Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 224K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Καλησπέρα σας , έχει επισκεφθεί κανείς την Αντριάνα μιλφ από τα στούντιο Ηλία ηλίου  Και Βούρβαχη;;  μερικοί λένε ότι αξίζει και άλλοι λένε ξεπέτα και επίσης άλλοι λένε ότι είναι τούμπανο από θέμα εμφάνισης και άλλοι λένε ότι πιθανόν μπορεί να είναι και μεταλλαγμένη γυναίκα trans τι ισχύει ;;

Ευχαριστώ
Απο εμφανιση σουπερ. Κορμαρα γυμνασμενη στεγνη και προσωπο καλο. Γυναικα 100%. Γυρω στα 30 την εκοψα, οχι MILF.
Σερβις ή του υψους ή του βαθους. Την πρωτη φορα που την συναντησα θα μπορουσα να βαλω και 9/10 στο σερβις(και ειμαι απαιτητικος, ειδικα οταν εχω πληρωσει μεγαλο προγραμμα). Τη δευτερη εφυγα χωρις να τελειωσω καν. Το ιδιο μεγαλο προγραμμα ειχα παρει και τις δυο φορες. Αντε βγαλε ακρη......
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Απο εμφανιση σουπερ. Κορμαρα γυμνασμενη στεγνη και προσωπο καλο. Γυναικα 100%. Γυρω στα 30 την εκοψα, οχι MILF.
Σερβις ή του υψους ή του βαθους. Την πρωτη φορα που την συναντησα θα μπορουσα να βαλω και 9/10 στο σερβις(και ειμαι απαιτητικος, ειδικα οταν εχω πληρωσει μεγαλο προγραμμα). Τη δευτερη εφυγα χωρις να τελειωσω καν. Το ιδιο μεγαλο προγραμμα ειχα παρει και τις δυο φορες. Αντε βγαλε ακρη......
Βάλε +10 χρόνια και είσαι μέσα! Γυναίκα δεν είμαι σίγουρος αν είναι, δεν την γάμησα την αλλαξα με την μαύρη που έχουν εκεί επειδή με το που μπήκε με φρέναρε, ήθελε και τρυφερότητες τρομάρα του/της, άλλωστε από κοντά δεν μου άρεσε, μοιάζει πολύ με τρανς και ας μην είναι.
Αλλά και με την άλλη, την αφρικάνα, δεν πέρασα καλά, ειναι χοντρή, άσχημη, με πολύ μέτριες υπηρεσίες. Δε λέει να πληρώνεις 50 ευρώ για να πηδήξεις μετριοάσχημες, δεν το ξανακάνω.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Βάλε +10 χρόνια και είσαι μέσα! Γυναίκα δεν είμαι σίγουρος αν είναι, δεν την γάμησα την αλλαξα με την μαύρη που έχουν εκεί επειδή με το που μπήκε με φρέναρε, ήθελε και τρυφερότητες τρομάρα του/της, άλλωστε από κοντά δεν μου άρεσε, μοιάζει πολύ με τρανς και ας μην είναι.
Αλλά και με την άλλη, την αφρικάνα, δεν πέρασα καλά, ειναι χοντρή, άσχημη, με πολύ μέτριες υπηρεσίες. Δε λέει να πληρώνεις 50 ευρώ για να πηδήξεις μετριοάσχημες, δεν το ξανακάνω.
Επίσης δεν λέει να πληρώνει κανένας 50€ο για μετριοασχημες που δουλεύουν εκεί και αρκετές προέρχονται από μπουρδέλα άλλωστε τις ίδιες ακριβώς γυναίκες και πολύ καλύτερες θα τις βρείτε στα μπουρδέλα της Ιωαννίνων 3-5 βλέπε Ιρις, Άννα ,Ναταλυ επίσης Κωσταντινουπολεως 166Αλεξια ψηλή όλες αυτές δεν είναι πολύ ανώτερες και με20€ο όχι 50€ο οπότε καλό είναι να μην πετάει τσάμπα κανένας συνάδελφος φράγκα
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
27
Like
4.266
Πόντοι
1.446
Πόσες βίζιτες και cg έχεις πάρει ;;

4 στην Ελλάδα από τις οποίες έχω γράψει κριτικές για δύο εδώ πέρα και άλλες 3 στο εξωτερικό. Δεν είναι τρελός ο αριθμός το ξέρω νέος γαρ στο άθλημα αλλά σε σχέση με τα μπουρδέλα/στούντιο είδα διαφορά
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Απο εμφανιση σουπερ. Κορμαρα γυμνασμενη στεγνη και προσωπο καλο. Γυναικα 100%. Γυρω στα 30 την εκοψα, οχι MILF.
Σερβις ή του υψους ή του βαθους. Την πρωτη φορα που την συναντησα θα μπορουσα να βαλω και 9/10 στο σερβις(και ειμαι απαιτητικος, ειδικα οταν εχω πληρωσει μεγαλο προγραμμα). Τη δευτερη εφυγα χωρις να τελειωσω καν. Το ιδιο μεγαλο προγραμμα ειχα παρει και τις δυο φορες. Αντε βγαλε ακρη......
Από εμφάνιση ναι αρκετά συμπαθητική...

Βάλε +10 χρόνια και είσαι μέσα! Γυναίκα δεν είμαι σίγουρος αν είναι, δεν την γάμησα την αλλαξα με την μαύρη που έχουν εκεί επειδή με το που μπήκε με φρέναρε, ήθελε και τρυφερότητες τρομάρα του/της, άλλωστε από κοντά δεν μου άρεσε, μοιάζει πολύ με τρανς και ας μην είναι.
Αλλά και με την άλλη, την αφρικάνα, δεν πέρασα καλά, ειναι χοντρή, άσχημη, με πολύ μέτριες υπηρεσίες. Δε λέει να πληρώνεις 50 ευρώ για να πηδήξεις μετριοάσχημες, δεν το ξανακάνω.
Εκεί την έκοψα κι εγώ...Γύρω στα σαράντα ηλικιακά...Όσο για τρυφερότητες εγώ δεν είδα κάτι τέτοιο... :hi:

 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Από εμφάνιση ναι αρκετά συμπαθητική...
Εκεί την έκοψα κι εγώ...Γύρω στα σαράντα ηλικιακά...Όσο για τρυφερότητες εγώ δεν είδα κάτι τέτοιο... :hi:
Άρα έχουμε να κάνουμε με μια πόρνη ηλικίας σαράντα και βάλε, όχι καλής εμφάνισης κατ' εμέ, μοιάζει με τρανς, δεν θέλει αγριάδες αλλά ούτε και ανταποκρίνεται σε τρυφερότητες. Πληρώσαμε 50 ευρώ για αυτήν, μπράβο μας :S
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
4 στην Ελλάδα από τις οποίες έχω γράψει κριτικές για δύο εδώ πέρα και άλλες 3 στο εξωτερικό. Δεν είναι τρελός ο αριθμός το ξέρω νέος γαρ στο άθλημα αλλά σε σχέση με τα μπουρδέλα/στούντιο είδα διαφορά

Είμαι στο άθλημα 30 χρόνια.
Με εξαίρεση την εποχή από 1995 μέχρι 2006, που μπήκαν στην ΕΕ βουλγαρία-ρουμανία, παίζει πολύ φόλα στις βίζιτες.
Στην ελλάδα πάντα. Υπηρεσίες ΚΑΚΟΥ, ΚΑΚΙΣΤΟΥ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΥ, ούτε καν στούντιο , σε 80-100-120-140-180 ευρώ συν χοτέλ.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
27
Like
4.266
Πόντοι
1.446
Είμαι στο άθλημα 30 χρόνια.
Με εξαίρεση την εποχή από 1995 μέχρι 2006, που μπήκαν στην ΕΕ βουλγαρία-ρουμανία, παίζει πολύ φόλα στις βίζιτες.
Στην ελλάδα πάντα. Υπηρεσίες ΚΑΚΟΥ, ΚΑΚΙΣΤΟΥ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΥ, ούτε καν στούντιο , σε 80-100-120-140-180 ευρώ συν χοτέλ.

Κοίτα λέω ότι οι βίζιτες/cal girls είναι καλύτερες από τα μπουρδέλα/στούντιο από άποψη χρόνου. Σαφώς και υπάρχουν και βίζιτες φόλες και πονάει και περισσότερο να φάς φόλα από βίζιτα διότι θα έχεις σκάσει περισσότερα φράγκα. Άμα κινείσαι με στανταράκια στις βίζιτες όμως δεν πιστεύω ότι θα έχεις πρόβλημα. Με τα μπουρδέλα εντάξει και να φάς φόλα δεν κλαίς τόσο το 20αρικο μεν αλλά και πάλι νευριάζεις. Αλλά το χειρότερο είναι να πετύχεις καλή περίπτωση(σπάνιο μεν) και να έχεις μόνο 10 λεπτά άντε 15στην διάθεση σου για να κάνεις παιχνίδι αυτό είναι που με ξενερώνει.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
816
Κριτικές
11
Like
1.359
Πόντοι
376
Ξανά άνοιξε το 343 λ.αθηνων. είχε μόνο μια κοπέλα από Ρωσία, πολύ όμορφη ξανθιά Βερόνικα νομίζω. Θα ξαναπάω να δω εάν υπάρχει κάτι ακόμη.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα κύριοι λοιπόν το πρωί βρέθηκα στην ευρύτερη περιοχή της Λ.Καβαλας και έκανα ένα πέρασμα από Κροκεων6 μιας και είχα κάποιες φωτογραφίες από τίς δύο κοπέλες που δούλευαν.
Η αλήθεια είναι ότι ήμουν συγκρατημένος και όχι ιδιαίτερα αισιόδοξος για έτσι λοιπόν εμφανίστηκαν στο σαλόνι οι Δύο κοπέλες που όντως είναι όπως στις φωτογραφίες μην σας πω ότι από κοντά είναι ακόμη πιο ωραίες πρόκειται για την Έβελυν καστανομαλλα με σπαστό μαλλί σωματαρα τουμπαναιζερ και την Νάνσυ ξανθούλα πολύ καλή επίσης.
Πραγματικά οι κοπέλες είναι αυτό που πρέπει να βλέπουμε στα στούντιο από πλευράς εμφάνισης μπορούν να αξιώνουν 50€ο.
Τώρα από πλευράς υπηρεσιών στο δωμάτιο τι να σας πω μακάρι να ήταν πιο εύκολες οι εποχές και να μπορούσε να βγει το 50€ο από την τσέπη ή καλύτερα να μην είχα σκάσει κάμποσα 20€α για άχρηστες κοπέλες άσκοπες δοκιμές.

Συναγωνιστές θα σας έλεγα ότι αυτές οι δύο κοπέλες Έβελυν και Νάνσυ αξίζουν ένα βλέφαρο.
Από κει πέρα ποιος θα ρισκάρει ποιός θα γίνει κασκαντέρ καλή του επιτυχία
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
27
Like
4.266
Πόντοι
1.446
Καλησπέρα κύριοι λοιπόν το πρωί βρέθηκα στην ευρύτερη περιοχή της Λ.Καβαλας και έκανα ένα πέρασμα από Κροκεων6 μιας και είχα κάποιες φωτογραφίες από τίς δύο κοπέλες που δούλευαν.
Η αλήθεια είναι ότι ήμουν συγκρατημένος και όχι ιδιαίτερα αισιόδοξος για έτσι λοιπόν εμφανίστηκαν στο σαλόνι οι Δύο κοπέλες που όντως είναι όπως στις φωτογραφίες μην σας πω ότι από κοντά είναι ακόμη πιο ωραίες πρόκειται για την Έβελυν καστανομαλλα με σπαστό μαλλί σωματαρα τουμπαναιζερ και την Νάνσυ ξανθούλα πολύ καλή επίσης.
Πραγματικά οι κοπέλες είναι αυτό που πρέπει να βλέπουμε στα στούντιο από πλευράς εμφάνισης μπορούν να αξιώνουν 50€ο.
Τώρα από πλευράς υπηρεσιών στο δωμάτιο τι να σας πω μακάρι να ήταν πιο εύκολες οι εποχές και να μπορούσε να βγει το 50€ο από την τσέπη ή καλύτερα να μην είχα σκάσει κάμποσα 20€α για άχρηστες κοπέλες άσκοπες δοκιμές.

Συναγωνιστές θα σας έλεγα ότι αυτές οι δύο κοπέλες Έβελυν και Νάνσυ αξίζουν ένα βλέφαρο.
Από κει πέρα ποιος θα ρισκάρει ποιός θα γίνει κασκαντέρ καλή του επιτυχία



Φίλε για την Έμιλυ βρήκα αυτό μέχρι στιγμής
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.954
Κριτικές
14
Like
3.795
Πόντοι
2.777
  • Like
Αντιδράσεις: ramada

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Φόλα Alert! Έχω ανεβάσει κριτική και αναμένεται έγκρισή της για Μορένα από όμιλο Κροκεών, Κασσάνδρας 6, Βριλησσού 60 πάνω και Βουλιαγμένης 238. Η κοπέλα είναι ο ορισμός της απάτης.
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510

Αν δεν κάνω λάθος, τις φωτογραφίες αυτές είχαν χρησιμοποιήσει στο παρελθόν για άλλη κοπέλα, με άλλο όνομα, η οποία είχε και μια-δυο κακές κριτικές. Εκτός αν είναι η ίδια και της άλλαξαν όνομα.
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Μετά από προτροπή συναγωνιστή βάζω και εδώ την κριτική μου για την φόλα βυζαρού Μορένα από τον όμιλο Κροκεών 6 (Κασσάνδρας 6, Βουλιαγμένης 238 και Βριλησσού 60 πάνω).

Φόλα ALERT

Επίσκεψη προ καιρού στο στούντιο (η ημερομηνία είναι ενδεικτική), όπου με την Ζακλινάρα (καλή της ώρα όπου βρίσκεται) έχω κάνει από τα καλύτερα γαμήσια της ζωής μου, όχι με την ελπίδα ότι θα ζήσω κάτι παρόμοιο, αλλά ότι με βάση της φωτογραφίες της σε άλλη σελίδα, τουλάχιστον θα περάσω καλά με την βυζαρού Μορένα. Δυστυχώς οι μεγάλες προσδοκίες είναι για να διαψεύδονται.

Εμφανισιακά η κοπέλα είναι νεαρή, ηλικίας περίπου 22-23 ετών, μελαμψή, χαρακτηριστικό της τσιγγάνικης καταγωγής της (από Αλβανία, Βουλγαρία, Ρουμανία, δεν ξέρω, πάντως Σέρβα όπως την δηλώνουν αλλού, δεν είναι με την καμία), ύψους περίπου 1,60-1,62, μαύρα μαλλιά σγουρά λίγο κάτω από τον ώμο, μανίκι τατουάζ στο αριστερό της χέρι και ένα μικρό τατού πάνω από το μουνί της, όπως είδα εκ των υστέρων, σχετικά όμορφο πρόσωπο, μπαμπάτσικο κορμί και βυζάρες, αλλά και αρκετή κυταρίτιδα στον κώλο, όπως πρόσεξα μόλις έστριψε για να φύγει κατά την παρουσίαση. Ωστόσο, όντας ψυχικά και πνευματικά προετοιμασμένος, έδωσα το παράβολο και πέρασα δωμάτιο.

Στο δωμάτιο τώρα ήρθε, κάθισε στο κρεβάτι και άρχισε την κουβέντα για να σπάσει ο πάγος, μιας και μιλάει πολύ καλά ελληνικά, αλλά ο πάγος παραλίγο να... λιώσει με την πολυλογία. Βγάζει κιλοτάκι και σουτιέν κι εκεί έρχεται η πρώτη απογοήτευση, αφού βυζάρες μεν, αλλά μόλις ελευθερώθηκαν δε, πήραν την κατιούσα, πράγμα περίεργο για την ηλικία της. Προκαταρκτικά μηδέν από την πλευρά της και πήρα πρωτοβουλία με αυτήν να βγάζει ψεύτικες κραυγούλες. Πίπα άθλια, αφού πιο πολύ μαλάκιζε, παρά τον έβαζε στο στόμα της. Αφού ήμουν κάγκελο, της ζητάω να έρθει από πάνω και εκεί αρχίζουν τα παρατράγουδα. Να προσπαθεί να τον βάλει και να λέει, δεν μπαίνει. Πιάνω τον πούτσο μου, την κεντράρω και της τον βάζω. Η πουτάνα όμως στα δύο ανεβοκατεβάσματα σηκώνεται τόσο, που βγαίνω πάλι και με κοιτάει σαν ζώο. Την ξαπλώνω για ιεραποστολικό και την ώρα που πάω να της τον βάλω, ανασηκώνει ελαφρά την μέση της, ώστε να δυσκολέψει την διείσδυση, κάτι που κατάφερε.

Την κοιτάω εξοργισμένος, με κοιτάει σαν χάνος και ρωτάει "και τώρα;". Χωρίς να πω άλλη κουβέντα, σηκώνομαι από το κρεβάτι για να μην της χώσω καμιά γροθιά στη μούρη και πηγαίνω στην ντουζιέρα λέγοντας της να φύγει, κάτι που έκανε με μεγάλη ευχαρίστηση, έχοντας πάρει μεροκάματο, χωρίς να γαμηθεί. Όντας κάποιας ηλικίας, έχω πάει με πολλές γυναίκες, έχοντας περάσει άψογα, πολύ καλά, καλά και όχι και τόσο καλά. Αλλά ποτέ δεν έφυγα άχυστος και δεν έκλαψα τα λεφτά μου, όπως τώρα. Πρόκειται για απαράδεκτη εκδιδόμενη και ελπίζω να μην θαμπωθεί κάποιος μόνο και μόνο από τις βυζάρες της και την πατήσει.

 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
882
Κριτικές
186
Like
4.123
Πόντοι
14.175
Έχω ανεβάσει κριτική για την Ντορίνα από τα studio Κωνσταντινουπόλεως και Βριλλησού. Πρόκειται για μεγάλη απάτη που προσπαθεί να σε ξεπετάξει στο 5 λεπτο ούτε πίπα της προκοπής δεν κάνει.Μάλιστα προσπαθούσε να μου πασάρει μια άλλη ξανθιά που δούλευε στο studio σε εκείνη την βάρδια..Εγώ είχα πάει για Ντορίνα και για αυτό δεν πέρασα με την άλλη. Μάλιστα δεν αναφέροταν καν στις βάρδιες ότι δούλευε η ξανθιά. Ο συναγωνιστής px75 μου ανέφερε ότι ήταν η Μάρα και μάλλον έχει δίκιο. Η πλάκα είναι ότι η Μάρα ήταν όλο γλύκες στην αρχή και όταν έφαγε το άκυρο σπαστηκε..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom