Νέα

Επιθυμήσατε ποτέ να γαμ...τε πρώτη σας ξαδέρφη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 499
  • Εμφανίσεις 91K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Άλλοι τη βρίσκουν με κοπρολαγνία & ουρολαγνία....αυτοί είναι λιγότερο ανώμαλοι -κατά την αποψάρα σας- από έναν που απλά έριξε έναν πούτσο στη μάνα του,δηλαδή σε μια γυναίκα,να υποθέσω;;; Πείτε ναι,να με τρελάνετε.... :S :S :S :S

Αυτοί που σκέφτονται ανωμαλίες για συγγενείς τους και ειδικά για τη μάνα τους είναι που τα κάνουν και αυτά.Γιατί στην τελική μόνο για χέσιμο και για κατούρημα είναι
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Αυτοί που σκέφτονται ανωμαλίες για συγγενείς τους και ειδικά για τη μάνα τους είναι που τα κάνουν και αυτά.Γιατί στην τελική μόνο για χέσιμο και για κατούρημα είναι
:2funny: :2funny: :2funny:
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Τι εννοεις δεν υπαρχει?
Φυσικά υπαρχει.

Άστον ρε..Εμάς η μάνα μας μας έκανε μπάνιο μέχρι 10 χρονών.Αυτόν φαίνεται πως τον έπλενε η μάνα του μέχρι τα 16 του και συνήθισε να του τα πιάνει..Λέει τώρα ο κάθε μπουνταλάς τη μαλακία του και δε σκέφτεται ότι μπορεί έτσι λέω τώρα να προσβάλλουν τη μάνα τους,αυτή που τους ταιζε,τους πότιζε και τους μεγάλωσε για να γίνουν τώρα μαλάκες 1.80
 

Επισκέπτης
Αυτοί που σκέφτονται ανωμαλίες για συγγενείς τους και ειδικά για τη μάνα τους είναι που τα κάνουν και αυτά.Γιατί στην τελική μόνο για χέσιμο και για κατούρημα είναι


Είσαι λάθος......απλά σας έχουν περάσει στο μυαλό την ιδέα ότι είναι ανωμαλία να γαμάς τη μάνα σου ας πούμε.....σε πληροφορώ ότι πολλά άτομα,την έχουν παίξει με τη μάνα τους....αλλά πολύ λίγα από αυτά είχαν τα κότσια να τη γαμήσουν,.....και αντί να τους πούμε μπράβο....τους βγάζουμε και ανώμαλους..... :jerking:



Τι εννοεις δεν υπαρχει?
Φυσικά υπαρχει.


Ναι.....αν είναι μέσω ΒΙΑΣΜΟΥ ή είναι κα΄τω από 15,φυσικά και υπάρχει.....διαφορετικά αν το γουστάρουν και οι 2 δεν υπάρχει τίποτα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.802
Κριτικές
1
Like
31.590
Πόντοι
8.006
Είσαι λάθος......απλά σας έχουν περάσει στο μυαλό την ιδέα ότι είναι ανωμαλία να γαμάς τη μάνα σου ας πούμε.....σε πληροφορώ ότι πολλά άτομα,την έχουν παίξει με τη μάνα τους....αλλά πολύ λίγα από αυτά είχαν τα κότσια να τη γαμήσουν,.....και αντί να τους πούμε μπράβο....τους βγάζουμε και ανώμαλους..... :jerking:




Ναι.....αν είναι μέσω ΒΙΑΣΜΟΥ ή είναι κα΄τω από 15,φυσικά και υπάρχει.....διαφορετικά αν το γουστάρουν και οι 2 δεν υπάρχει τίποτα

Λαθος, λαθος, λαθος.
Αρθρο 345 Ποινικού Κωδικα.
Δεν μιλαει για βιασμους και τετοια.
ΑΡΘΡΟ 345 ΠΚ
"Η συνουσία μεταξύ συγγενών εξ αίματος ανιούσας ή κατιούσας γραμμής, τιμωρείται ως προς τους ανιόντες με κάθειρξη μέχρι δέκα ετών, ως προς τους κατιόντες με φυλάκιση μέχρι δύο ετών. Μεταξύ αμφιθαλών ή ετεροθαλών αδελφών η συνουσία τιμωρείται με φυλάκιση μέχρι δύο ετών".
 

Επισκέπτης
Άστον ρε..Εμάς η μάνα μας μας έκανε μπάνιο μέχρι 10 χρονών.Αυτόν φαίνεται πως τον έπλενε η μάνα του μέχρι τα 16 του και συνήθισε να του τα πιάνει..Λέει τώρα ο κάθε μπουνταλάς τη μαλακία του και δε σκέφτεται ότι μπορεί έτσι λέω τώρα να προσβάλλουν τη μάνα τους,αυτή που τους ταιζε,τους πότιζε και τους μεγάλωσε για να γίνουν τώρα μαλάκες 1.80


1) Υπάρχουν και χειρότερα....όπως κάτι μαλάκες μπαμπάδες που πάνε τους υϊούς τους,σε οίκο ανοχής στα 13 (θυμάσαι άλεξ;;; )....εγώ πρώτα απ'όλα δεν είπα το παιδί να γαμήσει τη μάνα του στα 13....αλλά στα 17-18 δε νομίζω να υπάρχει κάποιο χοντρό πρόβλημα....


2) Δε με έκανε στα 16 μπανιο.....αλλά έκανα μόνος μου....

3) Η μάνα μου ποτέ δεν ήταν τόσο ωραία γυναίκα.....οπότε δε την έχω γαμήσει :grin:
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Ε σε αυτό το αγαπημένο κατα τα άλλα site τα διάβασα όλα!!!Άλλος γαμάει την πεθερά του και η γυναίκα του κάνει πλάτες,άλλος μου στελνε pm αν με ενδιαφέρει να γαμήσω τη μάνα του και κεινος να βλέπει και τώρα λένε ότι θέλουν να γαμήσουν τη μάνα τους!!!Όλους αυτούς ποιος θα μου κάνει τη χάρη να τους γαμήσει και γω θα την παίξω 2 φορές για πάρτυ τους,έτσι για να ηρεμήσω!!!!
 

Επισκέπτης
Λαθος, λαθος, λαθος.
Αρθρο 345 Ποινικού Κωδικα.
Δεν μιλαει για βιασμους και τετοια.
ΑΡΘΡΟ 345 ΠΚ
"Η συνουσία μεταξύ συγγενών εξ αίματος ανιούσας ή κατιούσας γραμμής, τιμωρείται ως προς τους ανιόντες με κάθειρξη μέχρι δέκα ετών, ως προς τους κατιόντες με φυλάκιση μέχρι δύο ετών. Μεταξύ αμφιθαλών ή ετεροθαλών αδελφών η συνουσία τιμωρείται με φυλάκιση μέχρι δύο ετών".



:think:


Τέσπα...εσύ είσαι δικηγόρος εσύ ξέρεις.....αν και είναι λάθος ο νόμος αν αφορά άτομο άνω των 15,και όχι από βιασμό
 

Επισκέπτης
Ε σε αυτό το αγαπημένο κατα τα άλλα site τα διάβασα όλα!!!Άλλος γαμάει την πεθερά του και η γυναίκα του κάνει πλάτες,άλλος μου στελνε pm αν με ενδιαφέρει να γαμήσω τη μάνα του και κεινος να βλέπει και τώρα λένε ότι θέλουν να γαμήσουν τη μάνα τους!!!Όλους αυτούς ποιος θα μου κάνει τη χάρη να τους γαμήσει και γω θα την παίξω 2 φορές για πάρτυ τους,έτσι για να ηρεμήσω!!!!


Μία είναι η λύση, OPEN YOUR MIND PAL......... :headbang:
 

Επισκέπτης
Άλεξ....για τους (κωλο)μπαμπάδες που πάνε τους υϊούς τους,σε οίκο ανοχής στα 13,δεν υπάρχει ποινή να υποθέσω...έτσι;;; :rolleyes:
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Άλεξ....για τους (κωλο)μπαμπάδες που πάνε τους υϊούς τους,σε οίκο ανοχής στα 13,δεν υπάρχει ποινή να υποθέσω...έτσι;;; :rolleyes:

Πως πας να μας τη βγεις και από πάνω!!ποιος πάει ρε συ το παιδί του στα 13 να πηδήξει;;Εγώ στα 17-18 πήγα και δεν με πήγε κανένας μπαμπάς.Ίσα ίσα ο μπαμπάς μου όταν του εκμυστηρεύτηκα ότι για 4 χρόνια υπήρξα μπουρδελάς με φασκέλωσε.

Ο μπαμπάς πάει το παιδί του στο μπουδέλο αν το παιδί του δεν ωριμάζει με τίποτα.Αν έχει ένα μαλακισμένο που είναι 16 χρονών και ενώ όλοι οι συμμαθητές τους έχουν φίλους και καμια φιλεναδίτσα αυτοί είναι κλεισμένοι στο δωμάτιο τους να παίζουν XBOX.έτσι το κάνουν σαν απεγνωσμένη κίνηση μπας και ξυπνήσουν..
 

strobita

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.930
Like
0
Πόντοι
16
Ε σε αυτό το αγαπημένο κατα τα άλλα site τα διάβασα όλα!!!Άλλος γαμάει την πεθερά του και η γυναίκα του κάνει πλάτες,άλλος μου στελνε pm αν με ενδιαφέρει να γαμήσω τη μάνα του και κεινος να βλέπει και τώρα λένε ότι θέλουν να γαμήσουν τη μάνα τους!!!Όλους αυτούς ποιος θα μου κάνει τη χάρη να τους γαμήσει και γω θα την παίξω 2 φορές για πάρτυ τους,έτσι για να ηρεμήσω!!!!


:rockon:  :rockon:  :rockon: :rockon:

Κιθάρα, το να συνουσιαστεις με τη μανα σου ή την αδερφη σου καθίσταται ανωμαλια εκ μόνου του γεγονοτος οτι η τυχον αναπαραγωγη οδηγει σε παιδια με σοβαρα προβληματα υγειας, νοητικης υστερησης κ.ο.κ. Άρα αφου η φυση αποδοκιμαζει και ¨βραχυκυκλωνει" με τετοια ζευγαρωματα, γιατι θα πρεπει να αποδεχτεί κάποιος  οτι ειναι φυσιολογικο? Ανεφερα τη φύση, διότι εκει δε χωράνε επιχειρηματα τύπου "έτσι μας τα έμαθαν, κοινωνικά ταμπου κλπ κλπ". Τόσες γυναίκες γύρω σας , 5 γυναικες δεν μπορειτε να παραλειψετε απο τον καταλογο????
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.802
Κριτικές
1
Like
31.590
Πόντοι
8.006
:rockon:  :rockon:  :rockon: :rockon:

Κιθάρα, το να συνουσιαστεις με τη μανα σου ή την αδερφη σου καθίσταται ανωμαλια εκ μόνου του γεγονοτος οτι η τυχον αναπαραγωγη οδηγει σε παιδια με σοβαρα προβληματα υγειας, νοητικης υστερησης κ.ο.κ. Άρα αφου η φυση αποδοκιμαζει και ¨βραχυκυκλωνει" με τετοια ζευγαρωματα, γιατι θα πρεπει να αποδεχτεί κάποιος  οτι ειναι φυσιολογικο? Ανεφερα τη φύση, διότι εκει δε χωράνε επιχειρηματα τύπου "έτσι μας τα έμαθαν, κοινωνικά ταμπου κλπ κλπ". Τόσες γυναίκες γύρω σας , 5 γυναικες δεν μπορειτε να παραλειψετε απο τον καταλογο????

Εσυ παλι, ποιανης κλωνος εισαι?
Πώς ξεφυτρωνετε ετσι?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Άλεξ....για τους (κωλο)μπαμπάδες που πάνε τους υϊούς τους,σε οίκο ανοχής στα 13,δεν υπάρχει ποινή να υποθέσω...έτσι;;; :rolleyes:
τυπε στα 13 οχι να πηδηξεις δεν μπορεις αλλα ουτε να την παιξει καλα καλα :2funny:
 

Επισκέπτης
Πως πας να μας τη βγεις και από πάνω!!ποιος πάει ρε συ το παιδί του στα 13 να πηδήξει;;Εγώ στα 17-18 πήγα και δεν με πήγε κανένας μπαμπάς.Ίσα ίσα ο μπαμπάς μου όταν του εκμυστηρεύτηκα ότι για 4 χρόνια υπήρξα μπουρδελάς με φασκέλωσε.

Ο μπαμπάς πάει το παιδί του στο μπουδέλο αν το παιδί του δεν ωριμάζει με τίποτα.Αν έχει ένα μαλακισμένο που είναι 16 χρονών και ενώ όλοι οι συμμαθητές τους έχουν φίλους και καμια φιλεναδίτσα αυτοί είναι κλεισμένοι στο δωμάτιο τους να παίζουν XBOX.έτσι το κάνουν σαν απεγνωσμένη κίνηση μπας και ξυπνήσουν..

Υπάρχουν μερικοί τριμάλακες που το κάνουν......και όχι από μόνοι τους...αλλά επειδή το είπε ο μικρός στον μπαμπά (στη μαμά κωλώνει :jerking:) ότι θέλει να γαμήσει..αυτός βρήκε τη λύση.... :jerking:




Και αυτό το "μαλακισμένο" που λες.....δε γίνετε από μόνο του...αλλά λόγω υπερπροστατευτικών γονιών.....με πιάνεις;;; ;)
 

strobita

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.930
Like
0
Πόντοι
16
Εσυ παλι, ποιανης κλωνος εισαι?
Πώς ξεφυτρωνετε ετσι?

Δε σε καταλαβαινω. Διαβαζω το μπουρδελα παρα πολυ καιρο κι αποφασισα καποια στιγμη να κανω λογαριασμο για να γραφω που και που. Πειραζει? Παντως αν εννοεις αν διαατηρω κι αλλο λογαριασμο, οχι ειναι ο πρωτος και μονος. Ευχαριστω για το καλωσοριμσα  :cheesy:
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Δε σε καταλαβαινω. Διαβαζω το μπουρδελα παρα πολυ καιρο κι αποφασισα καποια στιγμη να κανω λογαριασμο για να γραφω που και που. Πειραζει? Παντως αν εννοεις αν διαατηρω κι αλλο λογαριασμο, οχι ειναι ο πρωτος και μονος. Ευχαριστω για το καλωσοριμσα  :cheesy:

Να ρωτήσω κάτι από απορία:Οι γυναίκες τι ενδιαφέρον βρίσκετε στο site;Εμείς εδώ άλλοι λένε για πόρνες,άλλοι για γκόμενες έχει και τους ανώμαλους όπως βλέπεις.Εσας τι σας αρέσει;Εκτός κι αν θέλετε να τσεκάρετε πόσο μαλάκες είναι οι άντρες,lol
 

Επισκέπτης
:rockon:  :rockon:  :rockon: :rockon:

Κιθάρα, το να συνουσιαστεις με τη μανα σου ή την αδερφη σου καθίσταται ανωμαλια εκ μόνου του γεγονοτος οτι η τυχον αναπαραγωγη οδηγει σε παιδια με σοβαρα προβληματα υγειας, νοητικης υστερησης κ.ο.κ. Άρα αφου η φυση αποδοκιμαζει και ¨βραχυκυκλωνει" με τετοια ζευγαρωματα, γιατι θα πρεπει να αποδεχτεί κάποιος  οτι ειναι φυσιολογικο? Ανεφερα τη φύση, διότι εκει δε χωράνε επιχειρηματα τύπου "έτσι μας τα έμαθαν, κοινωνικά ταμπου κλπ κλπ". Τόσες γυναίκες γύρω σας , 5 γυναικες δεν μπορειτε να παραλειψετε απο τον καταλογο????


Δεν είπαμε να κάνουμε και παιδιά....... :headbang:


Αλλά ναι,αν τυχόν κάνουν παιδιά θα υπάρχει ένα μπέρδεμα.....π.χ. άμα ο υϊός κάνει παιδί με τη μάνα του.,..τότε ο υϊός,θα είναι και πατέρας και αδερφός....ενώ η μάνα θα είναι και μάνα και γιαγιά.....αλλά τέσπα....εγώ δε το τράβηξα έως εκεί....για ένα γαμήσι μίλησα... :dunno:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom