Νέα

Επάγγελμα: Πουτάνα. Πρέπει να το πει στον φίλο/σύντροφο/σύζυγο της?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 120
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.390
Κριτικές
3
Like
3.232
Πόντοι
786
Είναι επάγγελμα το να σε γαμάνε?  :think:  :headbang:

Τό πιό απλό καί παλιό. Μέ ότι έδωσε ό Θεούλης. Ξεβράκωτα. 0 προσόντα, μηδέν εφορία, λίγη υπομονή, λίγο τσατσά, καί τ' αγόρι της.
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Καταπίνεται πιό μαλακά στήν αρχή εδώ, δέν είναι εγγυημένο ότι κάνουν ολοκληρωμένο νταλαβέρι, αλλά καί ή πιό λάιτ σκηνή σέ πριβέ μοιάζει από ταινία Salieri. :rockon:

Στό τέλος τό ψέμα καί τό άν μέ τίς ζούδες είναι χειρότερη ψυχοφθορά από τήν βέβαιη γνώση μέ τίς τάνες. Τό δεύτερο ξέρεις θά σέ ξενερώσει καί θά σού τελειώσει, τό πρώτο είναι λαβύρινθος.

άρα εσύ και ο νυκτερός εκφράζετε την κλασική άποψη του κτητικού αρσενικού, ακόμη κι αν δεν αγαπάς την σύντροφο σου, σε χαλάει να μιλάει γαμιέται με άλλους , έστω και επαγγελματικά.

στο θρεντ που άνοιξα δεν υπάρχει νικητής ούτε σωστή άποψη, προβληματισμό εκθέτουμε και επιχειρηματολογούμε.

απόψεις σας σεβαστές και ελήφθησαν υπ όψιν.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.939
Κριτικές
90
Like
33.863
Πόντοι
24.700
πριν από 3 4 δεκαετίες η Ελλάδα ψήφιζε ΠΑΣΟΚ, τι ψάχνεις να βρεις.

τα λούμπεν στοιχεία δεν με αφορούν. απευθύνομαι με τα ερωτήματα που θέτω στην πνευματική ελίτ του τόπου που διαβάζει bourdela.com  :sunglasses:

:2funny: :2funny:

Επιτέλους. Έτσι σας θέλω. Και οι δύο ατάκες ήταν πνευματώδεις :thumbsup:

 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.390
Κριτικές
3
Like
3.232
Πόντοι
786
Μαλλον το αλλο μου κειμενο διαβασες και εκανες σ αυτο παραθεση . Εχεις απολυτο δικιο εδω αν πληρωσεις μια τανα για μια ωρα και εκεινη την ωρα καποιος της τηλεφωνήσει σπαζεσαι ποσο μαλλον να ειναι αυτος ο ανθρωπος που αγαπας

Ναί τό κόλλησα μετά, πάτησα τό άλλο μόνο του στήν αρχή.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
Οπως ελεγαν οι παλιοι και σοφη γεροντες ο αντρας οτι καβαλαει δεν το μοιραζεται εννοούσαν τα αλογα και τις γυναικες , στην συγχρονη εποχη ειναι η μηχανες ,αυτοκινητα και γυναικες
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.390
Κριτικές
3
Like
3.232
Πόντοι
786
άρα εσύ και ο νυκτερός εκφράζετε την κλασική άποψη του κτητικού αρσενικού, ακόμη κι αν δεν αγαπάς την σύντροφο σου, σε χαλάει να μιλάει γαμιέται με άλλους , έστω και επαγγελματικά.

στο θρεντ που άνοιξα δεν υπάρχει νικητής ούτε σωστή άποψη, προβληματισμό εκθέτουμε και επιχειρηματολογούμε.

απόψεις σας σεβαστές και ελήφθησαν υπ όψιν.

Δέν είναι θέμα άποψης, είναι πείρα. Άν αγαπάς απλά θά σπαστείς βαθύτερα. Πού νά δείς πώς κάνουν αυτές έτσι καί τριφτείς πουθενά ή ρίξεις έστω 1 μανίκι. Λίγη σού είμαι εγώ! Πού μέ παρακαλάνε!!! Εμένα κάνεις ρεζίλι στίς φίλες μου!!! Φασαρία νά δείς! Είναι αμοιβαίο. Ό άνθρωπος αγαπά ότι νιώθει δικό του βαθύτερα. Είμαστε καλωδιωμένοι έτσι.
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Οπως ελεγαν οι παλιοι και σοφη γεροντες ο αντρας οτι καβαλαει δεν το μοιραζεται εννοούσαν τα αλογα και τις γυναικες , στην συγχρονη εποχη ειναι η μηχανες ,αυτοκινητα και γυναικες

"Αμάξι και γυναίκα δεν δανείζονται"
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Επίσης

"Το κοτόπουλο και η γυναίκα θέλουν χέρι"  :grin:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
άρα εσύ και ο νυκτερός εκφράζετε την κλασική άποψη του κτητικού αρσενικού, ακόμη κι αν δεν αγαπάς την σύντροφο σου, σε χαλάει να μιλάει γαμιέται με άλλους , έστω και επαγγελματικά.

στο θρεντ που άνοιξα δεν υπάρχει νικητής ούτε σωστή άποψη, προβληματισμό εκθέτουμε και επιχειρηματολογούμε.

απόψεις σας σεβαστές και ελήφθησαν υπ όψιν.
Αν δεν αγαπαω δεν με πολυνοιαζει απλα αναφερω οτι δεν μου ειναι τοσο ευχαριστο
 

stakar

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
και αν η πουτάνα σύντροφος σου, τυχει να γούσταρε κάποιον από τους πελάτες της και το σεξ μαζί του, τοτε τι κανεις?
:think:Την παρακαλας να αποφευγει τον συγκεκριμενο πελατη, αν βαβαια σε ενμερωσει οτι γαμαει καλυτερα απο σενα??
και μετα εσυ δε νοιωθεις κερατας? δεν ζηλεβεις? αρα δεν υπαρχει μελλον σε τετοια σχεση. ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΕΚΔΙΔΕΤΑΙ.
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
και αν η πουτάνα σύντροφος σου, τυχει να γούσταρε κάποιον από τους πελάτες της και το σεξ μαζί του, τοτε τι κανεις?

το πρόβλημα το αναγνώρισα σε ένα από τα ποστ μου.

βέβαια ανοίγει άλλο θρεντ: "σε τι βαθμό και πόσο ειλικρινά και αντικειμενικά μπορεί να γουστάρει πουτάνα τον πελάτη της, ειδικά αυτόν του δεκαλέπτου της Φυλής/Μεταξουργείου".

αλλά ας μην επεκταθούμε.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.390
Κριτικές
3
Like
3.232
Πόντοι
786
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Ειδικά οί gay έχουν τά ισχυρότερα πάθη όταν αγαπάνε.

:2funny:

ωχ, άντε να αποδείξω οτι δεν είμαι ελέφαντας με τις επιλογές τραγουδιών.

φαίνεται το βίντεο? επειδή για κάποιο λόγο εδώ και κάποιες ώρες δεν μπορώ να μπω στο σάιτ από Google chrome, με τον Explorer το βίντεο σε μένα δεν εμφανίζεται.

 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.390
Κριτικές
3
Like
3.232
Πόντοι
786
:2funny:

ωχ, άντε να αποδείξω οτι δεν είμαι ελέφαντας με τις επιλογές τραγουδιών.

φαίνεται το βίντεο? επειδή για κάποιο λόγο εδώ και κάποιες ώρες δεν μπορώ να μπω στο σάιτ από Google chrome, με τον Explorer το βίντεο σε μένα δεν εμφανίζεται.

Φαίνεται. Τώρα όπου νάναι μπορεί νά σκάσει καί κανά "παππού, παππού, τόν παίρνεις πού καί πού;" :2funny:
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
πάνω από 30 αναγνώστες αυτή την στιγμή το θρεντ, το πιο δημοφιλές.

πάνω από 500 αναγνώστες τις δύο πρωτες ώρες.

και ούτε μια πουτάνα δεν μας τίμησε.

ΓΑΜΩ ΤΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ!
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.390
Κριτικές
3
Like
3.232
Πόντοι
786

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.785
Πόντοι
1.206
Επειδή έχει τύχει να γνωρίσω καλά μια τέτοια γυναίκα που κάνει ακόμα αυτή τη δουλειά και έχει ταυτόχρονα και μόνιμες σχέσεις, με διάφορους τύπους (συνήθως " πολύ λίγους" για να μην έχουν και πολλές απαιτήσεις) ξέρω καλά πως οι σχέσεις αυτές δεν της λένε τίποτα, απλά τους "χρησιμοποιεί" για διάφορες δευτερεύουσες ανάγκες, όπως χρησιμοποιεί και τους πελάτες της για την πρωτεύουσα της ανάγκη (τα χρήματα!) με ορισμένους από τους οποίους επίσης ενδέχεται να έχει δημιουργήσει μια ιδιέταιρη σχέση, ιδίως αν αυτή η σχέση κάτι παραπάνω της προσφέρει. Σίγουρο δε είναι πως κάποιοι πελάτες την γαμάνε καλύτερα από τον μπούλη γκόμενο, ο οποίος φυσικά και δεν ξέρει τίποτα για την επαγγελματική δραστηριότητα της "κυρίας"!
Απλά αγαπώντας τόσο πολύ τον εαυτό της δεν της μένει περιθώριο να αγαπήσει κάποιον άνδρα, παρά μόνο να τον χρησιμοποιήσει!

Εν τάξει δεν είναι και ότι χειρότερο, πουτάνα είναι η γυναίκα. Εδώ τόσες παντρεμένες δεν αγαπάνε τους άντρες τους και τους έχουν μόνο για να τους τα ακουμπάνε!
Και η συγκεκριμένη το έκανε αυτό για μεγάλο διάστημα, που πιο "πρόστυχο" το βρίσκω, μέχρι που την πήρε χαμπάρι ο μέχρι τότε βλάκας σύζυγος, αλλά και αρκετές άλλες μικρότερες πουτανίτσες που έχω γνωρίσει το όνειρό τους είναι να σταματήσουν την δουλειά, αλλά να μην χάσουν και την δυνατότητα να ξοδεύουν όσα έχουν μάθει να ξοδεύουν, μέσω ενός "καλού γάμου" (= με μαλάκα πλούσιο), τον οποίον μάλλον καλύτερα να μην τον αγαπάνε κι ας μην τις αγαπάει κι αυτός ρε αδερφέ! Τα λεφτά να τους δίνει κι όλα καλά.

Μόνο που δυστυχώς γι αυτές οι πλούσιοι λιγόστεψαν πολύ στην Ελλάδα...
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Επειδή έχει τύχει να γνωρίσω καλά μια τέτοια γυναίκα που κάνει ακόμα αυτή τη δουλειά και έχει ταυτόχρονα και μόνιμες σχέσεις, με διάφορους τύπους (συνήθως " πολύ λίγους" για να μην έχουν και πολλές απαιτήσεις) ξέρω καλά πως οι σχέσεις αυτές δεν της λένε τίποτα, απλά τους "χρησιμοποιεί" για διάφορες δευτερεύουσες ανάγκες, όπως χρησιμοποιεί και τους πελάτες της για την πρωτεύουσα της ανάγκη (τα χρήματα!) με ορισμένους από τους οποίους επίσης ενδέχεται να έχει δημιουργήσει μια ιδιέταιρη σχέση, ιδίως αν αυτή η σχέση κάτι παραπάνω της προσφέρει. Σίγουρο δε είναι πως κάποιοι πελάτες την γαμάνε καλύτερα από τον μπούλη γκόμενο.
Απλά αγαπώντας τόσο πολύ τον εαυτό της δεν της μένει περιθώριο να αγαπήσει κάποιον άνδρα, παρά μόνο να τον χρησιμοποιήσει!

Εν τάξει δεν είναι και ότι χειρότερο, πουτάνα είναι η γυναίκα. Εδώ τόσες παντρεμένες δεν αγαπάνε τους άντρες τους και τους έχουν μόνο για να τους τα ακουμπάνε!
Και η συγκεκριμένη το έκανε αυτό για μεγάλο διάστημα, που πιο "πρόστυχο" το βρίσκω, μέχρι που την πήρε χαμπάρι ο μέχρι τότε βλάκας σύζυγος, αλλά και αρκετές άλλες μικρότερες πουτανίτσες που έχω γνωρίσει το όνειρό τους είναι να σταματήσουν την δουλειά, αλλά να μην χάσουν και την δυνατότητα να ξοδεύουν όσα έχουν μάθει να ξοδεύουν, μέσω ενός "καλού γάμου" (= με μαλάκα πλούσιο), τον οποίον μάλλον καλύτερα να μην τον αγαπάνε κι ας μην τις αγαπάει κι αυτός ρε αδερφέ! Τα λεφτά να τους δίνει κι όλα καλά.

Μόνο που δυστυχώς γι αυτές οι πλούσιοι λιγόστεψαν πολύ στην Ελλάδα...



  Εγκζάκτλυ ντόκτορ μου.... Ακριβέστατος.

  :thumbsup:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.785
Πόντοι
1.206
 Εγκζάκτλυ ντόκτορ μου.... Ακριβέστατος.

 :thumbsup:

Μην μου πεις πως κατάλαβες και σε ποιά αναφερόμουν! (Με π.μ. αν το κατάλαβες.)

Αλλά θα μου πεις μόνο μία υπάρχει; Η "ιστορία" πάντα η ίδια είναι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom