Νέα

Έχει πάρει κανείς γύφτισσα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 733K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
217
Πόντοι
616
Την Παρασκευή που μας πέρασε είχα κατέβει Τρίπολη για δουλειά, τελείωσα νωρίς και είπα να περάσω προς Θάνα, στην στροφή 50 μέτρα μετά 2 γυφτισσες κάθονται δίπλα στον δρόμο, μου κάνουν νόημα δεν σταματάτησα μιας και μιλούσα στο τηλέφωνο, κάνω τον γύρο και ξαναπερναω, σηκώνονται ζητάνε τσιγάρο, μου λέει η πιο νεαρή "που πας στις πουτανες; εκεί θα πληρώσεις 30 ευρώ, δώσε 10 σε εμένα να σου πάρω πιπα" και βάζει το χέρι της στην πουτσα πάνω από το παντελόνι, την ρωτάω που θα μου πάρεις πιπα; μου λέει "εδώ μέσα στο δάσος, έλα κατεβα" το σκέφτομαι για δευτερόλεπτα, από την μια είδα πριν που πέρασε αμάξι με γύφτους, από την άλλη δεν ήταν μόνη της αλλά με άλλη γυφτισσα μαζί και μου φάνηκε πιο επικίνδυνο... οπότε και έφυγα.
τι ωρα ηταν περιπου???/ τι ωρα βγαινουν συνηθως στου Θανα?
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
Ρε καριόληδες!!! Ενώ δε γουστάρω ούτε στον ίδιο πλανήτη να βρίσκομαι με τους γύφτους, με έχετε κάνει να βλέπω γύφτισσα στο δρόμο και να την κοιτάω με άλλο μάτι :cheesy::cheesy::cheesy:
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.245
Κριτικές
4
Like
7.246
Πόντοι
2.586
Ρε καριόληδες!!! Ενώ δε γουστάρω ούτε στον ίδιο πλανήτη να βρίσκομαι με τους γύφτους, με έχετε κάνει να βλέπω γύφτισσα στο δρόμο και να την κοιτάω με άλλο μάτι :cheesy::cheesy::cheesy:
Η αλήθεια είναι πως είναι πάρα πολλές και κατά 99% δεν πρόκειται να κάνουν τίποτα (χορτάτες από επιδόματα) παρά μόνο στην καλύτερη να σε χουφτώσουν για να σου αρπάξουν το πορτοφόλι.

Πολλαπλάσιες φορές από ό,τι είδα να μπαίνουν σε αμάξι (που έγινε 3-4) είδα να την πέφτουν σε γέρους και καλά χούφτωμα και μετά ο άλλος να ψάχνεται που του έλειπαν ψιλά. Εννοείται πως πολλές φορές παρενέβην.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
Η αλήθεια είναι πως είναι πάρα πολλές και κατά 99% δεν πρόκειται να κάνουν τίποτα (χορτάτες από επιδόματα) παρά μόνο στην καλύτερη να σε χουφτώσουν για να σου αρπάξουν το πορτοφόλι.

Πολλαπλάσιες φορές από ό,τι είδα να μπαίνουν σε αμάξι (που έγινε 3-4) είδα να την πέφτουν σε γέρους και καλά χούφτωμα και μετά ο άλλος να ψάχνεται που του έλειπαν ψιλά. Εννοείται πως πολλές φορές παρενέβην.
Πλάκα κάνω αδερφέ!!! Εκτός από αυτές που έχω πάρει σε μπουρδελο δεκαετία 80, Ελληνίδες τσιγγάνες και κάποια Ρουμάνα σε studio επαρχίας σχετικά πρόσφατα, αυτές στο δρόμο ούτε να τις κατουράω!!! Μου έχουν τύχει περιστατικά με το φορτηγό αρκετά!!! Ειδικά έξω από τη λαχαναγορά πάρα πολλά σκηνικά αλλά μακρυάάά!!!!
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
583
Πόντοι
81
Πλάκα κάνω αδερφέ!!! Εκτός από αυτές που έχω πάρει σε μπουρδελο δεκαετία 80, Ελληνίδες τσιγγάνες και κάποια Ρουμάνα σε studio επαρχίας σχετικά πρόσφατα, αυτές στο δρόμο ούτε να τις κατουράω!!! Μου έχουν τύχει περιστατικά με το φορτηγό αρκετά!!! Ειδικά έξω από τη λαχαναγορά πάρα πολλά σκηνικά αλλά μακρυάάά!!!!
Για δωσε μας τα φώτα σου φίλε συναγωνιστή για τη Λαχαναγορά για να μαθαίνουμε και τα υπόλοιπα μέλη που μας ενδιαφέρει !
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.475
Κριτικές
125
Like
6.877
Πόντοι
5.097
Ρε καριόληδες!!! Ενώ δε γουστάρω ούτε στον ίδιο πλανήτη να βρίσκομαι με τους γύφτους, με έχετε κάνει να βλέπω γύφτισσα στο δρόμο και να την κοιτάω με άλλο μάτι :cheesy::cheesy::cheesy:
Η ομορφια του φορουμ μυστη. Εχεις ηδη αναγκη την βρωμικη ηδονη.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
Για δωσε μας τα φώτα σου φίλε συναγωνιστή για τη Λαχαναγορά για να μαθαίνουμε και τα υπόλοιπα μέλη που μας ενδιαφέρει !
Τίποτα σημαντικό τύπε μου, δεκαετία '90 επειδή φόρτωνα συνέχεια εκεί γύρω και μέσα στην ΚΛΑ, συνέχεια είχαμε στα πόδια μας γυφτάκια όλων των ηλικιών!! Από γριές μέχρι μωρά παιδιά!!! Συνήθως οι μικρές κάνουν πεσίματα του τύπου "να μου δώσεις ένα χιλιάρικο (3 ευρώ) να σου κάνω μια πίπα" ή πεντοχίλιαρο (15 ευρώ) για γαμήσι στην καμπίνα ή στην καρότσα!!! Θυμάμαι ένας Κρητικός είχε πιπώσει (μας έλεγε) ένα πιτσιρίκι για μισή κλούβα πορτοκάλια!!! Αλλά κι έναν Καλαματιανό, μέχρι να γαμήσει μια στην Αθηνών τον ακινητοποίησαν και του άδειασαν όλο το φορτίο Καρέλια!!!
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361
Τίποτα σημαντικό τύπε μου, δεκαετία '90 επειδή φόρτωνα συνέχεια εκεί γύρω και μέσα στην ΚΛΑ, συνέχεια είχαμε στα πόδια μας γυφτάκια όλων των ηλικιών!! Από γριές μέχρι μωρά παιδιά!!! Συνήθως οι μικρές κάνουν πεσίματα του τύπου "να μου δώσεις ένα χιλιάρικο (3 ευρώ) να σου κάνω μια πίπα" ή πεντοχίλιαρο (15 ευρώ) για γαμήσι στην καμπίνα ή στην καρότσα!!! Θυμάμαι ένας Κρητικός είχε πιπώσει (μας έλεγε) ένα πιτσιρίκι για μισή κλούβα πορτοκάλια!!! Αλλά κι έναν Καλαματιανό, μέχρι να γαμήσει μια στην Αθηνών τον ακινητοποίησαν και του άδειασαν όλο το φορτίο Καρέλια!!!
Τον έτρωγε ο κολος του τον Καλαματιανο .χαχαχα
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
583
Πόντοι
81
Τον έτρωγε ο κολος του τον Καλαματιανο .χαχαχα
Καλά και αυτός ανέβηκε από Καλαμάτα για να γαμησει γυφτισσα αφού εκεί στα μέρη του είναι γεμάτο από τσιγγανες που ψάχνονται για σεξ με δωράκι
Τουλάχιστον έτσι έχω ακούσει δεν έχω προσωπική εμπειρία !
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.681
Κριτικές
62
Like
41.505
Πόντοι
8.530
Μπάτσος, έχει παντρευτεί τσιγγανέιρο;;; κι αυτή α) δουλεύει σε καφέ, β) έχει γκόμενο άλλον τσιγγανέιρο και γ) κάνει αρπαχτή με φίλο σου μπαλαμό. Κατάλαβα καλά;;;;
Όταν η πραγματικότητα ξεπερνάει τα σενάρια του Μανουσάκη και εμάς φυσικά.....
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
492
Κριτικές
1
Like
629
Πόντοι
81
Πρίν χρόνια τέτοια εποχή στην γειτονιά μου ήμουν στον δρόμο και πλησίαζα σε ένα φαρμακείο. Εκεί ήταν μια γύφτισσα το πολύ 20 χρονών και μια άλλη 35-40 σε ηλικία, αυτή δεν έμοιαζε με γύφτισσα πάντως. Η μικρή με κοίταζε που πλησίαζα και έκανε μια τζούρα με το τσιγάρο και φύσηξε τον καπνό σαν να μου έλεγε έλα να με γαμήσεις. Όταν έφτασα εκεί μου ζήτησε να τις πω που έχει εφημερεύοντα φαρμακεία γιατί δεν ξέρει γράμματα. Καθώς κοίταγα η άλλη η μεγάλη κάτι της είπε δεν κατάλαβα τι και η μικρή της είπε περίμενε. Είπα που έχει φαρμακείο ανοιχτό και πήγα να φύγω και τότε η μικρή μου έπιασε τον πούτσο και μου είπε κάτι σαν Να δω την πουτσούλα σου. Δυστυχώς δεν έκανα κάτι, χέστηκα και έφυγα. Μετά γύρισα πίσω και τις έψαχνα αλλά είχαν εξαφανιστεί.
 
Εγγρ.
5 Μαρ 2022
Μηνύματα
101
Like
240
Πόντοι
21
λοιπο μυστες γυρω στις 12 σημερα γυρνοντας απο σκλαβενιτη στο κερατσινι στα φαναρια σαλαμινος και 25 μαρτιου ηταν 3 γυφτακια τα δυο γυρο στα 19-20 και το αλλο πολυ ανηλικο.Περειμενοντας το πρασινο μου κανουν νοημα μπενω 25 μαρτιου και ερχεται στο παραθυρο το ενα και μου λεει για λεφτα τις εριξα για χαρζιλικι και ηθελε 20 στο αμαξι για γαμισι οταν τις ειπα και για τις δυο σε ξενοδοχειο πηγε να ανοιξει τη πορτα αλλα βιαζομουν και ετσι της ειπα απογεμα κατα τις 7 να ειναι εκει και οι δυο οι μεγαλυτερες με ενα 40 θα τις παρω και τις 2 ωραια κοματια οπως τα γουσταρω αδυνατουλικα με πεταχτο κολαρακι και φενοντουσαν καθαρα
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.245
Κριτικές
4
Like
7.246
Πόντοι
2.586
λοιπο μυστες γυρω στις 12 σημερα γυρνοντας απο σκλαβενιτη στο κερατσινι στα φαναρια σαλαμινος και 25 μαρτιου ηταν 3 γυφτακια τα δυο γυρο στα 19-20 και το αλλο πολυ ανηλικο.Περειμενοντας το πρασινο μου κανουν νοημα μπενω 25 μαρτιου και ερχεται στο παραθυρο το ενα και μου λεει για λεφτα τις εριξα για χαρζιλικι και ηθελε 20 στο αμαξι για γαμισι οταν τις ειπα και για τις δυο σε ξενοδοχειο πηγε να ανοιξει τη πορτα αλλα βιαζομουν και ετσι της ειπα απογεμα κατα τις 7 να ειναι εκει και οι δυο οι μεγαλυτερες με ενα 40 θα τις παρω και τις 2 ωραια κοματια οπως τα γουσταρω αδυνατουλικα με πεταχτο κολαρακι και φενοντουσαν καθαρα
Περιμένουμε κριτική και οπτικοακουστικό υλικό. :coffee:
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
λοιπο μυστες γυρω στις 12 σημερα γυρνοντας απο σκλαβενιτη στο κερατσινι στα φαναρια σαλαμινος και 25 μαρτιου ηταν 3 γυφτακια τα δυο γυρο στα 19-20 και το αλλο πολυ ανηλικο.Περειμενοντας το πρασινο μου κανουν νοημα μπενω 25 μαρτιου και ερχεται στο παραθυρο το ενα και μου λεει για λεφτα τις εριξα για χαρζιλικι και ηθελε 20 στο αμαξι για γαμισι οταν τις ειπα και για τις δυο σε ξενοδοχειο πηγε να ανοιξει τη πορτα αλλα βιαζομουν και ετσι της ειπα απογεμα κατα τις 7 να ειναι εκει και οι δυο οι μεγαλυτερες με ενα 40 θα τις παρω και τις 2 ωραια κοματια οπως τα γουσταρω αδυνατουλικα με πεταχτο κολαρακι και φενοντουσαν καθαρα
Τύπε αν γίνει αυτή η συνάντηση και επιζήσεις, θα χρειαστείς 3 μήνες καραντίνα μετά!!! :cheesy::cheesy::cheesy:
 
Εγγρ.
5 Μαρ 2022
Μηνύματα
101
Like
240
Πόντοι
21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom