Νέα

Έχετε πάει με τσατσά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavkotsop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Ρε σεις στο τελος δεν θα πηγαινουμε πουτανες αλλα με τσατσαδες!Δε λεω αμα εισαι τοσο καυλομενος μες στη καυλα σου τρελενεσαι!!!
 

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
Μα μερικες τσατσες ειναι ΚΑΒΛΑ ρε :sunglasses:
 

lado

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
75
Like
4
Πόντοι
0
πριν απο 4 χρονια ειχα παει στην φυλής, σε ενα σπίτι που ειναι διπλα σε ενα γωνιακο βενζιναδικο, ειχε μια ωραια ψυλη κοπελα γυρω στα 22-25, και η τσατσα γυρω στα 25-26 ωραια κοπελα και αυτη. δεν της ειπα τιποτε με το που με ειδε μου λεει " περαστε κυριε".
παντος οι τσατσαδες κατα το 99% ειναι πολυ μεγαλες σε ηλικια, η μονη νεαρη τσατσα που εχω δει ειναι αυτη που ανεφερα.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
4
Like
1.597
Πόντοι
266
Πριν 2-3 χρόνια στην Καλιφρονά (στο ημιυπόγειο). Πήγα πρωί-η πουτάνα ήταν μια άθλια γρια τραβέστω. Φαίνεται ότι πελάτης δεν πάταγε στο μαγαζί κί έτσι η καημένη η τσατσά (μια 45άρα στρουμπουλή και πορνόφατσα) προσπάθησε με υπονοούμενο να με κρατήσει. Καύλωσα και την ξέσκισα. Αναγκάστηκα να δώσω και 20 ευρώ στην τραβέστω για να το βουλώσει και να μη φωνάζει. Χαλάλι! Από τα καλύτερα γαμήσια που έχω κάνει σε μπουρδέλο.
 

lado

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
75
Like
4
Πόντοι
0
Πριν 2-3 χρόνια στην Καλιφρονά (στο ημιυπόγειο). Πήγα πρωί-η πουτάνα ήταν μια άθλια γρια τραβέστω. Φαίνεται ότι πελάτης δεν πάταγε στο μαγαζί κί έτσι η καημένη η τσατσά (μια 45άρα στρουμπουλή και πορνόφατσα) προσπάθησε με υπονοούμενο να με κρατήσει. Καύλωσα και την ξέσκισα. Αναγκάστηκα να δώσω και 20 ευρώ στην τραβέστω για να το βουλώσει και να μη φωνάζει. Χαλάλι! Από τα καλύτερα γαμήσια που έχω κάνει σε μπουρδέλο.

εαν καταλαβα καλα σου ριχτηκε η τσατσα και την πηρες τσαμπα;
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
4
Like
1.597
Πόντοι
266
Όχι-της έδωσα κι αυτηνής ένα εικοσάρι-είπαμε χαλάλι!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Η γνωστη Ισαβελλα απο τη Βραζιλια που δουλευε στη Φυλης 66Δ μεχρι το 2003 ανοιξε το γνωστο BRAZIL HOUSE στην Κωνσταντινουπολεως 130. Τωρα εχει φερει πολλες κοπελες λατινες και η ιδια δουλευει πιο σπανια και εκτελει και χρεη τσατσας. Αρα μπορω να πω οτι εχω παει με τσατσα.  :sunglasses: :sunglasses:
 

IptamenosOllandos

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Πριν χρονια που καναμε τσαρκες με ενα φιλαρακι θυμαμαι ειχε φαει χοντρο κολλημα να το καταφερει αυτο..
Θυμαμαι εδινα χοντρα στην τσατσα και πηγαινε στο δωματιο και τον τρομπαρε για να μπει η τσατσα να του δςσει τα ρεστα να τον δει καγκελο μπας και κατσει κανα σκηνικο..χαχαχαχαχα
απιστευτες εποχες..
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Παλιά, 1996-99, στο Κεφαλληνίας 99 (στούντιο με 10+ ανα βάρδια) είχε κάτι 40άρες υπεύθυνες. Μία είχε μπεί στο δωμάτιο να μου πεί να πάρω μία άλλη κοπέλλα γιατί αυτή που περίμενα δεν κατάλαβε καλά και τελικά δεν δίνει κώλο. Ήμουν με την τσαπού ξωέ και την κυνήγαγα για πλάκα λέγοντας ότι εσύ κάνεις μόνο κλπ. Πλάκα πλάκα μου την έπαιξε λίγο και της την ακούμπαγα, κοκκίνισε ολόκληρη και άν δεν την φώναζαν στο σαλόνι μάλλον θα την έπαιρνε την πίπα! Περριτό να σας πώ την ξεκόλιασα την εφεδρική που μου έστειλε έτσι όπως φτιάχτηκα!
Έτσι πήρα φόρα και κυνήγαγα και πείραζα και την άλλη τσατσα 40ρα της άλλης βάρδιας που έφτασε σε σημείο να με απειλεί ότι ξέρει τζούντο και θα αμυνόταν!

Όποιον βρείς δλδ; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
μπορειτε να πειτε μερικα μπουρδελα-στουντιο που μπορει να παει καποιος με την τσατσα?τι ηλικια εχουν περιπου οι τσατσαδες?
 

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
σοβαρα ποσο ειναι περιπου?σοβαρα ε!σε ποια στουντιο-μπουρδελα μπορει να παρει κανεις την τσατσα?πειτε οποια ξερετε...sos!!!
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
σοβαρα ποσο ειναι περιπου?σοβαρα ε!σε ποια στουντιο-μπουρδελα μπορει να παρει κανεις την τσατσα?πειτε οποια ξερετε...sos!!!
τωρα περι ορεξεως κολοκυθοπιτα, βεβαια , μα αν γουσταρεις ψιλογεροντια εχει παρει το ματι μου μερικες (ψιλοτελειωμενες, για να πω την αληθεια) εκει στο Δημαρχειο απο πισω που ειναι & οι μαυρουκλες.
 

2arcoudi

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
εμενα να μου λειπει... ακου με τσατσα!
 

bourdeliaris79

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
παιδια η μαρια η γνωστη,στο κολοκυνθους δουλευει συνηθως,βραδυνη,εκτελει χρεη τσατσας αλλα σου καθετε,με 20 ε ενοειτε,γυρω στα 50 πολυ χοντρη με μασελα,α αν φτυνει η βηχει μην σας κανει εντυπωση,ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΡΣΕΝΙΚΑ!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....γιατρε μου εγω που δε νομιζω να μου κανει κουκου, λες να ειμαι γκε'ι' ?
 

guaglione

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
13
Πόντοι
1
σοβαρα ποσο ειναι περιπου?σοβαρα ε!σε ποια στουντιο-μπουρδελα μπορει να παρει κανεις την τσατσα?πειτε οποια ξερετε...sos!!!
Θα σου πρότεινα το σπίτι Αγκύρας 12 & Αχαρνών, πρωινή βάρδια τις καθημερινές δουλεύει η Αγάπη, αλλά αξίζει να ρίξεις και μιά ματιά στον τσάτσο. Είναι όλα τα λεφτά !!! Αν τα "βρείτε" τώρα, είναι άλλο θέμα...
Επίσης τα απογεύματα στο ίδιο μέρος έχει μιά 45-50 νταρντάνα τσατσά Ανατολικιά, η οποία μάλλον στα νιάτα της πρέπει να ήτανε της δουλειάς.
Δεν έχεις να χάσεις τίποτα αν τις τα ρίξεις. Πάντως οι περισσότερες είναι από ναυάγια και βάλε  :headbang: :headbang: :headbang:
 

ANAX

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
τσατσά ακουγετεενδιαφερον.... θα με ενδιεφερε!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom