Νέα

Extreme φαντασιώσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα OXIA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

temeteros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
143
Like
8
Πόντοι
1
η πιο extreme φαντασιωση μου ειναι να βρω μια γυναικα η οποια να εχει τις ιδιες extreme φαντασιωσεις με εμενα
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Να πάω σε Ρωσικό διαστημικό σταθμό και να πηδήξω τις ρωσίδες κοσμοναύτριες σε συνθήκες έλλειψης βαρύτητας.
 

AXLE

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Ωραίο θέμα

Η δική μου φαντασίωση είναι να διοργανώσω διαγωνισμό οπόυ θα συμμετέχουν  : 1 φίλη της γυναίκας μου (καυλιάρικο μίλφ 39 ετών), 18 χρονη μαθήτρια και συνάδελφος παρθενοπιπίτσα από την δουλειά.

Θα τις βάζω να διαγωνιστούν στις παρακάτω κατηγορίες
1.Πίπα
2.Από μπρός
3.Από πίσω
4.Ισπανικό
5.Λεσβιακό
6. Σολο μαστουρμπέισον
7. S/M
8. Φετίχ/παιχνίδια

Όλα αυτά εναλλάξ μεταξύ τους . Ο διαγωνισμός θα κρατήσει 3 μέρες (τόσο υπολογίζω να αντέξω).

Η νικήτρια θα λάβει ως έπαθλο τις υπηρεσίες των υπολοίπων , οτι ζητήσει σε ένα κουαρτέτο στο οποίο θα είναι το τιμώμενο πρόσωπο.




Γιατρέ μου , είναι σοβαρό ????
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Να παώ Ταιλάνδη, να πάρω 20-25 κοπέλες στο δωμάτιο, να βαράει metal, εγώ πάνω στο κρεββάτι να παίζω air guitar και αυτές απο κάτω να κάνουνε headbanging...στο τέλος να κάνω και ένα stage diving επάνω τους και να με κρατάνε στον αέρα....αυτά.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.580
Κριτικές
61
Like
39.364
Πόντοι
21.555
Καποτε ενας συναδελφος γαμουσε μια γκομενα που επανω στο μουνι της ειχε και
ενα μικρο καυλακι πολυ μικρο και μου ελεγαι ιστοριες και με τρελεναι
ξαφνικα η γκομενα αυτη χαθηκε και δεν μπορουσαμε να την βρουμε πουθενα.
Μακαρι να την εβρησκα την εχω στο μυαλο μου ακομα για τρελα πραγματα
Τι το θυμηθηκα τωρα και φτιαχτηκα.
 

GiveItToMe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
159
Like
0
Πόντοι
1
Να παώ Ταιλάνδη, να πάρω 20-25 κοπέλες στο δωμάτιο, να βαράει metal, εγώ πάνω στο κρεββάτι να παίζω air guitar και αυτές απο κάτω να κάνουνε headbanging...στο τέλος να κάνω και ένα stage diving επάνω τους και να με κρατάνε στον αέρα....αυτά.

Και γιατί πρέπει να τρέχεις στην Ταυλάνδη;  :2funny:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Καποτε ενας συναδελφος γαμουσε μια γκομενα που επανω στο μουνι της ειχε και
ενα μικρο καυλακι πολυ μικρο και μου ελεγαι ιστοριες και με τρελεναι
ξαφνικα η γκομενα αυτη χαθηκε και δεν μπορουσαμε να την βρουμε πουθενα.
Μακαρι να την εβρησκα την εχω στο μυαλο μου ακομα για τρελα πραγματα
Τι το θυμηθηκα τωρα και φτιαχτηκα.
το πιο ωραιο που εχω κανει σε μπουρδελο ειναι που εχω μια διμετρη ρωσιδα ,και οι δυο μπρουμυτα εγω απο πισω,προσπαθω
να κανω καθυστερηση γιατι περναω υπεροχα,και μου λεει ελα μωρο
μου,χυσε να φυγουμε,και της απανταω ,που να παμε,που θα βρεις καλυτερα απο εδω,ε αυτο ηταν βαζει τα γελια και συνεχισα για αρκετη ωριτσα ακομα :) :)
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Και γιατί πρέπει να τρέχεις στην Ταυλάνδη;  :2funny:
Γιατί οι Ταυλανδές κάνουν ότι τους πείς ΑΚΡΙΒΩΣ χωρίς πολλά πολλά. Αν κάνεις stage diving σ' Ελληνίδες, ακόμη και συμβατικά δεσμευμένες να σε πιάσουν, είναι απολύτως σίγουρο ότι θα σε αφήσουν να σκάσεις κάτω και μετά θα χαζογελούν μεταξύ τους :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.580
Κριτικές
61
Like
39.364
Πόντοι
21.555
Γιατί οι Ταυλανδές κάνουν ότι τους πείς ΑΚΡΙΒΩΣ χωρίς πολλά πολλά. Αν κάνεις stage diving σ' Ελληνίδες, ακόμη και συμβατικά δεσμευμένες να σε πιάσουν, είναι απολύτως σίγουρο ότι θα σε αφήσουν να σκάσεις κάτω και μετά θα χαζογελούν μεταξύ τους :2funny:
Μην το λες εχω γνωριση κοριτσια που τα κανουνε ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

s/m

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2008
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
δεν ξερω αν θεωρειτε extreme, θα ηθελα ανα 2 μερες να πηγαινω με 2 δεκαπενταχρονες παρθενες,που σαφως να ανοικουν σε καποια ομαδα για να ειναι και σφιχτες γενικα.θα ηθελα επισεις να κρατησει ενα μηνα.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
δεν κανεις μια βολτα στο κεντρο,μιλαμε δεν εχουν ιερο και οσιο,ΟΛΑ ΕΞΩ λεμε
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Το Married with children αλλά στη νυχτερινή έκδοση.

:2funny:
 

Επισκέπτης
Η πιο extreme φαντασιωση που εχω εδω και χρονια ειναι οτι ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.
Δυστηχως παραμενει φαντασιωση.......
 

divine2u2000

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
127
Like
14
Πόντοι
1
Μάγκες οι φαντασιώσεις σας δεν είναι extreme αλλά πολύ main stream. Εμένα η extrme φαντασίωσή μου  είναι να βρεθώ με καμία 10αριά μουνάρες να μπώ στη μέση εγώ και να κάνουν κύκλο γύρω μου με τον κώλο τους γυρισμένο προς τα μένα και να αρχίσουν να κλάνουν και μετά να χαθώ στις κωλοτρυπίδες τους.

Επίσης φαντασίωσή μουι παραμένει να δώ μια γκομενίτσα στο τραίνο Κηφισιά Πειραιά που να φοράει στριγκάκι, να την ακολουθήσω να με πάει στο σπίτι της και να γίνει χαμός.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom