Νέα

Επιθυμήσατε ποτέ να γαμ...τε πρώτη σας ξαδέρφη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 497
  • Εμφανίσεις 89K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
παντως να το δοκιμασετε μιλαμε αξεχαστα γαμησια

μια φορα ζουμε
 

Επισκέπτης
παντως να το δοκιμασετε μιλαμε αξεχαστα γαμησια

μια φορα ζουμε



Είναι και θέμα τύχης.....μπορεί να είναι όλα τα ξαδέρφια σου -τα πρώτα τουλάχιστον-,αγόρια...όπως στη δική μου περίπτωση.....ή άμα έχετε και κορίτσια να είναι μπάζα.....τώρα δεύτερα,τρίτα....άντε να κάτσεις να ψάχνεις :think:
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Όποιος του ρχεται έστω και σαν μακρυνή σκέψη ότι μπορεί να ξεβρακώσει την ξαδέρφη του εγώ λέω γρήγορα παίξτε το πουλί σας να σας φύγει η τρέλα..Τι να πω που η αγαμία τελικά γάμησε πολλούς!!!
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
διαβαζα το θρεντάκι απο την αρχή
ο πουστικι κιθαρα να οπωσδήποτε σε ενα γιατρό
θα ειναι πολυ καλο γιαυτόν και την κοινωνία
 

Επισκέπτης
Όποιος του ρχεται έστω και σαν μακρυνή σκέψη ότι μπορεί να ξεβρακώσει την ξαδέρφη του εγώ λέω γρήγορα παίξτε το πουλί σας να σας φύγει η τρέλα..Τι να πω που η αγαμία τελικά γάμησε πολλούς!!!


διαβαζα το θρεντάκι απο την αρχή
ο πουστικι κιθαρα να οπωσδήποτε σε ενα γιατρό
θα ειναι πολυ καλο γιαυτόν και την κοινωνία


Συντηριτικότατοι και οι 2 σας.....ΞΕΚΟΛΑΤΕ.....δεν υπάρχει νόμος που να τιμωρεί την αιμομιξία.... ;)
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
κιθαρα ποτε θα σε παω βολτα πανο στην πλατη μου?  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Συντηριτικότατοι και οι 2 σας.....ΞΕΚΟΛΑΤΕ.....δεν υπάρχει νόμος που να τιμωρεί την αιμομιξία.... ;)
μην περιμένεις διάλογο.
προτιμώ να βγώ στον δρομο
και στα πρωτα σκατα σκυλου που θα συναντησω
να σταματήσω και να τους πιασω την κουβέντα.
Για να αλάξει αυτό πρεπει να μπεις και να πεις, παιδιά πηγα σε έναν γιατρό και τα είπα.-
 

Επισκέπτης
Λέω να κάνουμε αγώνες κουβαλώντας ο ένας τον άλλον στην πλάτη του.... :2on1:


Εσύ εμένα,ο μπάρος τον γκλ,ο νώντας τον μπολτ,ο παπαζόλ τον όσοόσο,ο τσόλιας πσόλιας τον λάιον και η βέλβυ τον ερευνητή....και μετά αντίστροφα.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
μην περιμένεις διάλογο.
προτιμώ να βγώ στον δρομο
και στα πρωτα σκατα σκυλου που θα συναντησω
να σταματήσω και να τους πιασω την κουβέντα.
Για να αλάξει αυτό πρεπει να μπεις και να πεις, παιδιά πηγα σε έναν γιατρό και τα είπα.-



Καλά θα πάω από Τρίτη στη Μαριάννα τη γιατρό...... :kissass2: :kissass2: :kissass2:
 

Επισκέπτης
Άλλοι τη βρίσκουν με κοπρολαγνία & ουρολαγνία....αυτοί είναι λιγότερο ανώμαλοι -κατά την αποψάρα σας- από έναν που απλά έριξε έναν πούτσο στη μάνα του,δηλαδή σε μια γυναίκα,να υποθέσω;;; Πείτε ναι,να με τρελάνετε.... :S :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom