Νέα

Επιθυμήσατε ποτέ να γαμ...τε πρώτη σας ξαδέρφη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 499
  • Εμφανίσεις 91K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

strobita

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.930
Like
0
Πόντοι
16
Να ρωτήσω κάτι από απορία:Οι γυναίκες τι ενδιαφέρον βρίσκετε στο site;Εμείς εδώ άλλοι λένε για πόρνες,άλλοι για γκόμενες έχει και τους ανώμαλους όπως βλέπεις.Εσας τι σας αρέσει;Εκτός κι αν θέλετε να τσεκάρετε πόσο μαλάκες είναι οι άντρες,lol

ΟΚ όχι απαραιτητα να τσεκαρουμε αυτο που λες, αλλα γενικα το πως σκεφτεστε (καλό δεν ειναι να γνωριζεις το αντιπαλο στρατόπεδο? lol)
Πάντως έχει τύχει να διβάσω πολυ διακσεδαστικά θέματα και να γελάσω με τα σχόλια, τα προτιμώ από το να διαβάζω θέματα για το τι γνωμη έχετε για το διαζυγιο της μενεγακη ή με ποια τα έχει ο κανακης  :grin:
 

MariaSalonica

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
P.K. :  "μια καψα γενικα για το σοι μου"
        "μα πιο πολυ για την μητερα μου"


DOC. :  "μεινε για λιγο κοντα μας ! θα σου δωσουμε καλο θαλαμο με internet"
        "πρωτα ομως βγαλε απο τις τσεπες σου ολες τις γυμνες φωτογραφιες  της μητερας σου"
 

Συνημμένα

  • poustiki_kithara_PSYCHIATRIST.jpg
    poustiki_kithara_PSYCHIATRIST.jpg
    33,4 KB · Εμφανίσεις: 32

strobita

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.930
Like
0
Πόντοι
16
Δεν είπαμε να κάνουμε και παιδιά....... :headbang:


Αλλά ναι,αν τυχόν κάνουν παιδιά θα υπάρχει ένα μπέρδεμα.....π.χ. άμα ο υϊός κάνει παιδί με τη μάνα του.,..τότε ο υϊός,θα είναι και πατέρας και αδερφός....ενώ η μάνα θα είναι και μάνα και γιαγιά.....αλλά τέσπα....εγώ δε το τράβηξα έως εκεί....για ένα γαμήσι μίλησα... :dunno:
Δεν είπα ότι θα κανετε παιδια.....είπα ότι η φύση το απορρίπτει, γιατι λοιπον να θεωρηθεί φυσιολογικο??? τελοσπαντων ο καθένας έχει τις απόψεις του, είτε είναι όντως αυτές που διατείνεται είτε τις εκφράζει για να ξεχωρίσει.
Καλό σας βράδυ
 

Επισκέπτης
ΟΚ όχι απαραιτητα να τσεκαρουμε αυτο που λες, αλλα γενικα το πως σκεφτεστε (καλό δεν ειναι να γνωριζεις το αντιπαλο στρατόπεδο? lol)


Ε όχι και αντίπαλες.....



P.K. :  "μια καψα γενικα για το σοι μου"
        "μα πιο πολυ για την μητερα μου"


DOC. :  "μεινε για λιγο κοντα μας ! θα σου δωσουμε καλο θαλαμο με internet"
        "πρωτα ομως βγαλε απο τις τσεπες σου ολες τις γυμνες φωτογραφιες  της μητερας σου"


Ρε σπανομαρία....είπα εγώ ότι θέλω να γαμήσω τη μάνα μου;;;; Γενικά μιλάω.....ούτως ή άλλως είπα πριν ότι η μάνα μου δεν ήταν ωραία γυναίκα.....οπότε δε θα τη γαμούσα.....πρόσεχε τι λέω
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
ΟΚ όχι απαραιτητα να τσεκαρουμε αυτο που λες, αλλα γενικα το πως σκεφτεστε (καλό δεν ειναι να γνωριζεις το αντιπαλο στρατόπεδο? lol)
Πάντως έχει τύχει να διβάσω πολυ διακσεδαστικά θέματα και να γελάσω με τα σχόλια, τα προτιμώ από το να διαβάζω θέματα για το τι γνωμη έχετε για το διαζυγιο της μενεγακη ή με ποια τα έχει ο κανακης  :grin:

Ε μα είδες που σου λέω;Να δείτε ι μαλάκες είμαστε,looool
 

Επισκέπτης
Δεν είπα ότι θα κανετε παιδια.....είπα ότι η φύση το απορρίπτει, γιατι λοιπον να θεωρηθεί φυσιολογικο??? τελοσπαντων ο καθένας έχει τις απόψεις του, είτε είναι όντως αυτές που διατείνεται είτε τις εκφράζει για να ξεχωρίσει.
Καλό σας βράδυ


Να ξεκαθαρίσω κάτι.....εγώ ποτέ δεν είχα καβλώσει με κάποια γυναίκα από το σόι μου....γιατί δεν μου άρεσαν.....απλώς θέλω να πω ότι βγάζω το καπέλο σε όσους γάμησαν τη μάνα τους ή την αδερφή τους ή κάποιο άλλο συγγενικό τους πρόσωπο.....γιατί θέλει αρχίδια για να το κάνεις....και δεν είναι ανωμαλία,όσο ΦΑΙΝΕΤΑΙ....


αυτά
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Να ξεκαθαρίσω κάτι.....εγώ ποτέ δεν είχα καβλώσει με κάποια γυναίκα από το σόι μου....γιατί δεν μου άρεσαν.....απλώς θέλω να πω ότι βγάζω το καπέλο σε όσους γάμησαν τη μάνα τους ή την αδερφή τους ή κάποιο άλλο συγγενικό τους πρόσωπο.....γιατί θέλει αρχίδια για να το κάνεις....και δεν είναι ανωμαλία,όσο ΦΑΙΝΕΤΑΙ....


αυτά
καλα ρε τυπε εσυ που εισαι φανατικος υποστηρικτης δεν γουσταρες ποτε καμια απτο σοι σου?
 

Επισκέπτης
καλα ρε τυπε εσυ που εισαι φανατικος υποστηρικτης δεν γουσταρες ποτε καμια απτο σοι σου?




1) Ξαδέρφια -πρώτα- είχα αγόρια
2) Αδερφή δεν είχα
3) Από μανάδες/θείες δε λεγανε πολλά
4) Τις γιαγιάδες τις αφήνουμε απ'έξω.........είπαμε ανώμαλοι,ανώμαλοι...αλλά..... :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

MariaSalonica

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Άστον ρε..Εμάς η μάνα μας μας έκανε μπάνιο μέχρι 10 χρονών.Αυτόν φαίνεται πως τον έπλενε η μάνα του μέχρι τα 16 του και συνήθισε να του τα πιάνει..Λέει τώρα ο κάθε μπουνταλάς τη μαλακία του και δε σκέφτεται ότι μπορεί έτσι λέω τώρα να προσβάλλουν τη μάνα τους,αυτή που τους ταιζε,τους πότιζε και τους μεγάλωσε για να γίνουν τώρα μαλάκες 1.80

10 χρονων = Mεγαλο παιδι που πάει ΠΕΜΠΤΗ ΤΑΞΗ δημοτικου ! ! ! ! ! ! ! !

Συνηθως η μαμα κανει μπάνιο τα παιδια μεχρι τα 5-6 τους χρονια....

Δηλαδη το θυλασμα ποτε το σταματησες ?
Κι αυτό 4-5 χρονια μετά ?
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ρε τσολια ακομα? τι διαολο κανεις?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ειχαμε ενα συμμαθητη στο λυκειο που ηθελε να γαμησει την θεια του.

Ερχοταν συνεχεια και μας ελεγε πωπω χθες βραδυ τον επαιζα και την σκεφτομουν

τι μουναρα τι κωλαρα... μας ειχε πρηξει τα αρχιδια ο τυπος αλλα εκανε και τρελο χαβαλε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
ρε τσολια ακομα? τι διαολο κανεις?
ε;

ειχαμε ενα συμμαθητη στο λυκειο που ηθελε να γαμησει την θεια του.

Ερχοταν συνεχεια και μας ελεγε πωπω χθες βραδυ τον επαιζα και την σκεφτομουν

τι μουναρα τι κωλαρα... μας ειχε πρηξει τα αρχιδια ο τυπος αλλα εκανε και τρελο χαβαλε  :2funny: :2funny: :2funny:
σου έχω ένα δώρο... δεν πιστεύω να μην το κατέβασες
 

Επισκέπτης
ειχαμε ενα συμμαθητη στο λυκειο που ηθελε να γαμησει την θεια του.

Ερχοταν συνεχεια και μας ελεγε πωπω χθες βραδυ τον επαιζα και την σκεφτομουν

τι μουναρα τι κωλαρα... μας ειχε πρηξει τα αρχιδια ο τυπος αλλα εκανε και τρελο χαβαλε  :2funny: :2funny: :2funny:


Τη γάμησε τελικά;



 

Επισκέπτης
Εκτός από ανήθικο είναι και παράνομο.


Γαμώ τη λογική μου....έχω μπερδευτεί....γιατί εμένα μου φαίνεται σαν κάτι νορμάλ,σαν να πηδάς μια γυναίκα που ΑΠΛΑ τυχαίνει να έχει κάποια συγγένεια μαζί σου....και οι περισσότεροι απ΄/ο δω μέσα το θεωρείτε "φτου κακά";;;; Τι να πω,δε ξέρω ποιος έχει δίκιο ή άδικο..... :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom