Νέα

Επάγγελμα: Πουτάνα. Πρέπει να το πει στον φίλο/σύντροφο/σύζυγο της?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 120
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Η γυναίκα πρέπει να κρίνει και να αποφασίσει κατά περίπτωση, δεν υπάρχει μια ενιαία απάντηση σε στατιστικά φαινόμενα που αφορούν ποικίλους χαρακτήρες τόσο των γυναικών όσο και των ανδρών. Το ρίσκο είναι μεγάλο όποιες να είναι οι συνθήκες και όποια ναναι η απόφαση.

Γενικά, πάντως θεωρώ ότι είναι μια κατάσταση δύσκολα διαχειρίσιμη είτε το πεις είτε όχι, και σε όποια κοινωνία και εάν βρισκεσαι, κτλ... Εξού και κάποιες πολύ εύστοχα ποστ που εστάλησαν (και δεν εννοώ τα μπαχαλέ).
 

madoka

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.154
Like
0
Πόντοι
16
Σηκώνω τα χέρια ψηλά.

Ι give up. It's just too much for me.

I'm sorry.

Ε δεν έχεις και κάτι να πεις.  ;) Να σου ζητήσω ίνφο καλύτερα για έξαλλο πενταήμερο στο Ντίσελντορφ  :grin: ή δεν το ΄χεις ούτε εκεί;  :rolleyes:
 

Επισκέπτης
Σηκώνω τα χέρια ψηλά.

Ι give up. It's just too much for me.

I'm sorry.

Όχι, μην το κάνεις. Οι περισσότεροι σήμερα το θεωρούν επάγγελμα, απλά εγώ είμαι λίγο ιδιόρρυθμος και το βλέπω αλλιώς. Δεν μου αρέσει να αντιμετωπίζω τις πόρνες ως επαγγελματίες και τον εαυτό μου ως πελάτη, γιατί αυτό μου μειώνει την καύλα. Σκέψου πώς θα ήταν να έλεγες: "Πάω να ξεσκίσω μια επαγγελματία".  :-  

Με πειράζει πολύ όταν πουτάνες και τσατσάδες με λένε πελάτη. Ήταν μια τσατσά στο Μεταξουργείο που όταν πήγαινα έλεγε συνέχεια: "Καλώς τον πελάτη μας" και της το έκοψα μαχαίρι. Της λέω μια μέρα: "Μη με ξαναπείς πελάτη. Δεν είμαι πελάτης, είμαι εραστής" και από τότε δεν το ξανάπε.  :cheesy:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
Οπως και να το βλεπει ο καθενας απο την στιγμη που προσφερει τις υπηρεσιες της εναντι αμοιβης ειναι επαγγελμα . Και να παραβλεψουμε την αληθεια δεν αλλαζουν τα πραγματα . Αλλωστε δεν ειναι το μονο επαγγελμα , υπαρχουν αμεριτα επαγγελματα παροχης υπηρεσιων
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.390
Κριτικές
3
Like
3.232
Πόντοι
786

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Οπως και να το βλεπει ο καθενας απο την στιγμη που προσφερει τις υπηρεσιες της εναντι αμοιβης ειναι επαγγελμα . Και να παραβλεψουμε την αληθεια δεν αλλαζουν τα πραγματα . Αλλωστε δεν ειναι το μονο επαγγελμα , υπαρχουν αμεριτα επαγγελματα παροχης υπηρεσιων
Συμφωνώ κι εγώ με αυτή την άποψη.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Όχι, μην το κάνεις. Οι περισσότεροι σήμερα το θεωρούν επάγγελμα, απλά εγώ είμαι λίγο ιδιόρρυθμος και το βλέπω αλλιώς. Δεν μου αρέσει να αντιμετωπίζω τις πόρνες ως επαγγελματίες και τον εαυτό μου ως πελάτη, γιατί αυτό μου μειώνει την καύλα. Σκέψου πώς θα ήταν να έλεγες: "Πάω να ξεσκίσω μια επαγγελματία".  :-  

Με πειράζει πολύ όταν πουτάνες και τσατσάδες με λένε πελάτη. Ήταν μια τσατσά στο Μεταξουργείο που όταν πήγαινα έλεγε συνέχεια: "Καλώς τον πελάτη μας" και της το έκοψα μαχαίρι. Της λέω μια μέρα: "Μη με ξαναπείς πελάτη. Δεν είμαι πελάτης, είμαι εραστής" και από τότε δεν το ξανάπε.  :cheesy:



  Ο εραστής έρχεται....


 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.753
Κριτικές
10
Like
2.135
Πόντοι
3.187
Δε βαριέσαι.. στη σήμερον ημέρα κανένα επάγγελμα δεν είναι ντροπή. Αρκεί να φέρνεις λεφτά στο σπίτι. Εαν ο άλλος είναι τόσο χαμένος και δεν ξέρει που βρίσκεται η γκόμενα τότε υπάρχει τρόπος να του το φέρει. Εαν είναι ανέστητος του το λέεει μια και όξω και δεν τρέχει κάστανο. Θα την κοιτάει για κανενα μισάωρο με το βλέμμα της αγελάδας νομίζοντας οτι κάνει πλάκα. Εαν είναι κανένας κολόγερος που την 'έχει για μόστρα τότε το λεει μια κ όξω ευελπιστώντας οτι ο γέρος θα πάθει συγκοπή και θα πέσει τανασκελα αφήνοντας της όλη την περιουσία του. Εαν είναι κανένας κλαρινογαμπρός από πλούσια οικογένεια τότε το φέρνει λαου λάου. Ένα ανώνυμο μήνυμα στο facebook, κάτι που ξέφυγε από μια κολητή φίλη, ύποπτα τηλέφωνα, ύποπτα μηνύματα.. όλα αυτά ενισχύουν την υποψία που θα γίνει βεβαιότητα. Τα ανεξήγητα μεγάλα έσοδα που τα πάς?


Κορίτσια μη μασάτε... γίνετε πουτ@νες και η ζωη θα σας ανοιξει πολλές πόρτες και πολλούς έρωτες. Από το σεξ κανέις δεν έχασε!!!
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Ωραιος μαλακας ενας τετοιος σύζυγος ,αφηνεις την γυναικα σου να ξεφτιλίζεται και να της συμπεριφέρονται σαν σκουπιδι αλλα απο την αλλη την περιμενεις σπιτι να της δωσεις αγαπη , αγκαλια και ζεστασια**.Τι παπαριες ειναι αυτες??

** και να της τρως και τα λεφτα μαλλον.
ετσι ακριβως..
ειναι δυνατον να υπαρχει τετοιος αντρας και να μην εχει ψυχικο νοσημα??
μονο οι νταβαδες τα κανουν αυτα..και τις ριχνουν και ενα χερι ξυλο μετα επειδη τα λεφτα που φερανε στο σπιτι ειναι λιγα...και αυτες τους αγαπανε και πιο πολυ μετα..και τους αγοραζουν και ρουχα,αυτοκινητα και μηχανακια.....χαχαχαχα δε παιζονται.πιστεψτε με μου τα εχουνε πει πουτανες με το στομα τους...η μια κραζει την αλλη πισω απο την πλατη της...
χαρακτηριστικο ειναι η κουβεντα που ειχα μια φορα με καποια.μου περιεγραφε την παρακατω κουβεντα που ειχε με την φιλη της:
-Να δεις τι ωραιο δαχτυλιδι μου πηρε το μωρο μου!!
-Για να δω!
-Ειδες ποσο με αγαπαει ,το μωρο μου με το αγορασε!
-Ρε χαζη με δικα σου λεφτα το πηρες!αφου εσυ τον ταιζεις και τον πληρωνεις!!
μιλαμε πολυ κραξιμο!!!ειχα πεθανει στα γελια..
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Όχι, μην το κάνεις. Οι περισσότεροι σήμερα το θεωρούν επάγγελμα, απλά εγώ είμαι λίγο ιδιόρρυθμος και το βλέπω αλλιώς. Δεν μου αρέσει να αντιμετωπίζω τις πόρνες ως επαγγελματίες και τον εαυτό μου ως πελάτη, γιατί αυτό μου μειώνει την καύλα. Σκέψου πώς θα ήταν να έλεγες: "Πάω να ξεσκίσω μια επαγγελματία".  :-  

Με πειράζει πολύ όταν πουτάνες και τσατσάδες με λένε πελάτη. Ήταν μια τσατσά στο Μεταξουργείο που όταν πήγαινα έλεγε συνέχεια: "Καλώς τον πελάτη μας" και της το έκοψα μαχαίρι. Της λέω μια μέρα: "Μη με ξαναπείς πελάτη. Δεν είμαι πελάτης, είμαι εραστής" και από τότε δεν το ξανάπε.  :cheesy:

Για να το τελειώσουμε φίλε μου γιατί βγήκαμε εκτός θέματος.

Είσαι προφανώς όσο λίγοι εδώ μέσα θύμα του illusion (ψευδαίσθηση) που δημιουργεί η ενασχόληση με αυτό το σπορ.

Λυπάμαι αλλά δεν είσαι εραστής. Εραστής ήσουν όταν γάμησες εκείνες τις 4 συναδέλφους σου στο call center όπου δουλεύεις.

Στο μπουρδέλο είσαι πελάτης, πληρώνεις και κάνεις την δουλειά σου με μια γυναίκα που εκτός μπουρδέλου ούτε θα γυρνούσε να σε κοιτάξει, πόσο μάλλον να σε πηδήξει.

Αυτά. Τώρα αν παρ' όλα αυτά θεωρείς οτι είσαι ο μέγας εραστής γαμίκουλας των μπουρδέλων, ό,τι θες εσύ.

Σου λέω μόνο οτι έχεις τέτοια αποθέματα αυθυποβολής ώστε χάνεσαι εδώ μέσα.

Ασχολήσου με την πολιτική.

 

eeeeee

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2006
Μηνύματα
93
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
0
Αν και βλέπω πως έχει "παγώσει" λίγο το θέμα, απλώς τώρα το "ανακάλυψα" εγώ, θέλω να ρωτήσω όλους αυτούς που θεωρούν αδύνατη  καθ' οποιοδήποτε τρόπο μια σχέση με τις συγκεκριμένες κυρίες: Οι ίδιοι που τις επισκέπτονται δεν είναι παντρεμένοι, δεν έχουν σχέση ή πέραν τις επαφής τους με κυρίες του αγοραίου έρωτα ήταν πάντα πιστοί στο έτερον ήμισυ? ρωτάω γιατί το νόμισμα της ηθικής δεν γίνεται να είναι καθαρός χρυσός από την μια όψη και από την άλλη κράμα μετάλλου κατά το δοκούν.
Επιπλέον να σημειώσω στην αρχαία Αθήνα οι εταίρες ήταν αξιοσέβαστα μέλη της κοινωνίας όπως και οι γκέισες στην ανατολή (Ιαπωνία).
Με λίγα λόγια η υποβάθμιση των κυριών ξεκινάει πέρα από τα κοινωνικά στερεότυπα με τα οποία έχει μεγαλώσει ο καθένας αλλά κυρίως από τα εγωιστικά αισθήματά του  και την δική του συμπεριφορά. Επίσης έχω διαβάσει πολλές φορές στο site συζητήσεις πως να ζητήσει κάνεις κάτι παραπάνω από τις κοπέλες σε strip club ή αν μπορεί να τις συναντήσει εκτός των studio / μασατζιδικά κτλ. ή  που μπορεί να τις βρει.....
Για αυτό αναρωτιέμαι και εγώ πια μεριά είναι πιο ειλικρινής , "εμείς" (βάζω και εμένα μέσα) που πιστεύουμε ότι με τα ευρώ μας αγοράζουμε μια υπηρεσία αλλά ταυτόχρονα υποβαθμίζουμε αυτό που πληρώνουμε και το κρίνουμε ως ανήθικο ή οι κυρίες αυτές που εξαρχής και ξεκάθαρα πωλούν την "συντροφιά", το κορμί τους?  
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Αν και βλέπω πως έχει "παγώσει" λίγο το θέμα, απλώς τώρα το "ανακάλυψα" εγώ, θέλω να ρωτήσω όλους αυτούς που θεωρούν αδύνατη  καθ' οποιοδήποτε τρόπο μια σχέση με τις συγκεκριμένες κυρίες: Οι ίδιοι που τις επισκέπτονται δεν είναι παντρεμένοι, δεν έχουν σχέση ή πέραν τις επαφής τους με κυρίες του αγοραίου έρωτα ήταν πάντα πιστοί στο έτερον ήμισυ? ρωτάω γιατί το νόμισμα της ηθικής δεν γίνεται να είναι καθαρός χρυσός από την μια όψη και από την άλλη κράμα μετάλλου κατά το δοκούν.
Επιπλέον να σημειώσω στην αρχαία Αθήνα οι εταίρες ήταν αξιοσέβαστα μέλη της κοινωνίας όπως και οι γκέισες στην ανατολή (Ιαπωνία).
Με λίγα λόγια η υποβάθμιση των κυριών ξεκινάει πέρα από τα κοινωνικά στερεότυπα με τα οποία έχει μεγαλώσει ο καθένας αλλά κυρίως από τα εγωιστικά αισθήματά του  και την δική του συμπεριφορά. Επίσης έχω διαβάσει πολλές φορές στο site συζητήσεις πως να ζητήσει κάνεις κάτι παραπάνω από τις κοπέλες σε strip club ή αν μπορεί να τις συναντήσει εκτός των studio / μασατζιδικά κτλ. ή  που μπορεί να τις βρει.....
Για αυτό αναρωτιέμαι και εγώ πια μεριά είναι πιο ειλικρινής , "εμείς" (βάζω και εμένα μέσα) που πιστεύουμε ότι με τα ευρώ μας αγοράζουμε μια υπηρεσία αλλά ταυτόχρονα υποβαθμίζουμε αυτό που πληρώνουμε και το κρίνουμε ως ανήθικο ή οι κυρίες αυτές που εξαρχής και ξεκάθαρα πωλούν την "συντροφιά", το κορμί τους? 

Mαλιστα. ΟΚ ξεκινα λοιπον. Τι πιστευεις εσυ? Θα ηθελες  ( η εχεις ) συντροφο /συζυγο πουτανα ?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Αν και βλέπω πως έχει "παγώσει" λίγο το θέμα, απλώς τώρα το "ανακάλυψα" εγώ, θέλω να ρωτήσω όλους αυτούς που θεωρούν αδύνατη  καθ' οποιοδήποτε τρόπο μια σχέση με τις συγκεκριμένες κυρίες: Οι ίδιοι που τις επισκέπτονται δεν είναι παντρεμένοι, δεν έχουν σχέση ή πέραν τις επαφής τους με κυρίες του αγοραίου έρωτα ήταν πάντα πιστοί στο έτερον ήμισυ? ρωτάω γιατί το νόμισμα της ηθικής δεν γίνεται να είναι καθαρός χρυσός από την μια όψη και από την άλλη κράμα μετάλλου κατά το δοκούν.
Επιπλέον να σημειώσω στην αρχαία Αθήνα οι εταίρες ήταν αξιοσέβαστα μέλη της κοινωνίας όπως και οι γκέισες στην ανατολή (Ιαπωνία).
Με λίγα λόγια η υποβάθμιση των κυριών ξεκινάει πέρα από τα κοινωνικά στερεότυπα με τα οποία έχει μεγαλώσει ο καθένας αλλά κυρίως από τα εγωιστικά αισθήματά του  και την δική του συμπεριφορά. Επίσης έχω διαβάσει πολλές φορές στο site συζητήσεις πως να ζητήσει κάνεις κάτι παραπάνω από τις κοπέλες σε strip club ή αν μπορεί να τις συναντήσει εκτός των studio / μασατζιδικά κτλ. ή  που μπορεί να τις βρει.....
Για αυτό αναρωτιέμαι και εγώ πια μεριά είναι πιο ειλικρινής , "εμείς" (βάζω και εμένα μέσα) που πιστεύουμε ότι με τα ευρώ μας αγοράζουμε μια υπηρεσία αλλά ταυτόχρονα υποβαθμίζουμε αυτό που πληρώνουμε και το κρίνουμε ως ανήθικο ή οι κυρίες αυτές που εξαρχής και ξεκάθαρα πωλούν την "συντροφιά", το κορμί τους?  
Ειπες χοντρη βλακεια φιλε.Οι γκεισες δεν ειναι πουτανες.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.390
Κριτικές
3
Like
3.232
Πόντοι
786
Δέν είναι αδύνατη λόγω υπεροψίας, είναι κουφό πέραν τού φευγαλέου νά στεριώσει, έτσι απλά. Είτε θά ανήκεις σέ αυτούς τούς κύκλους είτε όχι. Άν μπερδεύεις τήν διασκέδαση μέ τήν ζωή, θά έρθει ή ώρα πού ή ζωή θά στο θυμίσει από μόνη της. Όσοι έκαναν κάτι σοβαρό ήταν μέ γυναίκες κοντά στό απολυτήριο. Αλλιώς τούς έχουν γιά μεζέ. Δέν παίζεις λάιτ μέ μισθοφόρους, δέν έχουν εναλλακτικές αντιλήψεις, ούτε προχώ είναι. Βασικά είναι από τά πιό στερεότυπα συντηρητικά άτομα γύρω από τόν υλισμό πού παίζει νά γνωρίσει κανείς στό ανέκδοτο πού λέγεται κοινωνία.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.773
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535
θα μπορουσε καποιος να διατηρει καποια φιλικη-ερωτικη σχεση....τιποτα παραπανω νομιζω....
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Φίλε μου το να κάνεις σχέση-γάμο με μια πουτάνα και αυτή να σταματήσει το επάγγελμα είναι πολύ φυσικό και πιστεύω ότι πολλοί το έχουν κάνει.
Το να έχεις ερωτική σχέση με μια εν ενεργεία πουτάνα είναι και αυτό θεμιτό και επίσης πολλοί το έχουν κάνει.
Το να προχωρήσεις σε γάμο όμως με εν ενεργεία πουτάνα στο τέλος από γάμος θα καταντήσει νταβατζιλίκι...

Και κάτι άλλο. Μην υποτιμάς τις πουτάνες σαν “υποβαθμισμένες”, “ανήθικες” κλπ.
Όσο περνάει η μπογιά τους έχουν το πάνω χέρι...
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
Δέν είναι αδύνατη λόγω υπεροψίας, είναι κουφό πέραν τού φευγαλέου νά στεριώσει, έτσι απλά. Είτε θά ανήκεις σέ αυτούς τούς κύκλους είτε όχι. Άν μπερδεύεις τήν διασκέδαση μέ τήν ζωή, θά έρθει ή ώρα πού ή ζωή θά στο θυμίσει από μόνη της. Όσοι έκαναν κάτι σοβαρό ήταν μέ γυναίκες κοντά στό απολυτήριο. Αλλιώς τούς έχουν γιά μεζέ. Δέν παίζεις λάιτ μέ μισθοφόρους, δέν έχουν εναλλακτικές αντιλήψεις, ούτε προχώ είναι. Βασικά είναι από τά πιό στερεότυπα συντηρητικά άτομα γύρω από τόν υλισμό πού παίζει νά γνωρίσει κανείς στό ανέκδοτο πού λέγεται κοινωνία.

+1000 ;)
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.390
Κριτικές
3
Like
3.232
Πόντοι
786

eeeeee

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2006
Μηνύματα
93
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
0
Mαλιστα. ΟΚ ξεκινα λοιπον. Τι πιστευεις εσυ? Θα ηθελες  ( η εχεις ) συντροφο /συζυγο πουτανα ?
Δεν έχω, αν θα το επεδίωκα ίσως δύσκολα, όμως αν θα κατάφερνα να γνωρίσω μία πέραν της καθαρής επαγγελματικής σχέσης δεν το αποκλείω.Και ας μην κρυβόμαστε πάντα το αίσθημα της "ιδιοκτησίας" του άλλου δημιουργεί προβλήματα στις σχέσεις.
Οι γκέισες το ξέρω ότι δεν είναι πουτάνες αλλά κάποτε ίσως ακόμα  σήμερα πολλά μοντέλα τραγουδίστριες ή και απλές barwoman εύκολα ονοματίζονται πουτάνες και κρίνονται ενώ οι άλλοι είναι οι γαμιάδες ή όπως αναφέρθηκε από άλλους "εραστές".
θα συμφωνήσω με τους "maximilian" και "obiwan" προσθέτοντας  τα εξής:
1ον δεν θεωρώ "υποβαθμισμένες" έπρεπε να χρησιμοποιήσω και εγώ εισαγωγικά στο αρχικό μνμ, αλλά στη συζήτηση αυτό υπονοείται από πολλούς (στην κοινωνική αποδοχή ελπίζω να αναφερόμαστε, γιατί στα υπόλοιπα είναι και πρέπει να είναι ισότιμες και κάτι παραπάνω).
2ον για τις κυρίες αυτές δεν είναι διασκέδαση είναι η ζωή τους και η εργασία τους άρα σε μία προχωρημένη ανάλυση είναι λογικό όπως στο εργασιακό περιβάλλον του καθενός να προκύψει μια "γνωριμία" που θα συνεχιστεί και θα εξελιχθεί....
3ον το να σταματήσει (δεν κρύβομαι) θα έλεγα ότι είναι και λογικό και επιθυμητό αλλά  όχι ως συνθήκη προς διαπραγμάτευση ή ως όρος για να αποδείξει κάτι σε κάποιον.        
 

Επισκέπτης
Για να το τελειώσουμε φίλε μου γιατί βγήκαμε εκτός θέματος.

Είσαι προφανώς όσο λίγοι εδώ μέσα θύμα του illusion (ψευδαίσθηση) που δημιουργεί η ενασχόληση με αυτό το σπορ.

Λυπάμαι αλλά δεν είσαι εραστής. Εραστής ήσουν όταν γάμησες εκείνες τις 4 συναδέλφους σου στο call center όπου δουλεύεις.

Στο μπουρδέλο είσαι πελάτης, πληρώνεις και κάνεις την δουλειά σου με μια γυναίκα που εκτός μπουρδέλου ούτε θα γυρνούσε να σε κοιτάξει, πόσο μάλλον να σε πηδήξει.

Αυτά. Τώρα αν παρ' όλα αυτά θεωρείς οτι είσαι ο μέγας εραστής γαμίκουλας των μπουρδέλων, ό,τι θες εσύ.

Σου λέω μόνο οτι έχεις τέτοια αποθέματα αυθυποβολής ώστε χάνεσαι εδώ μέσα.

Ασχολήσου με την πολιτική.

Εδώ φαίνεται πόσο άσχετος είσαι με τα μπουρδέλα. Ο μπουρδελιάρης δεν ενδιαφέρεται αν η πουτάνα τον γουστάρει ή όχι. Την ώρα που γαμάει έχει την ψυχολογία του βιαστή, διαφορετικά δεν μπορεί να λειτουργήσει μέσα σε 10 λεπτά. Επίσης το 90% των νεαρών ιερόδουλων είναι θύματα trafficking και αυτό σου το λέει κάποιος που ξέρει το χώρο καλά. Είναι δυνατό να είσαι πελάτης σε κάποια που γαμιέται με το ζόρι; Ο μπουρδελιάρης είναι "πελάτης" μόνο για να μην προσβάλλεται η πουτάνα, μέσα του πάντα νιώθει εραστής.

Picker  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom