Νέα

emma -ο νεος Τσαουσεσκου στο μυλο θεσσαλονικης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.649
Κριτικές
178
Like
39.128
Πόντοι
21.896
Όταν γράφονται πολύ αναλυτικές κριτικές, που περιέχουν πολλές λεπτομέρειες, ιδίως εάν γραφτούν πολύ κοντά χρονικά με τη συνεύρεση, λογικό είναι οι κοπέλες να ταυτοποιούν τους πελάτες. Και να τους σταμπάρουν εάν έχουν γράψει αρνητικά σχόλια.
Οι γυναίκες ούτως ή άλλως από το φύση τους θυμούνται φυσιογνωμίες πιο έντονα από τους άνδρες. Και εάν νιώσουν ότι κάποιος έχει πληγώσει τον εγωισμό τους, ακόμη και για το επάγγελμα της ιερόδουλης, γίνονται πολύ bitches.
Φυσικά αυτό δεν πρέπει να μας αποτρέπει εμάς από το γράφουμε τη γνώμη μας με ειλικρίνεια, αυτός άλλωστε είναι και ο σκοπός ύπαρξης του forum.
Τη συγκεκριμένη δεν τη γνωρίζω. Αφού δε φώναξε εκείνη τη στιγμή τίποτε καλά παιδιά να σε τραμπουκίσουν, νομίζω ότι το ζόρι της ήταν απλά να βγάλει την τσαντίλα της.
Τη γράφεις στα  :tn04: σου, καλά έκανες και το ανέφερες και εδώ, και η ζωή συνεχίζεται.
Προσέχετε τι λεπτομέρειες γράφετε στις κριτικές, δε νομίζω ότι είναι προς το συμφέρον σας να γνωρίζουν ποιοι είστε  :cool2:
αναμενω απο τον επιχειρηματια απλα να την επιπληξει και φυσικα δεν ειναι ο σκοπος μου να χασι το επαγγελματης αφυ αυτο το κρινει η αγορα αλλα τουλαχιστον ο επιχειρηματιας υποχρεουται να την συμορφωσει διοτι ετσι χαλαει το μαγαζι του
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.707
Like
3.814
Πόντοι
506
Μαγκα αν θες μπορεις να της κανεις μεγαλη ζημια... Οι Γερμανοι δεν τα σηκωνουν αυτα...Θα την βαλουν να καθαριζει τις τουαλετες αν μαθευτει αυτο..
Αρνηση παροχης υπηρεσιας για προσωπικους λογους??? Την εστειλαν πακετο...
Αλλα τι να κατσεις να ασχοληθεις...χεστην μωρε...τοσα κοριτσια δουλευουν εκει τριγυρω...
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
462
Πόντοι
3.245
Σιγα μην κωλοσουμε να γραψουμε αυτό που νομιζουμε (σωστο η λαθος) επιδη μια ξιπαζμενη την ειδε καπως .
Δεν το ξερα να βαλω νταβατζακους στο κεφαλι μου...
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.068
Κριτικές
1
Like
324
Πόντοι
36
Bravo ρε yorkie  :thumbsup: έβαλες κατευθείαν την ουσία χωρίς να χρειάζεται να διαβάζουμε περίσια πράγματα  :grin:
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
532
Πόντοι
306
Μαγκα αν θες μπορεις να της κανεις μεγαλη ζημια... Οι Γερμανοι δεν τα σηκωνουν αυτα...Θα την βαλουν να καθαριζει τις τουαλετες αν μαθευτει αυτο..
Αρνηση παροχης υπηρεσιας για προσωπικους λογους??? Την εστειλαν πακετο...
Αλλα τι να κατσεις να ασχοληθεις...χεστην μωρε...τοσα κοριτσια δουλευουν εκει τριγυρω...
τυπε εμενα μου το χε κανει κοπελα στο παλιο ερως16 προ της ανακαινισης καν μιλαμε εποχες πριν δωδεκα χρονια....αρχικα αρνηθηκε να με περασει μεσα και οταν τελικα με τις πιεσεις τσατσας περασα καθισε σαν κομοδινο ολκης.....ψαρας και γω τοτε στον χωρο μπηκα ο μαλακας γιατι γουσταρα....αμα η αλλη δεν θελει θα στο βγαλει μεσα ξινο οποτε τι το θες;απλα δεν ξαναπας εκει που δεν σε θελουν εσενα η τα λεφτα σου....νομος

οσο για την αναγνωρισιμοτητα των ρεπορτερ του σαιτ μας τα ειχα γραψει χρονια πριν σε θρεντ που ανοιξα για την βιλα σουλα στην λαρισα.....μπορει να μας γυρισει μπουμερανγκ η συγγραφη κριτικων ειδικα αν ειμαστε αντικειμενικοι οπως μπορει και καποιοι να εκβιαζουν με το φοβητρο κακης κριτικης για να παρουν εξτραδακια....φυσικαα υπαρχει και το αντιστροφο κοπελες που σε γνωστα μελη θα κανουν τα εξτραδακια και θα εχουν καλη συμπεριφορα μονο και μονο για να εισπραξουν καλη κριτικη απο εναν αστερατο και τοπ κριτικογραφο....ετσι ειναι αυτα....περασαν ανεπιστρεπτι οι καλες αγνες πρωτες εποχες του μπου τοτε που ηταν μια κλειστη καστα και ισως καποιων πραγματικων πορνοβιων.....τωρα εδω μεσα μπαινει και η κουτση μαρια κυριολεκτικα ....εδω παραλιγο θα περναγαμε και κριτικες απο πορνες στην κυρια θεματολογια
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
σαββατο βραδυ καναμε με δυο αξιοτιμα μελη στον μυλο και πηγαμε στο bad girlsτην γνωστη γερμανικη αλυσιδα
δεν θα ηθελα να πω τα δυο ατομα εκτος ν θελουν οιι ιδιοι διοτι η κοπελα  θυμαται φατσες

αφου περιμεναμε στο σαλονι μπαινει η γνωστη εμμα και αφυ με κοζαρει αγρι ακολουθει η παρακατω συζζητηση


---εσυ εισαι ο σεξ βολκανο
-- δεν της απαντω και μενω καγκελο αφου ειχα περασει στις 5-3 -2017 και εγραψα κριτικη αλλα δεν της ειχα πει ποιος ειμαι
---μου λεει --εσυ δεν θα ξανπερασεις ..χωρις να λεει στο μαγαζι ή με αυτην αλλα ελπιζω να εννοειμε αυτην διοτι οπως μου ειπε εγραψα κακα λογια για αυτην και ασχημη κριτικη και γραφω και ασχημα ελληνικα ,,,,,,,,,,στο παραπανω εχει δικιο διοτι γραφω απο κινητο αλλα πρααγματικα μας την μπαινει η ρουμανα για τα ελληνικα ή καποιος αγαπητικος-νταβατζης????/?

ασφαλως και εφυγα μαζι με τα παιδια και αρχιζα να διαβαζω την παλια κριτικη αφου ουτε την θυμομουν και πραγματι εγραψα αυτο που περασα δλδλ μια μετρια συνευρεση με την κοπελα διχως να ειμαι βαρβαρος και διχως τιποτα το κακο στη συμπεριφορα μου αλλα και στην δικη της απλως εγραψα οτι πολυ απλα δεν περασα καλα οπως και πολλοι αλλοι το εχουν γραψει

θα ηθελα να ενημερωσω τον γερμανικο οικο ή κααι την ιδια την κοπελα οτι σεβομαι το επαγγελμα το ιερο αυτο οπως και ο καθε πελατης πρεπει να μπαινει με σεβασμο προς την ιεροδουλη διχως ακροτητες αλλα τον αν καποια ειαι καλη στην υπηρσια παιζουν πολλα ρολο οπως πχ διαθεση ορεξη και χημεια αλλα η κοπελες πρεπει να προσπαθουν περισσοτερο αφου εμεις ειμαστε οι πελατες και αγοραζουμε ις υπηρεσιες μας ΑΛΛΑ δεν γινεται να συμπεριφερονται απολυταρχικα αποκλειωντας οποιους πελατες δεν γραφουν καλη κριτικη
η συγκεκριμενη κοπελα ετσι προσβαλλει και δυσφημιζζει τον γερμανικο οικο κ καλα θα κανουν οι υπαιυθηνοι να το προσεξουν περισσοτερο διοτι αν και δεν ειμαι σαλονικιος συχνα ερχομαι μυλο και μαλιστα γραφομτας κριτικες και για κοπελες που εχουν αρνητικες κριτικες εγω γραφω θετικες γιατι ποτυπωνω παντα το πως περαα εγω με την κοπελα και οχι ττι φαανταστηκα

τετοια συμπεριφορα κυριαα εμμα αρμοζει στα δικτατορικα καθεστωτα τυπιου τσαουσεσκου που πολυ καλα ξερεετ και τα εχετε ζησει διοτι μπορειτε να με αποοκλυσετε απο πελατη σας αλλα δεν μπορειτε να μου σφραγισετε την πενα μου και να γραφω κριτικη στο μπουρδελα κομ εκτος αν το ααγορασετε και με μπαναρετε εδω ;)
20-25 χρονια και βαλε στην πιατσα ειμαι κυρια εμμα

παντως πως καταλαβε οτι ειμαι ο σεξ βολκνο κομα δεν καταλαβαμε με τους φιλους μετα απο 2 μηνες και θυμοταν τη φατσα μου και καλιστα  θα μπορουσε να δουλεψει στις μυστικες ρουμανικες υπηρεσιες σεκιουριτατε :grin: :grin: :grin:

επαναλαμβανω οτι στην κριτικη που θα την αναρτησω ουτε την χτυπησα ουτε εγινε κατι κακο στο δωματιο απλα μετα εγραψα κριτικη μετρια και απλα την κοινη διαπυστωση οτι εχει ΕΙΝΑΙ ΡΟΥΜΑΝΑ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΩΛΟ και για αυτο τσατιστηκε ο τσαουσεσκου μας

ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΚΝΕΝΑΝ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΚΡΙΤΙΚΕς ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΦΕΡΕΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΟΠΕΛΑΤΗς ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙ ΚΑΘΕΣΤΩΤΑ ΤΥΠΟΥ ΤΣΑΟΥΣΕΣΚΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΟΤΝ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΓΝΩΜΗ


Και σας παραθετω την κριτικη μου και τα συμπερασματα δικα σας






Εμμα Ρουμάνα 28 ετων 26 263 ύψος καλουτσικη φατσουλα ΧΑμηλοκωλα με ελληνικό κώλο πλατύ αλλά ευτυχώς χωρίς κυταριτιδα
Πολλές φορες την είχα δει κ λιμπιχομουν τον κώλο της αλλά ποτε δεν μπήκα κ έτσι χτες μπήκα με το απλό
Πρωτα μπανακι κ έπειτα έρχεται γρήγορα η Ρουμάνα πριν καν μπαναριστω ,φαίνεται σχολαγε έντεκα κ εγώ πήγα δέκα κ μισή κλασσική Ρουμάνα
Ξαπλωνω κ μου λέει είσαι βρεγμενος κ της απαντώ αφού δεν με αφησεν καν να μπαναριστω κ νασκουπιστω με την ησυχία μου.
Ξεκινά με το να κανει το φίδι βάζοντας ταβυχια στα μοθτρα μου κ γρήγορα είχα στύση ενω πέρασμα καποτας κ οιοαμερρια πράματα κ λίγο δοντι, eλεος για επαγγελματια!!!
Επειτα το θετικό οτι ανεβηκε πανω κ ψοροοηδαγε καλά που κοντεψα να τελειώσω κ την σταμάτησα ,,την βάζω στα 4 κ μου άρεσε που ενω έχει φαρδυα ελληνοκωλαρα παρολλα αυτά καθόλου κυταριτιδα κ άντεχε το σφυροκόπημα οπου γρήγορα ήρθε το τέλος ..
Μέτρια επιλογή με κακουτσικο δτιμπουκη ,λίγο ναχιαρα στην αρχή κκωλο για 4 κ χαστουκια κ καλουτσικη επιδερμίδα
Πλεον βαρευηκα τις μετριότητες στο μυλο
Οταν κυβερνούσε ο Τσαουσέσκου την Ρουμανία η Εμμα δεν πρέπει να ειχε γεννηθεί ακομα καθώς το Δεκέμβριο του 1989 εκτελέστηκε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom