Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 223K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
μυριζε το δερμα της φιλε μπανιο δεν ειχε κανει και αρχισε να λεει τις ιδιες βλακειες που λενε ολες ιδια σχολη εχουν τελειωσει ολες της μλκιας
του ψευδους ..........
Πονηρια τροπος σκεψης ανθρωπων με περιορισμενο μυαλο !!!!!
 

horonia

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2011
Μηνύματα
33
Like
28
Πόντοι
0
Ξερεις κανεις σε ποιους ανηκουν τα στουντιο Λ.Βουλιαγμενης238, Κροκεων 6, Κασσανδρας 6 και τα αλλα στη ιδια αλυσιδα;;

Πχ το deluxe και τα υπολοιπα της ιδιας αλυσιδας ανηκουν στους Γερμανους
Στο 3ο ή 4ο Ραϊχ;
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
:2on1:Η Λατίνο αλυσίδα βλέπω έφερε νέο αίμα Λατίνων αλλά και ένα Ρωσιδακι μούρλια έχω μείνει μαλακας... Ωρε μανα μουουουουουου
 

Συνημμένα

  • 5e5bb7092d329_2092_dasha.jpg
    5e5bb7092d329_2092_dasha.jpg
    346,4 KB · Εμφανίσεις: 53
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Γειά χαρά  πέρασμα πριν λίγη ώρα από Λεωφόρο Αθηνών μιας και βρέθηκα κοντά έτσι μπήκα σε δύο μαγαζιά

Αθηνών 348 που άνοιξε πάλι στο κοπέλες Βικτώρια Ξανθιά μιλφ ενδιαφέρον παρουσία καλό σώμα και Χριστίνα μελαχρινή νεαρή αρκετά καλή αλλά σε καμία περίπτωση τίποτα ιδιαίτερο για να βγει 50€ο από την τσέπη.
Εδώ να πω ότι η τσατσά ανακοίνωσε πρόγραμμα μιας ώρας 100€ο δύο εκτονώσεις

Αθηνών 373 Κάρμεν μελαχρινή με γυμνασμενο σώμα πολλά τατουάζ σκυλοφατσα όμως και μια Σελένα πολύ μέτρια χωρίς όρεξη στο σαλόνι βαριεστημενη προβοσκίδα ως το πάτωμα αδιάφορη εντελώς.
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
σε ποιο στουντιο ειναι αυτη η κοπελα ονομα ξερεις;

Χθες ήταν Θησέως 365 άρα και στα υπόλοιπα Θησέως 40 Πειραιώς 193 κ Αθηνών 318, θα κάνω επίσκεψη σήμερα στο Θησέως 4 την βλέπω χιχι
 

nitsche

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
150
Like
128
Πόντοι
1
εχω παρει δυο φορεσ την κλωντια απο την λατινοαλυσιδα πειραιως 191 κλπ....η κοπελα ειναι οπως ηταν η σαμανθα,τυπικη λατινα με μπουταρες,φτιαγμενες βυζαρες και κωλαρα...κοντη και με ενα προσωπο πιο γλυκο απο αυτο που δειχνουν οι φωτο....η κοπελα ειναι κατα καποιο τροπο διαικπεραιωτικη αλλα οχι κομοδινο....προκαταρκτικα εχει καποια αλλα λιγα..δεν φιλαει σε περιμενει να τελειωσεις και γενικα δεν σου την σπαει...οι τροποι της εχουν μια γλυκα, δεν ειναι αποτομη ουτε απομακρη....οι κινησεις της ειναι καπωσ γρηγορες και με ενταση αλλα δεν σου αφηνουν την εντυπωση της ξεπετας..μιλαει λιγα αγγλικα..
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
εχω παρει δυο φορεσ την κλωντια απο την λατινοαλυσιδα πειραιως 191 κλπ....η κοπελα ειναι οπως ηταν η σαμανθα,τυπικη λατινα με μπουταρες,φτιαγμενες βυζαρες και κωλαρα...κοντη και με ενα προσωπο πιο γλυκο απο αυτο που δειχνουν οι φωτο....η κοπελα ειναι κατα καποιο τροπο διαικπεραιωτικη αλλα οχι κομοδινο....προκαταρκτικα εχει καποια αλλα λιγα..δεν φιλαει σε περιμενει να τελειωσεις και γενικα δεν σου την σπαει...οι τροποι της εχουν μια γλυκα, δεν ειναι αποτομη ουτε απομακρη....οι κινησεις της ειναι καπωσ γρηγορες και με ενταση αλλα δεν σου αφηνουν την εντυπωση της ξεπετας..μιλαει λιγα αγγλικα..
Καλημέρα κοίτα φίλε από αυτό που περιγράφεις εγώ αντιλαμβάνομαι μια πολύ μέτρια κατάσταση σούπα.
Θεωρώ ότι το να δίνουμε 50€ο που είναι πάρα πολλά φράγκα και να εισπράττουμε αυτή την υποβαθμισμένη μετριότητα είναι ότι χειρότερο όπως επίσης ότι χειρότερο είναι να δεχόμαστε από την αλυσίδα αυτή Πειραιώς193 Θησέως 40-365 αλλά και άλλες να λένε το εξής θρασυτατο 15 λεπτά απλό πρόγραμμα 50€ο!!.
Πρέπει η αποστροφή και αποχή σε τέτοια φαινόμενα να είναι απόλυτη.
Επίσης είδα τις φωτογραφίες από τα δύο καινούργια γκομενάκια Dasha-Diana καλές δείχνουν αλλά κρατάω πολύ μικρό καλάθι καθώς είναι ελάχιστες αυτές που είναι σωστες
 

mark_22

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2019
Μηνύματα
34
Like
18
Πόντοι
0
'Οντως παίδες μέχρι πριν κάποια χρόνια υπήρχαν γκόμενες στα στούντιο που στο 50ρικο κάναν παπάδες. Τώρα πλέον ακόμα και σε πιο ακριβά προγραμματα των 100+ κάνουν ένα αποστειρωμένο γαμήσι που τελειώνεις με το ζόρι.
 

konstantin2015

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2015
Μηνύματα
156
Like
178
Πόντοι
1
Έχω ανεβάσει κριτική για την Ντορίνα από τα studio Κωνσταντινουπόλεως και Βριλλησού. Πρόκειται για μεγάλη απάτη που προσπαθεί να σε ξεπετάξει στο 5 λεπτο ούτε πίπα της προκοπής δεν κάνει.Μάλιστα προσπαθούσε να μου πασάρει μια άλλη ξανθιά που δούλευε στο studio σε εκείνη την βάρδια..Εγώ είχα πάει για Ντορίνα και για αυτό δεν πέρασα με την άλλη. Μάλιστα δεν αναφέροταν καν στις βάρδιες ότι δούλευε η ξανθιά. Ο συναγωνιστής px75 μου ανέφερε ότι ήταν η Μάρα και μάλλον έχει δίκιο. Η πλάκα είναι ότι η Μάρα ήταν όλο γλύκες στην αρχή και όταν έφαγε το άκυρο σπαστηκε..
τα αλμπανια που είναι  Εκεί μέσα Μαρκέλλα,  Πέννυ,  Ντορινα κ σία έτσι δουλεύουν από την στιγμή που θα δώσεις  τα €€€ κοιτάνε να σε ξεπεταξουν και ας μην έχουν δουλειά μην διαβάζετε στους  δίπλα τους προμοτορες τους μπαρμπάδες  που γράφουν αυτές
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
τα αλμπανια που είναι  Εκεί μέσα Μαρκέλλα,  Πέννυ,  Ντορινα κ σία έτσι δουλεύουν από την στιγμή που θα δώσεις  τα €€€ κοιτάνε να σε ξεπεταξουν και ας μην έχουν δουλειά μην διαβάζετε στους  δίπλα τους προμοτορες τους μπαρμπάδες  που γράφουν αυτές
Καλημέρα λοιπόν η μόνη που πραγματικά αξιζει στα 36αρια είναι η Αλινα με τις βυζάρες μόνο αυτή που δουλεύει πάντα πρωί όλες οι προαναφερθείσες εντελώς άκυρες και αγενης επίσης πολύ καλή ήταν και μια Σαμάνθα αλλά αυτή έχει καιρο να φανει.
Ειδικά η Αλινα όμως είναι εγγύηση γι'αυτό έχει και τον κόσμο της, μπορεί να μήν είναι και super top σε εμφάνιση αλλά σε υπηρεσίες η κοπέλα απλά είναι αλλού δεν υπάρχει.

Επισης καλή επαγγελματίας είναι και μια Σαμπρίνα στο Βριλησσού 60 κάτω η πιο παλιά στο βουνό αυτή την στιγμή.
Αυτά για το πάλαι ποτέ θρυλικό βουνό που ήταν ο νούμερο ένα προορισμός για στούντιο
 

prometheusgr13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2019
Μηνύματα
85
Κριτικές
5
Like
197
Πόντοι
280
Γεια σας παιδια εχει κανεις αποψη για αλισα απο de paris ή να προτεινει καποια αλλη απο το μαγαζι εκτος ζανετ ? Ευχαριστω
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.227
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Γεια σας παιδια εχει κανεις αποψη για αλισα απο de paris ή να προτεινει καποια αλλη απο το μαγαζι εκτος ζανετ ? Ευχαριστω
Η Αλισα δεν ειναι κακια, αν και είναι τυπική και κάπως αποστειρωμένη. Εγώ πέρασα καλά με την Εύα την μια φορά που την πήρα, είναι του ίδιου στυλ, κοντούλα με ωραίο κώλο και όμορφο μουτράκι.
 

prometheusgr13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2019
Μηνύματα
85
Κριτικές
5
Like
197
Πόντοι
280
Η Αλισα δεν ειναι κακια, αν και είναι τυπική και κάπως αποστειρωμένη. Εγώ πέρασα καλά με την Εύα την μια φορά που την πήρα, είναι του ίδιου στυλ, κοντούλα με ωραίο κώλο και όμορφο μουτράκι.
ευχαριστω για την απαντηση , την ευα θα την δοκιμασω αφου την προτεινεις φαινεται δυνατη
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.919
Κριτικές
14
Like
3.696
Πόντοι
2.777
31 ετών Ηλία Ηλιού...Έλενα (Ρωσίς)
πήγε κανείς να τσεκάρει; την ξέρει κανείς από αλλού;

IMG-4081ff0cb1bc56622f6a7649ae3f0f54-V.jpg
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
  • Like
Αντιδράσεις: Α-Ω

Zaxos2722

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2013
Μηνύματα
77
Κριτικές
7
Like
262
Πόντοι
280
Καλώς σας βρήκα ξανά, μετά από πολύ καιρό που είχα να γράψω στο φόρουμ. Βαριέμαι να γράφω κριτικές πλέον, απλά να κάνω μια σύντομη ενημέρωση. Πριν μερικές μέρες, επίσκεψη στο Αριστοτέλους 6, είχα βάλει στο στόχαστρο την Kyra, γιατί ήθελα σαν τρελός να φάω μαύρη σοκολάτα.

Από κοντά η Kyra δεν βγάζει στο πρόσωπο αυτό το έκφυλο στοιχείο που βγαίνει στις φωτογραφίες της, το πρόσωπό της έχει μια παιδικότητα και αθωότητα που παραπέμπει σε νεαρό κορίτσι. Το κακό είναι ότι έχει προσθέσει στο σώμα ακόμα κάποια κιλά, τουλάχιστον 4-5 παραπάνω, σε σχέση με τις φωτογραφίες της. Όταν εμφανίστηκε στο σαλόνι, σκέφτηκα αρχικά να φύγω, τα πρότυπά μου είναι αυστηρά στα μοντελέ σώματα με το ταβάνι στα 50 κιλά βάρος.

Τελικά μπήκα και πήρα το πρόγραμμα των 100 ευρώ, γιατί ήθελα οπωσδήποτε ελεύθερο στοματικό, ειδικά με τις φοβερές τσιμπουκοχειλάρες που διαθέτει η Kyra. Στο δωμάτιο τώρα, ξεκινήσαμε με χαδάκια και φιλάκια στο λαιμό, και η Kyra γονάτισε και ξεκίνησε στοματικό με μένα όρθιο δίπλα στο κρεβάτι. Έκανε κάποιες προσπάθειες για deep throat, αλλά μέχρι 11-12 πόντους μπορούσε να πάρει στο στόμα της. Πάντως το στοματικό ήταν αρκετά καλό, αργό και αισθησιακό, όπως της το ζήτησα. Τα χείλια της Kyra είναι φτιαγμένα για πίπες.

Στη συνέχεια ανέβηκε σε κλασικό cow girl, συνεχίσαμε σε ιεραποστολικό, και μετά από λίγο της σήκωσα ψηλά τα πόδια και τα έβαλα στους ώμους μου. Παρόλο που έμπαινα σιγά και απαλά μέσα της, μετά από λίγο μου ζήτησε να αλλάξουμε στάση, φαινόταν ότι πονούσε. Οπότε γύρισε στα τέσσερα και εγώ όρθιος δίπλα στο κρεβάτι απολάμβανα την τεράστια κωλάρα της. Εκεί μας βρήκε και το τέλος.

Στη συνέχεια η Kyra μου έκανε ένα πολύ απολαυστικό, και αρκετά δυνατό μασαζάκι θα έλεγα, διάρκειας περίπου δέκα λεπτών. Συνολικός χρόνος παραμονής στο δωμάτιο: μισή ώρα.

Συμπερασματικά, η Kyra δείχνει αποκλειστικά για GFE καταστάσεις, όσοι είστε του PSE ξεχάστε το. Δεν παίρνει ιδιαίτερες πρωτοβουλίες, αλλά προσπαθεί να ικανοποιήσει τον πελάτη της. Εμφανισιακά είναι ακριβώς όπως στις φωτογραφίες της, αλλά τουλάχιστον με πέντε κιλάκια επιπλέον.

Σε καμία περίπτωση δεν έκλαψα το 100άρικο, πέρασα αρκετά καλά, αλλά η Kyra είναι πολύ μακριά σαν σωματικό βάρος από το πρότυπο των μοντελέ σωμάτων που με φτιάχνουν για τα καλά. Αν έχανε κάπου δέκα κιλά, θα την ξαναδοκίμαζα.
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
882
Κριτικές
185
Like
4.072
Πόντοι
14.175
Απο Βριλλησου 36 η Ντορινα δεν κανει για τιποτα και κοροιδευει τον κοσμο, την Πενυ την ειχα παρει πριν πολυ καιρο και ηταν καλη για τωρα δεν ξερω, Μαρκελλα ηταν πολυ καλη οταν την δοκιμασα. Η Αλινα ειναι δυναμιτης και η Μιχαελα τιμια χωρις να ειναι κατι το σπεσιαλ.
 

Orfeasjp

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2020
Μηνύματα
21
Like
18
Πόντοι
0
Την chrysti απο studio caroline που μπορω να τη βρω ??
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom