Νέα

Double Penetration κοινως σάντουιτς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dpk69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Εχετε δοκιμασει να γαμησετε έτσι

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 40 30,8%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 13 10,0%
  • ΘΑ ΗΘΕΛΑ

    Ψήφοι: 69 53,1%
  • ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΑΙΣΙΟ

    Ψήφοι: 8 6,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    130
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
289
Κριτικές
21
Like
1.730
Πόντοι
1.011
Αρχές δεκαετίας 2000, με επαγγελματία Ρωσίδα και κολλητό μου. Ο φίλος είχε κομπλάρει και δεν... Αφού με τα πολλά και παρακολουθώντας τα δρώμενα ξύπνησε, ξεκινήσαμε να παλιδρομούμε εντός της μικρής η οποία όμως δεν άντεξε πολύ, έσκουζε από πόνο και μας σταμάτησε στο πεντάλεπτο. Bummer. Πολύ ωραίο όσο κράτησε αν και ο φίλος είχε θέματα συντονισμού αλλά και σκληρότητας (λόγω κόμπλας).

Πολύ γνωστό, εδώ στο site, call girl, με χρόνια στην πιάτσα και έδρα Lacoba, έχοντας τάπα (μεγάλη, όχι από τις μικρές) στο κώλο ,με παρότρυνε να την πάρω ταυτόχρονα από μουνί (στα τέσσερα). Άλλο που δεν ήθελα, άρχισα να δίνω πόνο και η κάβλα είχε τρελαθεί. Σε άλλο ραντεβού μαζί της, την έπαιρνα από κώλο και της βάζω και ένα toy. Σκίσιμο κυριολεκτικώς αλλά και πάλι γούσταρε αν και φαινόταν να πονάει. Πάντως η συγκεκριμένη αν και ξεκωλίαζεται ανηλεώς και ανελιπώς, μου έχει πει ότι DP έχει κάνει μόνο μια φορά παλιότερα και δεν της άρεσε...
Άβυσσος οι ορέξεις των ανθρώπων.
 

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
470
Κριτικές
32
Like
3.205
Πόντοι
2.591
εμένα μου αρέσει όλη η φάση και γουστάρω να ακουμπάει η μία πούτσα την άλλη...και τί έγινε, μια πούτσα είναι και στα μπλεξίματα τέτοιου τύπου είμαι ανοικτός για (σχεδόν) κάθε ενδεχόμενο. Σίγουρα για τη γυναίκα είναι η κορυφαία απόλαυση και όταν βάλεις και τρίτο στην παρέα θα εισαι στα ουράνια!




Έχω βέβαια μια απορία. Σε εμάς είναι λογικό να μας αρέσει γιατί μας ικανοποιούν από παντού. Στους άντρες τι αρέσει; Αφού ο καθένας μπαίνει σε μια τρύπα (κατά βάση). Αλλά κι όταν μπαίνουν μαζί, δεν ενοχλεί το πέος του άλλου που είναι παρέα στην ίδια τρύπα; Εκ πείρας, νομίζω τους αρέσει πως κάνει μια γυναίκα από καύλα μόλις μπουν μαζί. Ισχύει;
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.743
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
2 φορες παλαιοτερα...
1 σε παρτουζα με call girl απο εδω εγω και αλλοι 3 καποια στιγμη την πηρα DP με αλλον εναν. ωραια φαση

2. πιο καλο ομως με μια fuck buddy παλαιοτερα οπου ηταν πολυ προχω. 4-5 χρονια μεγαλυτερη παχουλη αλλα πολυ σεξουαλα. ηθελε μεχρι και squirting να την βοηθησω να κανει. Τεσπα, ειχε παρει αυτες τις μπαλες τις μεταλλικες και ηθελε να τις της βαζω στον κωλο ενω την γαμαω απο μουνι αλλα καποια στιγμη μπηκα μαζι με αυτες στο μουνι της και τρελαθηκε απο καυλα. της γυρισαν τα ματια. Μετα τουμπαλιν εγω κωλο και οι μπαλες μουνι...
 

georgeandr4

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2019
Μηνύματα
24
Like
3
Πόντοι
0
Γουστάρει κανένας φίλος να πάρουμε έτσι κανένα call girl;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom