Νέα

Ερωτικό αδιέξοδο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tunes_of_war
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 151
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Ο προβληματισμός δεν είναι τόσο για τώρα...ο προβληματισμός έχει κάπως έτσι:

1) Είναι σωστό που στις 2 εκ των τεσσάρων δεν ήμουν έντιμος και τις κοροϊδεψα...Επίσης να σημειώσω ότι δεν νιώθω ακριβώς τύψεις αλλά μία ενόχληση ότι δεν είμαι καλά με τον εαυτό μου γτ έχω skeletons in the closet

2) Θα είμαι πάντα έτσι και δεν θα καταφέρω να αναπτύξω μια πιο ουσιαστική σχέση-επιθυμία για μόνο μια γυναίκα στην ζωή μου?

Αναθεμα τη κριση των 27 κ εγω αυτη περναω τωρα. Ακου..ειναι καλο π εχεις τυψεις κ εγω ειχα γιαυτο κ σταματησα τη μια σχεση απτις 2 π ειχα. Καλο ειναι να εισαι καθαροςς..ξερεις τι ωραια π κοιμηθηκα εγω μετα..ουτε τυψεις ουτε σκοτουρες..

Οσο για την ουσιαστικη σχεση..αυτη τη κριση τη περναω κ γω ειδικα τωρα π ειδα ολες τις φιλες κ γνωστες παντρεμενες με μωρα κ εγω ειμαι σε φαση οσα παιρνει ο ανεμοςς
αλλααα σιγουρα εχει κ για μας κατι καλο να φερει ο χρονοςς..μονο μη μοιρολατρειςς ζησε τη ζωη κ οπου σε παει! εγω αυτο κανωωω
 
OP
OP
T

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
288
Κριτικές
4
Like
316
Πόντοι
281
Ευχαριστώ όσους απάντησαν έστω και με διάθεση τρολαρίσματος...Δεν ήθελα να καυχηθώ ή να το παίξω κάποιος...εξάλλου δεν είναι και για καύχημα έτσι σκατά που τα χω κάνει

Η αλήθεια είναι πάντα παρακολουθούσα το bou...Πάντα μου άρεσε ο "βρώμικος ερωτισμός" που βγάζει η ενασχόληση με τον αγοραίο έρωτα, το χιούμορ των μελών αλλα αποάσισα να κάνω την εγγραφή διαβάζοντας το θέμα που είχε γράψει ο Paralimnios για τις περιπετειές του σαν μετανάστης....

Πίστευω λίγο πολύ όλοι εδώ μέσα έχουμε περάσει αγωνίες και έννοιες παρόμοιες και ίσως μερικές φορές μας βοήθησε να ξεχαστούμε η ζεστασιά μια εργαζόμενης κοπέλας στην αγορά του έρωτα, όσο εκμετάλλευση και αν ήταν για εκείνη....

Μοιράζομαστε λοιπόν κάτι κοινό όλοι εδώ...και επειδή σας νιώθω "γνωστούς" μοιράστηκα το προβλημά μο...

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.261
Κριτικές
1
Like
29.939
Πόντοι
8.006
Ευχαριστώ όσους απάντησαν έστω και με διάθεση τρολαρίσματος...Δεν ήθελα να καυχηθώ ή να το παίξω κάποιος...εξάλλου δεν είναι και για καύχημα έτσι σκατά που τα χω κάνει

Η αλήθεια είναι πάντα παρακολουθούσα το bou...Πάντα μου άρεσε ο "βρώμικος ερωτισμός" που βγάζει η ενασχόληση με τον αγοραίο έρωτα, το χιούμορ των μελών αλλα αποάσισα να κάνω την εγγραφή διαβάζοντας το θέμα που είχε γράψει ο Paralimnios για τις περιπετειές του σαν μετανάστης....

Πίστευω λίγο πολύ όλοι εδώ μέσα έχουμε περάσει αγωνίες και έννοιες παρόμοιες και ίσως μερικές φορές μας βοήθησε να ξεχαστούμε η ζεστασιά μια εργαζόμενης κοπέλας στην αγορά του έρωτα, όσο εκμετάλλευση και αν ήταν για εκείνη....

Μοιράζομαστε λοιπόν κάτι κοινό όλοι εδώ...και επειδή σας νιώθω "γνωστούς" μοιράστηκα το προβλημά μο...
Ρε τύπε ελεος.
Πού το βλεπεις το προβλημα ρε φιλε?
Να καμαρωνεις θα επρεπε.
Ρε μηπως μας τρολαρεις?
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.027
Like
1.450
Πόντοι
216
Ευχαριστώ όσους απάντησαν έστω και με διάθεση τρολαρίσματος...Δεν ήθελα να καυχηθώ ή να το παίξω κάποιος...εξάλλου δεν είναι και για καύχημα έτσι σκατά που τα χω κάνει

Η αλήθεια είναι πάντα παρακολουθούσα το bou...Πάντα μου άρεσε ο "βρώμικος ερωτισμός" που βγάζει η ενασχόληση με τον αγοραίο έρωτα, το χιούμορ των μελών αλλα αποάσισα να κάνω την εγγραφή διαβάζοντας το θέμα που είχε γράψει ο Paralimnios για τις περιπετειές του σαν μετανάστης....

Πίστευω λίγο πολύ όλοι εδώ μέσα έχουμε περάσει αγωνίες και έννοιες παρόμοιες και ίσως μερικές φορές μας βοήθησε να ξεχαστούμε η ζεστασιά μια εργαζόμενης κοπέλας στην αγορά του έρωτα, όσο εκμετάλλευση και αν ήταν για εκείνη....

Μοιράζομαστε λοιπόν κάτι κοινό όλοι εδώ...και επειδή σας νιώθω "γνωστούς" μοιράστηκα το προβλημά μο...

Το πρόβλημα σου είναι ότι γαμας 4 και ακόμα δεν έχεις οργανώσει παρτουζα ή έστω ένα διπλό να κρατήσει στο χρόνο. Επίσπευσέ το τύπε
 
OP
OP
T

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
288
Κριτικές
4
Like
316
Πόντοι
281
Ρε τύπε ελεος.
Πού το βλεπεις το προβλημα ρε φιλε?
Να καμαρωνεις θα επρεπε.
Ρε μηπως μας τρολαρεις?

Για την σεξουαλική μου διάθεση, τις "κατακτήσεις" κλπ ίσως και να σκάω κανα γελάκι που και που...

για τον τρόπο που τις πέτυχα όχι...
 

sackatack2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2013
Μηνύματα
266
Κριτικές
4
Like
326
Πόντοι
281
Φίλε μου πρώτα απ'όλα μην νιώθεις τύψεις για τίποτα και ειδικά για αυτές, δεύτερον όταν θα βρεις μια που θα αξίζει ούτε που θα ξανακοιταξεις άλλη  ( τουλάχιστον στην αρχή) και τελευταίο : είδες τι απάντησε το παρταλακη πιο πανω, αυτό που αντιπροσωπεύει το μεγαλύτερο ποσοστό γυναικών σήμερα στην Ελλάδα :"καλα ουτε γω εχω βρει αντρα να με καλυπτει απολυτα κερδιζει ομως αυτος με τα περισσοτερα συν ε και μετα προσαρμοζομαι κ γω".

Δλδ ότι καλύτερο μπορώ να πάρω για αυτά που αξίζω όχι αισθήματα αλλά αλισβερίσι κανονικό, γι'αυτό φίλε μου σου ξαναλέω άσε της τύψεις δεν αξίζει να χαλιεσε άδικα 28 χρόνων παλικάρι. Δώσε πόνο και άσε τις να τρέχουν από πίσω σου, όποια αξίζει θα σε κερδίσει με τον τρόπο της
Αυτά καλή τύχη
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.261
Κριτικές
1
Like
29.939
Πόντοι
8.006
Για την σεξουαλική μου διάθεση, τις "κατακτήσεις" κλπ ίσως και να σκάω κανα γελάκι που και που...

για τον τρόπο που τις πέτυχα όχι...
Τύπε εσυ εισαι ο sad_man απο την αναποδη

Καταθλιβεσαι επειδη εχεις πολλες ενω εκεινος μαυριζει επειδη δεν εχει καμια

Πρωτοφανές
 

sackatack2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2013
Μηνύματα
266
Κριτικές
4
Like
326
Πόντοι
281
Α να μην ξεχάσω ... κανένα καλό δικηγόρο διαζυγίου ξέρουμε????
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.261
Κριτικές
1
Like
29.939
Πόντοι
8.006
Α να μην ξεχάσω ... κανένα καλό δικηγόρο διαζυγίου ξέρουμε????
Το να ζητας καλο δικηγορο για διαζύγιο, ειναι σαν να ζητας πυρηνικο φυσικο να σου μαθει την προπαιδεια

If you understand what i mean
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Φίλε μου πρώτα απ'όλα μην νιώθεις τύψεις για τίποτα και ειδικά για αυτές, δεύτερον όταν θα βρεις μια που θα αξίζει ούτε που θα ξανακοιταξεις άλλη  ( τουλάχιστον στην αρχή) και τελευταίο : είδες τι απάντησε το παρταλακη πιο πανω, αυτό που αντιπροσωπεύει το μεγαλύτερο ποσοστό γυναικών σήμερα στην Ελλάδα :"καλα ουτε γω εχω βρει αντρα να με καλυπτει απολυτα κερδιζει ομως αυτος με τα περισσοτερα συν ε και μετα προσαρμοζομαι κ γω".

Δλδ ότι καλύτερο μπορώ να πάρω για αυτά που αξίζω όχι αισθήματα αλλά αλισβερίσι κανονικό, γι'αυτό φίλε μου σου ξαναλέω άσε της τύψεις δεν αξίζει να χαλιεσε άδικα 28 χρόνων παλικάρι. Δώσε πόνο και άσε τις να τρέχουν από πίσω σου, όποια αξίζει θα σε κερδίσει με τον τρόπο της
Αυτά καλή τύχη

φιλε εμενα δε με νοιαζουν τα λεφτα αν με ενοιαζαν θα ειχα γινει πορνη..με νοιαζει το μεταξυ μας αλισβερισι και εκει λυπαμαι αλλα πολλοι δε τα τιματε τα παντελονια σαςς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom