Νέα

Επαγγέλματα/πόστα που βοηθούν να γαμάς Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 295K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
χαλαρα θα παει 25σελιδες μεχρι αυριο το μεσημερι

δωσεεεεεεεεεεεεεεεεε μπολντιιιιιιιιιιι
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
ΤΥπε ηταν μια εισαγωγη για να μπορω να γραψω και εγω τις δικιες μου
μαλακιουλες  :grin:
αστο για λιγο αργοτερα γιατι με αυτο που αμολησε ο παπατρολης πρεπει να συνελθουμε απο το γελιο πρωτα. :2funny: :2funny:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
τι κουφη μαλακια πεταξες παλι ρε παπαζολη? :2funny: :2funny: :2funny:.το παπαρια μεγατοωνν πεταξες παλι ρε? :2funny: τοσο καιρο εδω τι κανεις?δεν απαντας στα ποστ των αλλων?απαντας χωρις να τα διαβασεις πρωτα? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: α ρε παπατρολη εγραψες παλι... :2funny: :2funny:
Βρε μαλάκα έχεις την εντύπωση πως διαβάσω πάντα αναλυτικά κάθε ποστ εδώ μέσα;;; :idiot: :uglystupid:

Kάποιοι πιάνουν κ διαβάζουν από εκεί που το αφήνουν ένα θέμα το ξέρεις;;; :idiot: :uglystupid:

Αυτό εννοώ....έτσι κ δω,δεν έπιασα να διαβάσω το θέμα από την αρχή.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Βρε μαλάκα έχεις την εντύπωση πως διαβάσω πάντα αναλυτικά κάθε ποστ εδώ μέσα;;; :idiot: :uglystupid:

Kάποιοι πιάνουν κ διαβάζουν από εκεί που το αφήνουν ένα θέμα το ξέρεις;;; :idiot: :uglystupid:

Αυτό εννοώ....έτσι κ δω,δεν έπιασα να διαβάσω το θέμα από την αρχή.
παπατρολη αστο μην πας να το σωσεις τωρα...ουτως η αλλως μας εχεις συνηθισει σε μπαρουφες εδω μεσα οποτε θα ξεχαστει και αυτο... :2funny:.οριστε ξαναδιαβασε τι εγραψες. :2funny: :2funny:

Έχω σαν βασική μου αρχή να μην διαβάζα τα ποστ άλλων αλλά μόνο να γράφω.

Τελοσπάντων αν το έγραψε το επιβεβαιώνω κ γω εμπειρικά.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
παπατρολη αστο μην πας να το σωσεις τωρα...ουτως η αλλως μας εχεις συνηθισει σε μπαρουφες εδω μεσα οποτε θα ξεχαστει και αυτο... :2funny:.οριστε ξαναδιαβασε τι εγραψες. :2funny: :2funny:

Έχω σαν βασική μου αρχή να μην διαβάζα τα ποστ άλλων αλλά μόνο να γράφω.

Τελοσπάντων αν το έγραψε το επιβεβαιώνω κ γω εμπειρικά.
Ντάξει ήθελε κ ένα ''που δεν με ενδιαφέρουν'' στο τέλος...διορθώνω... :grin:
 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • harry-potter-vs-voldemort-rap-battle-is-really-hilarious-2.jpg
    harry-potter-vs-voldemort-rap-battle-is-really-hilarious-2.jpg
    19,5 KB · Εμφανίσεις: 39

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Εκτός από αυτό  :knockinb: δλδ.  :grin:
Η διαφορά μεταξύ γυναίκας κ άντρα ως προς αυτό είναι ότι ο άντρας θα σουρθεί συνήθως όσο δεν πάει κ θα κυληστεί στα σκατά προκειμένου να το αποκτήσει,ενώ οι γυναίκες είναι πιο ανθεκτικές...και έτσι βρίσκονται από πάνω.

Περαστικά μας......... :grin:

Γιατί εκτός από τον Λάκη εγώ δεν ξέρω κανέναν άλλον που να έχει το πάνω χέρι απέναντι στην γυναίκα ή γκομενά του(μιλάω πάντα για Ελλάδα). :sunglasses:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Η διαφορά μεταξύ γυναίκας κ άντρας ως προς αυτό είναι ότι ο άντρας θα σουρθεί όσο δεν πάει κ θα κυληστεί στα σκατά προκειμένου να το αποκτήσει,ενώ οι γυναίκες είναι πιο ανθεκτικές...και έτσι βρίσκονται από πάνω.

Περαστικά μας......... :grin:

Γιατί εκτός από τον Λάκη εγώ δεν ξέρω κανέναν άλλον που να έχει το πάνω χέρι απέναντι στην γυναίκα ή γκομενά του. :sunglasses:
ποσο ειναι λειπει σημερα η παρουσια του απολυτου και του λακη... :grin:.για μπες και σε ενα αλλο πολιτικο θρεντ που εστειλες ποστ πριν. :grin:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Καθηγητής (ιδιαίτερα)
Σωστός. Οσο δίδασκα είχα ξεσκιστεί στον πούτσο.

ΠΟΥΣΤΗΣ ( στυλ ΝΙΝΟ,ΡΟΥΒΑΣ και Σια )
Σωστός και εσύ. Με ρωτούσε πρόσφατα μία φίλη γιατί είμαι ελεύθερος καιρό...μα γιατί δεν είμαι πούστης...

Εγώ πιστεύω ότι δυνατά παίζουν όλα επαγγέλματα που ανέφερε ο Λάκης, ειδικά για τις μικρές ηλικίες, επίσης όλοι οι αθλητές (μεγάλη γκομενοπαγίδα η διασημότητα) και όλοι όσοι διδάσκουν κάτι οπότε είναι σε θέση ισχύος και εξουσίας. Γενικά όλες γουστάρουν τον άντρα που είναι "από πάνω" σε όλες τις απόψεις, μέχρι και γιατρός-ασθενής!
Ετσι ακριβώς...Μία μου έλεγε κάποτε...τι μού κάνεις δάσκαλε...

βασικα πιστευω γινεται το εξης.οι γυναικες πανε σ αυτον που προβαλεται μες το πληθος.ο μπαρμαν ξεχωριζει μες το πληθος,φενεται ,κανει κ καμια μαλακια ,πεταει ξερω γω κανα μπουκαλι στον αερα.αν μεσα σε ενα μεγαλο κλαμπ η σε μια αιθουσα παρεις ενα μικρωφονο κ βγαλεις λογους ,αυτοματος ξεχωριζεις κ εσυ!!!αν εισαι μες το πληθος εισαι λιγο αορατος,ας πουμε.οντος η μπαρμαν γαμανε η λενε κ λιγο φουμαρα?εχει δουλεψει κανεις απο εδω να μας πει με απολυτη ειλικρεινια?
Φίλος μου, σερβιτόρος σε υχτερινό μαζί, ευχαριστούσε τους πελάτες που κερνάνε τις πελάτισες για να γαμάρι το προσωπικό.

Πιστεύω υπάρχουν δύο κατηγορίες που τραβανε το μουνί (πάντα σε σχέση με την πετυχημένη ατάκα και χειρισμό).

1. Η κατηγορία trendy,  φλωροι, showbizz, δεν-έχω-αποφασίσει-ακόμα-αν-τον παίρνω-ή-τον-δίνω, μπαρμαναίοι κλπ προαναφερθέντα πόστα.

2. Η κατηγορία Ψιλοβαρβατίλα-χωρίς-υποχρεώσεις ή αλλιώς Πήδα-με-και-που-σε-είδα-που-με-είδες, δηλαδή πιτσαδόροι, ταξιτζήδες, μαστοράντζες γενικώς, ναυτικοι σε πλοία γραμμής, κλπ

Οι υπόλοιποι στον αγώνα :cheesy:
Σωστός και για τους ταρίφες. Δοκιμαστικά το κάναμε το καλοκαίρι και μια φορά συνοσηγός με ταρίφα και έπαιξε πολύ μουνί.

Skipper σε ιστιοπλοϊκό. Τους περνάς από στενά Τήνου - Μυκόνου τέλος Ιούλη, και όπως έχουν σκύψει πάνω από τα ρέλια για να ξεράσουν στην υπήνεμη πλευρά, ...  ;)
Δεν ξέρω τι είναι το skipper, αλλά μία φορά είχαμε καύλες και χωθήκαμε σε ένα ιστιοπλοϊκό... :fuck2:
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
Βεβαια αυτα γραφτηκαν το 2006...Εποχη που οι παχιες αγελαδες ηταν στο πικ τους λιγο πριν σκασουν και αρχισει η κατρακυλα...οποτε τωρα αμα δηλωσεις δασκαλος με τα 800€ που παιρνουν η ταριφας με τις 5-6 κουρσες την ημερα δεν ξερω κατα ποσο θα γαμησεις....
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.129
Πόντοι
3.556
Καλα ρε...τι στε σεις;;;;;;;
Δεν σκεφτηκατε το πιο βασικο. Νταβατζης στη φυλης!!!!!!
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Βεβαια αυτα γραφτηκαν το 2006...Εποχη που οι παχιες αγελαδες ηταν στο πικ τους λιγο πριν σκασουν και αρχισει η κατρακυλα...οποτε τωρα αμα δηλωσεις δασκαλος με τα 800€ που παιρνουν η ταριφας με τις 5-6 κουρσες την ημερα δεν ξερω κατα ποσο θα γαμησεις....
για ταριφες δεν ξερω.για δασκαλους δεν καταλαβες μαλλον.λεμε για αυτους που ειναι δασκαλοι οχι που δηλωνουν.δηλαδη αυτοι με εχουν σχεση με γυναικες δασκαλου-μαθητριας.αυτο ενοουσε και ο καπταιν_μακ. ;) :grin:
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
για ταριφες δεν ξερω.για δασκαλους δεν καταλαβες μαλλον.λεμε για αυτους που ειναι δασκαλοι οχι που δηλωνουν.δηλαδη αυτοι με εχουν σχεση με γυναικες δασκαλου-μαθητριας.αυτο ενοουσε και ο καπταιν_μακ. ;) :grin:

ετσι ναι δεκτο  ;)

αλλα και εκει θελει να εισαι λιγο τσακαλος και οχι κανας χαλβας
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
για ταριφες δεν ξερω.για δασκαλους δεν καταλαβες μαλλον.λεμε για αυτους που ειναι δασκαλοι οχι που δηλωνουν.δηλαδη αυτοι με εχουν σχεση με γυναικες δασκαλου-μαθητριας.αυτο ενοουσε και ο καπταιν_μακ. ;) :grin:
Στην περιπτωσή μου πάντως ποτέ δεν είχαμε κάποιον αξιόλογο καθηγητή που να θέλουν να γαμηθούν όλες μαζί του(καημένες συμμαθήτριες),αντιθέτως είχαμε 2-3 καύλες καθηγήτριες που όλοι θέλαμε να τις  :knockinb:.

Και όσο σκέφτομαι που όπου κ όταν γίνεται κάτι τέτοιο τις καταγγέλουν.... :headbang: ρε έπρεπε να'ναι στο βασικό πρόγραμμα εκπαίδευσης(με αξιαγάμητες καθηγήτριες όμως,ε)!!!! :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom