Νέα

Ερωτικό αδιέξοδο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tunes_of_war
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 151
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.443
Πόντοι
8.006
Πενταγιώ το θέμα έχει ως εξής:

Μόλις τις παρατήσω...κάτι θα αλλάξει...

Τώρα κυνηγάω με την αυτοπεποίθηση του χορτάτου....αν κάποια δεν μου κάτσει δεν έχω θέμα i'm covered...

Συνήθως όταν είσαι μόνος έχεις μια ανασφάλεια, μια πεινα να ικανοποιήσεις και αυτή η αγωνία δεν σε αφήνει να έχεις θράσσος που εμένα με βοήθησε πολύ...
Εξαιρετικος. Ολοσωστος.
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Πενταγιώ το θέμα έχει ως εξής:

Μόλις τις παρατήσω...κάτι θα αλλάξει...
ω
Τώρα κυνηγάω με την αυτοπεποίθηση του χορτάτου....αν κάποια δεν μου κάτσει δεν έχω θέμα i'm covered...

Συνήθως όταν είσαι μόνος έχεις μια ανασφάλεια, μια πεινα να ικανοποιήσεις και αυτή η αγωνία δεν σε αφήνει να έχεις θράσσος που εμένα με βοήθησε πολύ...

ok ρε φιλε αν εισαι ανασφαλης τοτε κρατα τες για ενα πηδουλο ενω παραλληλα ψαχνεις το δεκα το καλο. Προσεξε ομως μολις μυριστεις οτι βρηκες δεκαρι τις παρατας τις αλλες πριν συναψεις το οτιδηποτε με το δεκαρι. Και προσεξε μη πεσεις στη λουπα να τη κανεις πεμπτη γτ συνηθως τα δεκαρια μυριζονται τους προβληματικους αντρες απο χιλιομετρο κ μετα σε βλέπω μπακουριιιι
 

agaougas

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Σ'αυτό δεν έχεις άδικο...απλά δεν ξέρω τον τρόπο...ίσως με αυτό τον τρόπο κρύβω κάπως το πρόβλημα
Βασικά οκ, τώρα που το ξανασκέφτομαι για εσένα προφανώς είναι πρόβλημα. Δεν θέλω να μηδενίσω τον προβληματισμό σου. Ο καθένας μας έχει τα δικα του θέματα να αντιμετωπισει.

Επιμενω όμως πως θα πρεπει με καποιο τρόπο να ξεκινήσεις απο τον εαυτο σου. Σκεψου να μιλησεις σε καποιον ψυχολογο αν νομιζεις πως θα σε βοηθουσε κατι τετοιο να δεις πως θα παει.
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Λοιπόν καλησπέρα σε όλους...δεν ξέρω γτ το γράφω...μάλλον γτ βαριέμαι να κοιμηθώ και γτ θέλω κάτι δικό μου να παρακολουθώ σταθερά...

Αυτή την περίοδο είμαι σε ένα νταραβέρι περίεργο...εξηγώ:

Βγαίνω, κάνω σεξ και έχω τρυφερές στιγμές και επικοινωνία με 4 κοπέλες

1. Το μεγαλύτερο διάστημα απουσιάζει στο εξωτερικό...έχουμε σχέση σχεδόν δυο χρόνια...Την γνώρισα από app...

Προβλήματα: απότομη αλλαγή εμφάνισης, απουσία επιθυμίας για δημιουργία οικογένειας

2. Την γνώρισα απο app....Σχεδόν 1 χρόνο βρισκόμαστε...

Προβλήματα: έμαθε απο σπόντα για την παρουσία της νουμερο 1 και απο τότε μου ψήνει το ψάρι στα χείλη

3. Παλαιό φλερτ απο κει που σπούδαζα...ξαναβρεθήκαμε μετά απο καιρό...Πολύ ωραία γκόμενα

Προβλήματα: 34 ετών (μεγαλυτερή μου)  και απλά την βαρέθηκα...έχει σχέση 10 χρόνια

4. Γνωρίστηκαμε απο fb...Πολύ ωραίο γκομενάκι, το καλύτερο σεξ που χω κάνει

Προβλήματα: Δεν θέλει σχέση, μόνο σεξ δεν θέλει καν να είμαι τρυφερός σε δημόσιο χώρο...

Δικά μου προβλήματα...Βαριέμαι εύκολα γι αυτό και η αναζήτηση σαυτο το site...ψάχνω συνέχει καινούργιες γυναίκες να κάνω σεξ

Τι να επιλέξω? και κυρίως πώς να ξεμπλέξω από όλο αυτό το μπέρδεμα? Η 1 δεν γνωρίζει τπτ....Η 2 γνωρίζει μόνο για την ύπαρξη της 1...Οι άλλες δυο τα ξέρουν όλα....κυρίως το πρόβλημα είναι πώς θα χωρίσω την 2 χωρίς να τα ξεράσει όλα στην 1.
το να πασαρεις την 2 αλλου?
επισης χεστηκες για την 1 ειπες αλλαξε εμφανιση κλπ αρνητικα... μενεις με 3 και 4 που τα ξερουν και ολα και τα αποδεχονται. πας για αλλαγη στο 2 και στο 1 αν το 2 σου κανει τη λαδια...
 
OP
OP
T

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
287
Κριτικές
4
Like
316
Πόντοι
281
Σκέφτηκα να μιλήσω σε ψυχολόγο αρκετές φορές...

Επίσης το τίμιο είναι να χωρίσω 1+2....Η 4 πιστεύω θα σπάσει απο μόνη της γτ φοβάται...

Απλά φοβάμαι ότι πάντα θα θέλω να πηγαίνω με διαφορετικές γυναίκες και ποτέ δεν θα κατασταλλάξω με μία...
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Σκέφτηκα να μιλήσω σε ψυχολόγο αρκετές φορές...

Επίσης το τίμιο είναι να χωρίσω 1+2....Η 4 πιστεύω θα σπάσει απο μόνη της γτ φοβάται...

Απλά φοβάμαι ότι πάντα θα θέλω να πηγαίνω με διαφορετικές γυναίκες και ποτέ δεν θα κατασταλλάξω με μία...

ασε κι εγω τον εχω αυτο το φοβο απτην αλλη θελω να κανω οικογενεια!
Παω κ εγω σε ψυχολογο. Να πας θα βαλεις τις σκεψεις σ στη σειρα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.443
Πόντοι
8.006
ασε κι εγω τον εχω αυτο το φοβο απτην αλλη θελω να κανω οικογενεια!
Παω κ εγω σε ψυχολογο. Να πας θα βαλεις τις σκεψεις σ στη σειρα
Εσυ γιατι δεν καταφερες τοτε να τις βαλεις ακομη σε σειρα?
 
OP
OP
T

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
287
Κριτικές
4
Like
316
Πόντοι
281
ασε κι εγω τον εχω αυτο το φοβο απτην αλλη θελω να κανω οικογενεια!
Παω κ εγω σε ψυχολογο. Να πας θα βαλεις τις σκεψεις σ στη σειρα

Ακριβώς το ίδιο σκέφτομαι...ότι πάντα θα έχω ερωτική επιθυμία για διαφορετικές γυναίκες και ποτέ δεν θα θέλω μόνο μία και πιθανόν δεν θα κάνω οικογενεια...ή θα κάνω για να κάνω και όχι με κάποια που θέλω πραγματικά
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
αλεξ μην ακους για ψυχολογους και τετοια

απο οσα ατομα γνωριζω μονο κατι χαζογκομενες πανε που το χουν καψει

γενικα ο μετρημενος ανθρωπος με τη λογικη στο κεφαλι του δεν χρειαζεται ψυχολογους και τετοια
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.443
Πόντοι
8.006
Ακριβώς το ίδιο σκέφτομαι...ότι πάντα θα έχω ερωτική επιθυμία για διαφορετικές γυναίκες και ποτέ δεν θα θέλω μόνο μία και πιθανόν δεν θα κάνω οικογενεια...ή θα κάνω για να κάνω και όχι με κάποια που θέλω πραγματικά
Δεν αντιλαμβανομαι για ποιον λογο αισθανεσαι προβληματικος επειδη νιωθεις ακριβως οπως ενας φυσιολογικος αντρας

Αντιθετως, αν ησουν καποιος που ηθελε να εχει μονο μια και λαχταρουσε να κανει παιδια και οικογενεια, τοτε προφανως θα ησουνα ψυχασθενης

Μην ξεχναμε και τα αυτονοητα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.443
Πόντοι
8.006
αλεξ μην ακους για ψυχολογους και τετοια

απο οσα ατομα γνωριζω μονο κατι χαζογκομενες πανε που το χουν καψει

γενικα ο μετρημενος ανθρωπος με τη λογικη στο κεφαλι του δεν χρειαζεται ψυχολογους και τετοια
Συμφωνω απολυτα
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Ακριβώς το ίδιο σκέφτομαι...ότι πάντα θα έχω ερωτική επιθυμία για διαφορετικές γυναίκες και ποτέ δεν θα θέλω μόνο μία και πιθανόν δεν θα κάνω οικογενεια...ή θα κάνω για να κάνω και όχι με κάποια που θέλω πραγματικά

μοιαζουμε, θες να τα μπλεξουμε? Κ αν βαρεθουμε το γυρναμε σε πολυαμουρ λολ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.443
Πόντοι
8.006
Το νου σου τύπε, παει να σε τυλιξει
 
OP
OP
T

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
287
Κριτικές
4
Like
316
Πόντοι
281

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
εμενα αλεξ η πενταγιο δεν μου μιλαει επειδη μια φορα της ειχα στειλει μηνυμα μετα που διαβασα ενα θρεντ με εναν που την γαμησε και μου απαντησε ετσι

γιατι μου εστειλες μηνυμα επειδη διαβασες το θρεντ τωρα??


ενω πιο παλια μου μιλαγε κομπλε και καυλωνε που την ελεγα ιερεια της καυλας

εχει μεγαλο μυαλο η πενταγιο σπαστηκε επειδη δεν της εστελνα και την θημηθηκα οταν την γαμησε ενας

εχω δηλαδη κλασσικη αντρικη συμπεριφορα και η πενταγιο κλασσικο γυναικειο πρηξαρχιδομα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom