Νέα

Ερωτοτουρισμος στο κιεβο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dragcrx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 78
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
D

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
2 λογια για το cs

ειμαι σχεδον απο την αρχη του και αρκει να σας πω οτι ημουν για καιρο στην νο1 θεση στην αθηνα....

Εχω φιλοξενησει πανω απο 200 γκομενες μου ειχαν αφιερωσει και αρθρο σε εφημεριδα...

Δυστυχως και εκει ενω στην αρχη οσες ερχοντουσαν καποια απο ολες γουσταρε μετα μπηκαν οι καριολες και το χαλασανε αφου γυρνανε τον κοσμο τσαμπα και στα τετοια τους ολα τα υπολοιπα...

Το ειχα κλεισει γιατι δεν αξιζει πια και φιλοξενω μονο Ρωσιδες και Κινεζες τιποτα αλλο

Απλα εκλεισε ο κυκλος του δεν αξιζει για εμενα με τιποτα

Εχω φιλοξενησει γκομενα που εχει παει σε 500 πιρφορους(και εμενα χαχαχ)και διαλεγε με βαση το ποιος θα την παρει απο το αεροδρομιο κλπ.Δυστυχως πλεον ολες ετσι σκεφτονται

οσες φιλοξενω πλεον ειναι μονο αν ερχονται αθηνα και οχι european tour καθονται τουλαχιστον 5 μερες και δεν εχουν μεγαλο ιστορικο στο cs...(δηλαδη να χαλασουν)

θα σας γραψω αναλυτικα απλα δυστυχως cs is almost dead..το 2008-2012 που καναμε ερωτικο παρτυ με ολα τα μωρα απο ολη την γη δυστυχως εχει λαβει τελος χωρις επιστροφη...Και αν το cs δεν σε υποχρεωνει να φιλοξενεις για να σε φιλοξενουνε τοτε συντομα θα μεινει μονο με τα λαμογια το εχω γραψει σε ολους τους μοδ που λογαριαζουν την γνωμη μου αφου ημουν πρωτος στην αθηνα....ιδωμεν
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Μπράβο. Είσαι μάγκας! Το θέμα μου με τα λεφτά είναι ότι αισθάνομαι πολύ μαλάκας να πληρώνω τραπέζια, ποτά κλπ, και να μη γαμάω. Και δε σου λέω ons, σου λεω και 2 και 3 και 4 ραντεβού... Δε λέω ότι δεν έχω γαμήσει απλά τα τελευταία χρόνια παλαντζάρει προς το αρνητικό ενώ ήταν προς το θετικό η ζυγαριά.. και είμαι σίγουρος πως εγώ δεν έχω αλλάξει, οπότε κάτι άλλο έχει αλλάξει... κ με ξενερώνει απίστευτα.. Αν έχεις έναν τρόπο να προτείνεις να ρεγουλάρουμε το οικονομικό θα ήταν καλό. Σου ξαναλέω, όχι γιατί δεν μπορώ να ξοδέψω, αλλά γιατί με πιάνουν τα νεύρα μου μετά, αισθάνομαι μαλάκας, Όπως στο βουκουρέστι αν δεις το νήμα που έγραψα πρόσφατα.
 
OP
OP
D

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Πολυ σημαντικο ειναι να σας πω οτι τους καλοκαιρινους μηνες ειχα 8-10 παρακαλετα μηνυματα την ημερα για φιλοξενια....Ημουν λοιπον και εγω Ελλεινιδα εκει και διαλεγα μονο τα καλυτερα..
Οταν ελεγα για εμπειρια εννοω οτι εχω μιλησει με 200 διαφορετικες γυναικες απο πανω απο 80 χωρες και εχω μαθει παραπολα αφου τις ρωταγα τα παντα...
Βεβαια καθε χρονο και χειροτερα και τελικα φιλτρο σε μονο Ρωσιδες και Κινεζες με ολες τις αλλες πλεον και εχει σχεδον 0% να βαρεσεις και τις βαριεμε αφου ηδη εχω φιλοξενησει κοπελες απο τις χωρες τους...
 
OP
OP
D

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Μπράβο. Είσαι μάγκας! Το θέμα μου με τα λεφτά είναι ότι αισθάνομαι πολύ μαλάκας να πληρώνω τραπέζια, ποτά κλπ, και να μη γαμάω. Και δε σου λέω ons, σου λεω και 2 και 3 και 4 ραντεβού... Δε λέω ότι δεν έχω γαμήσει απλά τα τελευταία χρόνια παλαντζάρει προς το αρνητικό ενώ ήταν προς το θετικό η ζυγαριά.. και είμαι σίγουρος πως εγώ δεν έχω αλλάξει, οπότε κάτι άλλο έχει αλλάξει... κ με ξενερώνει απίστευτα.. Αν έχεις έναν τρόπο να προτείνεις να ρεγουλάρουμε το οικονομικό θα ήταν καλό. Σου ξαναλέω, όχι γιατί δεν μπορώ να ξοδέψω, αλλά γιατί με πιάνουν τα νεύρα μου μετά, αισθάνομαι μαλάκας, Όπως στο βουκουρέστι αν δεις το νήμα που έγραψα πρόσφατα.
εκει ειναι ολο το θεμα εμπειριας να ξερεις να φευγεις αμεσως απο το παιχνιδι οταν ειναι χαμενο γιατι αλλιως κοστιζει και σε λεφτα και σε νευρα....
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Σπαράζει η καρδιά μου που το γνώρισα μόλις το προηγούμενο καλοκαίρι ... Είσαι σίγουρος ότι δεν μιλάει ο κορεσμός σου αλλά η σκληρή πραγματικότητα?
 
OP
OP
D

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
φιλε τι να πουν και οι κακομοιρηδες οι Ελληνες που δεν εχουν βγει παρα εξω εχουν φαει κατι φεσια σε μπουζουκια....Ασε εγω οταν τρωω φολα σκεφτομαι αυτους και λεω φθηνα την γλιτωσες μαν...χαχαχαχα
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Πολυ σημαντικο ειναι να σας πω οτι τους καλοκαιρινους μηνες ειχα 8-10 παρακαλετα μηνυματα την ημερα για φιλοξενια....Ημουν λοιπον και εγω Ελλεινιδα εκει και διαλεγα μονο τα καλυτερα..
Οταν ελεγα για εμπειρια εννοω οτι εχω μιλησει με 200 διαφορετικες γυναικες απο πανω απο 80 χωρες και εχω μαθει παραπολα αφου τις ρωταγα τα παντα...
Βεβαια καθε χρονο και χειροτερα και τελικα φιλτρο σε μονο Ρωσιδες και Κινεζες με ολες τις αλλες πλεον και εχει σχεδον 0% να βαρεσεις και τις βαριεμε αφου ηδη εχω φιλοξενησει κοπελες απο τις χωρες τους...

Τα παρακαλετό μήνυμα για διαμονή, σήμαινε και στον άγραφο κώδικα γαμήσι?
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
φιλε τι να πουν και οι κακομοιρηδες οι Ελληνες που δεν εχουν βγει παρα εξω εχουν φαει κατι φεσια σε μπουζουκια....Ασε εγω οταν τρωω φολα σκεφτομαι αυτους και λεω φθηνα την γλιτωσες μαν...χαχαχαχα

χαχαχαχα ωραιος μαν!
 
OP
OP
D

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Σπαράζει η καρδιά μου που το γνώρισα μόλις το προηγούμενο καλοκαίρι ... Είσαι σίγουρος ότι δεν μιλάει ο κορεσμός σου αλλά η σκληρή πραγματικότητα?
Αμα τα βαρεματα ειναι κατω του 10% αξιζει???Δεν...
 
OP
OP
D

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Τα παρακαλετό μήνυμα για διαμονή, σήμαινε και στον άγραφο κώδικα γαμήσι?
φυσικα και οχι θελει πολυ αναλυση το cs οταν θα εχω χρονο θα πω λεπτομεριες..
παω για νανι τωρα γιατι αυριο ειναι η κρισιμη μερα με τις ουκρανεζορωσιδες που κοιμουνται βεβαια απο τις 10 και θα θελουν να με ξυπνησουν απο τις 7 αυριο....
Φιλια
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
άντε, καλή επιτυχία! Γάμα κ για μας! Κ εγώ στη Μολδαβία γαμούσα και πάρτη σας! Μέτρια ξεμέτρια, το αποτέλεσμα μετράει!

υγ: Μπήκα cs να δω τι παίζει, έχει αύριο meeting στη Σόφια. 14 άτομα θα πάνε, 12 ψωλές, 1 αμερικάνα και μία βουλγάρα... Και παίρνει το μάτι μου μετά κάτι που έχασα δυστυχώς, καθότι Βραζιλιάνα...

isiting: Sofia, Sofia City Province, Bulgaria
1 Night
Sun Jan 21  Mon Jan 22
1 Traveler
I will do a quick stop at Sofie =) so if you are yo meet up let me know

και καπάκι

Visiting: Athens, Attica, Greece
4 Nights
Wed Jan 17  Sun Jan 21
1 Traveler
Ho guys I'm going to Athenas in few days so if you are to hung out just let me know =)

Τώρα βραζιλιάνα να θέλει έτσι να κάνει meet up τι σημαίνει? Το λέω επειδή τις ξέρω (λόγω τουρισμού) και βραζιλιάνα είναι ο όρος της εκμεταλλέυτριας με ξέκωλου... δηλαδή και εκμεταλλεύεται αλλά και ξεσκίζετα παράλληλα. Οι ουκρανές της νοτίου Αμερικής είναι!! Το πολύ δεύτερες με πρώτες τις Κολομβιάνες.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ελλαδα το couch επεσε απιστευτα μετα το 15  επειδη μπηκανε παρα πολλοι αντρες,εγω πιστευω οτι πολυ λαθος κινηση του couch ειναι να βαλει τα hang-outs.
Γιατι με το που εμαθε ο κοσμος το hang out αρχισανε να μπαινουνε φουλ αντρες και γαμηθηκε το πραγμα.
Πρωτομπηκα το 2010 και εως το 2013-14 κυριολεκτικα φιλοξενουσα καθε βδομαδα και πολλες φορες και διαφορετικες γκομενες ιδιες μερες..Απο το 15 εκοψα τις ψιλοξενειες αλλα ακομα γαμουσα απο το 16 και υστερα εγινε ο χαμος με την αναλογια αντρων γυναικων.
Αυτα για Ελλαδα κυριως

Στα Βαλκανια τωρα ...Βουλγαρια δεν επαιξα couch,Ρουμανια δουλευει καλυτερα απο Ελλαδα-αλλα οχι καλυτερα απο badoo και Σερβια δουλευει οπως Ελλαδα τις παλιες καλες μερες δεν θα προλαβαινεται να βγαινεται με Σερβες

Βεβαια καλο ειναι να στελνετε μηνυματα κανα 20μερο τουλαχιστον πριν σε οποια χωρα πατε
Εγω πριν παω ΡΟυμανια και Σερβια εστειλα σε τουλαχιστον 300 γυναικες σε καθε χωρα
ΕΠειδη εβαλα φιλτρο να ναι active στο μηνα και οχι βδομαδα εστειλα σιγουρα και σε πολλες που δεν ξαναμπηκανε αλλα τα στατιστικα ηταν Ρουμανια πχ απαντηση 1/6 και Σερβια 3-6 Σερβια σε 10μερες που ειχα καποιες μερες εβγαινα με διπλες βαρδιες πρωι αλλη απο couch,απογευμα αλλη κτλπ
Και γαμησια και ολα

Αλλα Σερβια θελουν σχεση οι γυναικες,παντως σε νοοτροπια μου ταιριαξε γαντι, τετοια επιτυχια σε γυναικες σε καμια αλλη χωρα δεν ειχα,εβγαινα εξω πχ και δυο φορες μου ετυχε Σερβες να πετανε λεξεις στα Ελληνικα και να χασκογελανε..Χαρακτηριστικα θυμαμαι την μια λεγανε γεια σου,μαλακας και οτι αλλη λεξη ψιλοξερανε και κοιτουσαν και συνεχεια δυστυχως ειχα στην παρεα κοσμο και μια ΤΟυρκαλα που τελικα δν ασχοληθηκα μαζι της.
Πηγαμε τρια ατομα οι δυο γαμησαμε γυναικες ο αλλος τιποτα.
Αμα ακουσεται τον φιλο μου που δεν γαμησε λεει χαλια η Σερβια κτλπ
Ενω εγω με το αλλο το παλικαρι περασαμε γαματα

Για αυτο τονιζω καθε χωρα ειναι αναλογα τον ανθρωπο
Ο φιλος μου που δεν γαμησε ειναι χιπσεροφαση με μουσια σκαει με ροζ παντελονια και αλλα τραγικα(οπως ηλεκτρονικο τσιγαρο)..Ισπανιδες λιωνουν πχ για τετοιο στυλ αλλα Σερβια ντρεποσουν να σαι στην ιδια παρεα μαζι του

ΤΟ αλλο το παλικαρι που ειχα ειναι μαχιμος,φανατικος οπαδος σκεφτειται πανω επιασε παρεα με Σερβους χουλιγκανους και λεγανε για ομαδες,ειναι και τερατακι σε σωμα και μπρατσα..
Τετοιο στυλ πιανει Σερβια οι Σερβες μου λεγανε αν ειχε το υψος σου αυτος θα γαμουσε οποια ηθελε...
Κουρεμα σχεδον μοικανα,μπρατσα,τατου και σκουλαρικια σε φρυδια..
Αυτο ειναι στυλ για Σερβια

Αμα εισαι χιπστερ πας Ρουμανια που εχουν αρχισει και πουστευουν,η νεολαια μου θυμιζει τελειωμενους στα εξαρχεια..
Και Ρουμανια γαμησα αλλα με ξενερωσε το στυλ αυτο που αρχισουν και αντιγραφουν
Ρουμανια λεω ξεχαστε το couch πιαστε badoo,tinder ξεχαστε το επισης μονο βιζιτες
Και αμα πατε ΡΟυμανια πηγαιντε και εκτος Βουκουρεστιου ο φιλος μου χτυπησε μουνι Τρανσιλβανια,οι γυναικες στην επαρχια πιο σωστες οπως τις εκοψα

Οι Ρουμανες γενικα στο Βουκουρεστι πανε να την δουνε Ιταλιδες σε στυλ και συμπεριφορα δεν αξιζει να ασχοληθεις.Εγω εφαγα Ρουμανα αυτην που πασαρα και το τηλ στον φιλο εδω περα αλλα ηταν ΡΟυμανα 30φευγα και ειχε το παλιο το Balkan style οχι το κωλο-χιπστερ
Πηγαμε για μπυρες πριν την φορτωσω και αγοραζα κανατες μπυρες και πριν παμε σπιτι πηρα τις μπυρες τις 2λιτρες σε πλαστικα μπουκαλια.
Μου λεει ο δικος μου(ενας Ιταλος μου πε οτι ηταν) ενα κουτακι πινει και ειναι τεζα..
Πραγματικα πιστευω οτι γουσταρε μονο που επινα τον κωλο μου και ενιωσε οικεια,σαν να εχει να κανει με ΡΟυμανο..
Και πληρωμενα ολα δια δυο,ετσι?Οχι να τα βαζω μονο εγω,ξηγημενως απ αρχη γιατι ηταν κροκοδειλος επινε οσο το υψος επι δυο


 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Για αυτο εγω λεω ρε μαγκες τυχαιο ειναι ολοι παιρνανε καλα σε χωρες εκτος ΕΕ?
Δεν ειναι μονο η φτωχια ειναι και η πολιτιστικη αλλοιωση που απαιτουνε απο σενα σαν ανταλλαγμα της εισοδου.
Σου λενε θα βρεξει λεφτα((βεβαια και αυτο παγιδα ειναι γιατι στα παιρνουν πισω επι 10) αλλα θα γινεται ολοι χιπστερ θα σας γαμανε οι λαθρο και η νουμερα ενα ασχολεια σας θα ειναι τα gay pride.

Εγω Ρουμανια επαθα πλακα με την νεολαια λεω ρε πουστη μου που ηρθα..ΟΙ μισες με ροζ μαλλια αρχιζουν να χοντραινουν και να βαρανε τατου..Με το που τα βλεπεις αυτα βαρανε καμπανακια...Αμα συνεχιστει εκει η αναπτυξη τους δινω το πολυ 3-5χρονια μεχρι να γινουν χειροτερες και απο Ελληνιδες σε τουπε.
Και ολα αυτα γιατι γλυφουν τα @@ του θειου Σαμ οποτε φυσικο επακολουθο ειναι να γινουνε μπουρδελο..

Αντιθετα Σερβια πας και νιωθεις συγκινηση θυμηζει παλιες εποχες Ελλαδα...Βεβαια το κακο ειναι οτι δεν πας για γαμησι πας για σχεση.


Οποτε αμα μπορω να το γενικευσω Σερβια για πιο δεξιους σε αντιληψεις και Ρουμανια το αντιθετο..

Η πλακα ειναι οτι Βουλγαρια εχω παει 5φορες και ακομα δεν εχω καταληξει τι παιζει εκει περα..Αλλα ημουν μαλακας εκανα τοτε παρεα με Ελληνες και δεν γνωρισα ποτε Βουλγαρους.
Βεβαια ειχα και σκηνικο balkan φαση με ταριφα Σοφια που μας πηγαινε σε πουτανες..Drago καπως ετσι λεγοτανε μετα εμαθα εφαιρνε και πουτανες Ελλαδα με το ταξι!παλικαρι...Μας πηγε σε μερος με σιδερενια πορτα και οταν ανοιξε ειχε μεσα κοπελες δυστυχως και ανηλικες και ειναι η μονη φορα στην ζωη μου που φοβηθηκα αρκετα,το παραδεχομαι..3-4 ντουλαπες καραφλοι ολοι με σακακια και γυναικες καθισμενες ολες γυρω απο τραπεζι.
Δεν μιλησαμε απλα δειξαμε ποια θελαμε και φορτωσαμε..
Ακομα το θυμαμαι σαν να μουν εκει,οταν φοβασαι πολυ ο εγκεφαλος αποθηκευει τις πληροφοριες σαν να μην περασε μια μερα..Απιστευτο



Ενα τιπ να πω παλι

Πρεπει σε οτι χωρα παμε να γνωριζουμαι ντοπιους,ειδικα στα Βαλκανια!Οι πραγματικοι Βαλκανιοι αμα σε πανε το θεωρουν καθηκον τους να σε κανουν να πηδηξεις μουνετα ντοπια..Αυτο το νιωσα Σερβια οπου ενας ελεγε συνεχεια u are brother u should fuck our women..παιζει ψιλομεθυσμενος να μου το πε ισα με 10φορες σε φαση που αρχισα u should fuck our women too...το σκεφτεται και γελαμε και οι δυο...
Πας ουσιαστικα για να γαμησεις αλλα ειναι ωραιο να νιωθεις οτι βρισκεσαι σε οικειο περιβαλλον

Και ενα δευτερο τιπ

Παντα να σεβεσται στα Βαλκανια,να παρατηρειται πως φαιρονται οι ντοπιοι και να κανετε το ιδιο..Να προσαρμοζεσται στο περιβαλλον σαν τον χαμαιλεοντα,Αμα μιλανε φωναζοντας καντε το ιδιο ωστε να σας προσεξουν οι γκομενες.Εγω εβλεπα πχ το καμακι Σερβων στα μαγαζια που ηταν κεφαλοκλειδωμα οποτε και εγω επαιζα πιο επιθετικα.
Αυτο ειναι μια καλη τακτικη να αφιερωνουμαι χρονο στο να παρατηρουμαι,λιγοι ειναι ικανοι να το κανουν και ομως βοηθαει απιστευτα.




 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
@panos,
εχεις δωσει τεραστια τιπς,
να θυμισω προ μηνων για την ελευθερη εισοδο ελληνων, σ/κ? το χειμωνα σε αρχαιολογικους χωρους.
Για αυτο τονιζω καθε χωρα ειναι αναλογα τον ανθρωπο
Ο φιλος μου που δεν γαμησε ειναι χιπσεροφαση με μουσια σκαει με ροζ παντελονια και αλλα τραγικα(οπως ηλεκτρονικο τσιγαρο)..Ισπανιδες λιωνουν πχ για τετοιο στυλ αλλα Σερβια ντρεποσουν να σαι στην ιδια παρεα μαζι του
Αρχοντας!
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
@panos,
εχεις δωσει τεραστια τιπς,
να θυμισω προ μηνων για την ελευθερη εισοδο ελληνων, σ/κ? το χειμωνα σε αρχαιολογικους χωρους. Αρχοντας!


Καθε Κυριακη πρωτη του μηνα ειναι τσαμπα για ενα εξαμηνο..Εγω προτεινω Ακροπολη τετοιες Κυριακες γλυτωνεις 20Ευρω και βλεπεις μουνι πραγματικα παγκοσμιο..Τελευταια φορα ανεβηκα με μια Κροατισα το μονο κακο ειναι οτι εχει περπατημα βεβαια εμενα δεν με ενοχλει αυτο και καλοκαιρι Σουνιο που εχει παλι πολλες τουριστριες και Ασιατισες πολλες.
Σουνιο και Σαββατο αν πας και δινεις 4Ευρω δεν ειναι ασχημα πχ να βαρας μια Κυριακη που ναι τσαμπα Ακροπολη και καθε Σαββατο Σουνιο η και τις υπολοιπες Κυριακες.

Απ το να πας στα κλαμπ κεντρο που πλεον ειναι τερμα σε λαθρο,ψωνια και πουστοχιπστερ χιλιες φορες να παιξεις daygame και μεσα στην κοιτιδα του πολιτισμου:)
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Και μια ιστορια για Ελληνιδες και γιατι δεν ασχολουμαι
Σε αντιθεση με φιλο που ολο φιλες εχει



Σουνιο γνωρισα Ελληνιδες απο Κοζανη που χαν ερθει για λιγες μερες Αθηνα ημουν με εναν τρελακια που αρχισε να λεει για ενεργειακα πεδια και τετοιες μαλακιες και αυτες γουσταρανε που ακουγανε τις μαλακιες του φιλου χιπστερα και εκει καταλαβα οτι κανω μονο για Σλαβες..
ΜΕ το που μιλησα και αρχισα να τις πιεζω αρχισαν να το παιζουν ιστορια.Η μια μου πεταξε και το κορυφαιο οτι οι αποτυχυμενοι βγαινουνε με Ρωσιδες και τα σχετικα,ειχα λιωσει στα γελια με αυτα που ελεγε.

Ο αλλος πηρε το πουστρε ηφακι κουνιοταν και ολας ελεγε να τους κανει μασαζ πηρε τηλεφωνο

Βγηκανε και του λεω τι εκανες?Τιποτα μου λεει απλα τα ειπαμε

Πραγματικα ρε παιδια τι ειναι αυτο με τις ΕΛληνιδες σημερα?Αυτο το να γουσταρουν φαση gay friendly και τετοιες μλκιες..

Επειδη παντως πηγε να με φτιαξει με τις Ελληνιδες λεω θα του το ανταποδωσω.
ΤΟυ εφερα κατι Ολλανδεζες απο couch εγω γαμουσα στο δυωρο και αυτος πηρε το  καλυτερο μουνι(τον αφησα επειδη το ζητησε ευγενικα) την πηγε παραλια μετα σπιτι..
Μου λεει ασε ηπιαμε τσιγαρα και εγινε και σκηνικο..ΤΙ σκηνικο ρε μαλακα του λεω?Ελα καλεε μου λεει με φωνη παιχνιδιαρικη αφου τα ξερεις τι λες να γινε?

Με παιρνει τηλεφωνο η Ολλανδεζα την αλλη μερα που πηδηξα μου λεει τα εμαθες για τον φιλο σου?ΤΙ λεω πηδηξε την φιλη σου ε και?
Οχι μου λεει πινανε και μετα ο φιλος σου την φιλησε στο μαγουλο και επεσε για υπνο!!!

Εν τωμεταξυ μουναρος αυτη η Ολλανδεζα..Ειχα κατουρηθει απ τα γελια


Ε ρε λεω τι ζημια τους εχουν κανει τους μουνοζητιανους οι Ελληνιδες
Ουτε τους σηκωνεται πια χαχα




 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Και μια ιστορια για Ελληνιδες και γιατι δεν ασχολουμαι
Σε αντιθεση με φιλο που ολο φιλες εχει



Σουνιο γνωρισα Ελληνιδες απο Κοζανη που χαν ερθει για λιγες μερες Αθηνα ημουν με εναν τρελακια που αρχισε να λεει για ενεργειακα πεδια και τετοιες μαλακιες και αυτες γουσταρανε που ακουγανε τις μαλακιες του φιλου χιπστερα και εκει καταλαβα οτι κανω μονο για Σλαβες..
ΜΕ το που μιλησα και αρχισα να τις πιεζω αρχισαν να το παιζουν ιστορια.Η μια μου πεταξε και το κορυφαιο οτι οι αποτυχυμενοι βγαινουνε με Ρωσιδες και τα σχετικα,ειχα λιωσει στα γελια με αυτα που ελεγε.

Ο αλλος πηρε το πουστρε ηφακι κουνιοταν και ολας ελεγε να τους κανει μασαζ πηρε τηλεφωνο

Βγηκανε και του λεω τι εκανες?Τιποτα μου λεει απλα τα ειπαμε

Πραγματικα ρε παιδια τι ειναι αυτο με τις ΕΛληνιδες σημερα?Αυτο το να γουσταρουν φαση gay friendly και τετοιες μλκιες..

Επειδη παντως πηγε να με φτιαξει με τις Ελληνιδες λεω θα του το ανταποδωσω.
ΤΟυ εφερα κατι Ολλανδεζες απο couch εγω γαμουσα στο δυωρο και αυτος πηρε το  καλυτερο μουνι(τον αφησα επειδη το ζητησε ευγενικα) την πηγε παραλια μετα σπιτι..
Μου λεει ασε ηπιαμε τσιγαρα και εγινε και σκηνικο..ΤΙ σκηνικο ρε μαλακα του λεω?Ελα καλεε μου λεει με φωνη παιχνιδιαρικη αφου τα ξερεις τι λες να γινε?

Με παιρνει τηλεφωνο η Ολλανδεζα την αλλη μερα που πηδηξα μου λεει τα εμαθες για τον φιλο σου?ΤΙ λεω πηδηξε την φιλη σου ε και?
Οχι μου λεει πινανε και μετα ο φιλος σου την φιλησε στο μαγουλο και επεσε για υπνο!!!

Εν τωμεταξυ μουναρος αυτη η Ολλανδεζα..Ειχα κατουρηθει απ τα γελια


Ε ρε λεω τι ζημια τους εχουν κανει τους μουνοζητιανους οι Ελληνιδες
Ουτε τους σηκωνεται πια χαχα

Οι Ελληνίδες δυστυχώς, ή θα πέσεις σε αντιδραστική ξεσκίστρω να τρελαθείς απτο γαμήσι ή θα πέσεις στην πλειοψηφία των ασέξουαλ. Είναι πολλοί οι λόγοι, κοινωνικοπολιτιστικοί κυρίως, αλλά φυσικά οι δυτικές δυνάμεις έχουν βάλει και αυτές το χεράκι τους. Καλά κάνεις και δεν ασχολείσαι. Απλά. Τώρα, σχετικά με τον τύπο, κρίμα η πάσα... όταν βλέπεις ο άλλος δεν κάνει, μην ασχολείσαι.. προτιμότερο να πεις στις γκόμενες αν θέλουν όλοι μαζί ή να βρεις κάποιον πιο κατάλληλο, Μπράβο σου πάντως για την αλληλεγύη, είσαι πραγματικός συναγωνιστής και όχι ανταγωνιστής !!!
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Καθε Κυριακη πρωτη του μηνα ειναι τσαμπα για ενα εξαμηνο..Εγω προτεινω Ακροπολη τετοιες Κυριακες γλυτωνεις 20Ευρω και βλεπεις μουνι πραγματικα παγκοσμιο..Τελευταια φορα ανεβηκα με μια Κροατισα το μονο κακο ειναι οτι εχει περπατημα βεβαια εμενα δεν με ενοχλει αυτο και καλοκαιρι Σουνιο που εχει παλι πολλες τουριστριες και Ασιατισες πολλες.
Σουνιο και Σαββατο αν πας και δινεις 4Ευρω δεν ειναι ασχημα πχ να βαρας μια Κυριακη που ναι τσαμπα Ακροπολη και καθε Σαββατο Σουνιο η και τις υπολοιπες Κυριακες.

Απ το να πας στα κλαμπ κεντρο που πλεον ειναι τερμα σε λαθρο,ψωνια και πουστοχιπστερ χιλιες φορες να παιξεις daygame και μεσα στην κοιτιδα του πολιτισμου:)

αυτοί ου πουστοχίπστερ γαμάνε? Απορία το έχω ... Και οι γκόμενες, το γουστάρουν αυτό το στυλ στον άντρα? Επίσης απορία το έχω... Αν ναι... τότε καλά έκανα και έφυγα από Ελλάδα, γιατί οι χίπστερ και το σκατοστυλάκι αυτό με τις ελληνίδες επίσης και τα πεζοδρομια με τις μπύρες, με απώθησε πολύ και ήταν ένας από τους λόγους που την έκανα...
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Για αυτο εγω λεω ρε μαγκες τυχαιο ειναι ολοι παιρνανε καλα σε χωρες εκτος ΕΕ?
Δεν ειναι μονο η φτωχια ειναι και η πολιτιστικη αλλοιωση που απαιτουνε απο σενα σαν ανταλλαγμα της εισοδου.
Σου λενε θα βρεξει λεφτα((βεβαια και αυτο παγιδα ειναι γιατι στα παιρνουν πισω επι 10) αλλα θα γινεται ολοι χιπστερ θα σας γαμανε οι λαθρο και η νουμερα ενα ασχολεια σας θα ειναι τα gay pride.

Εγω Ρουμανια επαθα πλακα με την νεολαια λεω ρε πουστη μου που ηρθα..ΟΙ μισες με ροζ μαλλια αρχιζουν να χοντραινουν και να βαρανε τατου..Με το που τα βλεπεις αυτα βαρανε καμπανακια...Αμα συνεχιστει εκει η αναπτυξη τους δινω το πολυ 3-5χρονια μεχρι να γινουν χειροτερες και απο Ελληνιδες σε τουπε.
Και ολα αυτα γιατι γλυφουν τα @@ του θειου Σαμ οποτε φυσικο επακολουθο ειναι να γινουνε μπουρδελο..

Αντιθετα Σερβια πας και νιωθεις συγκινηση θυμηζει παλιες εποχες Ελλαδα...Βεβαια το κακο ειναι οτι δεν πας για γαμησι πας για σχεση.


Οποτε αμα μπορω να το γενικευσω Σερβια για πιο δεξιους σε αντιληψεις και Ρουμανια το αντιθετο..

Η πλακα ειναι οτι Βουλγαρια εχω παει 5φορες και ακομα δεν εχω καταληξει τι παιζει εκει περα..Αλλα ημουν μαλακας εκανα τοτε παρεα με Ελληνες και δεν γνωρισα ποτε Βουλγαρους.
Βεβαια ειχα και σκηνικο balkan φαση με ταριφα Σοφια που μας πηγαινε σε πουτανες..Drago καπως ετσι λεγοτανε μετα εμαθα εφαιρνε και πουτανες Ελλαδα με το ταξι!παλικαρι...Μας πηγε σε μερος με σιδερενια πορτα και οταν ανοιξε ειχε μεσα κοπελες δυστυχως και ανηλικες και ειναι η μονη φορα στην ζωη μου που φοβηθηκα αρκετα,το παραδεχομαι..3-4 ντουλαπες καραφλοι ολοι με σακακια και γυναικες καθισμενες ολες γυρω απο τραπεζι.
Δεν μιλησαμε απλα δειξαμε ποια θελαμε και φορτωσαμε..
Ακομα το θυμαμαι σαν να μουν εκει,οταν φοβασαι πολυ ο εγκεφαλος αποθηκευει τις πληροφοριες σαν να μην περασε μια μερα..Απιστευτο



Ενα τιπ να πω παλι

Πρεπει σε οτι χωρα παμε να γνωριζουμαι ντοπιους,ειδικα στα Βαλκανια!Οι πραγματικοι Βαλκανιοι αμα σε πανε το θεωρουν καθηκον τους να σε κανουν να πηδηξεις μουνετα ντοπια..Αυτο το νιωσα Σερβια οπου ενας ελεγε συνεχεια u are brother u should fuck our women..παιζει ψιλομεθυσμενος να μου το πε ισα με 10φορες σε φαση που αρχισα u should fuck our women too...το σκεφτεται και γελαμε και οι δυο...
Πας ουσιαστικα για να γαμησεις αλλα ειναι ωραιο να νιωθεις οτι βρισκεσαι σε οικειο περιβαλλον

Και ενα δευτερο τιπ

Παντα να σεβεσται στα Βαλκανια,να παρατηρειται πως φαιρονται οι ντοπιοι και να κανετε το ιδιο..Να προσαρμοζεσται στο περιβαλλον σαν τον χαμαιλεοντα,Αμα μιλανε φωναζοντας καντε το ιδιο ωστε να σας προσεξουν οι γκομενες.Εγω εβλεπα πχ το καμακι Σερβων στα μαγαζια που ηταν κεφαλοκλειδωμα οποτε και εγω επαιζα πιο επιθετικα.
Αυτο ειναι μια καλη τακτικη να αφιερωνουμαι χρονο στο να παρατηρουμαι,λιγοι ειναι ικανοι να το κανουν και ομως βοηθαει απιστευτα.

Ένα μεγάλο respect. Ειδικά στο κομμάτι ότι δεν είναι η φτώχια, αλλά η πολιτιστική αλλοίωση. Ο περισσότερος κόσμος στην Ε.Ε. φτωχός είναι. και 1500 να παίρνει το μήνα που δεν είναι ο μέσος όρος Βαλκανίων, ανατολικής Ευρώπης και πλέον Ελλάδας και πάλι φτωχός είσαι όταν σχεδόν όλα τα λεφτά αυτα θα φύγουν για επιβίωση και διασκέδαση. Οπότε τι μας μένει? Η καλοπέραση και το σεξ. Είναι το μόνο όπλο του φτωχού αλλά τα αλλοίωσε η πουτάνα η Δύση, για να δουλεύουν ακόμα περισσοτέρο, για να καταναλώνουν ακόμα περισσότερο και για να πληρώνουν ακόμα περισσότερους φόρους. Συμφωνώ απολύτως στην πολιτιστική αλλοίωση και στις πουστροχιπστεροκαταστάσεις.

Ρουμανία δεν το πήρε το μάτι μου αλλά ποτέ οι Ρουμάνοι δε μου γέμισαν το μάτι σαν γαμιάδες. Οι Σέρβοι είναι respect, γαμώ τα άτομα, κάποιος old school παραδοσιακός και ας μην είναι δεξιός αν και συνήθως είναι, θα περάσει καλά με το στυλ αυτό, γιατί μετράει επάνω και μπράβο τους που αντέχουν στην παγκοσμιοποίηση! Απλά οι Σέρβες είναι δύσκολες, είναι πολύ της σχέσης...

Τώρα για Βουλγαρία που έχεις περιέργεια, ένα κράμα Ρουμανίας-Σερβίας αλλά δυστυχώς η Σόφια πλέον θυμίζει κράμα Ελλάδας-Σερβίας... Το πιασες, έτσι?
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Θα συμφωνησω με τον Πανο. Τελευταια φορα που ημουν ρουμανια πριν 3 μηνες παρατήρησα οτι αρκετες το παιζουν Ιταλιδες (αν και μου θύμιζαν ελλεινιδες στην συμπεριφορα).

Το κολπο που παντα πιανει σε αυτες τις περιπτώσεις ειναι να εχεις πολλαπλα υποψήφια dates, και οταν και αν το Νο1 σου κανει νερα να της πεις οτι αμα δε θελει θα πας καπακι στην επομενη. Μη μασησετε να το πειτε αυτο.
Εξαρτάται βεβαια και απο την εκαστοτε γκομενα, αμα δειτε οτι ειναι πολυ του make-up και εχει μακρια ψευτικα νυχια να ετοιμάστητε για shit-tests, και ξεφουρνίστε της οτι αμα δε γουσταρει θα πατε στην επομενη.
Επισης εχουνε οντως παχυνει. Καμια σχέση με την πρωτη φορα που πηγα το 2011 που το 25% των γυναικων που εβλεπα στο δρόμο ηταν μουναρες.. Δεν υπαρχει πια αυτο.

Οι ρουμανοι επισης ειναι για τον πουτσο καβαλα. Προμοτάρεται ενα τελειως gay στυλ στην ρουμανικη τηλεόραση με μουσια, ξυρισμένα τα πλαινα μαλια, και τα πανω μακρια, και αρκετες ρουμανες νομιζουν οτι τετοιοι τυποι ειναι cool :uglystupid: :jerking:
Δυστηχως δεν εχουν δικο τους στυλ, αντιγραφουν δυτικες παπαριες. Οπως ειχα ξαναπει σε αλλο ποστ, το ονειρο του μεσου ρουμανου ειναι να εχει μουσια και γενικα αυτο το gay στυλ, και γερμανικο αμαξι. Ολα τα υπολοιπα στην πυρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom