Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 224K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Μάγκες θέλω κάποιος να μου πεί αν έχει πάρει αυτήν την τύπισσα φαίνεται πολλά υποσχόμενη και θα την έχω στα υπόψη όταν επιστρέψω ξανα Ελλάδα

Πιθανότατα όταν θα επιστρέψεις εσύ, θα έχει φύγει αυτή... Οι περισσότερες Ουκρανές που έρχονται στον όμιλο αυτό και όχι μόνο, έρχονται ως... τουρίστριες για 2-3 βδομάδες, μοιράζουν φόλες αβέρτα, μαζεύουν όσο χαρτί μπορούν και την κάνουν.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
27
Like
4.266
Πόντοι
1.446
Πιθανότατα όταν θα επιστρέψεις εσύ, θα έχει φύγει αυτή... Οι περισσότερες Ουκρανές που έρχονται στον όμιλο αυτό και όχι μόνο, έρχονται ως... τουρίστριες για 2-3 βδομάδες, μοιράζουν φόλες αβέρτα, μαζεύουν όσο χαρτί μπορούν και την κάνουν.

Από τη μοσχαρόφατσα με το σπινθηροβόλο βλέμμα της αγελάδας καταλαβαίνεις ότι η συγκεκριμένη έχει τόση σχέση με το σεξ όση έχω εγώ με την αστροφυσική.

Παιδιά ευχαριστώ για το feedback γενικά πολύ φόλα ρε γαμώτο στα studio,κρίμα,επομένως θα εφαρμόσω την γνωστή διδαχή του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ και θα πάρω κανα δοκιμασμένο CG με την επιστροφή μου
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.953
Κριτικές
14
Like
3.794
Πόντοι
2.777
Δεν φαίνονται οι κριτικές ρε φίλε.
Εννοείται ότι δεν θέλω παλτά , απλά φαίνεται λευκή (δεν γουστάρω σκούρες, σχιστομάτες, λατίνες)
και αυτό που λένε οι αγγλόφωνοι leggy .
Με την περιγραφή που λες, δεν περνάω ούτε απ'έξω.

ούτε να το σκέφτεσαι. Μπορεί να είναι leggy, λευκή, κλπ, αλλά θα πετάξεις μια μούτζα στη μούρη σου από το 1ο δευτερόλεπτο που θα έρθει στο δωμάτιο.

Εγώ τι να πω που ψάχνω original κοκκινομάλλα με λευκό δερματάκι και βυζάρες;
Παίζει κάτι τέτοιο; (Στούντιο, call girl, CT...)
Ξέρεις κανείς;
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
ούτε να το σκέφτεσαι. Μπορεί να είναι leggy, λευκή, κλπ, αλλά θα πετάξεις μια μούτζα στη μούρη σου από το 1ο δευτερόλεπτο που θα έρθει στο δωμάτιο.

Εγώ τι να πω που ψάχνω original κοκκινομάλλα με λευκό δερματάκι και βυζάρες;
Παίζει κάτι τέτοιο; (Στούντιο, call girl, CT...)
Ξέρεις κανείς;
Η Λίζα από Κασσάνδρας 6, αν και βαμμένη κοκκινομάλλα, πληρεί τις υπόλοιπες προδιαγραφές που θέτεις.
Α, και φάτσα Γκμοχ :grin:
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.500
Κριτικές
56
Like
6.231
Πόντοι
3.556
Πήγα την προηγούμενη Δευτέρα το βραδάκι απο Κωνσταντινουπόλεως-Κασσάνδρας
Η γενικότερη εικόνα για τα μπάζα γενικώς
Κωνσταντινουπόλεως 92 με υποδέχεται η τσατσα και βγαίνει ένα μπαζάκι με κοντό ξανθό μαλλί , πάω να φύγω και η τσατσα με ξεχαισε γιατι δεν μπαίνω ποτέ και παπαριές.(Αν με πληρώνανε μπορεί και να έμπαινα με αυτες που φέρνετε)
Τλσπ πάω στο διπλανο στο 94 όπου δούλευε η μέλανυ. .Έφυγα χωρίς καν να  τη δω.(Εδώ ο τσάτσος τουλάχιστον ήταν ευγενικός)
Πάω στο 80 όπου με υποδέχεται ο κλασσικός γαμάτος τσάτσος της αλυσίδας-πολλές φορές έχουμε κουβεντιάσει ,απο τους καλύτερους της πιάτσας. Βγαίνει μια Ναόμι, πρέπει να την έλεγαν, το μοναδικό ωραίο μουνί της περιοχής ,αλλα κολλητος που την έχει πάρει μου έχει πεί ότι είναι φόλα στο δωμάτιο. Πάω πρός Κασσάνδρας , πάλι κάτι ανθυπομέτριες γκόμενες μέχρι που φτάνω στο Κασσάνδρας 6, όπου εκεί ήταν το τελειωτικό χτύπημα. Βγαίνει πρώτα μια Ελληνίδα, ωραίο σώμα αλλά ψιλοχάλια φάτσα και μετά προλογίζει η τσατσα μια Πατρίτσια. Τλσπ περίμενα να βγεί η "Μουνάρα" πατρίτσια μέχρι που πετάγεται ένα γυμνό κοντό άσχημο ανθρωπάκι απο το δωμάτιο. Μόλις το είδα έφυγα τρέχοντας και σιχτήρισα που πήγα, μπάς και γαμήσω στην συγκεκριμένη περιοχή.
Πολύ παρκαμή  δυστυχώς.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Πήγα την προηγούμενη Δευτέρα το βραδάκι απο Κωνσταντινουπόλεως-Κασσάνδρας
Η γενικότερη εικόνα για τα μπάζα γενικώς
Κωνσταντινουπόλεως 92 με υποδέχεται η τσατσα και βγαίνει ένα μπαζάκι με κοντό ξανθό μαλλί , πάω να φύγω και η τσατσα με ξεχαισε γιατι δεν μπαίνω ποτέ και παπαριές.(Αν με πληρώνανε μπορεί και να έμπαινα με αυτες που φέρνετε)
Τλσπ πάω στο διπλανο στο 94 όπου δούλευε η μέλανυ. .Έφυγα χωρίς καν να  τη δω.(Εδώ ο τσάτσος τουλάχιστον ήταν ευγενικός)
Πάω στο 80 όπου με υποδέχεται ο κλασσικός γαμάτος τσάτσος της αλυσίδας-πολλές φορές έχουμε κουβεντιάσει ,απο τους καλύτερους της πιάτσας. Βγαίνει μια Ναόμι, πρέπει να την έλεγαν, το μοναδικό ωραίο μουνί της περιοχής ,αλλα κολλητος που την έχει πάρει μου έχει πεί ότι είναι φόλα στο δωμάτιο. Πάω πρός Κασσάνδρας , πάλι κάτι ανθυπομέτριες γκόμενες μέχρι που φτάνω στο Κασσάνδρας 6, όπου εκεί ήταν το τελειωτικό χτύπημα. Βγαίνει πρώτα μια Ελληνίδα, ωραίο σώμα αλλά ψιλοχάλια φάτσα και μετά προλογίζει η τσατσα μια Πατρίτσια. Τλσπ περίμενα να βγεί η "Μουνάρα" πατρίτσια μέχρι που πετάγεται ένα γυμνό κοντό άσχημο ανθρωπάκι απο το δωμάτιο. Μόλις το είδα έφυγα τρέχοντας και σιχτήρισα που πήγα, μπάς και γαμήσω στην συγκεκριμένη περιοχή.
Πολύ παρκαμή  δυστυχώς.
Δεν πέρασες από το 8γ να μας πεις αν ήταν εκεί η φίλη μου η Κατερίνα :S
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.500
Κριτικές
56
Like
6.231
Πόντοι
3.556
Δεν πέρασες από το 8γ να μας πεις αν ήταν εκεί η φίλη μου η Κατερίνα :S
πέρασα απο την πλευρά του 6 αλλά δεν κατέβηκα πιο κάτω ούτε πήγα στο απέναντι πεζοδρόμιο. Σιχτήρισα με το μπάζο που είδα και λέω "Αντε πα να φύγουμε απο εδω"
 

METAKSOURGIAKOS13

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
99
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας , έχει επισκεφθεί κανείς την Αντριάνα μιλφ από τα στούντιο Ηλία ηλίου  Και Βούρβαχη;;  μερικοί λένε ότι αξίζει και άλλοι λένε ξεπέτα και επίσης άλλοι λένε ότι είναι τούμπανο από θέμα εμφάνισης και άλλοι λένε ότι πιθανόν μπορεί να είναι και μεταλλαγμένη γυναίκα trans τι ισχύει ;;

Ευχαριστώ
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
πέρασα απο την πλευρά του 6 αλλά δεν κατέβηκα πιο κάτω ούτε πήγα στο απέναντι πεζοδρόμιο. Σιχτήρισα με το μπάζο που είδα και λέω "Αντε πα να φύγουμε απο εδω"
:S :S :S
Άλλη Λίζα,όχι η κοκκινομάλλα.
Η ίδια είναι, οι φωτογραφίες έχουν αλλάξει
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
ούτε να το σκέφτεσαι. Μπορεί να είναι leggy, λευκή, κλπ,

Πρότεινε κάτι σε λευκό leggy μύστη.
Αν θες λευκό δέρμα, αλλά όχι κόκκινο μαλλί, φακίδες και ντερέκι  , κάτι μπορεί να βρεθεί .
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.953
Κριτικές
14
Like
3.794
Πόντοι
2.777
Πρότεινε κάτι σε λευκό leggy μύστη.
Αν θες λευκό δέρμα, αλλά όχι κόκκινο μαλλί, φακίδες και ντερέκι  , κάτι μπορεί να βρεθεί .

συνάδελφε το ψάχνω γιατί είναι ενδιαφέρουσα κατηγορία οι leggies. Όμως δεν έχω να μοιραστώ κάτι, δυστυχώς, αν βρεθεί λευκό, γάλακτος, με ποδάρες και το κυριότερο να τις ανοίγει σαν περήφανος αετός, φυσικά και θα γνωστοποιηθεί.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
αν βρεθεί λευκό, γάλακτος, με ποδάρες και το κυριότερο να τις ανοίγει σαν περήφανος αετός, φυσικά και θα γνωστοποιηθεί.

Το γάλακτος, δεν είναι ζητούμενο για μένα. Και σιτεμένη, κανένα πρόβλημα. Σακούλια σιλικόνης δεν θέλω,
ούτε υαλουρονικά σε χείλη που τα κάνουν σαν να τα έχουν τσιμπήσει 1 τρις μέλισσες.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.953
Κριτικές
14
Like
3.794
Πόντοι
2.777
Το γάλακτος, δεν είναι ζητούμενο για μένα. Και σιτεμένη, κανένα πρόβλημα. Σακούλια σιλικόνης δεν θέλω,
ούτε υαλουρονικά σε χείλη που τα κάνουν σαν να τα έχουν τσιμπήσει 1 τρις μέλισσες.

εγώ δεν μπορώ όλα αυτά που λες, το ροφό/ πεσκανδρίτσα, αλλά δεν αντέχω πια και τις μουτζουρωμένες, τελείως ντεκαβλέ.
Το γάλακτος = λευκό, αριστοκρατικό δέρμα, μην μπερδεύεσαι, έτσι;! να μοιάζει με πριγκηπέσσα αμόλυντη.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Πήγα την προηγούμενη Δευτέρα το βραδάκι απο Κωνσταντινουπόλεως-Κασσάνδρας
Η γενικότερη εικόνα για τα μπάζα γενικώς
Κωνσταντινουπόλεως 92 με υποδέχεται η τσατσα και βγαίνει ένα μπαζάκι με κοντό ξανθό μαλλί , πάω να φύγω και η τσατσα με ξεχαισε γιατι δεν μπαίνω ποτέ και παπαριές.(Αν με πληρώνανε μπορεί και να έμπαινα με αυτες που φέρνετε)
Τλσπ πάω στο διπλανο στο 94 όπου δούλευε η μέλανυ. .Έφυγα χωρίς καν να  τη δω.(Εδώ ο τσάτσος τουλάχιστον ήταν ευγενικός)
Πάω στο 80 όπου με υποδέχεται ο κλασσικός γαμάτος τσάτσος της αλυσίδας-πολλές φορές έχουμε κουβεντιάσει ,απο τους καλύτερους της πιάτσας. Βγαίνει μια Ναόμι, πρέπει να την έλεγαν, το μοναδικό ωραίο μουνί της περιοχής ,αλλα κολλητος που την έχει πάρει μου έχει πεί ότι είναι φόλα στο δωμάτιο. Πάω πρός Κασσάνδρας , πάλι κάτι ανθυπομέτριες γκόμενες μέχρι που φτάνω στο Κασσάνδρας 6, όπου εκεί ήταν το τελειωτικό χτύπημα. Βγαίνει πρώτα μια Ελληνίδα, ωραίο σώμα αλλά ψιλοχάλια φάτσα και μετά προλογίζει η τσατσα μια Πατρίτσια. Τλσπ περίμενα να βγεί η "Μουνάρα" πατρίτσια μέχρι που πετάγεται ένα γυμνό κοντό άσχημο ανθρωπάκι απο το δωμάτιο. Μόλις το είδα έφυγα τρέχοντας και σιχτήρισα που πήγα, μπάς και γαμήσω στην συγκεκριμένη περιοχή.
Πολύ παρκαμή  δυστυχώς.
Γειά χαρά όπως τα περιγράφεις φίλε απορώ πραγματικά πως στέκονται ανοικτά όλα αυτά τα στούντιο σε ποιον απευθύνονται?ποιον εξυπηρετούν.
Πέρασα σήμερα μια βόλτα από Κασσάνδρας 6 το απόγευμα δούλευαν δύο τυπισες μια Αφροδίτη μιλφ και μια Έμιλυ οι κοπέλες αυτές είναι το πολύ για Φυλής τώρα να σου λέει η τσατσά τα προγράμματα που ξεκινάνε απο50€ το απλό!!! Και φτάνουν έως 100 η μισή ώρα είναι απλά αστείο μόνο έτσι μπορεί να ακουστεί.
Όλα τα μαγαζιά Κωσταντινουπολεως-Κασσανδρας κανονικά είναι για λουκέτο απορώ ποιος πατάει
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
27
Like
4.266
Πόντοι
1.446
Γειά χαρά όπως τα περιγράφεις φίλε απορώ πραγματικά πως στέκονται ανοικτά όλα αυτά τα στούντιο σε ποιον απευθύνονται?ποιον εξυπηρετούν.
Πέρασα σήμερα μια βόλτα από Κασσάνδρας 6 το απόγευμα δούλευαν δύο τυπισες μια Αφροδίτη μιλφ και μια Έμιλυ οι κοπέλες αυτές είναι το πολύ για Φυλής τώρα να σου λέει η τσατσά τα προγράμματα που ξεκινάνε απο50€ το απλό!!! Και φτάνουν έως 100 η μισή ώρα είναι απλά αστείο μόνο έτσι μπορεί να ακουστεί.
Όλα τα μαγαζιά Κωσταντινουπολεως-Κασσανδρας κανονικά είναι για λουκέτο απορώ ποιος πατάει

Κασσάνδρας 6 και 3 μαρκιά ζητάνε 50αρικο και αρχίδια 20 λεπτά το πολύ να κάτσεις και από σκόντο δεν νοιώθουν. Και στα 3 που ειναι στον αριθμό 4 (Α,Β,Γ) με 40 ευρω και λίγο διαπραγμάτευση κάθεσαι 30 λεπτάκια, οι γκόμενες από εμφάνιση είναι ικανοποιητικές στο 4Γ πιο πολύ μέτριες.Στο 8Γ ισχύει το ίδιο από άποψη χρόνου. Τα μαγαζιά στην Κων/πολεως τα προτιμούν επειδή κάνουν σκόντο και το πάνε κάποιες φορές με διαπραγμάτευση στο 30αρι από γκόμενες μέτριες στην καλύτερη περίπτωση. Γενικά αυτή η πιάτσα για 30αρι η 40αρι αξίζει σε συγκεκριμένα μαγαζία για 50αρι ούτε λόγος
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα 20λεπτα σε απλό πρόγραμμα δεν συμβαίνει στα περισσότερα στούντιο μάλιστα στην αλυσίδα Θησέως 40,365 Πειραιώς193 Αθηνών 318 έχουν το απύθμενο θράσος να λένε ότι το απλό πρόγραμμα είναι 15λεπτα έναντι 50€ο.
Δυστυχώς όμως αφού δεν βλέπουμε μαγαζιά να κλείνουν υπάρχουν ακόμα προφανώς θύματα πελάτες που πηγαίνουν και μιλάμε για επίπεδο μαγαζιών χαλιά σκέτη κοροϊδία κοπέλες πολύ κατώτερες από αυτές που είναι Φυλής ή Μεταξουργείο καλά δεν λέμε τώρα για  κάτι άθλια μαγαζιά που έχουν κοπέλες που δούλευαν σε μπουρδέλα γενικότερα πρέπει να αρχίσει μια γενικευμένη αποχή στα στούντιο ούτε παζάρια ούτε διαπραγματεύσεις απλά δεν δίνει κανένας 50€ο για απλό πρόγραμμα πάνε εκείνες οι εποχές που έφερναν πραγματικά μουνια τέλος πρέπει να είμαστε προσεκτικοί στις επιλογές
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
27
Like
4.266
Πόντοι
1.446
Καλησπέρα 20λεπτα σε απλό πρόγραμμα δεν συμβαίνει στα περισσότερα στούντιο μάλιστα στην αλυσίδα Θησέως 40,365 Πειραιώς193 Αθηνών 318 έχουν το απύθμενο θράσος να λένε ότι το απλό πρόγραμμα είναι 15λεπτα έναντι 50€ο.
Δυστυχώς όμως αφού δεν βλέπουμε μαγαζιά να κλείνουν υπάρχουν ακόμα προφανώς θύματα πελάτες που πηγαίνουν και μιλάμε για επίπεδο μαγαζιών χαλιά σκέτη κοροϊδία κοπέλες πολύ κατώτερες από αυτές που είναι Φυλής ή Μεταξουργείο καλά δεν λέμε τώρα για  κάτι άθλια μαγαζιά που έχουν κοπέλες που δούλευαν σε μπουρδέλα γενικότερα πρέπει να αρχίσει μια γενικευμένη αποχή στα στούντιο ούτε παζάρια ούτε διαπραγματεύσεις απλά δεν δίνει κανένας 50€ο για απλό πρόγραμμα πάνε εκείνες οι εποχές που έφερναν πραγματικά μουνια τέλος πρέπει να είμαστε προσεκτικοί στις επιλογές

Φίλε εγώ την αλυσίδα των Γερμανών και τα άλλα στην Καλλθέα τα έχω κόψει,50αρικο σε στουντιο δεν δίνω πλέον μόνο σε κανα Σπυρου Πάτση για τα χοντρά με ενα 20αρι αντε και σε καμια κασσανδρας αν κάτσει κατι καλό,σοβαρή δουλειά μόνο με βίζιτες call-girls γίνετε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom