Νέα

Extreme φαντασιώσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα OXIA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

threesomedp

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
75
Like
15
Πόντοι
0
Τρελή φαντασίωση είναι να είμαι με τη γκόμενα στο αμάξι βράδυ με ανοιχτά παράθυρα και να δίνουμε πόνο και περαστικός να μας πάρει μάτι κ η γκόμενα να τον καλεί για πίπα ενω την παίρνω και εαν προκύψει και τρίο!!!  :2on1:
 

xal34

Ανώτατος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20.459
Like
51.485
Πόντοι
16.131
εχω φαντασιωση απο το σχολειο για 4αδα με φιλο κ 2 μιλφαρες τοτε,γκραννυ τωρα αλλα περιλαμβανει κατα καποιο τροπο κ ματι ταμπου οποτε μαλλον δυσκολα. πμ οι εξηγησεις σε οποιον θελει
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
260
Like
1.184
Πόντοι
201
Η πιο τρελή φαντασίωσή μου ήταν, γιατί έχουμε πολλές νομίζω, είναι να πηδήξω μακρινή θεία μου ψιλοεκφυλάρα μπροστά στη μουνάρα ξαδελφούλα μου, στην οποία έχω δώσει πίπα παλαιότερα. Συνήθως οι πιο τρελές φαντασιώσεις δεν πραγματοποιούνται βέβαια. Τώρα φυσικά περάσαν τα χρόνια αλλά κάτι τέτοια σε ακολουθούν σε όλη σου τη ζωή.
 

Billerman

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2019
Μηνύματα
490
Like
825
Πόντοι
81
Τριο με ζευγαρι που θα ξεφτυλισουμε τον αντρα και σεξ με αθλητρια σε αγωνιστικό χωρο
 

Konstant1nos

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2022
Μηνύματα
31
Like
30
Πόντοι
0
Είναι πολλες!!!!! Αν ξεκινήσω να γράφω δεν προκειτε να τελειώσω ποτε.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.644
Κριτικές
29
Like
7.137
Πόντοι
3.886
Η πιο τρελή φαντασίωσή μου ήταν, γιατί έχουμε πολλές νομίζω, είναι να πηδήξω μακρινή θεία μου ψιλοεκφυλάρα μπροστά στη μουνάρα ξαδελφούλα μου, στην οποία έχω δώσει πίπα παλαιότερα. Συνήθως οι πιο τρελές φαντασιώσεις δεν πραγματοποιούνται βέβαια. Τώρα φυσικά περάσαν τα χρόνια αλλά κάτι τέτοια σε ακολουθούν σε όλη σου τη ζωή.
Κ γω το ίδιο με θεία πήδημα στο εξοχικό...
 

shoefetish22

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
8
Like
14
Πόντοι
0
επειδή νοικιάζω σπίτια η ποιο extreme δικιά μου είναι να ζητήσει καμια φοιτήτρια η η μάνα της να καλύψει τον μήνα με αγριο γαμησι χωρίς έλεος..όσες μένουν μέσα ειναι αρκετά καυλιαρικα κορίτσια αλλα έχουμε πέσει σε τυπικούς γονείς που κουτσα στραβά τα δίνουν εως σήμερα..
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.157
Like
10.411
Πόντοι
2.256
επειδή νοικιάζω σπίτια η ποιο extreme δικιά μου είναι να ζητήσει καμια φοιτήτρια η η μάνα της να καλύψει τον μήνα με αγριο γαμησι χωρίς έλεος..όσες μένουν μέσα ειναι αρκετά καυλιαρικα κορίτσια αλλα έχουμε πέσει σε τυπικούς γονείς που κουτσα στραβά τα δίνουν εως σήμερα..
Βλεπεις το κανάλι property sex τύπε;
 

shoefetish22

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
8
Like
14
Πόντοι
0
Βλεπεις το κανάλι property sex τύπε;
ναι τυπε καλο υλικό αλλα στερούνται φαντασίας οι υποθέσεις τους..αν τον βρέχαμε τόσο εύκολα για ένα νοικι θα ειχα πηδηξει τις μισές νοσηλεύτριες της χώρας
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.355
Κριτικές
2
Like
18.155
Πόντοι
3.836
επειδή νοικιάζω σπίτια η ποιο extreme δικιά μου είναι να ζητήσει καμια φοιτήτρια η η μάνα της να καλύψει τον μήνα με αγριο γαμησι χωρίς έλεος..όσες μένουν μέσα ειναι αρκετά καυλιαρικα κορίτσια αλλα έχουμε πέσει σε τυπικούς γονείς που κουτσα στραβά τα δίνουν εως σήμερα..
Σε ποιες περιοχές νοικιάζεις; Δώσε περισσότερα στοιχεία και κάτι μου λέει ότι η extreme φαντασίωσή σου θα πραγματοποιηθεί.:rolleyes:
 

Peakyman2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
225
Κριτικές
6
Like
732
Πόντοι
301
Η πιο τρελή μου φαντασίωση είναι με την Sara jay που είναι τρελό απωθημένο . Να είμαστε δίπλα δίπλα σε πολυκατοικία και επειδή παίζει την κουναρα της να ακούγεται σε όλο την όροφο και να πηγαίνω να κάνω παράπονα και να ανοίγει την πόρτα γυμνή και να μου λέει να μπω να την γαμησω και να μπυ δώσει κωλο ( κάτι που δεν το κάνει γιατί δεν της αρέσει ) και να μου κάνει footjob και να τελειώσει το βράδυ με cream pie . Μετανιώνω που είπα να μην δώσω 1800 € να την γαμησω όταν ηρθε στην Αθήνα το καλοκαίρι . Μόλις βρω ευκαιρία Αμερική και βουρ …..
 

kwstastoys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2016
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Γράψτε εδώ τις ποιο τρελές και κρυφές φαντασιώσεις που είχατε ποτέ….

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
Καλησπερα εγω ειχα μια φαντασιωση να κανω ερωτικη παλη με γυναικα η αληθεια ειναι οτι ψαχτηκα πολυ αλλα τελικα δικαιωθηκα βρηκα μια γυμνασμενη πρωην αθλητρια και πραγματικα με τρελανε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom