Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με εκδιδόμενη γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ζεth
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 186K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα παντρευόσασταν ποτέ ιερόδουλη?

  • Ναι

    Ψήφοι: 186 23,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 292 37,3%
  • Ισως

    Ψήφοι: 159 20,3%
  • Θα ρωτούσα πρώτα τη μαμά μου

    Ψήφοι: 145 18,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    782

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.031
Πόντοι
96
Ε όλες αγαπησιαρες είναι αμα τις συγκρίνεις με τις ελλεινιδες
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Απο την δική μου εμπειρία αν είσαι λίγο εμφανισημος , εχεις φράγκα και δεν είσαι μαλάκας όπως πολλοί εδω μέσα όλα μπορούν να συμβούν. Πάνω στη φαση πολλα συμβαίνουν πραγματι. Και εξτρα τζαμπε και εκτος καταλόγου . Οπως το λες όλα θέλουν τρόπο ! Οι περισσοτεροι εδω μέσα εχουν εμπειρία είτε μόνο με πουτάνες ειτε μόνο με γκόμενες. Αν εχεις και τα 2 τότε τα πραγματα είναι πολυ πιο ευκολα. Αν τωρα δε , εχεις αναπτυξει και μεθοδο στο πως να τις ρίχνεις, γίνεται πλεον αρκετα ευκολο να κανεις οργια.
Συμφωνω απόλυτα. Εμένα μου την σπάει αφάνταστα να βλέπω άνδρες να σέρνονται από μουνί χωρίς προκοπή. Πιστεύω στην πρόοδο. Δηλαδή να βλέπω τον άλλον να προχωράει. Αργά η γρήγορα δεν με απασχολεί. Αρκεί να προχωρά. Αν βλέπω κάποιον να συνεχίζει να είναι μαλάκας εκνευρίζομαι πολύ. Σίγουρα πάντως όλα τα όπλα στον άνδρα παίζουν ρόλο. Οι γυναίκες άρα κι οι πουτάνες έχουν αδυναμία σε πολλά και την μεγαλύτερη όλων στα αυτιά τους. Αν μαζί με το μπίρι μπίρι έχει κι άλλα όπλα ο άνδρας, τότε θα πάει καλά. Είναι γεγονός αυτό.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Μπα δε κάνει προγράμματαρα μόνο απλό κάνει και όχι μόνο σε μένα ακομα και σε όλους όσους γράφουν εδώ που έχουν γράψει κριτική για εκείνη.
Σε αυτό κράτα μικρό καλάθι. Όχι ότι παίζει ρόλο περισσότερο από την ψυχική σου ηρεμία μιας που δηλώνεις ερωτευμένος αλλά το τι πρόγραμμα κάνει με τον καθένα το ξέρει μόνο αυτή. Αν κάποια φτάσει στο σημείο να την έχουν βγάλει σέντρα ότι κάνει όργια, γαμησε τα. Συνήθως προσέχουν μην μαθευτεί. Αν ξέρουν πώς να φερθούν έξυπνα, η διαρροή πληροφοριών γίνεται με το σταγονόμετρο. Δεν ξέρω τι κάνει αυτή που λες η δεν κάνει αλλά ότι έγραψα ισχύει για όλες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
491
Πόντοι
26
Σε αυτό κράτα μικρό καλάθι. Όχι ότι παίζει ρόλο περισσότερο από την ψυχική σου ηρεμία μιας που δηλώνεις ερωτευμένος αλλά το τι πρόγραμμα κάνει με τον καθένα το ξέρει μόνο αυτή. Αν κάποια φτάσει στο σημείο να την έχουν βγάλει σέντρα ότι κάνει όργια, γαμησε τα. Συνήθως προσέχουν μην μαθευτεί. Αν ξέρουν πώς να φερθούν έξυπνα, η διαρροή πληροφοριών γίνεται με το σταγονόμετρο. Δεν ξέρω τι κάνει αυτή που λες η δεν κάνει αλλά ότι έγραψα ισχύει για όλες.
Η κοπέλα αυτή έχει 15-20 κριτικές και κανένας δε έγραψε ότι τον φίλησε στο στόμα ή ότι του έκανε ελεύθερο στοματικό οπότε και μόνο από αυτό αποκλείεται κάνει απλό ξεκάθαρα.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.031
Πόντοι
96
Και πολλες απο αυτες εχουν εναν ρωσοποντιο στο σπιτι να του τα ακουμπανε και να τις γαμαει,πολλες φορες ειανι και παντρμεενες μαζι του
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Η κοπέλα αυτή έχει 15-20 κριτικές και κανένας δε έγραψε ότι τον φίλησε στο στόμα ή ότι του έκανε ελεύθερο στοματικό οπότε και μόνο από αυτό αποκλείεται κάνει απλό ξεκάθαρα.
Συνήθως οι κριτικές ακολουθούν η μία την άλλη στην πεπατημένη οδό με κάποια συν ή πλην πληροφοριακά στοιχεία. Δύσκολα θα γράψει κάποιος κάτι συνταρακτικό αν συμβεί μέσα σε μια ακολουθία αρκετών κριτικών. Άσε που σε πολλες κριτικες διαβάζουμε την μεγαλεπίβουλη απόδοση του πελάτη λες κι εμείς είμαστε μαλάκες. Το να γράψει και κάτι κάποιος για να κάνει το κομμάτι του το καταλαβαίνουμε και το συγχωρούμε. Ορισμένοι όμως το γαμάνε τελείως. Τελοσπάντων περνά εσύ καλά κι ότι γίνει έγινε.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Πολλοι γραφουνε κριτικες με ανταλλαγματα οπως το ακαποτο:new_shocked:
Παίζει αλλά κυρίως σε CG κτλ εκλεπτυσμένα σπορ που διαβάζουν πολύ, πολλοί και πολλές. Στα μπουρδέλα ας πούμε το ένα τρίτο πουτανών δεν ξέρουν να διαβάσουν,δεν ασχολούνται να διαβάσουν, σπανίως τα αφεντικά ασχολούνται και έχουν περισσοτερη πελατεία λόγω χαμηλής τιμής και σύντομης διάρκειας οπότε χάνεται η μπάλα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
491
Πόντοι
26
Συνήθως οι κριτικές ακολουθούν η μία την άλλη στην πεπατημένη οδό με κάποια συν ή πλην πληροφοριακά στοιχεία. Δύσκολα θα γράψει κάποιος κάτι συνταρακτικό αν συμβεί μέσα σε μια ακολουθία αρκετών κριτικών. Άσε που σε πολλες κριτικες διαβάζουμε την μεγαλεπίβουλη απόδοση του πελάτη λες κι εμείς είμαστε μαλάκες. Το να γράψει και κάτι κάποιος για να κάνει το κομμάτι του το καταλαβαίνουμε και το συγχωρούμε. Ορισμένοι όμως το γαμάνε τελείως. Τελοσπάντων περνά εσύ καλά κι ότι γίνει έγινε.
Κάτι συνταρακτικό για τη κοπελα πάντως δε έγραψε κανένας,φιλία στο στόμα σε έγραψε κανείς.
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
3.403
Κριτικές
113
Like
25.638
Πόντοι
26.386
Κάτι συνταρακτικό για τη κοπελα πάντως δε έγραψε κανένας,φιλία στο στόμα σε έγραψε κανείς.

Πολύ απλά γιατί δεν τα γράφουν.

Έχεις πάρα πολλά να μάθεις, όπως κι εγώ.

Προχωράμε μαθαίνοντας.

:wink:
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
491
Πόντοι
26

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
3.403
Κριτικές
113
Like
25.638
Πόντοι
26.386
Όχι κατάλαβα αλλά δε ισχύει αυτό που λες.

Εγώ μίλησα γενικά ως απάντηση στο σχόλιο σου, ότι τα συνταρακτικά πράγματα δεν τα γράφουν, τα κρατάνε για τον εαυτό τους, και καλά κάνουν, για να μην εκθέσουν την κοπέλα.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Κάτι συνταρακτικό για τη κοπελα πάντως δε έγραψε κανένας,φιλία στο στόμα σε έγραψε κανείς.
Τα φιλιά στο στόμα δεν είναι κάτι το συνταρακτικό. Άλλες δίνουν άλλες όχι, άλλες πάλι πεταχτά. Τυχαίνει ή αισθάνονται πιο άνετα ή δίνουν αβέρτα. Συνταρακτικά είναι το ακάποτο γαμήσι, ο κωλος όταν δεν ανακοινώνεται, το χύσιμο στην μούρη ή τσιμπούκι εξτρίμ με πουτσοσκάμπιλα όταν ανακοινώνεται με καπότα κτλ. Αυτά τα κάνουν γάργαρα και έτσι πρέπει.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
491
Πόντοι
26
Τα φιλιά στο στόμα δεν είναι κάτι το συνταρακτικό. Άλλες δίνουν άλλες όχι, άλλες πάλι πεταχτά. Τυχαίνει ή αισθάνονται πιο άνετα ή δίνουν αβέρτα. Συνταρακτικά είναι το ακάποτο γαμήσι, ο κωλος όταν δεν ανακοινώνεται, το χύσιμο στην μούρη ή τσιμπούκι εξτρίμ με πουτσοσκάμπιλα όταν ανακοινώνεται με καπότα κτλ.
Ακριβώς επειδή τα φιλιά στο στόμα δε είναι κάτι συνταρακτικό και για να μη γράφει κανείς ότι δε τον φιλήσε η κοπέλα αυτή μάλλον η κοπέλα αυτή πρόσεχει και κάνει όλα τα επικυνδινα οπως ακαποτο γαμησι,ελεύθερο στοματικό κλπ με τον γκόμενονταβα και κανέναν άλλον.
 

GTOwizard

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
119
Like
481
Πόντοι
21
Η κοπέλα αυτή έχει 15-20 κριτικές και κανένας δε έγραψε ότι τον φίλησε στο στόμα ή ότι του έκανε ελεύθερο στοματικό οπότε και μόνο από αυτό αποκλείεται κάνει απλό ξεκάθαρα.
απλά να ξέρεις ότι πολλές κοπέλες κάνουνε πολλά έξτρα χωρίς καν να τα γράψουνε στις κριτικές!!!
(γλυφοκωλια, ακα κλπ)
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
491
Πόντοι
26
απλά να ξέρεις ότι πολλές κοπέλες κάνουνε πολλά έξτρα χωρίς καν να τα γράψουνε στις κριτικές!!!
(γλυφοκωλια, ακα κλπ)
Η συγκεκριμενη μάλλον δε δίνει ούτε ένα φιλί στο στόμα Για να μη το έχει γράψει κανείς,έγραψε ένας ότι πήγε να τη φιλήσει στο στόμα και αυτή φώναζε δε δίνω και σκέψου ότι εγώ αρέσω σε αυτή τη κοπέλα γιατί αυτή η κοπέλα δε κάνει με κανέναν το cowgirl όλοι γράφουν δε τους το κάνει και σε μένα το έχει κάνει πάρα πολλές φορές.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.913
Κριτικές
37
Like
20.106
Πόντοι
4.646
Η συγκεκριμενη μάλλον δε δίνει ούτε ένα φιλί στο στόμα Για να μη το έχει γράψει κανείς,έγραψε ένας ότι πήγε να τη φιλήσει στο στόμα και αυτή φώναζε δε δίνω και σκέψου ότι εγώ αρέσω σε αυτή τη κοπέλα γιατί αυτή η κοπέλα δε κάνει με κανέναν το cowgirl όλοι γράφουν δε τους το κάνει και σε μένα το έχει κάνει πάρα πολλές φορές.
Εγώ κουμπάρος αν θες :cheesy:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Η συγκεκριμενη μάλλον δε δίνει ούτε ένα φιλί στο στόμα Για να μη το έχει γράψει κανείς,έγραψε ένας ότι πήγε να τη φιλήσει στο στόμα και αυτή φώναζε δε δίνω και σκέψου ότι εγώ αρέσω σε αυτή τη κοπέλα γιατί αυτή η κοπέλα δε κάνει με κανέναν το cowgirl όλοι γράφουν δε τους το κάνει και σε μένα το έχει κάνει πάρα πολλές φορές.
Μα καλά, είμαστε σοβαροί; δεν ανεβαίνει από πάνω; είναι δυνατόν να αρνείται στάση στο πλέον αδιάφορο πρόγραμμα που είναι το απλό; αυτό το πρόγραμμα από μόνο του είναι άχρηστο οπότε αν αφαιρέσεις και στάση, δεν μένει τίποτα. Είσαι ήρωας!!! :confused: Όσον αφορά τις κριτικές, βρες κάποιους που συμβαδίζουν με αυτά που ταιριάζετε σε γούστα η προσεγγίζουν την αλήθεια (γιατί από φιγούρα χορτάσαμε) και διάβαζε αυτούς να παίρνεις μια ιδέα. Ενδέχεται η οποιαδήποτε να κάνει κι άλλα πράγματα με κάποιους όπως σου είπαν κι άλλοι φίλοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom