Νέα

Extreme φαντασιώσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα OXIA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
ξερω οτι εισαι ''σκοτεινη'' κοπελα αλλα θα ηθελα να μας δωσεις τα φωτα σου στο θεμα μας...
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ξερω οτι εισαι ''σκοτεινη'' κοπελα αλλα θα ηθελα να μας δωσεις τα φωτα σου στο θεμα μας...


ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! σκοτεινη αχαχαχα!

τι να σου πω καλο μου? πώς θα πηδηξεις γκομενα στο σιν σιτυ?
πολλα ειναι 'κοκκαλωμενα' εκει μεσα, οποτε φανταζομαι δυσκολο δε θα ναι. για πιο ευκολα πηγαινε στο σεκοντ σκιν, πανε πιο μικρες.

αμα σ'αρεσει αυτου του ειδους η μουσικη, απλα χορευεις συνεχεια και διπλαρωνεις γκομενακια ετσι. ε φορα μαυρα παντως...
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
το σεκοντ σκιν που ειναι?
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Κωνσταντινουπόλεως 78 & Ιερά Οδός
αα στον κεραμικο κοντα στην πλατεια  ;) το εχω δει. οκ. και αν δεν σε κουραζω να μου ελεγες και το σιν σιτυ που ειναι και εισαι τελεια. :)
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
αα στον κεραμικο κοντα στην πλατεια  ;) το εχω δει. οκ. και αν δεν σε κουραζω να μου ελεγες και το σιν σιτυ που ειναι και εισαι τελεια. :)

γαμβετα 5 και θεμιστοκλεους εξαρχεια. τους εχει ξεκολλησει η ταμπελα βεβαια, αλλα θα το καταλαβεις. στο νταρκ σαν στο περιστερι μην πας καλυτερα δε θα την παλεψεις..
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
:offtopic:

Βέλβυ - τι μουσική ακούς πέρα από industrial που είδα στο radio b? Ακούς παλιά Bauhaus και τέτοια ή καμία σχέση? :)
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Στα μουλοχτα rodeo σε βιβλιοθηκη αμερικανικου πανεπιστημιου, με νεαρα ηλιοκαμενη αμερικανιδα φοιτητρια.
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Ενα γιατρο ρε παιδια...
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Καλη η παπαρια σου. Μου την γαμησες την φαντασιωση με τους ξενερωτους σου.
Σου ειπε κανεις να μας δειξεις πως γινεται?????

Γαμω την γυναικεια χειραφετηση μου γαμω.
Βλαμμενες
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Καλη η παπαρια σου. Μου την γαμησες την φαντασιωση με τους ξενερωτους σου.
Σου ειπε κανεις να μας δειξεις πως γινεται?????

Γαμω την γυναικεια χειραφετηση μου γαμω.
Βλαμμενες
ποτάνα κενωνία..
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Καλη η παπαρια σου. Μου την γαμησες την φαντασιωση με τους ξενερωτους σου.
Σου ειπε κανεις να μας δειξεις πως γινεται?????

Γαμω την γυναικεια χειραφετηση μου γαμω.
Βλαμμενες

αχαχαχαχα!!! παραληρημα :2funny: :2funny:
 

leoman78

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Ποια είναι η πιο extreme φαντασίωση που έχετε;
Αμαρτία εξομολογούμενη παύει να είναι αμαρτία αλλά τέλος πάντων...

Η φαντασίωση μου είναι μια επανάληψη του παρακάτω αλλά με αρκετές νέες λεπτομέρειες που θα ήθελα να προσθέσω...

Προ 3ετίας ήμουν με μια κοπέλα  (σχετικά εμφανίσιμη) που είχαμε γνωριστεί μέσω site γνωριμιών και καταλήξαμε να γίνουμε fuck buddies (λογικά τον ξέρετε οι περισσότεροι τον όρο αλλά για τους λοιπούς αφορά φιλική σχέση ανάμεσα στα 2 φύλλα με σκοπό και μόνο το sex).

Μετά τις πρώτες 2-3 επαφές που έσπασε και ο πάγος, αποφασίσαμε να διευρύνουμε λίγο τους ορίζοντες μας και να κάνουμε πράγματα που πάντα θέλαμε αλλά κολλούσαμε να τα πούμε στις σχέσεις μας.. Άπο εκεί και πέρα έγινε ο χαμός... μία φορά την εβδομάδα συνάντηση σε ξενοδοχείο του κέντρου όπου μετά τα προκαταρκτικά που αφορούσαν ένα 2ωρο role play κάναμε ότι μας ερχόταν.. τι να φωνάζουμε γυναίκα (επί πληρωμή) και η δικιά μου να τις λέει τι και πως να της το κάνω, τη να φωνάζουμε άνδρα (πάλι επί πληρωμή,) για να την παίρνει και εγώ να κοιτάω (είχε παλαιότερη άσχημη εμπειρία σε παρτούζα με 2 άνδρες και αισθανόταν μεγαλύτερη ασφάλεια μάλλον).

Σε γενικές γραμμές και για να μην κουράζω, για τον επόμενο χρόνο έγινε της ανωμαλίας πάντα με μικρά ¨σχήματα¨ των 2-4 ατόμων με εξειδίκευση στο role play...

Το καλό είναι ότι έκανα οτιδήποτε είχα έως τότε απωθημένο, το κακό είναι ότι ξεπαραδιάστηκα αφού στις περισσότερες των περιπτώσεων φωνάζαμε επαγγελματίες...

Αν μπορούσα πάντως να βγάλω ένα συμπέρασμα από την παραπάνω εμπειρία αυτό θα ήταν ότι για τις καλύτερες φαντασιώσεις πρέπει να βρεις άνθρωπο που να μην έχεις σχέση (για να μην ντρέπεσαι) αλλά να τον γνωρίζεις αρκετά ώστε να τον εμπιστεύεσαι και να μπορείς να λες ναι σε αυτά που σου αρέσουν και όχι σε αυτά που δεν σου αρέσουν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom