Νέα

Έχει πάρει κανείς γύφτισσα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 733K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
5 Μαρ 2022
Μηνύματα
101
Like
240
Πόντοι
21
Καποια μελη να πανε απο κατω να επεμβουν αν παιχτει καμμια πουστια με το σοι κλπ.
οχι ρε αν δω οτι παρακολουθει αμαξι τις πεταω εξω και την κανω τις εχω πετυχει και αλλες φορες αυτες αλλα δεν τολμουσα να χωθω
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
583
Πόντοι
81
οχι ρε αν δω οτι παρακολουθει αμαξι τις πεταω εξω και την κανω τις εχω πετυχει και αλλες φορες αυτες αλλα δεν τολμουσα να χωθω
καλο βολι αδερφε περιμενουμε ενημερωση! και προσοχη !! εισαι ωραιος!!
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.245
Κριτικές
4
Like
7.246
Πόντοι
2.586
Καποια μελη να πανε απο κατω να επεμβουν αν παιχτει καμμια πουστια με το σοι κλπ.

19.00 θα είμαι στης 25ης Μαρτίου.

Αν δεις μία μαύρη BMW με φιμέ τζάμια να σε ακολουθεί μην τρομάξεις τύπε, είναι για το καλό σου.
 
Εγγρ.
5 Μαρ 2022
Μηνύματα
101
Like
240
Πόντοι
21
19.00 θα είμαι στης 25ης Μαρτίου.

Αν δεις μία μαύρη BMW με φιμέ τζάμια να σε ακολουθεί μην τρομάξεις τύπε, είναι για το καλό σου.
μπραβο στο μαγκα με το ασιμι κορολα στις 18.30 που πηγα για να παρακολουθησω κινηση και να παρω τα γυφτακια ηταν εκει και τα φορτωσε λιγο ντροπη ομως περειμενες ρε λιγουρι να κανονησω εγω για να τα φορτωσεις επειδη ηρθαν νωριτερα χαλαλι σου εγω μενω κοντα και θα τα ξαναβρω γραψε τουλαχιστο εμπειρια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μπραβο στο μαγκα με το ασιμι κορολα στις 18.30 που πηγα για να παρακολουθησω κινηση και να παρω τα γυφτακια ηταν εκει και τα φορτωσε λιγο ντροπη ομως περειμενες ρε λιγουρι να κανονησω εγω για να τα φορτωσεις επειδη ηρθαν νωριτερα χαλαλι σου εγω μενω κοντα και θα τα ξαναβρω γραψε τουλαχιστο εμπειρια
τοση πεινα για γυφτακια;
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
14.043
Like
30.223
Πόντοι
6.056
μπραβο στο μαγκα με το ασιμι κορολα στις 18.30 που πηγα για να παρακολουθησω κινηση και να παρω τα γυφτακια ηταν εκει και τα φορτωσε λιγο ντροπη ομως περειμενες ρε λιγουρι να κανονησω εγω για να τα φορτωσεις επειδη ηρθαν νωριτερα χαλαλι σου εγω μενω κοντα και θα τα ξαναβρω γραψε τουλαχιστο εμπειρια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


τοση πεινα για γυφτακια;
Σου παιξανε πουστια τυπε;:O
 
Εγγρ.
5 Μαρ 2022
Μηνύματα
101
Like
240
Πόντοι
21
Σου παιξανε πουστια τυπε;:O
πολλοι διαβαζουν και εκμεταλευονται καταστασεις χαλαλι τους εγω θα τις ξαναβρω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

πολλοι διαβαζουν και εκμεταλευονται καταστασεις χαλαλι τους εγω θα τις ξαναβρω
τουλαχιστο να γραψει εμπειρια
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
οχι ρε αν δω οτι παρακολουθει αμαξι τις πεταω εξω και την κανω τις εχω πετυχει και αλλες φορες αυτες αλλα δεν τολμουσα να χωθω
Πάρε την μία πρώτα κ βλέπεις για τις δύο αλλή φορά κ να πας όχι εκεί που θα σου πουν αυτές αλλά εκει που έχεις σκεφτεί.
Για το ενδεχόμενο μηπως σου την έχουν στημένη.
Περιμένουμε κ νεότερα να πας πεις...
Πορνιαρη μου καλό γαμησι!!!
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
πολλοι διαβαζουν και εκμεταλευονται καταστασεις χαλαλι τους εγω θα τις ξαναβρω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


τουλαχιστο να γραψει εμπειρια
Ρε, μήπως είσαι εσύ ο γύφτος και τις προμοτάρεις εδώ μέσα;;; :cheesy::cheesy::cheesy:
Πλάκα κάνω μύστη!!! Κοίτα πέραση που έχει η μπίχλα!!!
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.245
Κριτικές
4
Like
7.246
Πόντοι
2.586
Αύριο θα πάω με βαν-καντίνα με ειδικό χώρο πίσω με κρεβάτι να παρκάρω στης 25ης.

Με 30 ευρώ βρώμικο κωλί γυφτοπούλας και σάντουιτς για μετά.

Έτσι θα κάνω πραγματικότητα και το όνειρο του @once


h-kantina-toy-meraklh-mas-ekane-brwmiarhdes-3.jpg
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.595
Like
13.768
Πόντοι
3.656
Αύριο θα πάω με βαν-καντίνα με ειδικό χώρο πίσω με κρεβάτι να παρκάρω στης 25ης.

Με 30 ευρώ βρώμικο κωλί γυφτοπούλας και σάντουιτς για μετά.

Έτσι θα κάνω πραγματικότητα και το όνειρο του @once


h-kantina-toy-meraklh-mas-ekane-brwmiarhdes-3.jpg
θέλουμε ρεπορτάζ όμως
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
Χθεσινό patrol, για εντοπισμό γύφτισσων και συλλογή πληροφοριών. Στην γέφυρα της Λένορμαν και στην ακριβώς επόμενη δεν υπήρχε τίποτα. Κατέβηκα στον Πειραιά, στο τέρμα των λεωφορείων, μέσα στο λιμάνι. Στην πλατεία, που βρίσκεται εκεί, έχουν κάνει κατάληψη οι Γύφτοι. Την χρησιμοποιούν ως ορμητήριο και από εκεί εξαπολύουν τις επιθέσεις τους, συνήθως, σε ανυποψίαστους τουρίστες. Την ώρα που πήγα, είδα κάποιες οικογένειες να κοιμούνται στρωματσάδα, στο γρασίδι. Δεν έδιναν ένα αρχίδι, για τα παιδιά τους, τα οποία έφευγαν μόνα τους και περιφέρονταν μέσα στο λιμάνι. Ακολούθησα μια μικρή πρασινομάτα γυφτοπούλα, η οποία πήγαινε στις δημόσιες τουαλέτες, παρέα με τον μικρό της αδερφό. Περίμενα απ' έξω, για να δω που θα πάει μετά. Σκέφτηκα να μπουκάρω μέσα και να της προτείνω λεφτά, για ξαλάφρωμα, αλλά δεν το ρίσκαρα, γιατί είχε τουρίστες που μπαινοβγαίνανε. Μόλις βγήκε, συνέχισα την παρακολούθηση και την είδα να συναντά μια παρέα από παιδιά της φυλής της, στο Bread Factory. Πέρασα μετά από ώρα και την χαιρέτισα, χωρίς να πάρω ανταπόκριση, καθώς έδειχνε να φοβάται. Περίμενα μερικά λεπτά, λίγο πιο κάτω, έξω από ένα ανταλλακτήριο, καθώς σκεφτόμουν να αγοράσω δολάρια, για το επόμενο ταξίδι μου. Αφού δεν υπήρχαν προοπτικές για σκηνικό, έφυγα και ξαναγύρισα στην πλατεία, όπου δεν είδα κάτι αξιοσημείωτο. Γυρίζοντας σπίτι, πέρασα και από την γέφυρα της Πειραιώς. Εκεί έχει μία μεγάλη φαμίλια, η οποία καθαρίζει τζάμια και πουλάει πράγματα στους περαστικούς. Δεν ενδείκνυνται για να πάρει κάποιος το ρίσκο, γιατί έχει πολλούς νέους άνδρες και οι γυναίκες είναι πανβρώμικες.
τράβα μια βόλτα από ψυχίατρο ,να δεις αν είσαι καλά
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
839
Κριτικές
66
Like
11.751
Πόντοι
4.706
τράβα μια βόλτα από ψυχίατρο ,να δεις αν είσαι καλά
Καλημέρα, συναγωνιστή.
Από τα άπειρα σχόλια, που έχουν γραφτεί στα εκατοντάδες forum του site, γιατί σκάλωσες με το δικό μου μήνυμα; Σε τελική ανάλυση, το μήνυμά μου προειδοποιούσε για στέκια γύφτων, προς αποφυγή. Όταν χαρακτηρίζεις κάποιον, πρέπει να αιτιολογείς και τον λόγο που το κάνεις. Εγώ δεν παρεξηγιέμαι, ούτε έχω σκοπό να έρθω σε διαδικτυακή αντιπαράθεση, με έναν άγνωστο. Θέλω, μόνο, να σε ρωτήσω, τι είδους πληροφορίες θέλεις να διαβάσεις σε ένα νήμα που γράφουν για γύφτισσες.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
839
Κριτικές
66
Like
11.751
Πόντοι
4.706
αυτο ηταν μαθημα αλλη φορα θα δεινω στοιχεια μετα το εργο ποτε πριν λιγο σεβασμος δεν βλαπτει
Και εάν όλο το σκηνικό δεν έγινε ποτέ και ήταν δική σου μπλόφα; Τα γυφτάκια ήταν υπαρκτά. Έτσι έριξες το τυράκι, έδωσες και μεγάλο χρονικό περιθώριο, γνωρίζοντας ότι τα σκληρά μέλη του Bourdela είναι σεσημασμένοι και ότι κάποιος κασκαντέρ θα βρισκόταν να κάνει πέσιμο. Συγνώμη, εάν αμφισβητώ την ιστορία σου, αλλά είσαι μόνο τρεις μήνες μέλος, με 55 μηνύματα όλα και όλα και καμία κριτική. Εδώ υπάρχουν λέουρες, οι οποίοι βρίσκονται ακόμα στην φάση της συλλογής πληροφοριών και εσένα στην πέφτουν δύο-δύο οι γύφτισσες και τις σνομπάρεις; Και κάτι τελευταίο: Πρώτα κάνουμε σκηνικό, προσπαθούμε να έχουμε κάποιο αποδεικτικό (φώτο κτλ.) και μετά γράφουμε στο site.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
Ρε, μήπως είσαι εσύ ο γύφτος και τις προμοτάρεις εδώ μέσα;;; :cheesy::cheesy::cheesy:
Πλάκα κάνω μύστη!!! Κοίτα πέραση που έχει η μπίχλα!!!

Και εάν όλο το σκηνικό δεν έγινε ποτέ και ήταν δική σου μπλόφα; Τα γυφτάκια ήταν υπαρκτά. Έτσι έριξες το τυράκι, έδωσες και μεγάλο χρονικό περιθώριο, γνωρίζοντας ότι τα σκληρά μέλη του Bourdela είναι σεσημασμένοι και ότι κάποιος κασκαντέρ θα βρισκόταν να κάνει πέσιμο. Συγνώμη, εάν αμφισβητώ την ιστορία σου, αλλά είσαι μόνο τρεις μήνες μέλος, με 55 μηνύματα όλα και όλα και καμία κριτική. Εδώ υπάρχουν λέουρες, οι οποίοι βρίσκονται ακόμα στην φάση της συλλογής πληροφοριών και εσένα στην πέφτουν δύο-δύο οι γύφτισσες και τις σνομπάρεις; Και κάτι τελευταίο: Πρώτα κάνουμε σκηνικό, προσπαθούμε να έχουμε κάποιο αποδεικτικό (φώτο κτλ.) και μετά γράφουμε στο site.
Εγώ έριξα μια προειδοποιητική βολή πάντως!!! Η αλήθεια είναι πως έξω από το Σκλαβενίτη τα γυφτάκια έχουν smartphones και σερφάρουν. Δίπλα μου, με τη μηχανή εγώ, μια γυφτισσα σε αμάξι ήταν στο f/b αλλά δεν μπορούσα να δω πολλά!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom