Νέα

Εύα Λάσκαρη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα harris_2007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 506K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Γουστάρετε την Εύα Λάσκαρη;

  • Ναι

    Ψήφοι: 829 82,7%
  • Όχι

    Ψήφοι: 174 17,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.003

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.004
Like
3.816
Πόντοι
456
Αυνανίζεται
 

petheropliktos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
137
Like
418
Πόντοι
21
Πλούσιος μηχανικός και επιχειρηματίας μπαρ στην Σαλόνικα πριν 15 χρόνια μας έλεγε πως την είχε καλεσμένη ΠΣΚ για τα εγκαίνια του καινούριου του μαγαζιού στα Λαδάδικα και θα έκανε τα πάντα από μόστρα κτλ για να την εντυπωσιάσει με σκοπό να την τραγανίσει σε ένα-δυο βράδυα. Θα΄σκαγε με την Μερσεντές-θηρίο που είχε, θα την πήγαινε στα πιο ακριβά εστιατόρια, θα την υποδεχόταν στο αεροδρόμιο με λελούδια κλπ. Ήταν αρκετά εμφανίσιμος αλλά όχι κάτι τρομερό.

ΔΕΝ την έριξε, πήρε τ'@@ του και την εκτίμησα τότε κάπως παραπάνω. Της χάρισα περήφανα 5-6 "συνεδρίες με τον εαυτό μου".

Εντωμεταξύ ο τύπος έτσι όπως ήταν "έτρωγε" κάθε βδομάδα κι άλλη ###νάρα από αυτές που δούλευαν υποδοχή, pr, μπαργουμάνες, σερβιτόρες κλπ.###νάρα
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.697
Κριτικές
3
Like
4.155
Πόντοι
456
Πλούσιος μηχανικός και επιχειρηματίας μπαρ στην Σαλόνικα πριν 15 χρόνια μας έλεγε πως την είχε καλεσμένη ΠΣΚ για τα εγκαίνια του καινούριου του μαγαζιού στα Λαδάδικα και θα έκανε τα πάντα από μόστρα κτλ για να την εντυπωσιάσει με σκοπό να την τραγανίσει σε ένα-δυο βράδυα. Θα΄σκαγε με την Μερσεντές-θηρίο που είχε, θα την πήγαινε στα πιο ακριβά εστιατόρια, θα την υποδεχόταν στο αεροδρόμιο με λελούδια κλπ. Ήταν αρκετά εμφανίσιμος αλλά όχι κάτι τρομερό.

ΔΕΝ την έριξε, πήρε τ'@@ του και την εκτίμησα τότε κάπως παραπάνω. Της χάρισα περήφανα 5-6 "συνεδρίες με τον εαυτό μου".

Εντωμεταξύ ο τύπος έτσι όπως ήταν "έτρωγε" κάθε βδομάδα κι άλλη ###νάρα από αυτές που δούλευαν υποδοχή, pr, μπαργουμάνες, σερβιτόρες κλπ.###νάρα
Ναι ναι και παντρεύτηκε σοαβαρότερο τύπο από αυτον που λες.
 

petheropliktos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
137
Like
418
Πόντοι
21
Ναι ναι και παντρεύτηκε σοαβαρότερο τύπο από αυτον που λες.
Αν ο "γνωστός μου" (έχω 10 χρόνια να τον δω, σταμάτησα να συχνάζω στα ελληνάδικα) ήταν από Αθήνα και πήγαινε με "σοβαρούς σκοπούς", θα ήταν εύλογη η σύγκριση. Μιλάμε ότι πήγε ξεκάθαρα για ξεπέτα και έφαγε άκυρο.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.129
Like
6.790
Πόντοι
1.056
Αν ο "γνωστός μου" (έχω 10 χρόνια να τον δω, σταμάτησα να συχνάζω στα ελληνάδικα) ήταν από Αθήνα και πήγαινε με "σοβαρούς σκοπούς", θα ήταν εύλογη η σύγκριση. Μιλάμε ότι πήγε ξεκάθαρα για ξεπέτα και έφαγε άκυρο.
Πριν από δέκα χρόνια ήταν φίρμα αυτή, δε θα το έδινε τόσο εύκολα.

Για αυτό κατέληξε με τον συνάδελφο των Πακιστανών στα φανάρια. Άργησε να εξαργυρώσει
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
11.990
Like
15.585
Πόντοι
3.656
Ειλικρινά απορώ πως άντεξαν οι παρευρισκομενοι στην φωτογράφιση και δεν τα κατέβασαν κάτω να τον βροντηξουν επί τόπου.

Η φωτογράφος είναι γυναίκα

Οι άλλοι απο πίσω,λογικά θα'ταν :effemine: και δεν νιώθαν
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.980
Πόντοι
2.476
Ειλικρινά απορώ πως άντεξαν οι παρευρισκομενοι στην φωτογράφιση και δεν τα κατέβασαν κάτω να τον βροντηξουν επί τόπου.
εχεις δει να συχναζουν πολλοι κανονικοι αντρες σ αυτα τα μερη? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom