Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 224K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.960
Κριτικές
15
Like
11.778
Πόντοι
3.846
Τελικά τι ισχύει με την χρήση μάσκας στα στούντιο;
Τις φοράς μέχρι να μπεις στο δωμάτιο και μετά παίζεις μπάλα κανονικά;
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Τελικά τι ισχύει με την χρήση μάσκας στα στούντιο;
Τις φοράς μέχρι να μπεις στο δωμάτιο και μετά παίζεις μπάλα κανονικά;

Δε σε υποχρεώνουν να φοράς μάσκα,αλλά πρέπει εσύ να τη φοράς από συνείδηση..
Αν θες,ζητάς και από την κοπέλα να φοράει.
Πίπα μπορεί να σου κάνει,βάζοντας τη μάσκα ή πάνω ή κάτω από το στόμα της.
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
898
Like
302
Πόντοι
26
καλησπερα!ξερεις κανεις που πηγε η μονικα απο ρουμανια που δουλευε φυλης 104 κ κατεχακη?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.960
Κριτικές
15
Like
11.778
Πόντοι
3.846
Τελικά τι ισχύει με την χρήση μάσκας στα στούντιο;
Τις φοράς μέχρι να μπεις στο δωμάτιο και μετά παίζεις μπάλα κανονικά;

Δε σε υποχρεώνουν να φοράς μάσκα,αλλά πρέπει εσύ να τη φοράς από συνείδηση..
Αν θες,ζητάς και από την κοπέλα να φοράει.
Πίπα μπορεί να σου κάνει,βάζοντας τη μάσκα ή πάνω ή κάτω από το στόμα της.
Ελπίζω να κάνεις πλάκα.
Ποιος θα δεχόταν να κάνει σεξ φορώντας μάσκα (εκτός αν έχεις φετίχ) ή θα γούσταρε να του έπαιρνε πίπα μια κοπέλα φορώντας μάσκα;;
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Η γνωστη στους περισσοτερους στουντιακηδες Ελινα, ξανθια Ελληνιδα μιλφαρα με αριστες υπηρεσιες (εσχατως στο Κων/λεος 132) μεταπηδησε στο χωρο των ανεξαρτητων CG, οποτε μη την ψαχνετε στο μαγαζι....

Επιστροφη στις ριζες για την Ελινα, αυτη τη φορα στα στουντιο ΗΗ82 & Β19. Αυριο στο Ηλια Ηλιου πρωϊνη βαρδια..... Καλα νεα ;
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.805
Πόντοι
2.846
Φωτός της πάντως έχει στα στούντιο που ήταν
 

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
390
Like
450
Πόντοι
21
Η Αθήνα που χάθηκε?Είχα πάει πριν κάποιες μέρες.Εχει 2 βδομάδες που δε τη βλέπω στο πρόγραμμα.Κριμας...

Μπορει να αναθεωρησε μετα απο λιγες μερες ξεμουνιασματος για ενα λιγακι πιο παχυ μεροκαματο,δεν ειναι ολες φτιαγμενες γιαυτο.
 

rakakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
616
Κριτικές
3
Like
747
Πόντοι
366

Άποψη για τη δεσποινίδα με τις βυζαρες έχουμε;
Θυμάμαι τις φωτος της σε άλλη αλυσίδα παλιότερα αλλά δεν είχα δοκιμασει
 

Johnny Truelove

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
157
Κριτικές
6
Like
304
Πόντοι
21

Άποψη για τη δεσποινίδα με τις βυζαρες έχουμε;
Θυμάμαι τις φωτος της σε άλλη αλυσίδα παλιότερα αλλά δεν είχα δοκιμασει

Έχει καλές κριτικές αλλά και κακές κριτικές στα στούντιο της αλυσίδας Κατεχάκη 5,Συγγρού 232 κλπ.
 

rakakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
616
Κριτικές
3
Like
747
Πόντοι
366
Ευχαριστώ, απ ότι βλέπω όλες οι καλες κριτικές είναι από έναν συγκεκριμένο λογαριασμό οπότε βρωμάει φόλα από μακρια

Θενξ
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
816
Κριτικές
11
Like
1.361
Πόντοι
376
Η Αθήνα που χάθηκε?Είχα πάει πριν κάποιες μέρες.Εχει 2 βδομάδες που δε τη βλέπω στο πρόγραμμα.Κριμας...
το πιο όμορφο κορίτσι που έχω πάρει σε τέτοια μαγαζιά.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.038
Πόντοι
10.411

Άποψη για τη δεσποινίδα με τις βυζαρες έχουμε;
Θυμάμαι τις φωτος της σε άλλη αλυσίδα παλιότερα αλλά δεν είχα δοκιμασει
[/quote]
Δυνατό κορμί από τα λίγα ευχαριστιέσαι στήθος και κωλομέρια ,αλλα φωνάζει σε βαθμό ενοχλητικό για εμένα.Όταν είχα πάει στην Μελαντίας και περίμενα να την δω(ήταν σε δωμάτιο),πήγαν να με πιάσουν τα γέλια έτσι όπως έκανε,ακουγόταν εώς έξω πολύ δυνατά!Και στο δωμάτιο μαζί μου,δαγκώθηκα να μην γελάσω :S :2funny:
 

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
390
Like
450
Πόντοι
21
Απορια,στο Αυταρχικό**: 80€ που εχουν καθιερωμενο τα στουντια γαμας κιολας, παιζει λιγο παιχνιδι υποταγης ή απλα για να σε στραποναρει μια φολα ασχετη με τον κοσμο των φετιχ?
 
OP
OP
P

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
479
Κριτικές
284
Like
4.496
Πόντοι
10.751
Απορια,στο Αυταρχικό**: 80€ που εχουν καθιερωμενο τα στουντια γαμας κιολας, παιζει λιγο παιχνιδι υποταγης ή απλα για να σε στραποναρει μια φολα ασχετη με τον κοσμο των φετιχ?

Αναλογα την κοπελα φιλε.
Για παραδειγμα η Πανδωρα στο Φ104 παιζει πολυ ωραια παιχνιδια και ξεκιναει απο τα 70Ε το αυταρχικο.
Κατα καιρους εχουν εμφανιστει σε διαφορες αλυσιδες ή μεμονωμενα στουντιο διαφορες πολυ αξιες κοπελες, η Πανδωρα ειναι η πρωτη που μου ηρθε στο μυαλο για την παρουσα περιοδο.
 

mpatsatsoukas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
4
Κριτικές
4
Like
51
Πόντοι
0
Καλησπερα μαγκες,

Θα ηθελα τα φωτα σας λιγο γιατι ψαχνω ενα καλο πιστολι με δυνατο βυζι αλλα να μην βγω μετα και να λεω ωραιο βυζι η κοπελα αλλα πεταξα τα λεφτα μου. Διαβαζω το σαιτ αρκετα χρονια αν και δεν εχω γραφτει πολυ καιρο εδω. 2 κριτικες εχω γραψει ολες ολες (τρεις βασικα αλλα η τελευταια που εγραψα πριν μια εβδομαδα μαλλον δεν ανεβηκε ποτε). Αυτο που εχω καταλαβει γενικα ειναι οτι οσες εχουν πολυ καλη μπροστα κινηση, εχουν και το κακο συνηθειο να μην εχουν καλες υπηρεσιες. Το πιο συνηθες που γραφουν οι περισσοτεροι συναγωνιστες ειναι φρασεις του τυπου ''μονο για τα βυζια'', ''βυζαρες αλλα μεχρι εκει'' και διαφορα άλλα τετοια. Επειδη ειμαι βυζολαγνος (οχι να φτανει στον αφαλο) εχει καποιος να κανει καμια καλη προταση. Δεν μπορει να μην υπαρχει καποια που να αξιζει και τα λεφτα της. Ευχαριστω μαγκες.
 

rakakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
616
Κριτικές
3
Like
747
Πόντοι
366
Στη Γερμανοαλυσιδα έχει εμφανιστεί ένα πιστόλι από 10/10 ονόματι Liza, για πρώην εσκορτακι φαίνεται στις φώτο, μπας και έχει κανείς προηγούμενη εμπειρία;
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
27
Like
4.267
Πόντοι
1.446
Λοιπόν παραθέτω τα αποτελέσματα τσάρκας από το Σ/Κ. Σίσσυ από την αλυσίδα των Θησέως 365,χάλι μαύρο σώμα σε φάση ανορεξίας,κοντοπούτανο και με βλέμμα να βαριέται την ζωή της. Σαμπρίνα από την ίδια αλυσίδα,μιλάμε για ότι να ναι καμία σχέση με τις φωτό έχει πολλά παραπανήσια κιλά,κοντοπούτανο,άσχημα τατουάζ και βλέμμα βαριέμαι που ζώ και αναπνέω. Ήταν και μια Κολομβιανή με φουσκομένο κώλο και καλό σώμα αλλά βρώμαγε φόλα από 100 μέτρα. Δυστηχώς η ποιότητα έχει πέσει πάρα πολύ και για τις μόνες που άκουσα καλά λόγια από άλλους συναγωνιστές ήταν για την Αλεξάνδρα και την Roza. Κάποια στιγμή θα τις δοκιμάσω και αυτές αλλά προς το παρόν ένεκεν άλλων προτεραιοτήτων αναμένω. ΑΘΗΝΑ ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ Η ΕΣΤΩ ΤΗΛΕΦΩΝΑ. Καλά γαμησια σε ολους τους μυστες
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Η Τζέσικα που δουλεύει τώρα στα Μελαντίας,Κατεχάκη,Συγγρού,Αθηνών είναι η Τζέσικα η Ρουμάνα που ήταν μέχρι πέρσι ;
 

Jimmy belarino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2020
Μηνύματα
38
Κριτικές
4
Like
265
Πόντοι
280
Μύστες μου .... εχει συνευρεθεί κανεις με Μελίνα απο Θ35 για να μας δώσει πληροφορίες ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom