Νέα

Έρωτας ή τίποτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Attackαδόρος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.843
Πόντοι
6.796
Είναι απλά μια  γλυκιά και όμορφη κοπέλα. Μα δε θέλω τίποτα περισσότερο από εκείνη..Έχω δει
ψηφοφορίες εδώ για την καλύτερη πορνοσταρ, βίζιτα κτλ..με καμία δεν την άλλαζα..Η  μεγαλύτερη και η μοναδική καύλα  για  μένα αυτή είναι..Δεν ήμουν έτσι..Τουλάχιστον δε θυμάμαι την τελευταία φορά που ήμουν έτσι..
Είναι μια αρρώστια το συναίσθημα αυτό..Θα περάσει..Αλλά μέχρι να περάσει τη γαμήσαμε. Το θέμα αυτό το ανοίγω:

1) Για να με κράξετε.

2) Γιατί είχα ανάγκη να το εξωτερικεύσω, έστω κι εδώ..

3) Γιατί ίσως κάποιοι περνάνε  την ίδια μαλακία  αυτή την περίοδο.

Κλασσική περίπτωση πυρφόρου...
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
967
Κριτικές
39
Like
2.589
Πόντοι
6.745
αυτό ακριβώς..θα το ζήσω..μακάρι να το ζήσετε και σεις μάγκες..νόμίζεις πως για λίγο ΟΛΑ τα έχεις..να έισαι καλά φίλε μου.
περναω ακριβως την ιδια φαση με γκομενα που ηταν απωθυμενο 10ετιας τα φτιαξαμε τον Απριλη και με εστειλε τον ιουνιο και επειδη ειχα φαει τρελο κολλημα ακομα να συνελθω. Μακαρι να μην το ξαναζησω ποτε ειναι καταρα οταν ειναι μονοπλευρο οπως τις περισσοτερες φορες.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
περναω ακριβως την ιδια φαση με γκομενα που ηταν απωθυμενο 10ετιας τα φτιαξαμε τον Απριλη και με εστειλε τον ιουνιο και επειδη ειχα φαει τρελο κολλημα ακομα να συνελθω. Μακαρι να μην το ξαναζησω ποτε ειναι καταρα οταν ειναι μονοπλευρο οπως τις περισσοτερες φορες.

για να καταλαβω 10χρονια ειχατε φιλικη σχεση σε μια παρεα και μετα τα φτιαξατε ισως γιατι συγκινηθηκε απο το ενδιαφερον τοσο καιρο και λεει ας δοκιμασω και μετα απο 3 μηνες σε χωρισε ?

δεν της εκανες σου ειπε?
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Χτες εκατσα και μετρουσα ποσα αποθημενα εχω που δε γαμησα... τα βγαλα...27-28... :/
 

howbawdat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2017
Μηνύματα
223
Κριτικές
15
Like
670
Πόντοι
291
Αν είσαι πανω απο 30 πρέπει να συνειδητοποιήσεις οτι οι έρωτες ειναι για τα πιτσιρίκια, τις ταινίες και τις αγαμητες παρθένες που περιμένουν τον ιππότη με το άσπρο αλογο.

Οι ανω των 30 έπρεπε να το έχουν ζήσει και να καταλάβουν οτι ο έρωτας ΔΕ διαρκεί. Ειναι μια ουτοπία σαν της αριστεράς. Η γινε αριστερός που τη πίνει αλβανικό και πιστεύει τις παπαριές ή γινε άντρας και ασπασου τη πραγματικότητα
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Χτες εκατσα και μετρουσα ποσα αποθημενα εχω που δε γαμησα... τα βγαλα...27-28... :/

πολλα ειναι τυπε  :grin:

και τελικα αμα το σκεφτεις μετα απο καιρο τα απωθημενα αυτα τα ξεχνας και λες ποσο μαλακας ημουν που ειχα φαει κολλημα

ολα στο μυαλο ειναι μαγκες απλα να μην ανοιγεστε πολυ απο την αρχη
ολοι τα ιδια κανουμε δε λεω , να μαθαινουμε απο τα λαθη μας
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Αν είσαι πανω απο 30 πρέπει να συνειδητοποιήσεις οτι οι έρωτες ειναι γιαωτα πιτσιρίκια, τις ταινίες και τις αγαμητες παρθένες που περιμένουν τον ιππότη με το άσπρο αλογο.

Οι ανω των 30 έπρεπε να το έχουν ζήσει και να καταλάβουν οτι ΔΕ διαρκεί. ειναι μια ουτοπία σαν της αριστεράς. Η γινε αριστερός που τη πίνει αλβανικό και πιστεύει τις παπαριές ή γινε άντρας και ασπασου τη πραγματικότητα

τιποτα δεν αρκει για παντα φυσιολογικο ειναι
το θεμα ειναι οσο διαρκει κατι να περνας καλα
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Τωρα παει... οτι γαμησα-γαμησα....
Βρηκα γυναικα και αραξα... τελος οι μαλακιες!
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
967
Κριτικές
39
Like
2.589
Πόντοι
6.745
για να καταλαβω 10χρονια ειχατε φιλικη σχεση σε μια παρεα και μετα τα φτιαξατε ισως γιατι συγκινηθηκε απο το ενδιαφερον τοσο καιρο και λεει ας δοκιμασω και μετα απο 3 μηνες σε χωρισε ?

δεν της εκανες σου ειπε?
ειναι μεγαλη ιστορια, δεν καναμε παρεα μενει σε αλλη πολη ,ειχαμε χαθει και βρεθηκαμε τυχαια τις αποκριες ξεκινησαμε να εχουμε επικοινωνία και αρχισε να χωνεται αυτη οχι εγω, ήρθε Αθηνα να με δει και ξεκινησαμε τη σχεση. Με χωρισε μετα απο δυο μηνες γιατι αντιμετωπιζει ενα προβλημα οικογενειακο λεει και η αποσταση δεν της επιτρεπει να ειναι σωστη στη σχεση μας και διαφορες τετοιες παπαριες. Απλα αυτο που καταλάβα ειναι οτι ημουν το χαπι της για να ξεπερασει την προηγουμενη σχεση και αφου εγινε αυτο με έστειλε. Η συμπεριφορα της ακραια και πολυ τοξικη , εντελως psycho η τυπισα. φερθηκε πολυ πουστικα.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
ειναι μεγαλη ιστορια, δεν καναμε παρεα μενει σε αλλη πολη ,ειχαμε χαθει και βρεθηκαμε τυχαια τις αποκριες ξεκινησαμε να εχουμε επικοινωνία και αρχισε να χωνεται αυτη οχι εγω, ήρθε Αθηνα να με δει και ξεκινησαμε τη σχεση. Με χωρισε μετα απο δυο μηνες γιατι αντιμετωπιζει ενα προβλημα οικογενειακο λεει και η αποσταση δεν της επιτρεπει να ειναι σωστη στη σχεση μας και διαφορες τετοιες παπαριες. Απλα αυτο που καταλάβα ειναι οτι ημουν το χαπι της για να ξεπερασει την προηγουμενη σχεση και αφου εγινε αυτο με έστειλε. Η συμπεριφορα της ακραια και πολυ τοξικη , εντελως psycho η τυπισα. φερθηκε πολυ πουστικα.

καλωσηρθες στο κλαμπ τυπε στην αρχη ειναι δυσκολα μετα θα βρεις το δρομο σου
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
967
Κριτικές
39
Like
2.589
Πόντοι
6.745
καλωσηρθες στο κλαμπ τυπε στην αρχη ειναι δυσκολα μετα θα βρεις το δρομο σου
εμενα μου λες;  εχω φαει πολύ σκατο με την παρτη της και πιο πολυ για τον τροπο που μου φερθηκε. και ειμαι 36 οχι 25, με εχει παει πολύ πισω στη ζωη μου αυτο.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
εμενα μου λες;  εχω φαει πολύ σκατο με την παρτη της και πιο πολυ για τον τροπο που μου φερθηκε. και ειμαι 36 οχι 25, με εχει παει πολύ πισω στη ζωη μου αυτο.

γουσταρεις ακομα ρε?
αληθεια πες
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
σε καταλαβα

γιατι δεν πας να την βρεις ?
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
967
Κριτικές
39
Like
2.589
Πόντοι
6.745
σε καταλαβα

γιατι δεν πας να την βρεις ?
πηγα και τα εκανα χειροτερα τα πραγματα , χαθηκε καθε ελπιδα εκει γιατι επαθε σοκ που με ειδε ξαφνικα μπροστα της. Αν δεν πηγαινα οσο ειχαμε μια τυπικη ανταλλαγη μηνυματων 1 φορα τη βδομαδα θα μπορουσα να εχω μια ελπιδα.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
πηγα και τα εκανα χειροτερα τα πραγματα , χαθηκε καθε ελπιδα εκει γιατι επαθε σοκ που με ειδε ξαφνικα μπροστα της. Αν δεν πηγαινα οσο ειχαμε μια τυπικη ανταλλαγη μηνυματων 1 φορα τη βδομαδα θα μπορουσα να εχω μια ελπιδα.

ασε να περασει λιγο ο καιρος και ξαναπροσπαθησε ,αφου αυτο θα κανεις

η οικογενεια της σε θελει ?
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
967
Κριτικές
39
Like
2.589
Πόντοι
6.745
ασε να περασει λιγο ο καιρος και ξαναπροσπαθησε ,αφου αυτο θα κανεις

η οικογενεια της σε θελει ?
οχι ρε δεν ξαναπαω τελος, μου το ξεκαθαρισε οτι δεν παιζει πλεον να ειμαστε ξανα μαζι γιατι και καλα δεν θελει σχεση στην φαση που βρισκεται . Δεν προλαβε να με γνωρισει η οικογενεια της. Ασε που πολυ πιθανο να εχει βρει αλλο γι ' αυτο και μου το ξεκοψε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom