Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 224K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
εγω παντως αν δε παρω αυτο π θελω λεφτα δεν εχει
εγω προσωπικα μεταξουργειο τα τελευταια 5 χρονια αν δεν εχω πιει τουλαχιστον μισο λιτρο τσιπουρο η 4 καραφακια ουζο δεν μπορω να παω...η βρωμα που παιζει και η μυρωδια της κωλιλας χυσιλας  πακιστανιλας καρυ και παστουρμα, σε συνδιασμο με τις πακιστανο/γυφτο/αραβο/πρεζο παρεες που υπαρχουν εκει τριγυρω μειωνουν τιςς καβλες.μονο μεθυσμενος σε συνδιασμο με κανα καλο τσιγαρο δεν με νοιαζουν,νηφαλιος στα αρχιδια μου να δωσω 10-60 ευρω παραπανω και να ειμαι σε καθαρο σεντονακι σε καθαρο χωρο χωρις σιχαμεενους προηγουμενους πελατες και να ευχαριστιθω γαμησι για να γαμας νηφαλιος πλεον μεταξι εκτος αν εχεις τα στανταρακια σου η αγνοια κινδυνου εχεις η γουσταρεις κατουρλιλα η εισαι τελειως φτωχομπινες..κατεβηκα βεβαια εν μεσω καραντινας καθως ηταν τα παντα κλειστα και λιγες κανανε ραντεβου γαμησα δυο φορες αλλα ρε τυπε αηδιασα στο τελος και τις δυο
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.450
Κριτικές
21
Like
9.972
Πόντοι
3.346
Εγώ μάγκες στα μόνα στούντιο που πηγαίνω είναι στα De Paris, Deluxe και εννίοτε στο Μελαντίας, γιατί όσες φορές έχω πάει, ναι μεν η υπηρεσία λέει 50 ευρώ 15 λεπτά αλλά σχεδόν πάντα οι κοπέλες συμπληρώνουν 20λεπτο. Παλιά πήγαινα και στο Αθηνών 373 αλλά το έκοψα όταν σταμάτησαν 2 στανταράκια μου. Ειδικά στο De Paris δεν μου έχουν πει ποτέ "τελειώνει ο χρόνος", "χύσε να φύγω" ή να κοιτάνε ρολόγια (ίσως να φταίει ότι επιλέγω πάντα την παλιά φουρνιά του καταστήματος και όχι τις καινούριες). Είχα δοκιμάσει και την αλυσίδα Αθηνών 318 κανά 2 φορές αλλά το έκοψα μαχαίρι. Για μένα καλύτερα μαλακία ή Φυλής, παρά αυτή η αλυσίδα.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.450
Κριτικές
21
Like
9.972
Πόντοι
3.346
εγω προσωπικα μεταξουργειο τα τελευταια 5 χρονια αν δεν εχω πιει τουλαχιστον μισο λιτρο τσιπουρο η 4 καραφακια ουζο δεν μπορω να παω...η βρωμα που παιζει και η μυρωδια της κωλιλας χυσιλας  πακιστανιλας καρυ και παστουρμα, σε συνδιασμο με τις πακιστανο/γυφτο/αραβο/πρεζο παρεες που υπαρχουν εκει τριγυρω μειωνουν τιςς καβλες.μονο μεθυσμενος σε συνδιασμο με κανα καλο τσιγαρο δεν με νοιαζουν,νηφαλιος στα αρχιδια μου να δωσω 10-60 ευρω παραπανω και να ειμαι σε καθαρο σεντονακι σε καθαρο χωρο χωρις σιχαμεενους προηγουμενους πελατες και να ευχαριστιθω γαμησι για να γαμας νηφαλιος πλεον μεταξι εκτος αν εχεις τα στανταρακια σου η αγνοια κινδυνου εχεις η γουσταρεις κατουρλιλα η εισαι τελειως φτωχομπινες..κατεβηκα βεβαια εν μεσω καραντινας καθως ηταν τα παντα κλειστα και λιγες κανανε ραντεβου γαμησα δυο φορες αλλα ρε τυπε αηδιασα στο τελος και τις δυο
Πράγματι θες γερά έντερα για να γαμήσεις Μεταξουργείο, εκτός και αν ακολουθείς τη στρατηγική που ακολουθούσε ένας γνωστός, fullface για να αποφύγει τη βρώμα, δεν ακουμπούσε τίποτα, στο δωμάτιο έβγαζε μόνο το πουλί από το φερμουάρ για πίπα και doggy αυστηρά.
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Πράγματι θες γερά έντερα για να γαμήσεις Μεταξουργείο, εκτός και αν ακολουθείς τη στρατηγική που ακολουθούσε ένας γνωστός, fullface για να αποφύγει τη βρώμα, δεν ακουμπούσε τίποτα, στο δωμάτιο έβγαζε μόνο το πουλί από το φερμουάρ για πίπα και doggy αυστηρά.

ρε τυπε οχι και τσι,εγω και γλωσσοφιλα εχω δωσει στο μεταξι και 69 και τα παντα δεν με ενοχλει η εμφανιση των κοριτσιων,με ενοχλουν οι βρωμιαριδες πακιστανοαραβογυφτοι που περιφερεονται και βρωμανε καρυ και παστουρμα τα πρεζονια που κατουρανε και τα πρωινα βαρανε νταγλες στην ιασωνος η κατουρλιλα που μυριζει στα περισοτερα δελα,απο εγγληματικοτητα νταξ εγω ειμαι 1,85 και 110 κιλα δεν ειμαι ευκολο θυμα αλλα εχω δει κατι παλιακαρακια 3-4 φορες με σκισμενες μπλουζες ,ματωμενους,σπασμενα αμαξια,γαματα....αμα φτιαχναμε απο εδω περα μια ομαδα κρουσης που θα κατεβαιναμε και θα ριχναμε ματσουκι αν και πλεον δεν ειμαι φαν του μεταξιου θα καταιβενα για αλλυλεγγυη στους συναγωνιστες που ειναι και για να τιμησω το ενδοξο παρελεθον μου σε αυτο το μερος εποχες 2004-2017 ημουν μερα παρα μερα....
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.450
Κριτικές
21
Like
9.972
Πόντοι
3.346
ρε τυπε οχι και τσι,εγω και γλωσσοφιλα εχω δωσει στο μεταξι και 69 και τα παντα δεν με ενοχλει η εμφανιση των κοριτσιων,με ενοχλουν οι βρωμιαριδες πακιστανοαραβογυφτοι που περιφερεονται και βρωμανε καρυ και παστουρμα τα πρεζονια που κατουρανε και τα πρωινα βαρανε νταγλες στην ιασωνος η κατουρλιλα που μυριζει στα περισοτερα δελα,απο εγγληματικοτητα νταξ εγω ειμαι 1,85 και 110 κιλα δεν ειμαι ευκολο θυμα αλλα εχω δει κατι παλιακαρακια 3-4 φορες με σκισμενες μπλουζες ,ματωμενους,σπασμενα αμαξια,γαματα....αμα φτιαχναμε απο εδω περα μια ομαδα κρουσης που θα κατεβαιναμε και θα ριχναμε ματσουκι αν και πλεον δεν ειμαι φαν του μεταξιου θα καταιβενα για αλλυλεγγυη στους συναγωνιστες που ειναι και για να τιμησω το ενδοξο παρελεθον μου σε αυτο το μερος εποχες 2004-2017 ημουν μερα παρα μερα....
Αυτό είναι το θέμα όχι τα κορίτσια αλλά το σημείο που στεγάζονται τα μαγαζιά και τα μαγαζιά σαν μαγαζία, είναι που είναι στο μέρος μέσα στη βρώμα είναι και τα δέλα άλλο τόσο, ειδικά αυτά που βρίσκονται στα υπόγεια και δεν έχουν εξαερισμό, βρωμάνε μαύρο θάνατο, για μένα που η καθαριότητα αποτελεί έναν πολύ σημαντηκό παράγοντα δεν τα επιλέγω, έχω φίλο ο οποίος πριν μετακομίσει κερκυρα πήγαινε κάθε δεύτερο πρωι μετάξι και όταν τον ρώταγα αν τον πειράζει η βρώμα έλεγε όχι, μάλιστα μου είχε πει ότι του είχε πάρει ακα πίπα μια τσατσά πριν από 4 χρόνια
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Αυτό είναι το θέμα όχι τα κορίτσια αλλά το σημείο που στεγάζονται τα μαγαζιά και τα μαγαζιά σαν μαγαζία, είναι που είναι στο μέρος μέσα στη βρώμα είναι και τα δέλα άλλο τόσο, ειδικά αυτά που βρίσκονται στα υπόγεια και δεν έχουν εξαερισμό, βρωμάνε μαύρο θάνατο, για μένα που η καθαριότητα αποτελεί έναν πολύ σημαντηκό παράγοντα δεν τα επιλέγω, έχω φίλο ο οποίος πριν μετακομίσει κερκυρα πήγαινε κάθε δεύτερο πρωι μετάξι και όταν τον ρώταγα αν τον πειράζει η βρώμα έλεγε όχι, μάλιστα μου είχε πει ότι του είχε πάρει ακα πίπα μια τσατσά πριν από 4 χρόνια

Ειναι παγια αιτηματα εδω και χρονια μονο πριν 10 χρονια μια και ειπες μαυρος θανατος ειχανε κανει ενα γκρουπ τα παλικαρια αλλα δεν πηρε τις διαστασεις που επρεπε....εγω δεν ανεχομαι να γαμαει ο πακιστανος πριν απο μενα που χει να πλυθει 10χρονια και οταν θα μπαινω εγω επειδη της εχουν μεινει ψυχολογικα απο τον χλεπουρα τον πακι αν δεν την ξερω να μη μπορω να παρω το μεγιστο της αποδοσης η να τρωω φολα...Αν εσεις το ανεχεστε συνεχιστε να πηγαινετε αδιαμαρτυριτα μεταξουργειο και να δυνετε χωρο στα αραβοπακια να γαμανε,σε λιγο θα τρωτε στεγνες φαπες και ψειρες και θα σας περνουν το κοκκινο χαρτακι να γαμανε αυτοι και σεις θα τρωτε παγωτο κρι κρι απο το πακιστανοψιλικατζιδικο στην μεγαλεκου....Δεν αναφαιρομε σε σενα αλλα σε οσους τους φαινετε φυσιολογικο το μεταξι πλεον...ΣΕΒΑΣ ΣΤΟ ΦΙΛΟ ΣΟΥ  :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.450
Κριτικές
21
Like
9.972
Πόντοι
3.346
Ειναι παγια αιτηματα εδω και χρονια μονο πριν 10 χρονια μια και ειπες μαυρος θανατος ειχανε κανει ενα γκρουπ τα παλικαρια αλλα δεν πηρε τις διαστασεις που επρεπε....εγω δεν ανεχομαι να γαμαει ο πακιστανος πριν απο μενα που χει να πλυθει 10χρονια και οταν θα μπαινω εγω επειδη της εχουν μεινει ψυχολογικα απο τον χλεπουρα τον πακι αν δεν την ξερω να μη μπορω να παρω το μεγιστο της αποδοσης η να τρωω φολα...Αν εσεις το ανεχεστε συνεχιστε να πηγαινετε αδιαμαρτυριτα μεταξουργειο και να δυνετε χωρο στα αραβοπακια να γαμανε,σε λιγο θα τρωτε στεγνες φαπες και ψειρες και θα σας περνουν το κοκκινο χαρτακι να γαμανε αυτοι και σεις θα τρωτε παγωτο κρι κρι απο το πακιστανοψιλικατζιδικο στην μεγαλεκου....Δεν αναφαιρομε σε σενα αλλα σε οσους τους φαινετε φυσιολογικο το μεταξι πλεον...ΣΕΒΑΣ ΣΤΟ ΦΙΛΟ ΣΟΥ  :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
:hi:
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
ρε τυπε οχι και τσι,εγω και γλωσσοφιλα εχω δωσει στο μεταξι και 69 και τα παντα δεν με ενοχλει η εμφανιση των κοριτσιων,με ενοχλουν οι βρωμιαριδες πακιστανοαραβογυφτοι που περιφερεονται και βρωμανε καρυ και παστουρμα τα πρεζονια που κατουρανε και τα πρωινα βαρανε νταγλες στην ιασωνος η κατουρλιλα που μυριζει στα περισοτερα δελα,απο εγγληματικοτητα νταξ εγω ειμαι 1,85 και 110 κιλα δεν ειμαι ευκολο θυμα αλλα εχω δει κατι παλιακαρακια 3-4 φορες με σκισμενες μπλουζες ,ματωμενους,σπασμενα αμαξια,γαματα....αμα φτιαχναμε απο εδω περα μια ομαδα κρουσης που θα κατεβαιναμε και θα ριχναμε ματσουκι αν και πλεον δεν ειμαι φαν του μεταξιου θα καταιβενα για αλλυλεγγυη στους συναγωνιστες που ειναι και για να τιμησω το ενδοξο παρελεθον μου σε αυτο το μερος εποχες 2004-2017 ημουν μερα παρα μερα....
φιλαρακι δεν εχει ν λει αυτο κ γω κοντα κυβικα σου ειμαι κ μ την ειχαν πεσει 3εκει κ μου της εδωσαν καλα.δε με  καταφεραν ομως γιατι εμεις που εχουμε κ αυτους τους σωματοτυπους αντεχουμε.οστοσο υα συμφωνησω στην ομαδα φτιαχνουμε μια κ παμε κατω ν σαπισουμε οτι γυφτο βρουμε ν ξερεις η γυφτοι κανουν τη ζημια αυτους θελουμε στο πιατο
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
φιλαρακι δεν εχει ν λει αυτο κ γω κοντα κυβικα σου ειμαι κ μ την ειχαν πεσει 3εκει κ μου της εδωσαν καλα.δε με  καταφεραν ομως γιατι εμεις που εχουμε κ αυτους τους σωματοτυπους αντεχουμε.οστοσο υα συμφωνησω στην ομαδα φτιαχνουμε μια κ παμε κατω ν σαπισουμε οτι γυφτο βρουμε ν ξερεις η γυφτοι κανουν τη ζημια αυτους θελουμε στο πιατο
Γιατι  τα πακια δεν την κανουν???σε πληροφορω ψειριζουν και αυτοι...Εμενα μια φορα κατα τς 2 το βραδυ εκανα τη τσαρκα μου πινωντας το τσιγαρακι μου,και μου φωναζει ενας σκουροχρωμος δεν του δινω σημασια και αρχιζει να με ακολουθει μπενω μες στο δελο και μπενει και αυτος,βλω,βεπω την τανα φευγω,βγαινει και αυτος,δεν κρατιεμαι και του τη λεω,και με ξανακοβει και μου λεει τπτ φιλο κξερει καμια καλο γκοριτσι δε με αφηνουν γκαμισω....πως στη πεσανε ρε φιλε??αν αποφασιστει η ομαδα υπολογιστε με
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.450
Κριτικές
21
Like
9.972
Πόντοι
3.346
πως στη πεσανε ρε φιλε??αν αποφασιστει η ομαδα υπολογιστε με
Μας βλέπω πρωτοσέλιδα "άγνωστη ομάδα περιφέρεται στις γειτονιές των οίκων ανοχής  :rockon:του Μεταξουργείου και δέρνει αλλοδαπούς"
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Μας βλέπω πρωτοσέλιδα "άγνωστη ομάδα περιφέρεται στις γειτονιές των οίκων ανοχής  :rockon:του Μεταξουργείου και δέρνει αλλοδαπούς"
ποινικους της πλακας,μη χαρακτιριστουμε σαν χρυσαυγιτες....να μοιραζουμε τρικακια υπερ του εθνικογαμισμου
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
κατι σκατοτσιγγανοι ηταν θα τους βρω ομως που θα παει
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
λοιπον μαγκες πρεπει ν φτιαξουμε μια ομαδα
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
ε οχι ρε φιλε χαχα τρομοκρατες ειμαστε;
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
τυπου ν πιγενουμε στα μπουρδελα μας με ασφαλεια παμε λεμε τ νεα μας γαμαμε πινουμε το καφε μας φευγουμε
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
και βλεπουμε πως θα εξελιχτει
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.450
Κριτικές
21
Like
9.972
Πόντοι
3.346
Δεν είναι κακή ιδέα ειδικά τώρα που είναι και καλοκαίρι και τα βράδια είναι έτσι γλυκά, θα μπορούσαμε μετά την μπουρδελότσαρκα να κάνουμε μια στάση στο Bread factory για ανεφοδιασμό
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
ναι ρε το συζητας πινουμε τα ρακακια στου ψυρρη κ μετα παμε στα μπουρδελακια
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
που ξερεις μπορει ν χουμε κ τιποτα τουριστριες ν γνωρισουμε στο κεντρο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom