Νέα

Επάγγελμα: Πουτάνα. Πρέπει να το πει στον φίλο/σύντροφο/σύζυγο της?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 120
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
Εδώ φαίνεται πόσο άσχετος είσαι με τα μπουρδέλα. Ο μπουρδελιάρης δεν ενδιαφέρεται αν η πουτάνα τον γουστάρει ή όχι. Την ώρα που γαμάει έχει την ψυχολογία του βιαστή, διαφορετικά δεν μπορεί να λειτουργήσει μέσα σε 10 λεπτά. Επίσης το 90% των νεαρών ιερόδουλων είναι θύματα trafficking και αυτό σου το λέει κάποιος που ξέρει το χώρο καλά. Είναι δυνατό να είσαι πελάτης σε κάποια που γαμιέται με το ζόρι; Ο μπουρδελιάρης είναι "πελάτης" μόνο για να μην προσβάλλεται η πουτάνα, μέσα του πάντα νιώθει εραστής.

Picker  :rockon:

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Φίλε μου το να κάνεις σχέση-γάμο με μια πουτάνα και αυτή να σταματήσει το επάγγελμα είναι πολύ φυσικό και πιστεύω ότι πολλοί το έχουν κάνει.
Το να έχεις ερωτική σχέση με μια εν ενεργεία πουτάνα είναι και αυτό θεμιτό και επίσης πολλοί το έχουν κάνει.
Το να προχωρήσεις σε γάμο όμως με εν ενεργεία πουτάνα στο τέλος από γάμος θα καταντήσει νταβατζιλίκι...

Και κάτι άλλο. Μην υποτιμάς τις πουτάνες σαν “υποβαθμισμένες”, “ανήθικες” κλπ.
Όσο περνάει η μπογιά τους έχουν το πάνω χέρι...
Σωστός. Αν αποφασισουν να προχωρησουν σε γάμο και να κανουν οικογενεια πρέπει και η άλλη να σταματησει απο αυτην την δουλεια. Ποιος αντρας θέλει να ξερει οτι μοιραζεται την γυναικα του? Παρελθόν έχουμε όλοι. Εκει ομως τραβας μια γραμμη και ξεκινας κατι καινουριο.
 

eeeeee

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2006
Μηνύματα
93
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
0
Σωστός. Αν αποφασισουν να προχωρησουν σε γάμο και να κανουν οικογενεια πρέπει και η άλλη να σταματησει απο αυτην την δουλεια. Ποιος αντρας θέλει να ξερει οτι μοιραζεται την γυναικα του? Παρελθόν έχουμε όλοι. Εκει ομως τραβας μια γραμμη και ξεκινας κατι καινουριο.
Άμα δεν το ξέρει όλα καλά δηλ, οπότε έρχεται σε δεύτερη μοίρα τον αν πληρώνεται ή όχι, γιατί   κάποιοι τις μοιράζονται είτε χωρίς να το ξέρουν είτε έχοντας υποψία και χωρίς να πληρώνονται από κανέναν. Μην παρεξηγηθώ, συμφωνώ μαζί σου, αλλά διακωμωδώ λίγο τη αίσθηση ότι αποτελεί "κτήμα" μια γυναίκα.  
Εδώ φαίνεται πόσο άσχετος είσαι με τα μπουρδέλα. Ο μπουρδελιάρης δεν ενδιαφέρεται αν η πουτάνα τον γουστάρει ή όχι. Την ώρα που γαμάει έχει την ψυχολογία του βιαστή, διαφορετικά δεν μπορεί να λειτουργήσει μέσα σε 10 λεπτά. Επίσης το 90% των νεαρών ιερόδουλων είναι θύματα trafficking και αυτό σου το λέει κάποιος που ξέρει το χώρο καλά. Είναι δυνατό να είσαι πελάτης σε κάποια που γαμιέται με το ζόρι; Ο μπουρδελιάρης είναι "πελάτης" μόνο για να μην προσβάλλεται η πουτάνα, μέσα του πάντα νιώθει εραστής.

Picker  :rockon:
δεν θα σχολιάσω τίποτα από όσα λες ως γνώστης, απλά θα σου πω ότι τα περισσότερα πράγματα στον κόσμο είναι δράση αντίδραση, οπότε σκέψου την γαμήσι πιθανότατα θα γίνει αν η εκάστοτε πουτάνα (σπανιότατα βέβαια) γουστάρει και αυτή. και υπάρχουν τέτοιες που μέσα στους τόσους είναι διατεθειμένες να δώσουν το κάτι παραπάνω, άρα προτείνω αυτό και όχι την "ψυχολογία βιαστή".

και να επανέλθω στο αρχικό ερώτημα του θέματος εδώ, πρέπει να το πει όπως πρέπει να λέγονται όλα ανάμεσα σε δύο άτομα που θέλουν να έχουν κοινή πορεία
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Εδώ φαίνεται πόσο άσχετος είσαι με τα μπουρδέλα. Ο μπουρδελιάρης δεν ενδιαφέρεται αν η πουτάνα τον γουστάρει ή όχι. Την ώρα που γαμάει έχει την ψυχολογία του βιαστή, διαφορετικά δεν μπορεί να λειτουργήσει μέσα σε 10 λεπτά. Επίσης το 90% των νεαρών ιερόδουλων είναι θύματα trafficking και αυτό σου το λέει κάποιος που ξέρει το χώρο καλά. Είναι δυνατό να είσαι πελάτης σε κάποια που γαμιέται με το ζόρι; Ο μπουρδελιάρης είναι "πελάτης" μόνο για να μην προσβάλλεται η πουτάνα, μέσα του πάντα νιώθει εραστής.

Picker  :rockon:

πρώτον δεν είμαι σχετικός με τα μπουρδέλα, είμαι σχετικός με την ζωή, με την οποία είσαι εσύ άσχετος.

τελικά όμως δεν κατάλαβα, ο μπουρδελιάρης είναι εραστής ή βιαστής ή και τα δύο.

πολυεπίπεδο άτομο ο μπουρδελιάρης τελικά.
 

monosgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2012
Μηνύματα
710
Like
0
Πόντοι
6
Η ποτάνα είνι η χειρότερη μορφή  γυναίκας

ντροπή να εχεις σοβαρή σχεση μαζυ της
 

gtleongt

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2014
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Η ποτάνα είνι η χειρότερη μορφή  γυναίκας

ντροπή να εχεις σοβαρή σχεση μαζυ της

Εχεις δικιο απο τη μερια σου και το μορφωτικο σου επιπεδο. (το μαζι δεν γραφαιται με 'υ' και δεν ειναι ποτανα ειναι πουτανα)
Ομως απο ποια μερια τις θεωρεις χειροτερες?
Επειδη αυτο που κανουν το κανουν φανερα ενω υπαρχουν αλλες που ειναι οχι εισημα πουτανες αλλα ειναι και στο σωμα και στη ψυχη?
Που βρισκουν λεφταδες και τους τα παιρνουν?
Εχεις σκεφτει οτι καποιες το κανουν για να δωσουν στα παιδια τους αυτα που εμεις ειχαμε και δεν μας λειψανε ποτε ?
Ενταξει θα μου πεις και πρεπει η αλλη να γινει πουτανα?
Εχεις σκεφτει φιλαρακι καποια μερα που εχοντας υποχρεωσεις να σου κοψουν μισθο,περιθαλψη και να πρεπει να ταϊσεις στοματα
,να πρεπει να πας τα παιδια σου στο γιατρό, να μη εχεισ να φας?

Δεν το επικροτω αυτο που κανουν ,ομως δεν ειναι ευκολο για κανενα ανθρωπο να δεχεται τον εξευτελισμο αν εχει αλλες επιλογες στη ζωη του.
Και σε τελευταια αναλυση μη κρινεις καποιον που δεν ξερεις και δεν ξερεις τι περναει για να μπορεσει νε 'ζησει'.
Για μενα αυτες που το κανουν ειναι τρεις κατηγοριες
1. Οι ξεκολιαρες που ζητανε τα λουσα και τη μεγαλη ζωη.(αυτες ναι ειναι πουτανες)
2. Αυτες που τους πουλησανε ερωτες και παραμυθια και τις μπλεξανε οι νταβαδες.(οι χαζουλες που δεν σκεφτονται)
3. Αυτες που δεν ειχαν αλλη επιλογη για να ζησυν τη οικογενεια τους ,επειδη ο 'αντρας' τους τις αφησε,επινε,ητανε μαλακας.(μιλαω κυριως για τις ξενες)

Τα εχεις σκεφτει ολα αυτα η παιζεις μονο  το πουλι σου ?

Γεια χαρα

 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
26
Like
2.336
Πόντοι
6.955
Να τοποθετηθεί και καμια πουτάνα βρε παιδια να μαθουμε απο πρωτο χερι
 

moras123

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
399
Κριτικές
9
Like
9
Πόντοι
1
Εγώ  να το θέσω διαφορετικά

ΤΥΧΑΙΑ  ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ με καποιο τρόπο οτι γυναικα φίλου εκδίδεται

και είμαι 150% οτι το ξέρει και ό ιδιος και ειναι ψιλονταβας

τι κάνω?

αυτη δεν με θυμαται με χει μια φορα πριν πολλα χρονια


1)κανονιζω ραντεβου

και την γαμαω και εγω και φιλοι μου
και τους καvω ρομπα

Η

ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΑΜΑΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΡΟΜΠΑ

ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ 4 ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΖΙ
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Ποιος εισαι εσυ που θα με κρινεις για την ζωη που κάνω?
Δεν ειμαι τέλειος και δεν χρειάζεται να ειμαι.
Και πριν ξεκινησεις να με δείχνεις με το δάχτυλο , βεβαιώσου οτι τα χέρια σου ειναι καθαρά

Bob Marley
 

gtleongt

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2014
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ποιος εισαι εσυ που θα με κρινεις για την ζωη που κάνω?
Δεν ειμαι τέλειος και δεν χρειάζεται να ειμαι.
Και πριν ξεκινησεις να με δείχνεις με το δάχτυλο , βεβαιώσου οτι τα χέρια σου ειναι καθαρά

Bob Marley

Για μενα δεν μπορει ενας αντρας να δεχτει να κανει η κοπελλα του αυτη τη 'δουλεια'.Το θεωρω κοροϊδια και παραμυθι και για τους δυο.
Και επιπλεον αν δεν εισαι νταβας η ερειπιο της ζωης δεν το δεχεσαι σαν αντρας.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Η ερωτηση του θεματος ειναι αν πρεπει να το πει οτι δουλευει ή ειχε δουλεψει σαν πουτάνα.

Για μενα πρεπει να το πει. θα εχει το αγχος αν θα το δεχτει ο συντροφος της ή αν θα της το <<χτυπησει>> καποια στιγμη αλλά ειναι πιο τίμιο να το ξερει ο άλλος . Ασε που αν δεν το πει, παντα θα έχει το αγχος αν θα το μαθει ο συντροφος της κατα τυχη.

 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Αν το πει και δεν σταματήσει τον κάνει αργά η γρήγορα νταβατζή
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Moνο ο αχαχουχας δεν θα επαιρνε πρεφα οτι εχει σχεση με πουτανα...
 

agios69

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
6
Like
123
Πόντοι
16
Τώρα βλέπω το θέμα(τοποθετούμε βάση τίτλου)..

Όλες αυτές οι κοπέλες,λόγο δουλειάς εχουν πολλά ψυχολογικά και ανασφάλειες..Έχουν μεγάλη ανάγκη έναν άνθωπο να κοντά τους..Όταν είναι μαζι με κάποιον θα του μιλήσουν,μετά απο χρονικό διάστημα έστω,αλλα θα το πουν κάποια στιγμή..Γιατι εχουν αναγκη να το κανουν..

Τώρα που θα καταλίξει μια τέτοια σχέση(αλλο θέμα)?? Απο γάμο εώς νταβατζιλίκη..

Και αν είναι σωστό για έναν αντρα(αλλο θέμα)?? ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ,,για πολούς λόγους..Όχι τόσο κοινωνικούς..Ψυχολογικούς,,τα ψυχολογικά τις κοπέλας θα περάσουν ολα στον άντρα..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.622
Πόντοι
8.006
Εγώ  να το θέσω διαφορετικά

ΤΥΧΑΙΑ  ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ με καποιο τρόπο οτι γυναικα φίλου εκδίδεται

και είμαι 150% οτι το ξέρει και ό ιδιος και ειναι ψιλονταβας

τι κάνω?

αυτη δεν με θυμαται με χει μια φορα πριν πολλα χρονια


1)κανονιζω ραντεβου

και την γαμαω και εγω και φιλοι μου
και τους καvω ρομπα

Η

ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΑΜΑΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΡΟΜΠΑ

ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ 4 ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΖΙ
Άλλη δουλεια δεν εχεις?
 

moras123

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
399
Κριτικές
9
Like
9
Πόντοι
1
Δεν  ειναι παρεα μου ρε φιλε
ειναι ενας παλιος φιλος απο καποια περιοδο της ζωης (πανεπιστημιο)


την γυναικα του τυχαια την ανακαλυψα  απο εδω μεσα σε αγγελια

απλα δεν δινω στοιχεια για να μη γινει χαμος
 

gtleongt

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2014
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Άλλη δουλεια δεν εχεις?

Παντως το πιο τραγικο για μια γυναικα του χωρου δεν ειναι πως θα το πει στο συντροφο της αλλα να μαθει οτι αυτος που ειναι ο καλος της ειναι νταβας και οχι πελατης οπως νομιζε. Ασχετο !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom