Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 224K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.292
Κριτικές
19
Like
9.247
Πόντοι
9.095
Πως μου τη δινει όταν ζητάω απο ένα τυχαίο κοριτσάκι σε στούντιο  να βρεθούμε πριβέ λέει Οχι κ μετα τη βλεπω να δουλεύει σε γραφείο, μιλαμε για σπάσιμο φουλ!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Τόσοι που θα τη ζήτησαν πριβέ και τόσο ανάρπαστη που έγινε, καιρός ήταν να ανεβάσει το κασε. Κρίμα, όποιος πρόλαβε, πρόλαβε.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.624
Κριτικές
99
Like
5.170
Πόντοι
4.280
Πως μου τη δινει όταν ζητάω απο ένα τυχαίο κοριτσάκι σε στούντιο  να βρεθούμε πριβέ λέει Οχι κ μετα τη βλεπω να δουλεύει σε γραφείο, μιλαμε για σπάσιμο φουλ!
που ξερεις μπορει να εγραφε κανας αγαπουλης αντι αυτης
 

pasadena

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
80
Like
24
Πόντοι
0
Πως μου τη δινει όταν ζητάω απο ένα τυχαίο κοριτσάκι σε στούντιο  να βρεθούμε πριβέ λέει Οχι κ μετα τη βλεπω να δουλεύει σε γραφείο, μιλαμε για σπάσιμο φουλ!
Που να βρεις ακρη κι αυτες χαμενα ταχουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Ρε μάγκες επειδή απεχω πολύ καιρό από το σπορ ξέρετε που βρίσεκτε η Μπέτυ από Φ104?, ήταν μεγάλη μου αδυναμία είχαμε κάνει τρελά γαμήσια

Μπορείς να την επισκευτείς αύριο στο Φ104, στην πρωινή βάρδυα, ως τις 17:00.  :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Πως μου τη δινει όταν ζητάω απο ένα τυχαίο κοριτσάκι σε στούντιο  να βρεθούμε πριβέ λέει Οχι κ μετα τη βλεπω να δουλεύει σε γραφείο, μιλαμε για σπάσιμο φουλ!
Αρχηγε τα "τυχαια κοριτσακια" σε στου φοβουνται και τη σκια τους, ποσο μαλλον να σου δωσουν και το τηλεφωνο τους.
Μπαρουτοκαπνισμενες ομως "Κυριες", αφου σε γνωρισουν καλα, στο δινουν χωρις να το ζητησεις.
Δε χρειαζεται να σου πω ποιες, ξερεις καλυτερα απο μενα.
Η Σιντυ νομιζω δεν εμπιπτει στη κατηγορια "τυχαια κοριτσακια". Φυσιολογικα και πολυ τιμια(2 months notice) εκανε τη μεταγραφη της στην ανωτερη κατηγορια. Καλη επιτυχια της ευχομαι, γιατι οσο ηταν στο στου μας εδωσε και σεβαστηκε παντα τα χρηματα που με πολυ κοπο της δωσαμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Στο Φυλής 104 επέστρεψε η Γαβριέλλα . Πρώην celebrity με φωτογραφήσεις σε περιοδικά πριν καμιά δεκαετία με το όνομα Νάντια Μαυρίδη .
Από τη Ρωσία με πολύ καλό πρόγραμμα.
Εμφανισιακά έχει χαλάσει καθώς έχει πάρει κιλά λόγω εγκυμοσύνης
Στο δωμάτιο πάντως είναι φοβερή !
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.292
Κριτικές
19
Like
9.247
Πόντοι
9.095
Στο Φυλής 104 επέστρεψε η Γαβριέλλα . Πρώην celebrity με φωτογραφήσεις σε περιοδικά πριν καμιά δεκαετία με το όνομα Νάντια Μαυρίδη .
Από τη Ρωσία με πολύ καλό πρόγραμμα.
Εμφανισιακά έχει χαλάσει καθώς έχει πάρει κιλά λόγω εγκυμοσύνης
Στο δωμάτιο πάντως είναι φοβερή !
πωωωωω τι μου θύμησες! Μπήκες;
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Στο Φυλής 104 επέστρεψε η Γαβριέλλα . Πρώην celebrity με φωτογραφήσεις σε περιοδικά πριν καμιά δεκαετία με το όνομα Νάντια Μαυρίδη .
Από τη Ρωσία με πολύ καλό πρόγραμμα.
Εμφανισιακά έχει χαλάσει καθώς έχει πάρει κιλά λόγω εγκυμοσύνης
Στο δωμάτιο πάντως είναι φοβερή !
Ωωωωωωωω τι ειπες τωρα; Gabriela is back....
Την ειχα πρωτοσυναντησει στο Φ104 το 2013 αν θυμαμαι καλα. Τοτε τη συνοδευαν και οι φωτογραφησεις του Penthouse. Δεν ηταν η πιο ομορφη τανα που ειχα δει, αλλα ο συνδιασμος εμφανισης - σερβις ηταν τοπ!!!
Την ξαναειδα περσι που εκανε λιγες βαρδιες στο Κ8. Οντως το σωμα εχει καπως μπαταλεψει αλλα παραμενει ανω του μεσου ορου. Στο στιβο μαχης συνεχιζει να το εχει......Καλυπτει ανετα απο τεμα GFE μεχρι PSE
 

Συνημμένα

  • Γαβριελα-Ναντια Μαυριδη 21.jpg
    Γαβριελα-Ναντια Μαυριδη 21.jpg
    145,7 KB · Εμφανίσεις: 38
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Είδε κανείς τις φωτογραφίες από το καινούριο πιστόλι Κολομβιανό που έφερε το Λ.Αθηνων318 Αλεξία μιλάμε φαίνεται φοβερό πάντως οι φωτογραφίες είναι γνήσιες αυτή την φορά από εμφάνιση αξίζει το κασκαντεριλικι
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.957
Κριτικές
34
Like
3.130
Πόντοι
4.365
Μια και θυμηθήκαμε το Φ104, βλέπω στις κοπέλες μια Νόνη που μου φέρνει στις φωτό σε μια σαλονικιά Αλίκη που ήταν παλιά. Ξέρει κανείς αν είναι η ίδια?
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
πωωωωω τι μου θύμησες! Μπήκες;
Έχει 2 μέρες που επέστρεψε , δεν την πήρα ακόμα
Την είχα πάρει τον Σεπτέμβρη περίπου πριν φύγει
Φοβερή.
Αν δεν έχετε θέμα με την εμφάνισή της , περάστε άφοβα
Ελπίζω να αδυνάτισε από πέρσι... :grin:
 
OP
OP
P

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
479
Κριτικές
284
Like
4.496
Πόντοι
10.751
Μινι ενημερωση των τελευταιων ημερων:
Κατεχακη 8: Κελλυ και Λαουρα, μελαχρινη η πρωτη, καστανοξανθη η δευτερη. Κατα τα αλλα, το ιδιο μοτιβο, κοπελες πολυ μακρια απο τα γουστα μου που ειναι μοντελε.
Ισμηνης 2: Η Ρεγγινα, ειπα να περασω. Ρωτησε για αυταρχικο η υπηρεσια, ολα οκ, πληρωνω, παω πανω κανω μπανιο, περιμενω καπου στα 20' μετα το μπανιο κι ερχεται μεσα. Παμε να ξεκινησουμε και παλι καλα την ρωταω για το προγραμμα και μου λεει οτι δεν θελει να φορεσει το στραπ, μονο με το χερι. Γι'αυτο της εσκασα 80Ε; Οπως ημουν εφυγα κι απ'οτι καταλαβα παλι καλα, απο την αρχη μπηκε μεσα λες και μου εκανε χαρη.
Κατεχακη 5: Η κοπελα ηταν εξω απο τον οικο και περιμενε της υπηρεσια καπνιζοντας, η ωρα ηταν περασμενες 10 και μιση το πρωι...
 
OP
OP
P

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
479
Κριτικές
284
Like
4.496
Πόντοι
10.751
Να συμπληρωσω στα παραπανω οτι πηγα και στο Θεσσαλιας 136 οπου ηταν η Ζιζελ. Η υπηρεσια εφαρμοσε την πρακτικη του ανεβοκατεβασματος της μουσικης ενω η κοπελα βρισκοταν στο δωματιο και τιμουσε τα λεφτα του συναγωνιστη επειδη στο σαλονι ημασταν 3 ατομα. Κριμα, εκεινη ακριβως τη στιγμη σκεφτομουν ποσο καλο ειναι η κοπελα να καθεται στο δωματιο και να εκτιμαει τον πελατη που ηδη εχει μεσα. Αμεσως μετα εφυγα.
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Μια και θυμηθήκαμε το Φ104, βλέπω στις κοπέλες μια Νόνη που μου φέρνει στις φωτό σε μια σαλονικιά Αλίκη που ήταν παλιά. Ξέρει κανείς αν είναι η ίδια?

Αν αναφέρεσε σε αυτή, ορίστε η απάντηση.  :hi:

Παράθεση από: kwstasxat  (12 Απριλίου 2018, 11:41:34)
Η Αλίκη από Φυλής 104 τι απέγινε;;;

Έχει σταματήσει εδώ και χρόνια. Η κοπέλα ήταν φοιτήτρια και μόλις τέλειωσε τις σπουδές γύρισε στην πόλη της.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Μια και θυμηθήκαμε το Φ104, βλέπω στις κοπέλες μια Νόνη που μου φέρνει στις φωτό σε μια σαλονικιά Αλίκη που ήταν παλιά. Ξέρει κανείς αν είναι η ίδια?
καμμια σχεση. Η Νονη ειναι μιλφ μεταγραφη απο το Θησεως 35. Μετρια πραγματα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Για την Σάντρα - Φουρέιρα υπάρχει κάποια γνώμη ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom