Νέα

Έχετε πάει με τσατσά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavkotsop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Τη μελαχροινή λέτε.Λέγεται Εύα.Έχει κι ένα σαμπανιζέ megane cabrio!Την είχα πετύχει μια μέρα στα διόδια!!!
 

Επισκέπτης
Η Μια είναι ότι πιο απαίσιο έχω πηδήξει σε μπουρδέλο κι εδώ και στη Χιλή που είμουν...Πιο τριχωτή και απο άντρα.
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
O παπαγαλος της? Σοβαρολογεις τωρα ή με δουλευεις? Εκανε ενα τοσο μεγαλο τατουαζ για ενα παπαγαλο? Ελα μουνι στον τοπο σου...

Κι εγω Νεοκλη δεν το ειχα ευχαριστηθει μαζι της. Ειναι ψυχρη γκομενα και δινει οδηγιες. Παντως εχω γαμησει και χειροτερες...
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Εγω μαγκες με την Μια περασα γαματα παντως.

Ολα τα λεφτα ηταν η εκφραση της οταν με το που μπηκε καθισε διπλα μου και ενω μου τον επαιζε με κοιταζε με ενα γαμημενο βλεμα ρε μαγκες αλλο πραμα!

Στο γαμησι ηταν πολυ δεκτικη και γενικα η ολη φαση κυριλε. Ειχε λιγο παραπανω τριχα αλλα απο οτι προσεξα ηταν ομοιομορφα, και αυτο μαλλον επειδη θα εκανε κερι και οχι ξυρισμα, οποτε πρεπει να μεγαλωσουν λιγο οι τριχες πριν τις παρει.

 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
Ρε παιδια αυτή τη Μια δεν την ξέρω αλλα έτσι οπως την περιγράφετε μάλλον με λυκανθρωπο πρέπει να μοιαζει...
 

jazz1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Εγω μια μερα εκανα προταση στην τυπισσα στο μασσατζιδικο στην Ποσειδωνος (αφου βεβαια απογοητευτικα απο το εμπορευμα εκεινη την ημερα, ελειπαν σχεδον ολες οι καλες). Ειχε βρεμενο, λουσμενο μαλλι και ενα απιθανο κοραλι χρωμα στα νυχια των ποδιών της και καύλωσα. Το αντιμετωπισε ψυχραιμα, μαλλον κολακευτηκε, και ευγενικα ειπε οτι δεν κανει αυτη τη δουλιά.

Στη ποσειδώνος που ειναι αυτο το μαγαζί?
Δεν το εχω ξανακούσει Μπορείς να δώσεις πληροφορίες?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Βασικά οι τσατσάδες που υπάρχουν στην Φυλλής παίζει να σε ξενερώνουν τόσο που σου κόβεται κάθε όρεξη για γαμίσι...
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Παίδες, μπορει κάποιος σας παρακαλώ να μου πεί τι κοθδούνι χτυπάς στην Ποσειδώνος. Πήγα σα μαλάκας κι έψαχνα. Ευχαριστώ προκαταβολικά. ( Με μύνημα)
 

Photographer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
1
Είχα ένα φιλαράκι καλή του ώρα, που δεν παιζόταν με της τσατσάδες. Μιλάμε για κώνε άγριο. Σε οποιο μπουρδέλο πηγαίναμε μόλις τον έβλεπαν μες την τρελοί χαρά. Bγαίναμε τσάρκα να γαμήσουμε και καταλήγαμε να πεινούμε καφέδες με της τσατσάδες.
1987-88 εάν θυμάμαι καλά σε ένα που πάμε έχει  μια τσατσά καμια 35άρα όχι αστέρι αλλα καύλα γκόμενα. Αφού μπαίνω στο δωμάτιο και πηδάω την κοπέλα που δούλευε εκείνο το βραδή. Βγαίνοντας βλέπω τον φίλο μου να έχει κάτσει στο από μέσα δωμάτιο στην κουζίνα δηλαδή και να έχει πιάσει κουβέντα, τα γνωστά.
Με τα πολλά κάνω νόημα στην τσατσά ότι σε γουστάρω τρελα και κάτι πρέπει να κάνουμε . Η τσατσά όχι ότι μάσαγε αλλα ψιλό κόλλαγε και όλο κοίταγε την πουτάνα. Μόλις της είπε η πουτάνα "να τον πάρεις τον πιτσιρικα είναι καλός" με πάει στο δωμάτιο και κάνω ένα γαμήσει τυφλά να έχουν όλες η πουτάνες του κόσμου. Σαν να γαμιόμασταν χρονια. Και το καλύτερο από όλα μου λέει στο τέλος αφού έβγαλα κάπου 500 δραχμές από το παντελόνι να της δώσω μου λέει "κρατα τα ρε καυλιάρη για την επομενη που θα έρθεις".
Ήταν και η πρώτη σχέση που έκανα με μεγαλύτερη γυναικα. Που με έχανες που με έβρισκες στο μπουρδέλο πρωί βραδή.
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Εγώ έχω πάει με τσάτσο, μετράει ??

Λέτε να είμαι πούστης γιατρέ μου ?
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Παλιότερα, 1997-8, δεν θυμάμαι ακριβώς σε ένα στούντιο - διαμέρισμα στην Βουλιαγμένης απέναντι από την α΄ είσοδο της Ηλιούπολης (μιλάμε βέβαια για τη χρυσή εποχή του στούντιο και όχι τα σημερινά χάλια). Μία κοπέλα περίπου 30 από το Καζακστάν, νοσοκόμα στον τόπο της. Μου φέρνει δύο τρεις μικρές κούκλες να δω και μου λέει ποιά θες ; Και γω της λέω εσένα. Με πάει στο δωμάτιο και ακόμη το θυμάμαι είχε κολλήσει επάνω μου όλη (αυτή από πάνω) και μου έλεγε πιο βαθιά κρατώντας με από τους ώμους και σπρώχνοντας με μέσα. Τι ct και μαλακίες, απίστευτη εποχή.
 

Επισκέπτης
Πω, παιδιά! Κι εγώ θυμάμαι που και που και μετανιώνω την φορά που είχα πάει πριν χρόνια σε ένα στούντιο στην Θεσ/νίκη και ήταν μια 40άρα, ανατολικοευρωπαία που μιλούσε όμως πολύ καλά ελληνικά, με λίγα παραπανήσια κιλά και τις μεγαλύτερες βυζάρες που είχα δει ποτέ, που μου έδειξε τα "κορίτσια" και ρώτησε πια θέλω... Το κακό ήταν ότι προσφερόταν κι η ίδια αλλά επειδή δεν ήμουν για mature φάση τότε διάλεξα μία απ' τις κοπέλες... Κρίμα!
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
kakelike μηπως εννοεις επι της βουλιαγμενης στο ανωθεν metrolife που επαιζε ενα απιστευτο studio στον τελευτεο οροφο??? που γαμαγες πανω σε μια σοφιτα???

μην μου πεις οτι ηταν αυτο γιατι θα παω να πεσω απο το μπαλκονι!!! ακομα θυμαμαι την πλακα που ειχα παθει με το μωρο που μου ειχε ανοιξει την πορτα!!!!!
 

mobility

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες, μπορει κάποιος σας παρακαλώ να μου πεί τι κοθδούνι χτυπάς στην Ποσειδώνος. Πήγα σα μαλάκας κι έψαχνα. Ευχαριστώ προκαταβολικά. ( Με μύνημα)

Δε μας λέτε και εμάς τι γράφει στο κουδούνι γιατί είμαι κ εγώ ομοιοπαθής?
 

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
Εχω καβλες με την τσατσα της Αλκμενους !!
Ξερω οτι με γουσταρει αλλα δεν μπορει να κανει.
Της λεω οτι ειμαι πολυ καβλωμενος και θελω να την γαμησω.
Ειπε δεν μπορω γιατι θα μπλεξω.
Θα το παλεψω μεχρι να την γαμησω :dancing:
 

Επισκέπτης
Nαι, μαλλον καταλαβα κι εγω για ποια τσατσα μιλατε. Μονο που με εχει μπερδεψει το "κοκκινο μαλλι" που ειπε καποιος. Αυτη που φανταζομαι εγω εχει σκουρο μαλλι, παντως σιγουρα ξεχωριζει.

Οσο για τη Μια απο την Ουγγαρια, την εχω παρει μια φορα σε καποιο απο τα τελευταια "σπιτια" στη Φυλης, που ειναι πανω απο την Κοδριγκτωνος. Ομορφη, αλλα γενικα ψιλοξενερωτη. Εχει ενα τατουαζ στην πλατη που γραφει "Roger". Tην ειχα ρωτησει ποιος ειναι αυτος, απαντηση δεν ειχα παρει...

Ηταν ο παπαγαλος της. Μου το ειπε εμενα. Λευκος, καραβαικής.
 

Επισκέπτης
Παλιότερα, 1997-8, δεν θυμάμαι ακριβώς σε ένα στούντιο - διαμέρισμα στην Βουλιαγμένης απέναντι από την α΄ είσοδο της Ηλιούπολης (μιλάμε βέβαια για τη χρυσή εποχή του στούντιο και όχι τα σημερινά χάλια). Μία κοπέλα περίπου 30 από το Καζακστάν, νοσοκόμα στον τόπο της. Μου φέρνει δύο τρεις μικρές κούκλες να δω και μου λέει ποιά θες ; Και γω της λέω εσένα. Με πάει στο δωμάτιο και ακόμη το θυμάμαι είχε κολλήσει επάνω μου όλη (αυτή από πάνω) και μου έλεγε πιο βαθιά κρατώντας με από τους ώμους και σπρώχνοντας με μέσα. Τι ct και μαλακίες, απίστευτη εποχή.

Ανεπαναληπτη. Το θυμαμαι το στουντιο, περναγα παντα πριν γυρισω σπιτι απο το γραφειο (τοτε). Επιλογη μεσα απο 7-10 κοπελες...5.000χιλιαρο η μια, 8.000 οι δυο. Υπηρχαν τοτε στη Βουλιαγμενης αλλα 2. Ενα στο υψος της Ηλιουπολης σε πολυκατοικια που εγραφε απο εξω ΜΕΤΡΟΛΑΙΦ και λιγο πριν το σιτυ πλαζα στη γλυφαδα, ενα σπιτακι με ΤΟΠ μουνια. Τι λεφτα ειχα δωσει (και δεν τα ειχα τοτε..)....υπηρχε μερα που περναγα και απο τα 3.....νεανικες καυλες!
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Παιδιά περνούσα και 'γω από 'κεί τακτικά. Εννοώ εκείνο στη Βουλιαγμένης, στο ύψος της Τερψιθέας Γλυφάδας, πάνω από τη Μetrolife. Ήταν πολύ κοντά στο σπίτι μου. Απίστευτες πουτάνες σε ηλικίες, μεγέθη, χρώματα, χώρες προέλευσης. ΜΙκρές, μεγάλες, κοντές, ψηλές, λεπτές, νταρντάνες, Ανατολικοευρωπαίες και Δυτικοευρωπαίες, ήταν όλες εκεί, παρούσες και καυτές. Δύο-δύο τις έπαιρνα σαντο συνάδελφο παραπάνω, αν και δεν είχα και τόσο χρήμα επίσης. Νεανικές καύλες βλέπετε. Ήταν και απίθανες οι γκόμενες και δεν κρατιόσουν. Το μυαλό σου συνέχεια εκεί.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Που λετε παιδες εκει φαινεται ο γαμηκουλας  :sunglasses:!! να θελει να γαμησει και την τσατσα!! και εγω συμπαικτες ειμαι καυλομενος με μια τσατσα που ειναι Φυλης μετα απο ένα παρκιν στο υψος της πλ. βικτωρίας!! σε κατι σκαλες που ανεβαινεις. μου ειχε δωσει το κινιτο της για να μαθαινω ποια πουτανα ειχε εκεινη τη μερα. της τοχα πει αν διατηθεται αλλα ειπε οχι! ξερετε οτι ειναι δυσκολο να τοχεις σε καβλώνει πιο πολυ!!! :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom