Νέα

Επαγγέλματα/πόστα που βοηθούν να γαμάς Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 296K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Στο καμακι θελει..... χιουμορ με ελαφρια δοση δουλεματος.
Να την δουλευεις... καλοπροαιρετα. Το κυριοτερο ειναι να εισαι σιγουρος
για οτι κανεις... πιο πολυ μετραει η εντυπωση απο την πεμπτουσία.

Σιγουρη επιτυχια.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Το εκμεταλλεύεται αυτό ο δάσκαλος; Γαμάει καμία; Ή έχει μείνει με τη συμπάθεια και θα γράφει στο thread "Ημερήσια ενημέρωση για το πιρφόρισμα";  :jerking:
Δε με έχει ενημερώσει για το τι κάνει...αν το κάνει πάντως το κάνει με μεγάλη μυστικότητα γιατί δεν έχει βγει κάποια βρώμα.

Αν δεν το εκμεταλλεύεται πάντως είναι όντως όπως λες μαλάκας(κυριολεκτικά).

Σκέφτομαι κ γω να αρχίσω να δηλώνω καλλιτέχνης σε άσχετες μόλις τελειώσω από εκεί. :rockon:

Ζαβές φίλε μου οι γυναίκες είναι ζαβές....ενθουσιάζονται με τίτλους κ όχι με ουσία. :jerking:

Αν ας πούμε είσαι περιπτεράς κ κονομάς επειδή έχεις το περίπτερο σε πολύ καλό σημείο έτσι κ δηλώσεις επιχειρηματίας την έχεις την άλλη,έτσι κ δηλώσεις περιπτεράς έχει φύγει....
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Στο καμακι θελει..... χιουμορ με ελαφρια δοση δουλεματος.
Να την δουλευεις... καλοπροαιρετα. Το κυριοτερο ειναι να εισαι σιγουρος
για οτι κανεις... πιο πολυ μετραει η εντυπωση απο την πεμπτουσία.

Σιγουρη επιτυχια.
Και εντάξει όσο μεγαλώνεις μετράνε κ οι τίτλοι που κουβαλάς:
Αν ας πούμε είσαι περιπτεράς κ κονομάς επειδή έχεις το περίπτερο σε πολύ καλό σημείο έτσι κ δηλώσεις επιχειρηματίας την έχεις την άλλη,έτσι κ δηλώσεις περιπτεράς έχει φύγει....
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Μα δεν χρειαζεται να της πεις σε ολα αληθεια.

Οι γκομενες γουσταρουν τα ψεματακια.
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
Λοιπόν από εμπειρία 1,5 έτους ενασχόλησης ερασιτεχνικά με το θέατρο θα προσθέσω κ το επάγγελμα του''καλλιτέχνη'' κ ας παίζεις κ το πουλί σου βαφτιζοντάς το τέχνη.

Είμαι σε μια από τις τελευταίες σχολές-εργαστήρια κ όλες μα όλες είναι τσιμπημένες ή συμπαθούν τον νεαρό σχετικά δασκαλό μας(και μιλάμε για ηθοποιό-σκηνοθέτη-θεατρολόγο που τον ξέρουν 100 το πολύ 200 άτομα σε όλη την πόλη κ φυσικά δεν κουβαλάει διακρίσεις).

Αυτες φιλαρακια ειναι εντελως χαζογκομενες-πυροβολιμενες.Βεβαια αμα θες να να τρως μονο κρεας οκ...Εγω δεν το βλεπω ετσι το θεμα...
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Που το ξέθαψες μετά από 6 χρόνια;   :think:
ε μην τα λεμε ολα... :grin:.ειναι απο τα κορυφαια ποστ του λακη.πρεπει να εχει παει και σε κοσμοπολιτικα μερη ο λακης και να ξερει απο τετοια.δεν κανω πλακα ουτε το λεω ειρωνικα.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Αυτες φιλαρακια ειναι εντελως χαζογκομενες-πυροβολιμενες.Βεβαια αμα θες να να τρως μονο κρεας οκ...Εγω δεν το βλεπω ετσι το θεμα...
Ο τίτλος του θρεντ είναι: ''Επαγγέλματα/Πόστα που βοηθούν να γαμάς Ελληνίδες''.

Άρα εδώ συζητιέται θεωρητικά το πως γίνεται να γαμήσεις,δηλαδή να φας κρέας.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Εγώ πιστεύω ότι δυνατά παίζουν όλα επαγγέλματα που ανέφερε ο Λάκης, ειδικά για τις μικρές ηλικίες, επίσης όλοι οι αθλητές (μεγάλη γκομενοπαγίδα η διασημότητα) και όλοι όσοι διδάσκουν κάτι οπότε είναι σε θέση ισχύος και εξουσίας. Γενικά όλες γουστάρουν τον άντρα που είναι "από πάνω" σε όλες τις απόψεις, μέχρι και γιατρός-ασθενής!
παπαζολη αυτο που εγραψες για τον δασκαλο το εγραψε ο τμιμημενος καπετανιος χρονια πριν...οριστε διαβασε το ποστ του.συμφωνει και αυτος με λακη.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
ε μην τα λεμε ολα... :grin:.ειναι απο τα κορυφαια ποστ του λακη.πρεπει να εχει παει και σε κοσμοπολιτικα μερη ο λακης και να ξερει απο τετοια.δεν κανω πλακα ουτε το λεω ειρωνικα.
ή απλά να έχει ξεφυλλίσει έστω μία φορά τα περιοδικά lifestyle που θα έχει στο οδοντιατρείο του για να χαζεύουν οι κότες-πελάτισσες.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
παπαζολη αυτο που εγραψες για τον δασκαλο το εγραψε ο τμιμημενος καπετανιος χρονια πριν...οριστε διαβασε το ποστ του.συμφωνει και αυτος με λακη.
Έχω σαν βασική μου αρχή να μην διαβάζα τα ποστ άλλων που δεν με ενδιαφέρουν αλλά μόνο να γράφω.

Τελοσπάντων αν το έγραψε το επιβεβαιώνω κ γω εμπειρικά.
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
Παντως ναι αμα θες να ξεφορτωθεις γκομενα δηλωσε ανεργος και εχει φυγει σε χρονο dt
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Δε με έχει ενημερώσει για το τι κάνει...αν το κάνει πάντως το κάνει με μεγάλη μυστικότητα γιατί δεν έχει βγει κάποια βρώμα.

Αν δεν το εκμεταλλεύεται πάντως είναι όντως όπως λες μαλάκας(κυριολεκτικά).

Μωρέ μαγκιά του να γαμάει ολόκληρη τη σχολή, απλά το θέμα είναι να το εκμεταλλευτεί αυτό.

Αν αρχίσουν να τον βλέπουν σαν φίλο, την πούτσισε.  :2funny:

Σκέφτομαι κ γω να αρχίσω να δηλώνω καλλιτέχνης σε άσχετες μόλις τελειώσω από εκεί. :rockon:

Γιατί δεν ξεκινάς από τώρα;  :grin:

Ζαβές φίλε μου οι γυναίκες είναι ζαβές....ενθουσιάζονται με τίτλους κ όχι με ουσία. :jerking:

Αν ας πούμε είσαι περιπτεράς κ κονομάς επειδή έχεις το περίπτερο σε πολύ καλό σημείο έτσι κ δηλώσεις επιχειρηματίας την έχεις την άλλη,έτσι κ δηλώσεις περιπτεράς έχει φύγει....

Ε κάθε μια έχει τα κουμπιά της. Είναι πολλά. Αλλά βασικά και ηλικίας θα έλεγα, συνήθως άλλα ψάχνει στα 20 άλλα αργότερα.

Εκτός από αυτό  :knockinb: δλδ.  :grin:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Στο καμακι θελει..... χιουμορ με ελαφρια δοση δουλεματος.
Να την δουλευεις... καλοπροαιρετα. Το κυριοτερο ειναι να εισαι σιγουρος
για οτι κανεις... πιο πολυ μετραει η εντυπωση απο την πεμπτουσία.

Σιγουρη επιτυχια.
εδω συμφωνω.οχι απολυτα αλλα συφνωνω γιατι ειναι μια λογικη πρακτικη αποψη.δεν εχει παντα επιτυχια αλλα αρκετες φορες εχει.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Δεν μπορεις να το ξερεις αυτο ρε.
Αμα η αλλη εχει δαγκωσει τη λαμαρινα
Την λαμαρίνα συνήθως την δαγκώνουν οι μικρές(>28/30).

Οι μεγαλύτερες(30<) σκέφτονται λιγάκι κ το μέλλον τους,να βρουν ένα καλό παιδί να τις έχει στα πουπούλα κ αν έχει κ κηπουρό για το σπίτι ακόμα καλύτερα.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
ή απλά να έχει ξεφυλλίσει έστω μία φορά τα περιοδικά lifestyle που θα έχει στο οδοντιατρείο του για να χαζεύουν οι κότες-πελάτισσες.
οχι για να γραφει ετσι ειδικα εκει που αναφερεται σε μυκονο σαντορινη και παρο δεν αρκει αν εχει ξεφυλλισει μονο τα περιοδικα του κωστοπουλου.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
εδω συμφωνω.οχι απολυτα αλλα συφνωνω γιατι ειναι μια λογικη πρακτικη αποψη.δεν εχει παντα επιτυχια αλλα αρκετες φορες εχει.

Μα σε τιποτα και ποτε δεν εχεις παντα επιτυχια τυπε μου
ετσι ειναι η φυση. Δεν μπορεις να αλλαξεις εσυ τους φυσικους
κανονισμους. Εκεινο που μπορεις να κανεις ειναι καθε φορα να τους εκμεταλευεσαι
για να πετυχαινεις αυτο που θες.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Έχω σαν βασική μου αρχή να μην διαβάζα τα ποστ άλλων αλλά μόνο να γράφω.

Τελοσπάντων αν το έγραψε το επιβεβαιώνω κ γω εμπειρικά.
τι κουφη μαλακια πεταξες παλι ρε παπαζολη? :2funny: :2funny: :2funny:.το παπαρια μεγατοωνν πεταξες παλι ρε? :2funny: τοσο καιρο εδω τι κανεις?δεν απαντας στα ποστ των αλλων?απαντας χωρις να τα διαβασεις πρωτα? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: α ρε παπατρολη εγραψες παλι... :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom