Νέα

Extreme φαντασιώσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα OXIA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

SMOKER

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
...εμενα η φαντασιωση μου ειναι να με πιασουν 4-5 45-50αρες και να με πουν αν δεν μας ικανοποιησης ολες απο εδω δεν φευγης 
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Θέλω να διοργανώσω ένα πάρτι τύπου Eyes Wide Closed.

Θα το κάνω σε κάποια τεράστια βίλα έξω από την Αθήνα. Η πρόσκληση θα φτάσει στον κάθε καλεσμένο και θα παραδοθεί χέρι με χέρι από έναν ιδιωτικό ταχυδρόμο με μαύρο κοστούμι και λιμουζίνα, οι καλεσμένοι μου θα φοράνε όλοι μάσκες και σμόκιν, θα έχω γύρω στις 40-50 πανέμορφες κοπέλες διαλεγμένες μία-μία που θα φοράνε μία ρόμπα σινιέ και από κάτω τίποτα - όχι μάσκα - , και μετά από ένα απαραίτητο τελετουργικό ο καθένας θα διαλέγει μία «ιέρια», θα την οδηγεί σε ένα δωμάτιο, και θα την κάνει ότι θέλει.

Οι καλεσμένοι μου θα είναι σοβαροί άνθρωποι, καραγκιόζηδες δε χωράνε. Κανένας δεν θα γνωρίζει τον άλλο και σε κανένα δεν επιτρέπεται να βγάλει τη μάσκα.

Επίσης αν μάθω ότι από κάποιο καλεσμένο διέρρευσαν πληροφορίες σε τρίτους ή στο τύπο για το πάρτι μου, θα φροντίζω να θανατώνεται.
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Θέλω να διοργανώσω ένα πάρτι τύπου Eyes Wide Closed.

Θα το κάνω σε κάποια τεράστια βίλα έξω από την Αθήνα. Η πρόσκληση θα φτάσει στον κάθε καλεσμένο και θα παραδοθεί χέρι με χέρι από έναν ιδιωτικό ταχυδρόμο με μαύρο κοστούμι και λιμουζίνα, οι καλεσμένοι μου θα φοράνε όλοι μάσκες και σμόκιν, θα έχω γύρω στις 40-50 πανέμορφες κοπέλες διαλεγμένες μία-μία που θα φοράνε μία ρόμπα σινιέ και από κάτω τίποτα - όχι μάσκα - , και μετά από ένα απαραίτητο τελετουργικό ο καθένας θα διαλέγει μία «ιέρια», θα την οδηγεί σε ένα δωμάτιο, και θα την κάνει ότι θέλει.

Οι καλεσμένοι μου θα είναι σοβαροί άνθρωποι, καραγκιόζηδες δε χωράνε. Κανένας δεν θα γνωρίζει τον άλλο και σε κανένα δεν επιτρέπεται να βγάλει τη μάσκα.

Επίσης αν μάθω ότι από κάποιο καλεσμένο διέρρευσαν πληροφορίες σε τρίτους ή στο τύπο για το πάρτι μου, θα φροντίζω να θανατώνεται.

Να ρε παιδί ρε !!! Να μάλαμα !!!

Ολοι οι παρτάκηδες φαντασιόνονται να γαμήσουν ... ενώ το παλικάρι μας βάζει και εμάς να γαμάμε !!!

Ευγε νέε μου !!!
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Εγω παιδια εχω φαντασιωση να μου γαμάνε την γυναικα σε παρτουζα. Δεν κάνω πλακα σοβαρα μιλάω.
Δεν μου βγαίνει ομως ισως γιατι η γυναικα μου ειναι 150 κιλα.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Θέλω να διοργανώσω ένα πάρτι τύπου Eyes Wide Closed.

Εννοείς τύπου "Eyes Wide Shut" (Μάτια Ερμητικά Κλειστά).



Εχω ΒΡΕΘΕΙ σε παρόμοια φάση-πάρτυ... (στο εξωτερικό), η ποιό extreme σεξουαλική εμπειρία στη ζωή μου !!!

 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Εγω παιδια εχω φαντασιωση να μου γαμάνε την γυναικα σε παρτουζα. Δεν κάνω πλακα σοβαρα μιλάω.
Δεν μου βγαίνει ομως ισως γιατι η γυναικα μου ειναι 150 κιλα.

Γιατί δεν την βάζεις ν' αδυνατίσει τότε ???
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
δεν αδυνατιζει. τρωει 3 πιτσες ετσι για πλακα. Ασε που την γουσταρω χοντρη. Καυλωνω,
Αλλα μια φορα ετυχε να την γαμισει αλλος μπροστα μου. Γερμανος ηταν. Ειναι και λιγο επικυνδινο αυτο το σπορ στη Ελλαδα. Τελος παντων αμα θες να την δεις πηγαινε στο yuvutu.com
και στείλε μυνημα να σου δωσω link
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
εγω εχω την εξης φαντασιωση παιδες...αν και θα σας φανει λιγο περιεργη...Θελω να γαμαω τη γυναικα στο πλαι απο κωλο και εκεινη την ωρα στο διπλανο διαμερισμα να ξερω οτι ειναι μια μουναρα με στριγκια που τηγανιζει γαυρους.Οταν συμβει αυτο θα βγαλω λιτρα... :rockon:
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
παιδια καλησπερα, εκτος απο φαντασιωση, θελω και στην πραγματικοτιτα να εχω τουλαχιστον μια εμπειρια με μια γκοθου, και μια μιτζετ(πολυ κοντη γυναικα-νανος) ξερει καποιος που μπορουμε να βρουμε καποια απο τις 2?
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
παιδια καλησπερα, εκτος απο φαντασιωση, θελω και στην πραγματικοτιτα να εχω τουλαχιστον μια εμπειρια με μια γκοθου, και μια μιτζετ(πολυ κοντη γυναικα-νανος) ξερει καποιος που μπορουμε να βρουμε καποια απο τις 2?

+1 κ με ασιατισσα επισης

κολλητε για γκοθου θα πας ειτε στο σιν σιτυ στα εξαρχεια ειτε στο σεκοντ σκιν στο γκαζι κ υπαρχει κ το νταρκ σαν στο περιστερι!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Dark Sun είχα πάει παλιά,πριν 4 χρόνια,ωραίο σκηνικό,νομίζω παίζαν και swingers
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
+1 κ με ασιατισσα επισης

κολλητε για γκοθου θα πας ειτε στο σιν σιτυ στα εξαρχεια ειτε στο σεκοντ σκιν στο γκαζι κ υπαρχει κ το νταρκ σαν στο περιστερι!
με ασσιατισα εχω παει αρκετες φορες, με αυτες που λεω δεν εχω παει.ειχα παει μια φορα στο νταρκ σαν αλλα ημουν αρκετα μικρος 19 περιπου. δεν ειχα κανει κατι και δεν ειχα ξαναπαει.τοτε δεν μιλαγα και τοσο ευκολα σε κοπελα, ντρεπομουν αρκετα. να ξαναδοκιμασω λες τωρα που δεν εχω τετοια κολληματα?
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ναι ρε, το συζητάς?
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
ναι ρε, το συζητάς?
:thumbsup: οκ για την γκοθου. τωρα για την αλλη? την μιτζετ? ξερει κανεις αν παιζει να βρουμε τετοιο πραγμα πουθενα?  υ.γ. εχει παει κανεις με γκοθου να παρω καμια γνωμη?
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Υπάρχουν άκρες με φέρετρα κι έτσι, αλλά πρέπει να έχεις τα κονέ. Για midget χλωμό σε βλέπω - πρέπει να χτυπήσεις περιπλανόμενο τσίρκο.
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Υπάρχουν άκρες με φέρετρα κι έτσι
:2funny: :2funny: ειπαμε ρε συ, οχι και ετσι!  :) δεν ειμαι νεκροφιλος. απλα απο μικρος μου αρεσε το makeup το εντονο που εχουν οι γκοθουδες και μαυρα χειλια και μαυρα νυχια και γι αυτο ηθελα να εχω μια εμπειρια τετοια. θεωρω το βαψιμο τους πολυ σεξυ και εκφυλο, αλλα δεν ξερω για τις ιδιες αν ειναι ετσι.
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
βασικα οι πιο πολλες σκετη μοστρα ειναι αλλα εχει κ μερικες οριτζιναλ ειναι να σου τυχει το δεκα το καλο  ;)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
εγώ πάλι αναρωτιέμαι, δεν πασαλείβονται?
και αν πασαλείβονται, αντέχουν την πικρίλα του  σοβά?  :S
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
βοομβ γι αυτο εχουν το μονιμο λυπημενο υφος,απο το σοβα ειναι!  :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
από την πικρίλα του, ε?  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom