Νέα

Ερωτοτουρισμος στο κιεβο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dragcrx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 78
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.888
Πόντοι
216
Είδατε που αν γράφουν λογικοί άνθρωποι απλά καταλήγουν στα ίδια συμπεράσματα?

Πως είναι δυνατόν όλοι να έχουμε τα ίδια αποτελέσματα και να βλέπουμε πως απο το 2014 και μετά μηδένισε το CS? Μιλάμε για ραγδαία πτωση!! Η γραφική παρασταση full κατιούσα..

Η όπως μου είπε και ο Σπύρος πως είναι δυνατόν τα δικά σου μαθηματικά να ταιρίαζουν ΠΑΝΤΑ με τα δικά μου και οι άλλοι να τα βλέπουν αλλίως.

Μήπως γιατί απλά γράφουμε αντικειμενικά τα πράγματα και δεν έχουμε προσκολλήσει απλά στις επιτυχίες του παρελθόντος?
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Έγραψα χθες σε 4 μουνιά που θα έρθουν Σόφια. Ως τώρα έχω πάρει τα παπάρια μου. Μήπως πρέπει να το κάνω maybe hosting αντί wants to meet up? Κανάς έμπειρος του cs?
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Έγραψα χθες σε 4 μουνιά που θα έρθουν Σόφια. Ως τώρα έχω πάρει τα παπάρια μου. Μήπως πρέπει να το κάνω maybe hosting αντί wants to meet up? Κανάς έμπειρος του cs?
στην σοφια εργαζεσαι?ποσο ετων εισαι?περασα που καλα πριν 3 -4χρονια μαιο.δεν βγηκα εξω βραδι αλλα καθε μερα ψωνιζα.ουκρανια δεν το κανω αυτο.σοφια πηγα αποκλειστικα για βιζιτες αφου δεν ειχα σχεδια να ερθω ξανα.αν βρω χρονο θα ηθελα ξανα.πηγαινα καθε μερα για γλυκακι και καφε στον ελληνα που εχει καφε στην βιτοσα.ενα φαλακρο κυριο.
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Στο Makis λες? 3 χρόνια είμαι τύπε. Προσωπικές πληροφορίες σε πμ. Για βίζιτα η Σόφια είναι καλή. Για τα άλλα πλέον έχει μεταλλαχτεί πολύ.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Έγραψα χθες σε 4 μουνιά που θα έρθουν Σόφια. Ως τώρα έχω πάρει τα παπάρια μου. Μήπως πρέπει να το κάνω maybe hosting αντί wants to meet up? Κανάς έμπειρος του cs?
Θα πρέπει να συμπληρώσεις σχεδον όλες τις ενότητες του προφίλ σου και να βάλεις και φωτό από ταξίδια. Επίσης μετράνε οι θετικές αναφορές.
Το γεγονός ότι έστειλες σε 4 και δεν απαντάνε μην σε πτοεί. Στείλε σε περισσότερες αν υπάρχουν. Δεν απαντάνε όλες γιατί οι περισσότερες ενδιαφέρονται για φιλοξενία.
Απέφευγε τα σύντομα μηνύματα και προτίμησε αυτά στα οποία θα γράψεις 2-3 προτάσεις και θα δείξεις ότι έχεις διαβάσει το προφίλ τους και βρίσκεις κάτι ενδιαφέρον σε αυτο, πχ ένα χόμπι ή μια φωτογραφία από ένα μέρος που έχει επισκεφθεί. Μην διστάσεις να δώσεις το τηλ σου στο πρώτο ή δεύτερο μήνυμα αν απαντήσει. Αν είσαι μέλος πιστοποιημένο και με ετήσια συνδρομή θα σε πάρουν πιο σοβαρά από τα υπόλοιπα. Γενικά δίνουν περισσότερη σημασία στα ολοκληρωμένα προφίλ και σε αυτά που έχουν αρκετές θετικές αναφορές και αποφεύγουν τα πρόχειροφτιαγμενα και με ελάχιστες πληροφορίες. Συνήθως οι εμφανίσιμες απαντάνε σε μερικά από τα μηνύματα κι όχι σε όλα.
Δοκίμασε την εφαρμογή του cs και την δωρεαν υπηρεσία των συναντήσεων (hang out). Να μπαίνεις στα προφίλ τους μέσα από το χανγκαουτ  και να στέλνεις μηνυμα και όχι μονο να πατάς το Say Hello.
Σκοπός είναι μέσα από το χανγκαουτ ή και τα μηνύματα να δείξεις ότι εσύ είσαι κάτι το ξεχωριστό σε σχέση με τους άλλους για να τραβήξεις την προσοχή των γυναικών.
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Θα πρέπει να συμπληρώσεις σχεδον όλες τις ενότητες του προφίλ σου και να βάλεις και φωτό από ταξίδια. Επίσης μετράνε οι θετικές αναφορές.
Το γεγονός ότι έστειλες σε 4 και δεν απαντάνε μην σε πτοεί. Στείλε σε περισσότερες αν υπάρχουν. Δεν απαντάνε όλες γιατί οι περισσότερες ενδιαφέρονται για φιλοξενία.
Απέφευγε τα σύντομα μηνύματα και προτίμησε αυτά στα οποία θα γράψεις 2-3 προτάσεις και θα δείξεις ότι έχεις διαβάσει το προφίλ τους και βρίσκεις κάτι ενδιαφέρον σε αυτο, πχ ένα χόμπι ή μια φωτογραφία από ένα μέρος που έχει επισκεφθεί. Μην διστάσεις να δώσεις το τηλ σου στο πρώτο ή δεύτερο μήνυμα αν απαντήσει. Αν είσαι μέλος πιστοποιημένο και με ετήσια συνδρομή θα σε πάρουν πιο σοβαρά από τα υπόλοιπα. Γενικά δίνουν περισσότερη σημασία στα ολοκληρωμένα προφίλ και σε αυτά που έχουν αρκετές θετικές αναφορές και αποφεύγουν τα πρόχειροφτιαγμενα και με ελάχιστες πληροφορίες. Συνήθως οι εμφανίσιμες απαντάνε σε μερικά από τα μηνύματα κι όχι σε όλα.
Δοκίμασε την εφαρμογή του cs και την δωρεαν υπηρεσία των συναντήσεων (hang out). Να μπαίνεις στα προφίλ τους μέσα από το χανγκαουτ  και να στέλνεις μηνυμα και όχι μονο να πατάς το Say Hello.
Σκοπός είναι μέσα από το χανγκαουτ ή και τα μηνύματα να δείξεις ότι εσύ είσαι κάτι το ξεχωριστό σε σχέση με τους άλλους για να τραβήξεις την προσοχή των γυναικών.

Φίλε Flirter, το έχω πλήρως έτοιμο το προφίλ με όλα τα registrations κ την πληρωμή και φωτογραφίες. References προφανως δεν εχω, εχω ομως 2 φιλους. Ας του δώσω χρόνο και θα επανέλθω.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Φίλε Flirter, το έχω πλήρως έτοιμο το προφίλ με όλα τα registrations κ την πληρωμή και φωτογραφίες. References προφανως δεν εχω, εχω ομως 2 φιλους. Ας του δώσω χρόνο και θα επανέλθω.

Μολις αποκτησεις references θα δεις τεραστια διαφορα.
Καποιοι παιζουν επιθετικα γραφουν οτι κανουν host μονο γυναικες αυτοι γαμανε πιο σιγουρα αλλα μικραινουν πολυ το target group τους γιατι πολλες μπορει να ξενερωσουν πχ να σκεφτουν οτι το βλεπεις σαν ανταλλαγη διαμονης με σεξ.

Εχω καταληξει οτι καλυτερα να εχεις την επιλογη host all απλα να φιλοξενεις μονο γυναικες(εγω ατο κανω).

Εχω γραψει για τακτικες στο couch και πιο πισω.Οσον αφορα το προφιλ καλο ειναι να εχεις πολλες φωτο απο διαφορετικες χωρες και τοποθεσιες..Εμενα αυτο με βοηθησε πολυ γιατι παλια με ρωτουσαν πως και μονο φιλοξενεις και δεν ταξιδευεις?Σαν να σου λεει μονο για σεξ το χεις.
Ενω τωρα εχω φωτο απο 7-8χωρες

Οπως tinder θελει τις καταλλληλες φωτο(λεφτα,χαμογελα,πουκαμισα δηλαδη να δειξεις οτι εισαι καποιος) couch θελει τις αντιστοιχες(χαμογελα,χυμαδιο,φωτο χωρις να επιδικνυεις πλουτο η καλα ρουχα και γενικα φωτο με παρεες να δειξεις οτι εισαι κοινωνικος)

Εχω φιλο που ειχε ιδιες φωτο couch,tinder με πουκαμισα ητανε στην πενα λες και παει για γαμπρος και ενω tinder ειχε επιτυχιες couch 0.

Τον δασκαλεψα και ανεβασε ο τρελος φωτο απο ηφαιστιο(Αιτνα νομιζω)στην Ιταλια και κατι φωτο γαματες που τις κοιτας 5λεπτα

Οι γκομενες στο couch με κατι τετοια καυλωνουν
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Παροτι το couch Αθηνα εχει ψιλοπεθανει εχω κανονισει 2ραντεβουδακια για αυτην την βδομαδα και υποψιν με ελαχιστο-τατο διαθεσιμο χρονο..

ΤΟ couch θελει χρονο αν εχεις χρονο κανεις παπαδες(εκτος Ελλαδας κυριως) σε Βαλκανια ειδικα ειναι παρθενο εδαφος..Πολωνια δεν το εχω τσεκαρει πχ αλλα φιλος που πηγε μολις δυο μηνες εφαγε τρεις μεσο couch μηδεν μεσω tinder,badoo...


Στα hangouts βλεπεις πολυ νιμου εξωτερικο ενω Αθηνα ψωλες..Παρολα αυτα με σωστες τακτικες σβηνεις το 90% γιατι ειναι ειτε κλαρινα ειτε Αραβες λαθρο που το μαθανε και μπηκανε..

ΤΟ τρελο ειναι οτι εχει γεμισει Πακιδες και λοιπους το couch Αθηνα!Απορω απο που ξεφυτρωσαν πως το μαθανε
Ρε λες να μας διαβαζουν εδω στο boo? :2funny:



Ενα tips να δωσω..Στο couch σου επιτρεπει να στελνεις εως 10 μηνυματα την βδομαδα(παλια ητανε απειρα) ενω με 20+ Ευρω εχεις απειρα για ολο το χρονο.Good deal

Ακομα καλυτερο deal ειναι να στελνεις απο κινητο καθως δεν εχουν ανανεωσει το συστημα και στελνεις απειρα μηνυματα..Αυτο προυποθετει ΝΑ ΜΗΝ κανεις καμια αναβαθμιση στην εφαρμογη απο κινητο αλλιως θα σου περασει το νεο συστημα..
ΟΙ μλκες χαχα δεν εχουν περασει το συστημα στις παλιες εκδοσεις και στελνεις απειρα μηνυματα
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Σοφια δεν χρησιμοποιησα couch αλλα σε αριθμο ειναι ιδιος με Βελιγραδι
Γυρω στις 450 γυναικες ενεργες τον τελευταιο μηνα..Υποψιν το couch πασχει στο μετρητη οποτε στελνετε σε ΟΛΕΣ του μηνα γιατι πολλες μπαινουν συχνα αλλα το ,couch δεν τις ανανεωνει να τις βαζει στην βδομαδα(Μου το χει κανει και εμενα)

Βουκουρεστι εχει κατα ενα τριτο περισσοτερο γυναικειο πλυθησμο απο Σοφια,Βελιγραδι
Δυστυχως οταν πηγα ΡΟυμανια τα Χριστουγεννα μου απαντουσε το 90% οτι ειναι στα χωρια τους..ΠΑντως σαν ρυθμο απαντησης πολυ καλα αλλα χειροτερα σε απολυτους αριθμους απ οτι Βελιγραδι

Κοιταχτε Βαρσοβια τι χαμος γινεται
3000+ διαθεσιμες γυναικες!!! 6 φορες παραπανω σε σχεση με Βαλκανια
Συν οτι μιλανε καλυτερα Αγγλικα

Εμενα ο φιλος μου που παραπανω εγραψα οτι εφαγε απο Πολωνια ΟΛΕΣ μεσω couch

Θες ενα μηνα απο πριν και απειρες ωρες μονο και μονο για να μηνυματισεις εστω και τις μισες απο τις 3000 ο αριθμος ειναι αστρονομικος

Συν οτι απο couch οι γκομενες απαντανε κατα 90% πιο συχνα απο tinder

ΑΜα ξερεις να μπαινεις σε friend zone και το να το μετατρεπεις σε sex zone πιστευω οτι δεν θες κατι αλλο


Τετοια πειραματα καντε πριν ταξιδεψετε σε καποια χωρα μεσω tinder plus και couch

Γαματε τσαμπα σας το εγγυαμαι και αφηστε τους αλλους να πληρωνουν


Συν οτι δεν εχω βαλει μεσα στην εξισωση και τις τουριστριες που θα ταξιδευουν εκεινη την περιοδο
Εγω ΜΑλτα βγηκα με πιο πολλες τουριστριες απο couch δηλαδη travellers παρα locals

 

Συνημμένα

  • sofia.PNG
    sofia.PNG
    173,2 KB · Εμφανίσεις: 138
  • bucharest.PNG
    bucharest.PNG
    139,4 KB · Εμφανίσεις: 138
  • belgrade.PNG
    belgrade.PNG
    155,5 KB · Εμφανίσεις: 114
  • poland.PNG
    poland.PNG
    151 KB · Εμφανίσεις: 116

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.888
Πόντοι
216
Το πρόβλημα με το couch είναι ότι εχει πολλές εναλλακτικές και μπάζα..Βρίσκεις και καλές φυσικά αλλά πολλές φεμινίστριες μέσα και άσχημες. Οπότε είναι μεγάλοι οι αριθμοί των γυναικών αλλά μεγάλο ποσοστό δεν αξίζει εμφανησιακά και υπάρχει και ενα ποσοστο που σε βλέπει και μόνο φιλικά..Θα φάς στο τέλος αλλά θέλει πολύ χρονό..

Παλιά δολευα μονο couch απλά πλέον πιστευω αν στη χωρα που ενδιφέρεσαι υπάρχει tinder θα πας καλύτερα εκει.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Το πρόβλημα με το couch είναι ότι εχει πολλές εναλλακτικές και μπάζα..Βρίσκεις και καλές φυσικά αλλά πολλές φεμινίστριες μέσα και άσχημες. Οπότε είναι μεγάλοι οι αριθμοί των γυναικών αλλά μεγάλο ποσοστό δεν αξίζει εμφανησιακά και υπάρχει και ενα ποσοστο που σε βλέπει και μόνο φιλικά..Θα φάς στο τέλος αλλά θέλει πολύ χρονό..

Παλιά δολευα μονο couch απλά πλέον πιστευω αν στη χωρα που ενδιφέρεσαι υπάρχει tinder θα πας καλύτερα εκει.

Couch σαφως και σε ποιοτητα υστερει αλλα μπορεις να στελνεις μηνυμα χωρις match οπως στο tinder σε οποια θες.Αυτο εχει και τα αρνητικα του αλλα και τα θετικα του πχ αμα εχεις γραψει ωραια πραγματα στο profil φαινονται ολα και η αλλη μπορει να ψηθει ενω στο tinder αμα δεν εχεις καλες φωτο δεν σε σωζει το profil γιατι γραφεις ως 10 λεξεις.

Δηλαδη ενας μετριος εμφανησιακα  και σχετικα αφραγκος πρεπει να παιξει παραπανω couch.Ειδικα εαν ειναι κατω των 30.Σιγουρα θα χει παραπανω επιτυχιες απο tinder.

Μετα τα 30φευγα καλυτερα tinder γιατι couch εχει πιτσιρικια αλλα και παλι δεν ειναι απολυτο.

Γενικα tinder ειναι για καποιον που ταξιδευει και με 5φραγκα στην τσεπη,ειδικα στα Βαλκανια αν πας με λιγα λεφτα πχ για καμια βδομαδα με λιγοτερα απο 500-700Ευρω το εχω επιβεβαιωσει οτι για καποιον <30 καλυτερα ειναι να δωσει παραπανω βαση σε couch και μετα badoo και τελος tinder.

Αντιθετα αν πας με χιλιαρικο συν καλο ντυσιμο κτλπ τοτε πας για tinder,badoo και τελος couch.

Ειναι αναλογα εσυ πως πλασαρεις τον εαυτο σου

Tinder ειναι για καλο μαγαζι,πληρωνεις γευμα,πας καλα ντυμενος
COuch ειναι για βολτα παραλια,μπυρα στο παρκο και πιωμα με φθηνα ποτα σε φθηνο διαμερισμα που νοικιαζεις απο airbnb

Το καλυτερο βεβαια ειναι ο συνδυασμος αν μπορεις να παιζεις και tinder + couch

Αυτο Ευρωπη ειναι ευκολο σε Ευρωπαικες χωρες που εχω παει το tinder δεν διαφερει και πολυ απο couch παιζεις μπαλα και με λιγα φραγκα

ΑΛλα Ανατολικη Ευρωπη και γενικοτερα στα Βαλκανια το couch ειναι για φτωχοτουριστες το  badoo για καπως μετριους οικονομικα και το tinder για βιζιτες ειτε για γκομενες που περιμενουν να βγεις και να κερνας

Οποιος τα συνδυασει αυτα Βαλκανια του βγαζω το καπελο
Εγω εχω καταφερει couch και badoo καθως με παιρνει οικονομικα να καλυψω τις απαιτησεις αυτων στο badoo πχ απλα να κερασεις κανα ποτο στο μαγαζι

Tinder ομως πας και για γευματα και για ποτα,πας στο συν 30Ευρω την μερα για να καλυψεις τις απαιτησεις αυτης που βγαινεις
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Φίλε Flirter, το έχω πλήρως έτοιμο το προφίλ με όλα τα registrations κ την πληρωμή και φωτογραφίες. References προφανως δεν εχω, εχω ομως 2 φιλους. Ας του δώσω χρόνο και θα επανέλθω.

Θα ανέβετε τελικά 20 Φλεβάρη?
 

adrenaline797

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Θα περασω 2 βραδια στο κιεβο. Ενω θα  περιμενοντας την πτηση της επομενης μερας (αθηνα -κιεβο 1 βραδυ) (κιεβο αθηνα 1 βραδυ) . Επισης σκεφτομαι να βρω  δωματιο μεσω airnbnb  και να καλεσω call girl. Γνωριζει κανεις καποιο αξιοπιστο site ή οτιδηποτε;
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Αυτό το νήμα γιατί πέθανε? Μήπως να το βάλουμε μπρος και να φύγουμε από το άλλο που έχει γίνει τσίρκο?
 

Stelios_el_Conquistador

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
68
Κριτικές
16
Like
580
Πόντοι
310
Το ν.1 μαθημα στον (εναλλακτικο) ερωτοτουρισμο απο μενα...Couchsurfing


Πριν ταξιδεψω σε οποιαδηποτε χωρα κοιταω αν μπορω να βρω φιλικες γυναικες οι οποιες να ξερω στα σιγουρα οτι δεν νοιαζονται για λεφτα
Παγκοσμια μονο ενα site σε τετοιο απολυτο αριθμο μελων μπορει να εγγυηθει οτι 9/10 μινιμουν που θα βγεις θα τις γαμησεις (αμα σε γουσταρουν) γιατι απλα σε γουσταρουν και οχι γιατι εχεις μαρουλι.

Πως να ψαχνεται στο couchsurfing


Κανετε κλικ στα κουτακια οπως φαινονται την φωτο,επισης καλο ειναι να βαζεται αποσταση εως 50χιλιομετρα δηλαδη το μεγιστο,gender female και θα συνιστουσα και να στελνεται μηνυματα μονο σε οσες ειναι active κατα τον τελευταιο μηνα.

Αρχιστε τα μηνυματα κανα 20μερο-μηνα πριν πατε
Δυστυχως πλεον δεν μπορεις να στελνεις απειρα μηνυματα αλλα 10 ανα βδομαδα ομως με 20Ευρω αμα δεν κανω λαθος τον χρονο εχεις απειρα.

Αξιζει για ηλικιες κατω των 30-35 σιγουρα ακομα πιο πανω και απο tinder καθως θα βγεις σιγουρα με
1)Κοπελες πιο μορφωμενες,ανοιχτες που μιλανε Αγγλικα
2)Αμα εισαι τυχερος θα σε φιλοξενησουν
3)Θα σου δειξουν την πολη και τα στεκια και θα μαθεις απο πρωτο χερι πως να κινηθεις και που
4)Οσο γνωριζεις ταξιδιαριδες αυτο σημαινει και παραπανω πιθανοτητες να μην κωλοσουν να ρθουνε και Αθηνα και γενικοτερα Ελλαδα
5)Δεν θα σου ζαλισουν τα @@ να κερνας κτλπ

Τα αρνητικα

1)ΤΟ μοναδικο που εχω βρει ειναι οτι πρεπει να σαι καλος χειριστης της γλωσσας γιατι τα λεφτα δεν μετρανει καθολου και επισης πρεπει να κρυψεις οπωσδηποτε οτι πηγες για να γαμησεις κτλπ
Παιχτε χαλαρα και μην πιεζετε καμια κοπελα οσες θελουν απο couch θα το καταλαβαιτε.
Πηγαιντε με την νοοτροπια του φιλου και οχι του χωστη που κανει μπαμ οτι το μονο που τον ενδιαφερει στην χωρα ειναι να τον χωσει.



Καποια τιπς απο εμανα που γενικα στο couch εχω φαει επι δεκα σε σχεση με tinder,badoo κτλπ


Οπως ειπα παραπανω το συνολο που θα γνωρισετε ειναι κοπελες ακομπλεξαριστες-πιο αριστερες σε σχεση με τον μεσο ορο αλλα μην φανταστειται στυλ εξαρχεια.
Παρολα αυτα αποφυγετε να αναφερετε κουβεντες για πουτανες,πολιτικη και δυσκολα θεματα που μπορει να χασετε ποντους.Η εως τωρα εμπειρια μου,μου εδειξε οτι ο καλυτερος τροπος να αποφυγεται θεματα απ τα οποια δεν εχετε να κερδισετε τιποτα παρα μονο να χασετε ειναι να απαντησετε με τροπο που να μην δειχνει αδιαφορα λογω αμαθειας(καμια γυναικα δεν θελει εναν αντρα χαηλουτερου επιπεδου απ αυτην η αμορφωτο) αλλα αδιαφορια λογω ανωτεροτητας.
Πχ σε ερωτησεις για πολιτικη και τα σχετικα μια απαντηση του στυλ και εγω ασχολουμουν στην ηλικια σου αλλα πλεον θεωρω οτι η ζωη ειναι πολυ μικρη για να χανω τον χρονο με πραγματα που δεν μου προσφερουν τιποτα δειχνετε ανωτεροτητα και οτι ειστε πλεον ωριμος και περασατε απο αυτο το σταδιο που ειναι αυτη τωρα.
Θα ηθελα να τονισω εδω ποση μεγαλη διαφορα κανει ουσιαστικα η ιδια απαντηση δηλαδη το δεν ασχολουμε αλλα με λιγη σαλτσα.ΕΙναι κατι που ειναι και εμφυτο το να δινεις την σωστη απαντηση σε καθε ερωτηση και ειναι αυτο που κανει τους αντρες να γαμανε-και οχι τα λεφτα...,γνωστοι μου,μου λενε μα δεν δουλευει το couch πως γαμας και για αυτο σας φερνω αυτο το παραδειγμα..Γιατι ειναι η λεπτομερεια που κανει την διαφορα.


Να εχετε τρελα...Καμια γυναικα δεν θελει εναν βαρετο τυπο διπλα της.Να μιλατε πολυ ακομα και ας μην εχετε να πειτε τιποτα ουσιαστικο αρκει αυτο που λετε να κανει την γυναικα που εχετε διπλα σας να γελαει..Στο couch εχει ανοιχτες κοπελες οποτε δεν ειναι αναγκη να σκεφτεστε πολυ τι θα πειτε,το βασικο ειναι να περασετε καλα,αυτο ειναι προυποθεση για να γαμησετε.
Μια τρελα που εκανα οταν ημουν στην Μαλτα ενω ειχα βγει με ισως την ωραιοτερη γυναικα στην ζωη μου καθαρο 9,5 προς 10 ητανε να την ρωτησω τι φοβαται στην ζωη της και μου ειπε τα υψη,της ειπα και εγω(οχι απολυτα ψεμα).
Υστερα της ειπα παμε καπου καθως ηξερα οτι στο μερος της Μαλτας που μενω κοντα εχει ενα απ τα μεγαλυτερα λουνα παρκς της Ευρωπης..Οταν πηγαιναμε και ειδε το μερος αρχισε τα oo my god κτλπ και τελικα μπηκαμε σε μια ροδα που εφτανε σε υψος τα 30μετρα+...Ουρλιαζαμε και οι δυο και ενω ειμασταν στον αερα αρχισε να μου πιανει το χερι..
Δυστυχως δεν γαμησα καθως εφυγα την μεθεπομενη μερα αλλα σαν εμπερια ηταν τοσο καλη που δεν ενοιαξε και τοσο
Προσωπικα το καλο παιχνιδι σου δινει μεγαλυτερη ικανοποιηση απ ενα γαμησι που εγινε μονο και μονο γιατι πληρωσες 2ποτα σε καποια.

Εφοσον εχετε κανει τα παραπανω και εχετε γινει ενδιαφερον και ακομπλεξαριστο ατομο για την couchsurfer που εχετε μαζι σας θα δειτε τα πρωτα σημαδια που θα ναι χαμογελα η το να σας καλεσε σπιτι της.
90% θα εχετε πιει ηδη αρκετες μπυρες οποτε ειτε θα πιετε τσιγαρα η και παραπανω.Μην πειτε ναι σε οτιδηποτε
Στο τελευταιο μεγαλο event που βρεθηκα σε σπιτι με couchsurfers αρχισανε τις μυτιες και ενω ξερω οτι με χαλαει εκανα την μαλακια να αρχισω τελικα δεν γαμησα και ξυπνησα και με τον χειροτερο πονοκεφαλο που ειχα ποτε

Οποτε η συμβουλη μου ειναι να πιειτε οτι εχετε πιει εως τωρα μην κανετε πειρματα ειτε για να μην φανειτε αδυναμοι η αστειοι.
Αντιστρεφτε τους ρολους οπως κανω εγω σχεδον παντα..ΣΑς λεει ελα να δοκιμασουμε αυτο ετσι εχει αυτη το πλεονεκτημα γιατι ειτε ειναι ποτο ειτε το οτιδηποτε ο οργανισμος της εχει αντοχη ενω εσας οχι στο καινουργιο.
Για αυτο εγω σκαω ακομα και εξωτερικο με μπουκαλια ρακομελο η ουζο..Ετσι παιρνετε το πανω χερι ξεροντας τις επιπτωσεις και δεν βγαινεται εκτος ελενχου..Αντιθετα βγαινει η couchsurfer πραγμα που σας συμφερει.
Προτιμηστε το ρακομελο καθως κατα τα πειρματα μου αρεσει σχεδον σε ολες.
ΠΟλυ εξυπνη τακτικη ειναι να εχετε ενα μπουκαλι ρακομελο το πολυ μαζι σας..Σιγουρα θα σας ζητησει και αλλο.Εκει λετε εχω σπιτι και για να μην φανει οτι θελετε μονο να γαμησετε να της πειτε εχω ρακι σπιτι και ελα να σου δειξω πως το ρακι γινεται ρακομελο ετσι θα φτιαχνεις και μονη σου..
Θα την εξιταρει η ιδεα οτι δεν κοψατε την κουβεντα στο ελα σπιτι μου αντιθετα θα σκεφτει οτι ειστε δημιουργικος.

Οταν ειναι σπιτι σας ολα εχουν τελειωσει..
Αμα σας πει οτι ωχχ πως εγινε αυτο πρωτη φορα μου συμβαινει μην πειτε μαλακιες του στυλ δεν σε πιστευω ακομα και να μην το πιστευετε μην το δειξετε.Εχω φιλο που παντα καταφερνε να μην γαμησει βγαζοντας μια ηλιθια ζηλια.
Αντιθετα απαντηστε για ολα υπαρχει πρωτη φορα και αυτη η πρωτη φορα θα ειναι ομορφη οποτε θα εχεις να το θυμασαι.
Μην δειξετε λιγουρια σε κανενα σημειο..Αμα σας ρωτησει αν ολο αυτο ειναι παιχνιδι και το κανεις με ολες τις couchsurfers να απαντησεις οτι δεν σε νοιαζει αν ειναι couchsurfing,bar,fb η οτιδηποτε αρκει να γνωριζεις ενδιαφερον ατομα..Ζουμε σε μια εποχη που ειμαστε 7δις και η επικοινωνια ειναι ολο και πιο δυσκολη οποτε με ενδιαφερει το οτι μιλησαμε και οτι ταιριαξαμε..Αμα με ενοιαζε το να γαμησω ειναι το μονο ευκολο μπαινω στο tinder και εληξε αλλα εμενα με ενδιαφερει να γνωρισμο κοσμο και οτι κατσει αμα δεν γινει κατι εκανα εναν καινουργιο φιλο και αμα γινει κατι παραπανω θα ειναι πολυ ομορφο γιατι δεν θα ναι ενα ξερο γαμησι αλλα θα ναι και εγκεφαλικο

Λεγοντας ολες αυτες τις μαλακιες διωχνετε το ανχος απ την ανχωδες ερωτηση που σας εκανε,δειχνετε χαλαρος και ωραιος τυπος και διαφορετικος απο το 90%+ των αντρων που εκεινη την στιγμη αντι για απαντηση θα ειχαν εστιασει στα βυζια της..

Οσο λετε ολα αυτα να την κοιτατε μονο στα ματια η και καθολου αλλα οχι στο σωμα καθως και να χαμογελατε.

ΤΟ γαμησι ειναι δεδομενο


Στο couch θα γνωρισετε απο απλες κοπελες μεχρι γυναικες που εχουν ταξιδεψει και φαει λουτσο σε αρκετες χωρες.


Με μια Αφρο-Αμερικανα(η μοναδικη που εχω γαμησει γιατι δεν μου αρεσουν οι μαυρες αλλα η συγκεκριμενη 1,80+ αλογα αδυνατη γυρνουσαν οταν ειμασταν Πλακα ολα τα κεφαλια) καναμε κουβεντα για τα παντα και εφτασε και περι σεξ
Με ρωτησε αν ειχα παει με μαυρη ποτε και της ειπα το ερωτημα ειναι εσυ αν πας με λευκους..Μου λεει με Αμερικανους τους αποφευγω γενικα ειτε μαυρους ειτε ασπρους γιατι ειναι βλακες..Τις λεω περιεργο γιατι ξερεις τι λενε-ειχα ειδη ετοιμασει την ατακα εγω- μου λεει once u go black u never go back haha its a myth trust me και της λεω u know wat we sayin in greece? once u go greek u dont walk for a week.
Ελιωσε στα γελια και μου λεει one week oo my gooood και της λεω do it a month with me..

Κυριολεκτικα τον ειχα μεσα για ωρες..αλλα μπορουσα να υποστηριξω και πληρως την ατακα αυτη...



Ολα αυτα τα γραφω εδω με καποια συγκινηση ειναι το πρωτο κειμενο που αναλυω μεθοδους επιτυχιας στο couch
Δεν το λεω να το παιξω καποιος αλλα ατομα που εχουν δει πως κινουμαι στο συγκεκρικμενο δικτυο μου εχουν προτεινει μεχρι και να τους κανω μαθηματα επι πληρωμης
Αλλα οπως βλεπετε εγω τα γραφω ολα εδω γιατι δεν ειμαι μονοφαγας
μεταλαμπάδευσες πολύτιμη γνώση Πάνο, να είσαι καλά!
 

Stelios_el_Conquistador

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
68
Κριτικές
16
Like
580
Πόντοι
310
Για αυτο εγω λεω ρε μαγκες τυχαιο ειναι ολοι παιρνανε καλα σε χωρες εκτος ΕΕ?
Δεν ειναι μονο η φτωχια ειναι και η πολιτιστικη αλλοιωση που απαιτουνε απο σενα σαν ανταλλαγμα της εισοδου.
Σου λενε θα βρεξει λεφτα((βεβαια και αυτο παγιδα ειναι γιατι στα παιρνουν πισω επι 10) αλλα θα γινεται ολοι χιπστερ θα σας γαμανε οι λαθρο και η νουμερα ενα ασχολεια σας θα ειναι τα gay pride.

Εγω Ρουμανια επαθα πλακα με την νεολαια λεω ρε πουστη μου που ηρθα..ΟΙ μισες με ροζ μαλλια αρχιζουν να χοντραινουν και να βαρανε τατου..Με το που τα βλεπεις αυτα βαρανε καμπανακια...Αμα συνεχιστει εκει η αναπτυξη τους δινω το πολυ 3-5χρονια μεχρι να γινουν χειροτερες και απο Ελληνιδες σε τουπε.
Και ολα αυτα γιατι γλυφουν τα @@ του θειου Σαμ οποτε φυσικο επακολουθο ειναι να γινουνε μπουρδελο..

Αντιθετα Σερβια πας και νιωθεις συγκινηση θυμηζει παλιες εποχες Ελλαδα...Βεβαια το κακο ειναι οτι δεν πας για γαμησι πας για σχεση.


Οποτε αμα μπορω να το γενικευσω Σερβια για πιο δεξιους σε αντιληψεις και Ρουμανια το αντιθετο..

Η πλακα ειναι οτι Βουλγαρια εχω παει 5φορες και ακομα δεν εχω καταληξει τι παιζει εκει περα..Αλλα ημουν μαλακας εκανα τοτε παρεα με Ελληνες και δεν γνωρισα ποτε Βουλγαρους.
Βεβαια ειχα και σκηνικο balkan φαση με ταριφα Σοφια που μας πηγαινε σε πουτανες..Drago καπως ετσι λεγοτανε μετα εμαθα εφαιρνε και πουτανες Ελλαδα με το ταξι!παλικαρι...Μας πηγε σε μερος με σιδερενια πορτα και οταν ανοιξε ειχε μεσα κοπελες δυστυχως και ανηλικες και ειναι η μονη φορα στην ζωη μου που φοβηθηκα αρκετα,το παραδεχομαι..3-4 ντουλαπες καραφλοι ολοι με σακακια και γυναικες καθισμενες ολες γυρω απο τραπεζι.
Δεν μιλησαμε απλα δειξαμε ποια θελαμε και φορτωσαμε..
Ακομα το θυμαμαι σαν να μουν εκει,οταν φοβασαι πολυ ο εγκεφαλος αποθηκευει τις πληροφοριες σαν να μην περασε μια μερα..Απιστευτο



Ενα τιπ να πω παλι

Πρεπει σε οτι χωρα παμε να γνωριζουμαι ντοπιους,ειδικα στα Βαλκανια!Οι πραγματικοι Βαλκανιοι αμα σε πανε το θεωρουν καθηκον τους να σε κανουν να πηδηξεις μουνετα ντοπια..Αυτο το νιωσα Σερβια οπου ενας ελεγε συνεχεια u are brother u should fuck our women..παιζει ψιλομεθυσμενος να μου το πε ισα με 10φορες σε φαση που αρχισα u should fuck our women too...το σκεφτεται και γελαμε και οι δυο...
Πας ουσιαστικα για να γαμησεις αλλα ειναι ωραιο να νιωθεις οτι βρισκεσαι σε οικειο περιβαλλον

Και ενα δευτερο τιπ

Παντα να σεβεσται στα Βαλκανια,να παρατηρειται πως φαιρονται οι ντοπιοι και να κανετε το ιδιο..Να προσαρμοζεσται στο περιβαλλον σαν τον χαμαιλεοντα,Αμα μιλανε φωναζοντας καντε το ιδιο ωστε να σας προσεξουν οι γκομενες.Εγω εβλεπα πχ το καμακι Σερβων στα μαγαζια που ηταν κεφαλοκλειδωμα οποτε και εγω επαιζα πιο επιθετικα.
Αυτο ειναι μια καλη τακτικη να αφιερωνουμαι χρονο στο να παρατηρουμαι,λιγοι ειναι ικανοι να το κανουν και ομως βοηθαει απιστευτα.
Έχοντας πορνομεταναστεύσει και εγώ σε όλες τις χώρες των Βαλκανίων πλην Κοσόβου και Μολδαβίας, επιβεβαιώνω τις διαπιστώσεις σου Πάνο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom