακμιακές, νυχτερινές, ερημικές μπουρδελότσαρκες. Και εις άλλα με υγεία συνάδελφοι.
 

jigis0702

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2012
Μηνύματα
233
Like
189
Πόντοι
1
Πριν καμιά δεκαριά χρόνια με amateur call-girl ελληνίδα μια χαρά κοπέλα. Συζητώ για πρωκτικό και την ρωτάω : « Έχεις χέσει ; ». Αυτή καταλαβαίνει την ερώτηση ως: « Έχεις σχέση ; ». Αφού δοθούν οι απαραίτητες διευκρινίσεις κουτουλάμε στο κρεβάτι από τα γέλια !

Το πιο σημαντικο δεν μας ειπες. Τελικα την πηρες απο κωλο; Και ειχε χεσει ή σε μερεντιασε; :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom