Νέα

Ερωτοτουρισμος στο κιεβο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dragcrx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 78
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
γεια σας, νομιζω οτι τα λεει ωραια στο βιντεο σαν εισαγωγη, για πολιτιστικες διαφορες, κυριως για καποιον που δεν εχει ιδεα απο μπελαρους, οπως εγω. ελπιζω να μην ειναι ασχετο εδω Belarus Dating: How to Date Belarus Girls
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456

Ενα πολυ ωραιο βιντεο που εχει την γνωμη απο Ουκρανεζες σε σχεση με ξενους ανδρες.Και λεω ωραιο βιντεο γιατι παρουσιαζει νορμαλ κοπελες και πιστευω αξιζει τετοια βιντεο να τα παιρνουμε σοβαρα υποψιν μας.

Καποιες παρατηρησεις σχετικα με το βιντεο απο μενα

1)Σχεδον ολες θα βγαινανε με ξενο αντρα ΑΡΚΕΙ να συμπεριφεροταν σε αυτες σαν να ναι μην ειναι πουτανες
2)Φαινονται σχεδον ολες οι κοπελες στο βιντεο να μιλανε ασχημα για ΤΟυρκους και η πλακα ειναι χωρις να ρωτηθουν με ερωτηση του στυλ τι πιστευεις για τους Τουρκους?Απ μονες τους διαχωριζουν τους ξενους που θελουν να γνωρισουν βγαζοντας με την μια εκτος τους Τουρκους(και κατα συνεπεια και το συνολο των μουσουλμανων καθως οι Τουρκοι θεωρουνται οτι πιο ηπιο σε σχεση με θρησκεια).
3)Φαινεται απο το βιντεο οτι το συνολο των γυναικων θελει λεφτα σε καποιο βαθμο παραπανω απο Ελληνιδες αλλα στο συνολο τους λογω φτωχιας..Η μονη που κατα την γνωμη μου κανει βιζιτες ειναι στο 5λεπτο του βιντεο.


Τελος να τονισω οτι οπως ειπα και παραπανω φαινεται το συνολο των γυναικων να ειναι νορμαλ αλλα αυτες θελουν να γνωρισουν και νορμαλ τυπους.
Βεβαια η κοπελα στο 5λεπτο δηλωνει ξεκαθαρα οτι θελει λεφτα και αμα καποιοι μονο τετοιες μπορουν να γαμησουν τοτε λογικο να λενε ΟΛΕΣ ΟΙ ΟΥΚΡΑΝΕΖΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ αλλα δν ισχυει απλα οι ιδιοι δεν μπορουν να βγαλουν διαμαντακια οπως η κοπελα με την οποια αρχιζει το βιντεο

Τελος να πω οτι ο τυπος που ανεβασε το βιντεο εκανε καταπληκτικη δουλεια χωρις να φαινεται γελοιος,λιγουρης και προσβλητικος
Επισης το βιντεο ειναι εθιστικο αμα το αρχισετε μπορειτε να βλεπετε επι ωρες τα πρωτα 3δευτερολεπτα...



*Οποιος ξερει γιατι το βιντεο δεν παιρναει εδω με iframe Embed οπως σε fb??
επιδει ξερω ρωσικα καμια απο ολες αυτες δεν θα εβγαινε με ξενο!επιδει ειμαι συνεχεια οδυσσο σου λεω και τα γκομενακια που ειδες οταν τα πλισιασω πριν να μιλησω μου την λενε και διωχνουν.στο τελος εχει μια βιζιτα στην θαλασα και λεει οπως ολες οι πουτανες ειμασται ομορφες,καλες νοικοκυρες,παρλαπιπεσ και ολοι θελουν γυναικα απο ουκρανια.στην ερωτηση λεφτα η αγαπη απαντα τα λεφτα!οι αλλες μικρουλες λενε αγαπη γιατι ντρεπωνται να πουν λεφτα αλλα με δικους τους οχι με ξενους.η μια που μου αρεσε και καθετε στο παγκακι ντιριπασοσκαγια μονο απο το υφος της φωνης και τα αρνητικα που λεει οτι δεν θα εβγαινε με ξενο ειναι το στιλ που συναντω οδυσσο.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
μια χαζουλα που λεει θα μιλουσα με ξενο  και θα εβγαινα και γελα γιατι αγγλος παιρνει την συνεντευξη απλα θα εξασκουσε τα αγγλικα της και τιποτα παραπανω.αν επερνα αυτην σοβαρα θα ειχα γαμησει ολη την πολη μεχρι τωρα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
στα αλλα βιντεο που ειναι κιεβο γυρισμενα στο χρισατικ ολες λενε δεν εχουν προβλημα γιατι ειναι
το στιλ κοπελων που συναντουσα και ηθελαν ψωνισμα,αρμεγμα και μετα ελεγαν με περνει η μανα μου εφυγα.καπειες που λενε για πολωνια δεν ειναι απο  κιεβ αλλα στις περιοχες κοντα απο πολωνια και θα προτιμουσαν ευρωπαικη ενωση μισθο στην πολωνια παρα στα χωρια τους κοντα λβιβ.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
βλεπωντας αυτα οι ξενοι και την προπαγανδα ολοι θα πηγαινουν εκει και αυτες θα εχουν δουλεια χαχαχαχ
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
βλεπωντας αυτα οι ξενοι και την προπαγανδα ολοι θα πηγαινουν εκει και αυτες θα εχουν δουλεια χαχαχαχ

πολυ σωστα κουμπαρε  :hi:

εγω πιστευω οτι ειναι στημενα ειναι τα βιντεο στο youtube
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
πολυ σωστα κουμπαρε  :hi:

εγω πιστευω οτι ειναι στημενα ειναι τα βιντεο στο youtube
τα συγκεκριμενα δεν ειναι ιδικα αυτο με οδυσσο γνωριζω αυτον απο τις συνεντευξεις.κανει και στον πολεμο ρεπορταζ.αλλα αν ειδες στο τελος του βιντεο λεει no money,no honey χαχαχα.αφου και ο ιδιος τα ξερει.
στα αλλα στο κιεβο δεν τα ειδα ολοκληρα αλλα ειναι οι τυπικες χρισατικ στιλ γκομενες.ψευτια να φανε τσαμπα και να παρουν δωρακια χωρις να δωσουν τιποτα.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
με αποστωμωσε ουκρανος ναυτικος γνωστος στην οδυσσο το καλοκαιρι.
μου ειπε ερχεσαι εδω ντυμενος στην τριχα και το παιζεις καπειος.
δεν μετρας εδω και οι γκομενες ξερουν παιζεις θεατρο οπως και ολοι ελληνες,ιταλοι,ισπανοι.
τον ρωτησα επιδει ειναι καμακι τι νομιζει κανω λαθος που με ειδε που την επεσα σε μικρες στα παγκακια στο παρκο διπλα και με εκλασαν.
απαντησε το λαθος σου ειναι οτι πας κυνηγι στο δασος και θελεις να πιασεις το ψαρι.
αφου σου αρεσει το ψαρι πρεπει να πας στην θαλασα να ψαρεψεις.ενοουσε αφου βλεπεις σε καλα μερη εχεις ανταποκριση και ψαχνειες νορμαλ τι θες απο αυτες στα παγκακια εδω που δεν ειναι συνηθησμενες σε καπειον σαν εσενα.ο τθπος ειναι πενηντα,κυκλοφορα με παντοβλιτσες,κοντα παντελονακια και την πεφτει σε ολες πανω κατω ντιριπασοσκαγια.ολες γελανε με τα αστεια του αλλα μενουν μεχρι εκει.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
τα συγκεκριμενα δεν ειναι ιδικα αυτο με οδυσσο γνωριζω αυτον απο τις συνεντευξεις.κανει και στον πολεμο ρεπορταζ.αλλα αν ειδες στο τελος του βιντεο λεει no money,no honey χαχαχα.αφου και ο ιδιος τα ξερει.
στα αλλα στο κιεβο δεν τα ειδα ολοκληρα αλλα ειναι οι τυπικες χρισατικ στιλ γκομενες.ψευτια να φανε τσαμπα και να παρουν δωρακια χωρις να δωσουν τιποτα.

οχι χωρις να δωσουν τιποτα το μουνι τους θα πουλησουν ακριβα ρε Χαρη

εγω το φωναζω εδω και καιρο ψωνιστε γυναικες απο sexkiev γιατι οι τιμες ειναι νορμαλ παρα να πατε και σας τα τρωει χοντρα η καθε σποσορετ πουτανα για να εχετε την ψευδεσθηση οτι γαματε νορμαλ γκομενα

σιγουρα υπαρχουν και νορμαλ γκομενες αλλα αυτες δεν κυκλοφορουν στα τουριστικα μερη τα κλαμπς και στην κρεσατικ
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
με αποστωμωσε ουκρανος ναυτικος γνωστος στην οδυσσο το καλοκαιρι.
μου ειπε ερχεσαι εδω ντυμενος στην τριχα και το παιζεις καπειος.
δεν μετρας εδω και οι γκομενες ξερουν παιζεις θεατρο οπως και ολοι ελληνες,ιταλοι,ισπανοι.
τον ρωτησα επιδει ειναι καμακι τι νομιζει κανω λαθος που με ειδε που την επεσα σε μικρες στα παγκακια στο παρκο διπλα και με εκλασαν.
απαντησε το λαθος σου ειναι οτι πας κυνηγι στο δασος και θελεις να πιασεις το ψαρι.
αφου σου αρεσει το ψαρι πρεπει να πας στην θαλασα να ψαρεψεις.ενοουσε αφου βλεπεις σε καλα μερη εχεις ανταποκριση και ψαχνειες νορμαλ τι θες απο αυτες στα παγκακια εδω που δεν ειναι συνηθησμενες σε καπειον σαν εσενα.ο τθπος ειναι πενηντα,κυκλοφορα με παντοβλιτσες,κοντα παντελονακια και την πεφτει σε ολες πανω κατω ντιριπασοσκαγια.ολες γελανε με τα αστεια του αλλα μενουν μεχρι εκει.

πολυ σωστα σου τα ειπε ο ναυτικος
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Το ν.1 μαθημα στον (εναλλακτικο) ερωτοτουρισμο απο μενα...Couchsurfing


Πριν ταξιδεψω σε οποιαδηποτε χωρα κοιταω αν μπορω να βρω φιλικες γυναικες οι οποιες να ξερω στα σιγουρα οτι δεν νοιαζονται για λεφτα
Παγκοσμια μονο ενα site σε τετοιο απολυτο αριθμο μελων μπορει να εγγυηθει οτι 9/10 μινιμουν που θα βγεις θα τις γαμησεις (αμα σε γουσταρουν) γιατι απλα σε γουσταρουν και οχι γιατι εχεις μαρουλι.

Πως να ψαχνεται στο couchsurfing


Κανετε κλικ στα κουτακια οπως φαινονται την φωτο,επισης καλο ειναι να βαζεται αποσταση εως 50χιλιομετρα δηλαδη το μεγιστο,gender female και θα συνιστουσα και να στελνεται μηνυματα μονο σε οσες ειναι active κατα τον τελευταιο μηνα.

Αρχιστε τα μηνυματα κανα 20μερο-μηνα πριν πατε
Δυστυχως πλεον δεν μπορεις να στελνεις απειρα μηνυματα αλλα 10 ανα βδομαδα ομως με 20Ευρω αμα δεν κανω λαθος τον χρονο εχεις απειρα.

Αξιζει για ηλικιες κατω των 30-35 σιγουρα ακομα πιο πανω και απο tinder καθως θα βγεις σιγουρα με
1)Κοπελες πιο μορφωμενες,ανοιχτες που μιλανε Αγγλικα
2)Αμα εισαι τυχερος θα σε φιλοξενησουν
3)Θα σου δειξουν την πολη και τα στεκια και θα μαθεις απο πρωτο χερι πως να κινηθεις και που
4)Οσο γνωριζεις ταξιδιαριδες αυτο σημαινει και παραπανω πιθανοτητες να μην κωλοσουν να ρθουνε και Αθηνα και γενικοτερα Ελλαδα
5)Δεν θα σου ζαλισουν τα @@ να κερνας κτλπ

Τα αρνητικα

1)ΤΟ μοναδικο που εχω βρει ειναι οτι πρεπει να σαι καλος χειριστης της γλωσσας γιατι τα λεφτα δεν μετρανει καθολου και επισης πρεπει να κρυψεις οπωσδηποτε οτι πηγες για να γαμησεις κτλπ
Παιχτε χαλαρα και μην πιεζετε καμια κοπελα οσες θελουν απο couch θα το καταλαβαιτε.
Πηγαιντε με την νοοτροπια του φιλου και οχι του χωστη που κανει μπαμ οτι το μονο που τον ενδιαφερει στην χωρα ειναι να τον χωσει.



Καποια τιπς απο εμανα που γενικα στο couch εχω φαει επι δεκα σε σχεση με tinder,badoo κτλπ


Οπως ειπα παραπανω το συνολο που θα γνωρισετε ειναι κοπελες ακομπλεξαριστες-πιο αριστερες σε σχεση με τον μεσο ορο αλλα μην φανταστειται στυλ εξαρχεια.
Παρολα αυτα αποφυγετε να αναφερετε κουβεντες για πουτανες,πολιτικη και δυσκολα θεματα που μπορει να χασετε ποντους.Η εως τωρα εμπειρια μου,μου εδειξε οτι ο καλυτερος τροπος να αποφυγεται θεματα απ τα οποια δεν εχετε να κερδισετε τιποτα παρα μονο να χασετε ειναι να απαντησετε με τροπο που να μην δειχνει αδιαφορα λογω αμαθειας(καμια γυναικα δεν θελει εναν αντρα χαηλουτερου επιπεδου απ αυτην η αμορφωτο) αλλα αδιαφορια λογω ανωτεροτητας.
Πχ σε ερωτησεις για πολιτικη και τα σχετικα μια απαντηση του στυλ και εγω ασχολουμουν στην ηλικια σου αλλα πλεον θεωρω οτι η ζωη ειναι πολυ μικρη για να χανω τον χρονο με πραγματα που δεν μου προσφερουν τιποτα δειχνετε ανωτεροτητα και οτι ειστε πλεον ωριμος και περασατε απο αυτο το σταδιο που ειναι αυτη τωρα.
Θα ηθελα να τονισω εδω ποση μεγαλη διαφορα κανει ουσιαστικα η ιδια απαντηση δηλαδη το δεν ασχολουμε αλλα με λιγη σαλτσα.ΕΙναι κατι που ειναι και εμφυτο το να δινεις την σωστη απαντηση σε καθε ερωτηση και ειναι αυτο που κανει τους αντρες να γαμανε-και οχι τα λεφτα...,γνωστοι μου,μου λενε μα δεν δουλευει το couch πως γαμας και για αυτο σας φερνω αυτο το παραδειγμα..Γιατι ειναι η λεπτομερεια που κανει την διαφορα.


Να εχετε τρελα...Καμια γυναικα δεν θελει εναν βαρετο τυπο διπλα της.Να μιλατε πολυ ακομα και ας μην εχετε να πειτε τιποτα ουσιαστικο αρκει αυτο που λετε να κανει την γυναικα που εχετε διπλα σας να γελαει..Στο couch εχει ανοιχτες κοπελες οποτε δεν ειναι αναγκη να σκεφτεστε πολυ τι θα πειτε,το βασικο ειναι να περασετε καλα,αυτο ειναι προυποθεση για να γαμησετε.
Μια τρελα που εκανα οταν ημουν στην Μαλτα ενω ειχα βγει με ισως την ωραιοτερη γυναικα στην ζωη μου καθαρο 9,5 προς 10 ητανε να την ρωτησω τι φοβαται στην ζωη της και μου ειπε τα υψη,της ειπα και εγω(οχι απολυτα ψεμα).
Υστερα της ειπα παμε καπου καθως ηξερα οτι στο μερος της Μαλτας που μενω κοντα εχει ενα απ τα μεγαλυτερα λουνα παρκς της Ευρωπης..Οταν πηγαιναμε και ειδε το μερος αρχισε τα oo my god κτλπ και τελικα μπηκαμε σε μια ροδα που εφτανε σε υψος τα 30μετρα+...Ουρλιαζαμε και οι δυο και ενω ειμασταν στον αερα αρχισε να μου πιανει το χερι..
Δυστυχως δεν γαμησα καθως εφυγα την μεθεπομενη μερα αλλα σαν εμπερια ηταν τοσο καλη που δεν ενοιαξε και τοσο
Προσωπικα το καλο παιχνιδι  σου δινει μεγαλυτερη ικανοποιηση απ ενα γαμησι που εγινε μονο και μονο γιατι πληρωσες 2ποτα σε καποια.

Εφοσον εχετε κανει τα παραπανω και εχετε γινει ενδιαφερον και ακομπλεξαριστο ατομο για την couchsurfer που εχετε μαζι σας θα δειτε τα πρωτα σημαδια που θα ναι χαμογελα η το να σας καλεσε σπιτι της.
90% θα εχετε πιει ηδη αρκετες μπυρες οποτε ειτε θα πιετε τσιγαρα η και παραπανω.Μην πειτε ναι σε οτιδηποτε
Στο τελευταιο μεγαλο event που βρεθηκα σε σπιτι με couchsurfers αρχισανε τις μυτιες και ενω ξερω οτι με χαλαει εκανα την μαλακια να αρχισω τελικα δεν γαμησα και ξυπνησα και με τον χειροτερο πονοκεφαλο που ειχα ποτε

Οποτε η συμβουλη μου ειναι να πιειτε οτι εχετε πιει εως τωρα μην κανετε πειρματα ειτε για να μην φανειτε αδυναμοι η αστειοι.
Αντιστρεφτε τους ρολους οπως κανω εγω σχεδον παντα..ΣΑς λεει ελα να δοκιμασουμε αυτο ετσι εχει αυτη το πλεονεκτημα γιατι ειτε ειναι ποτο ειτε το οτιδηποτε ο οργανισμος της εχει αντοχη ενω εσας οχι στο καινουργιο.
Για αυτο εγω σκαω ακομα και εξωτερικο με μπουκαλια ρακομελο η ουζο..Ετσι παιρνετε το πανω χερι ξεροντας τις επιπτωσεις και δεν βγαινεται εκτος ελενχου..Αντιθετα βγαινει η couchsurfer πραγμα που σας συμφερει.
Προτιμηστε το ρακομελο καθως κατα τα πειρματα μου αρεσει σχεδον σε ολες.
ΠΟλυ εξυπνη τακτικη ειναι να εχετε ενα μπουκαλι ρακομελο το πολυ μαζι σας..Σιγουρα θα σας ζητησει και αλλο.Εκει λετε εχω σπιτι και για να μην φανει οτι θελετε μονο να γαμησετε να της πειτε εχω ρακι σπιτι και ελα να σου δειξω πως το ρακι γινεται ρακομελο ετσι θα φτιαχνεις και μονη σου..
Θα την εξιταρει η ιδεα οτι δεν κοψατε την κουβεντα στο ελα σπιτι μου αντιθετα θα σκεφτει οτι ειστε δημιουργικος.

Οταν ειναι σπιτι σας ολα εχουν τελειωσει..
Αμα σας πει οτι ωχχ πως εγινε αυτο πρωτη φορα μου συμβαινει μην πειτε μαλακιες του στυλ δεν σε πιστευω ακομα και να μην το πιστευετε μην το δειξετε.Εχω φιλο που παντα καταφερνε να μην γαμησει βγαζοντας μια ηλιθια ζηλια.
Αντιθετα απαντηστε για ολα υπαρχει πρωτη φορα και αυτη η πρωτη φορα θα ειναι ομορφη οποτε θα εχεις να το θυμασαι.
Μην δειξετε λιγουρια σε κανενα σημειο..Αμα σας ρωτησει αν ολο αυτο ειναι παιχνιδι και το κανεις με ολες τις couchsurfers να απαντησεις οτι δεν σε νοιαζει αν ειναι couchsurfing,bar,fb η οτιδηποτε αρκει να γνωριζεις ενδιαφερον ατομα..Ζουμε σε μια εποχη που ειμαστε 7δις και η επικοινωνια ειναι ολο και πιο δυσκολη οποτε με ενδιαφερει το οτι μιλησαμε και οτι ταιριαξαμε..Αμα με ενοιαζε το να γαμησω ειναι το μονο ευκολο μπαινω στο tinder και εληξε αλλα εμενα με ενδιαφερει να γνωρισμο κοσμο και οτι κατσει αμα δεν γινει κατι εκανα εναν καινουργιο φιλο και αμα γινει κατι παραπανω θα ειναι πολυ ομορφο γιατι δεν θα ναι ενα ξερο γαμησι αλλα θα ναι και εγκεφαλικο

Λεγοντας ολες αυτες τις μαλακιες διωχνετε το ανχος απ την ανχωδες ερωτηση που σας εκανε,δειχνετε χαλαρος και ωραιος τυπος και διαφορετικος απο το 90%+ των αντρων που εκεινη την στιγμη αντι για απαντηση θα ειχαν εστιασει στα βυζια της..

Οσο λετε ολα αυτα να την κοιτατε μονο στα ματια η και καθολου αλλα οχι στο σωμα καθως και να χαμογελατε.

ΤΟ γαμησι ειναι δεδομενο


Στο couch θα γνωρισετε απο απλες κοπελες μεχρι γυναικες που εχουν ταξιδεψει και φαει λουτσο σε αρκετες χωρες.


Με μια Αφρο-Αμερικανα(η μοναδικη που εχω γαμησει γιατι δεν μου αρεσουν οι μαυρες αλλα η συγκεκριμενη 1,80+ αλογα αδυνατη γυρνουσαν οταν ειμασταν Πλακα ολα τα κεφαλια) καναμε κουβεντα για τα παντα και εφτασε και περι σεξ
Με ρωτησε αν ειχα παει με μαυρη ποτε και της ειπα το ερωτημα ειναι εσυ αν πας με λευκους..Μου λεει με Αμερικανους τους αποφευγω γενικα ειτε μαυρους ειτε ασπρους γιατι ειναι βλακες..Τις λεω περιεργο γιατι ξερεις τι λενε-ειχα ειδη ετοιμασει την ατακα εγω- μου λεει once u go black u never go back haha its a myth trust me και της λεω u know wat we sayin in greece? once u go greek u dont walk for a week.
Ελιωσε στα γελια και μου λεει one week oo my gooood και της λεω do it a month with me..

Κυριολεκτικα τον ειχα μεσα για ωρες..αλλα μπορουσα να υποστηριξω και πληρως την ατακα αυτη...



Ολα αυτα τα γραφω εδω με καποια συγκινηση ειναι το πρωτο κειμενο που αναλυω μεθοδους επιτυχιας στο couch
Δεν το λεω να το παιξω καποιος αλλα ατομα που εχουν δει πως κινουμαι στο συγκεκρικμενο δικτυο μου εχουν προτεινει μεχρι και να τους κανω μαθηματα επι πληρωμης
Αλλα οπως βλεπετε εγω τα γραφω ολα εδω γιατι δεν ειμαι μονοφαγας


 

Συνημμένα

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    32 KB · Εμφανίσεις: 100

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Άξιος panoskliros ! Από τα καλύτερα ποστ του μπου ever. Θα ανοίξεις πολλά μάτια με τις συμβουλές και τις οδηγίες χρήσης του couch.
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Παιδιά, συγνώμη που λείπω, αλλά λίγο το ταξίδι, λίγο οι μαλακίες του kman, με κράτησαν στο άλλο νήμα. Λοιπόν, αυτό το νήμα είναι τέλιο, συμφωνώ και επαυξάνω όπως προείπα. Σχετικά με σκληρό, το παιδί δεν παίζετε, ανταλάσσει πληροφορίες που άλλα λαμόγια κρατάνε για την πάρτη τους. Είναι ΚΥΡΙΟΣ, ΑΝΤΡΑΣ και ΣΩΣΤΟΣ. Φανταστείτε, μέχρι που ήμουν Βουκουρέστι χωρίς να με ξέρει, μου έδωσε τηλέφωνο κανονικής γκόμενας που είναι νύμφο, αλλά δεν αξιοποίησα λόγω χρόνου. Το παιδί είναι ένα διαμάντι στο φόρουμ. Μόνο φίλε σκληρέ, προσοχή με τα ντράγκια! Δεν είμαστε σε ηλικίες για τρεξίματα ... Couchsurf έκανα το καλοκαίρι που πέρασε αλλά λόγω χρόνου δεν έχω ασχοληθεί. Πλήρωσα όμως την one time συνδρομή για να φαίνομαι  verified, έστησα description, φώτος απομένουν μόνο. Αν βάλω επιλογή not hosting, ή maybe host θα βρεθεί γκόμενα για απλό dating? Επίσης υπάρχει  η απαίτηση να πληρώσω για όλα? Εσύ τι πιστεύεις είναι ο καλύτερος χειρισμός? Ανατολική ευρώπη πάντα τα πληρώνω όλα, δυτική ανάλογα τη φάση. Τέλος, κάτι γκομένακια συνήθως δυάδες που λένε last minute, we are come tomorrow to ...... anyone can host us, τι παίζει? Κοροιδία να υποθέσω? Ρωτώ, μια που φαίνεσαι πολύ έμπειρος στο θέμα couchsurfing.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.888
Πόντοι
216
Καλησπέρα και απο μένα. Καταρχάς να πω μπράβο στον Πάνο για το πολύ καλό post σχετικά με το CouchSurfing.

Η προσωπική μου εμπειρία είναι πως τα τελευταία 10 χρόνια το CS μου απέδωσε περίπου το 60% των γυναικών που έχω γνωρίσει. Δεν έχω κάνει την φάση να μέινω ή να φιλοξενήσω κάποιον αλλά πάντα ακουλουθούσα σε οποιαδήποτε χώρα τις παρακάτω 2 στρατηγικές.

Πρώτον τα CS meetings που γινονται κάθε Τετάρτη κυρίως σε μικρά μπαράκια και συνήθως μετά καταλήγουν σε clubs με τις κοπέλες που εχεις γνωρίζεις απο το meeting.

Δεύτερον πάντα πριν πάω σε μιά χωρα έστελνα καμια 40αρια μυνηματα σε κοπέλες σχετικά με το να βγούμε να μου πουν για την πόλη κλπ..Με λίγη προσπάθεια έιχα φάει αρκετές απο αυτές (ακόμα και απο Ελλάδα) αλλά έκανα και πολλούς φίλους και γνωρίμιες που ήταν βασικό για να τροφοδοτούμε με νέο υλικο..

Φτάνω στα κακά νέα!! Θα σας τα πω με ένα παράδειγμα. Πολωνια μέρα Τεταρτη έτος 2011..CS meeting. Ποσοστό γυναικών/αντρών 80/20 % κόσμος 450 άτομα!!....Ήταν απλά σαν να κλέβεις εκκλησία!!! Τα ποσοστά CS ήταν ασσύληπτα υπερ των γυναικών...

CS meeting 2014 μέρα Τεταρτη Βαρσοβία Ποσοστό γυναικών/αντρών 10/90 % κόσμος 100 άτομα.....GAME OVER!!!!! Ότι μουσουλμανος,Πακιστάνι,Ινδός υπάρχει μέσα και 5-6 χοντρές που ξεμείναν.. Οι ίδιες να μου λένε καλά πως άλλαξε έτσι σε λιγα χρονια παλία ήταν μόνο γυναίκες!!!!! Τα ίδια και Βουδαπέστη, Πραγα, Βελιγραδι κλπ κλπ ... Το πήραν πρέφα μάγκες και τα έκαψαν τα παρτάκια!!

Κίεβο κάπως κρατάει ακόμα αλλά όποιος έχει ζήσει τις χρυσές εποχές πραγματικά ΚΛΑΙΕΙ..

Πλέον αν κάτι αξίζει ακόμα CS είναι η στρατηγική με τα μυνήματα που και αυτά έχουν πλέον μειωθεί στα 20.

Μετά την πτώση του CS αφιερώθηκα στο διαδικτυακό Tinder,badoo κλπ..Που τουλάχιστον για Κίεβο αποδίδει πολύ καλά.

Το έχω πεί και ξαναπεί ο love-τουρισμος αλλάζει συνέχως..Πρέπει να προσαρμόζεσαι και να μην κολλάς σε επιτυχιες και αποτυχίες του παρελθόντος.Απλά να προχωρας μπροστά με λογική!!

Οπότε η πρόταση μου ειναι τα κάνεις όλα..Και CS μυνηματα και Dating sites..

Προτεινω να γράψουμε και πληροφορίες για μαγαζάκια Κίεβου...Και για daygame μέρη και τρόπους προσέγγισης.
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Πολύ καλά το πάμε. Μου έκοψες τα φτερά πάνω που είπα να αρχίσω να το χρησιμοποιώ. Να σε ρωτήσω, αν κάτσει date, πρέπει να πληρωσω εγώ; Ρωταω επειδη το cs εχει μια ιδιαιτερη κουλτουρα την οποια δεν ξερω.. μην το παρουν προσβολη η καμακι. Επισης αυτες που εχουν πολλα reviews ειναι καλο η κακο;
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.888
Πόντοι
216
Να το χρησιμοποιήσεις φυσικά..Κυρίως με μύνηματα..Είπαμε παίζουμε παντού.

Το CS ΔΕΝ ειναι dating site..Θεωρητικά δεν βγάινεται ραντεβού αλλά για ανταλλαγη κουλτούρας. Αλλά αυτά είναι παπαρίες με λίγο καλό χειρισμό το μετατρέπεις σε πήδημα.

Θέλει τέχνη να καταλάβεις πότε μένει στο φιλικό επίπεδο και πότε μπορεί να προχωρήσει.. Υπάρχει περίπτωση να προσβληθεί αν πετύχεις καμία που ψάχνει μόνο για φιλία αν κάνεις κακή πεφτική αλλά με τον καιρό έχουμε εμπειρία να καταλάβουμε ποια γουστάρει και προχωράμε. Μένουμε στο ότι δεν βγαίνεται Ραντεβού (αρα δεν πληρώνεις αν δεν θές) αλλά μπορεί να μετατραπεί σε ραντεβού αν το χειριστείς καλά και υπάρχει χημεία.
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Οποτε αν δω χημεια, χαμογελα κλπ. Πληρωνω για να το παιξω τζεντλεμαν και αν δω τυπικοτητες κλπ 50-50 να μη με παρει μαλακα, σωστα;
 
OP
OP
D

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Συντομα θα γραψω πολλα να ζωντανεψει και αυτο το τοπικ απλα εχω απο σημερα Ρωσοουκρανεζικο διδιμο οποτε ο χρονος μου ειναι μηδενικος.
Φιλια πολλα σε ολους
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Φίλε drag που βρίσκεσαι?? Ή το χτύπησες Ελλάδα ??
 
OP
OP
D

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Φίλε drag που βρίσκεσαι?? Ή το χτύπησες Ελλάδα ??
ειμαι Αθηνα και μια και ο λογος για cs απο εκει τις γνωρισα...
Οπως εχω πει αυτος που αγαπαει τις Ρωσιδες κλπ τις ψαχνει παντου

daygame nightgame tinder cs mamba vk badoo

Αν εχεις χρονο και ορεξη οι cis δεν τελειωνουν ποτε...

Θα βρω χρονο και θα γραψω και για cs

To θεμα ειναι οτι πρεπει να δουλευουμε κιολας για να βγαζουμε λεφτα γιατι τα λεφτα ειναι το καυσιμο...

Αμα βεβαια εισαι μαλακας οσα λεφτα και να εχεις παντα μαλακας θα εισαι ΜΕΓΑ ΑΞΙΩΜΑ!!!

Τα λεφτα σε βοηθανε τρομερα να γνωριζεις πανευκολα γκομενες...Αμα ομως δεν το εχεις μενεις ως εκει και το βραδυ πληρωνεις μαυρη καραμαυρη ζωνη για να πηδηξεις αφου στις αλλες εισαι παγερα αδιαφορος..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom