Νέα

Ευτράπελα σε μπουρδέλα, στούντιο κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akis georgiou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΕΥΤΡΑΠΕΛΑ ΣΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ,ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΚΤΛ

  • σε μπουρδελα

    Ψήφοι: 47 83,9%
  • σε στουντιο

    Ψήφοι: 9 16,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    56

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.614
Πόντοι
4.546
ηταν η εποχη ποου ο ζουγκλας ειχε βγαλει στη φορα το μπουγα και εκλεισαν ολα τα σπιτια.

Δώσε τα "φώτα" σου και σε μας τους νεότερους που ΔΕΝ γνωρίζουμε εάν δεν σου κάνει κόπος.
            :hi:
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.475
Κριτικές
56
Like
6.157
Πόντοι
3.556
Ωραίο θέμα.Μόλις βρώ χρόνο θα ποστάρω τα διαφορα ευτράπελα που μου έχουν τύχει στην μπορδελοπορεία μου
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Δώσε τα "φώτα" σου και σε μας τους νεότερους που ΔΕΝ γνωρίζουμε εάν δεν σου κάνει κόπος.
            :hi:
ο ζούγκλας τυπε εχωνε μικροκαμερες και κοριους παντου μολις εβλεπε βρωμοδουλεια εστελνε μετα κοπιες και του ελεγε σκασε μου τοσα αλλιως θα τα βγαλω στη φορα αν δεν τα εσκαγε ο εν λογω εμπλεκόμενος,τοτε βαραγε τηλεθεαση 50% στην agb και ο εμπλεκόμενος στον καιαδα η τον ετρωγε η μαρμαγκα λαικιστη.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
τσαρκα σε μπουρδελο και περιμενα στο σαλονι η τσατσα μου λεει η κοπελα εχει πελατη λεω θα περιμενω στα περιπου 15 λεπτα αναμονης και ακουγα την πουτανα .μια γκαριζε μια ουρλιαζε τι ξεσκισε με, ελεγε,τι πεθαινει ότι λιωνει ξεσκισε τη μου..ρα μου ελεγε κλπ.. ταυτόχρονα στο σαλονι ηταν ενας άλλος που περιμενε παραδίπλα μου εντωμεταξι ο τυπος ειχε φτιαχτει με αυτά που ακουγε και ψιλοτριβοταν λεω εχε χαρει να τη πεταξει εδώ στο σαλονι και τη παει μαρουλι μπροστα μου και την εκανα από τον οικο
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.614
Πόντοι
4.546
ο ζούγκλας τυπε εχωνε μικροκαμερες και κοριους παντου μολις εβλεπε βρωμοδουλεια εστελνε μετα κοπιες και του ελεγε σκασε μου τοσα αλλιως θα τα βγαλω στη φορα αν δεν τα εσκαγε ο εν λογω εμπλεκόμενος,τοτε βαραγε τηλεθεαση 50% στην agb και ο εμπλεκόμενος στον καιαδα η τον ετρωγε η μαρμαγκα λαικιστη.

Σ'ευχαριστώ τύπε μου.  :hi:
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.822
Κριτικές
125
Like
21.660
Πόντοι
28.900
Πριν δύο χρόνια περίπου έχω πάει σε ένα στούντιο (για να φύγουν τα χοντρά) και καθως εβγαινα απο το δωμάτιο είδα στον καναπέ να περιμένει ο υπολοχαγός μου που είχα στο στρατό 13 χρόνια πριν.Δεν τον χαιρέτησα,άλλωστε που να με θυμάται κιόλας αλλά μετά βίας συγκρατηθηκα και δεν ψωφισα στα γέλια γιατί όταν ήμουν φαντάρος στην Ρόδο μας έλεγε να μην πάμε με ιερόδουλες γιατί είναι ξεφτίλα...
Τελικά έχει ο καιρός γυρίσματα!!!
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
Τα είχε βγάλει , γιατί δεν έσταξε ο μπουγάς. Ξέρεις πως λειτουργούσε ο ζούγκλας. Σου έστελνε κόπιες του υλικού που είχε και ανάλογια πόσα σε έκοβε, ζητούσε την ταρίφα του. Αν δεν τα έσκαγες , τα έβγαζε στη φόρα αυτά που είχε.
Αν τα έσκαγες, πήγαινε στον επόμενο .
εχει συμβει με περιπτωση πολυ κοντινου συγγενη μου τυπε.τελευταια στιγμη δεν εβγαλε υποθεση με σκανδαλο πολιτικοσεξουαλικου περιεχομενου.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
ποιος ηταν ο μπουγας τυποι;
ο μπουγας τυπε περα του οτι εχει τραγουδησει το "παρε μου μια πιπα,να κοψω το τσιγαρο",ηταν πισω ή ετσι τελος παντων χρεωθηκε,απο τα περισσοτερα μπουρδελα της αθηνας.οταν ο τιμιος δημοσιογραφος εβγαλε το ρεπορταζ,ηρθε η καταστροφη.απο κει που με 2000 δρχ στο μεταξι και 3000 δρχ στη φυλης γαμουσες απιστευτα μουνια της πρωην εσσδ,με τα ιδια λεφτα,σαλοναριζαν οι πρωην τσατσαδες.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.986
Κριτικές
3
Like
10.474
Πόντοι
3.936
Πριν δύο χρόνια περίπου έχω πάει σε ένα στούντιο (για να φύγουν τα χοντρά) και καθως εβγαινα απο το δωμάτιο είδα στον καναπέ να περιμένει ο υπολοχαγός μου που είχα στο στρατό 13 χρόνια πριν.Δεν τον χαιρέτησα,άλλωστε που να με θυμάται κιόλας αλλά μετά βίας συγκρατηθηκα και δεν ψωφισα στα γέλια γιατί όταν ήμουν φαντάρος στην Ρόδο μας έλεγε να μην πάμε με ιερόδουλες γιατί είναι ξεφτίλα...
Τελικά έχει ο καιρός γυρίσματα!!!
Τυπε σε ποιο στρατόπεδο και ποτέ ήσουν Ρόδο;
 

steveman7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
207
Like
10.607
Πόντοι
30.573
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.001
Πόντοι
3.936
Σε παρτούζα η μια κοπέλα έριξε καταλάθος αγκωνιά στην άλλη.


Ήταν τόσο δυνατή που την άκουσε!
 

tsoulou77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2018
Μηνύματα
16
Κριτικές
11
Like
179
Πόντοι
290
Πριν αρκετα χρονια,καπου μεταξυ 1999-2001,εμαθα απο τον κολλητο ενος παλιου συμμαθητη,οτι την ωρα που γαμαγε σε μπουρδελο στη φυλης με τη ...ανα απο κατω αυτη τσιμπολογαγε φυστικια που ειχε στη χουφτα της.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.475
Κριτικές
56
Like
6.157
Πόντοι
3.556
Πριν αρκετα χρονια,καπου μεταξυ 1999-2001,εμαθα απο τον κολλητο ενος παλιου συμμαθητη,οτι την ωρα που γαμαγε σε μπουρδελο στη φυλης με τη ...ανα απο κατω αυτη τσιμπολογαγε φυστικια που ειχε στη χουφτα της.
Το επιβεβαιωσε και ο ξάδερφος του κουμπάρου ενος γνωστού μου αυτό
 

nikos fkr

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
165
Like
24
Πόντοι
1
Εν' έτος 1987 έχουμε πάει μαζικά με φίλους μπουρδελότσαρκα Θεσσαλονίκη Βαρδάρη. Μαζί μας ο Πασχάλης με εργαλείο τεράστιο μπορεί και πάνω απο 25cm από ότι λέγανε φιλαράκια που το είχαν δεί. Περιμένουμε την πασαρέλα και περνάει στο δωμάτιο ο Πασχάλης όντας και ποιό μεγάλος σε ηλικία απο τους υπόλοιπους (εμείς στα 18-19 αυτός 27. Μετά απο λίγο εισέρχεται και η κοπέλα στο δωμάτιο (λίγο ευτραφούλα) και ακούγετε μια κραυγή απο μέσα και φωνές "ΑΥΤΟ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ". χαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: και βγαίνει τρέχοντας απο το δωμάτιο η τάνα. Ο Πασχάλης απογοητευμένος τα μαζεύει και βγαίνει και εμείς να έχουμε λιώσει στα γέλια. Ακόμα το θυμάμαι και γελάω. Ο Πασχάλης τελικά βρήκε μια κοπέλα και παντρεύτηκε και έκανε παιδιά.   
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
Πριν αρκετα χρονια,καπου μεταξυ 1999-2001,εμαθα απο τον κολλητο ενος παλιου συμμαθητη,οτι την ωρα που γαμαγε σε μπουρδελο στη φυλης με τη ...ανα απο κατω αυτη τσιμπολογαγε φυστικια που ειχε στη χουφτα της.
Το επιβεβαιωσε και ο ξάδερφος του κουμπάρου ενος γνωστού μου αυτό
Εμένα μου επιβεβαίωσε ο φυστικας..που τις έδινε τα φυστίκια!!!! :rockon:
 

gotthard

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2017
Μηνύματα
39
Like
3
Πόντοι
0
Κάπου 92-95 στην δεύτερη μου προσπάθεια να πάω σε μπου, όντας στον αγώνα με κοιτάει η τάνα στα μάτια και μου λέει:
    - Τι κάνεις?
    - Τι κάνω ?
    - Δες λίγο κάτω!
το παλαμάρι μου είχε πέσει , είχε βγει έξω και παλλόταν στον αέρα.Με την καπότα και αυτήν πηγάδι και με αρκετά υγρά θυμάμαι πως είτε το είχα βάλει είτε όχι μου ήταν το ίδιο΄. Δεν ξαναπήγα ως πέρσι , ανεπιτυχώς πάλι σε αγοραίο. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom